Ekskursijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
DUBAJAUS MIESTO APŽVALGA

Tai įdomi istorinė ekskursija po miestą. Pirmiausia pravažiuojama nuostabi flamingų lagūna ir kupranugarių ir arklių lenktynių trasa Nad Al Sheba. Po to aplankomas gyvūnų turgus, kuriame galima iš labai arti išvysto pačius įspūdingiausius gyvūnus. Tada pravažiuojamas prabangių viešbučių kvartalas Džumeiros pakrantėje ir pasiekiama didinga Džumeiros mečetė, kuri atskleidžia visą islamiškos architektūros grožį (mečetė gali būti lankoma tik antradieniais ir sekmadieniais pagal išankstinę rezervavą). Vėliau vykstama į Bastakiya rajoną, kur sustojama pasigrožėti senaisiais vėjo bokštų namais, pastatytais pasiturinčių pirklių. Visai netoliese stovi 150 metų senumo Al Fahidi fortas, kuriame dabar įsikūręs Dubajaus muziejus. Čia galima susipažinti su miesto praeitimi, kuris buvo perlų gavybos ir prekybos centras. Ekskursija tęsiama abra – vietiniu vandens taksi, kuriuo, pagal išlikusią tradiciją nuo seniausių laikų, plukdoma į prieskonių ir aukso turgų. Prekyba prieskoniais suteikia miestui rytietišką atmosferą, o žymusis aukso turgus yra malonus kiekvieno akiai.

33 USD
VIETINIO GYVENIMO PAŽINIMO IR APSIPIRKIMO IŠVYKA DUBAJUJE


Visame Dubajuje veikia daugybė didelių šiuolaikiškų prekybos centrų, bet daugiausia juose yra prekių, kurių galima rasti visose šalyse. Todėl šio turo metu sudaroma galimybė pajusti tikrąjį rytietišką apsipirkimo malonumą ir taip pažinti vietinio gyvenimo įpročius. Šį turą veda vietinė moteris, kuri padeda atrasti miesto prekybos „perliukus“. Be to, šio turo metu galima sužinoti daugiau apie vietinius produktus ir apie pirkimo tradicijas bei nerašytas taisykles.
Išvyka prasideda jaukioje kavinėje, kur gidė pristato vietinio gyvenimo būdo įpročius.
Tada keliaujama į prieskonių turgų. Čia gidė papasakoja apie vietinę virtuvę, joje naudojamas sudedamąsias dalis ir prieskonius.
Kitas sustojimas – šventė kiekvieno akims ir net, jeigu nieko nepirksite, vis tiek džiaugsitės jame apsilankę.
Vėliau užsukama į kvepalų parduotuvę, kur ore sklando įvairiausius pojūčius žadinantys kvapai. Čia yra galimybė išbandyti pačių brangiausių rankomis gamintų kvepalų, kuriuos naudoja vietinės pasiturinčios moterys.
Kita ekskursijos dalis nėra itin maloni nosiai, bet joje sužinoma apie vietinės jūros gėrybes, nes aplankomas žuvų turgus.
Galiausiai užsukama į vaisių ir daržovių prekyvietę, kur galima įsigyti šviežių egzotiškų vaisių ir daržovių.

 

25 USD
VAKARINĖ IŠVYKA LAIVU

Tai nepakartojama galimybė iš laivo pamatyti Dubajaus miestą naktį. Tradiciniu mediniu arabišku laivu perplaukimas įlanka, stebint įspūdingai apšviestą miestą. Išvykos metu vaišinama vakariene, kurią sudaro arabiški užkandžiai ir pagrindinis mėsos arba žuvies patiekalas, pagamintas kepant ant grotelių bei desertas.
Tai labai atpalaiduojanti ir romantiška išvyka per Dubajaus įlanką, kuri driekiasi pačioje miesto širdyje.

50-60 USD
Apžvalginė Dubajaus ekskursija
Dubajus
Apžvalginė ekskursija po Dubajų, kurios metu aplankysite miesto muziejų bei iš arčiau apžiūrėsite gražiausius ir įdomiausius miesto objektus.
30 USD (vaikams 30 USD)
Kruizas tradiciniu arabišku laiveliu po Dubajaus įlanką
Dubajus

Vakarieniausite plaukiodami po Dubajaus įlanką tradiciniu Dhow laiveliu.

 

40 USD (vaikams 40 USD)
Beduinų dykumos safaris (su vakariene)
Dubajus
Ekskursija prasidės neužmirštamu važiavimu per dykumos kopas, pasijusite kaip amerikietiškuose kalneliuose. Per pertraukėlę galėsite nusifotografuoti, o tada patrauksite į kupranugarių fermą. Po apsilankymo fermoje atvažiuosite į stovyklą, pakeliui stebėdami įspūdingą dykumos saulėlydį. Laukdami vakarienės galėsite mėgautis arabiška arbata, kava bei datulėmis, atsipūsti klajoklių palapinėse, parūkyti kaljaną, pasidaryti beduinų tatuiruotę henna arba pajodinėti kupranugariu. Vakaro kulminacija - pilvo šokis grojant arabiškai muzikai ir trijų patiekalų vakarienė paruošta tradicinėje krosnyje po žvaigždėtu dangumi. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.
45 USD (vaikams 45 USD)
Safaris per dykumą, kanjonus ir vandenį (įskaičiuotas maitinimas)
Dubajus
Dieną pradėsite skriedami per dykumą visureigiu visais varomais ratais. Aplankysite Hatta regioną, garsėjantį savo kanjonais ir natūraliais šaltiniais. Apžiūrėsite šešiolikto amžiaus fortą ir pietausite Hatta Fort viešbutyje.
80 USD (vaikams 56 USD)