ATSILIEPIMAI Bendras įvertinimas: 4.0 iš 5 (9005 vertinimų)
Aida
2019-07-01
Po kelionės į pramogų parkus su vadove Renata liko ypač šilti prisiminimai. Neprailgo net ilga kelionė autobusu, nes įvairūs, pilni įdomių detalių vadovės pasakojimai priversdavo suklusti ir ilgam išlaikydavo dėmesį, o ir atmintyje daug kas liko :) O kur dar klausimai, mįslės ir prizai, pasakos ir malonus balsas, informuojantis apie tai, kas laukia. Išvada tokia: jei kelionei vadovauja Renata, ji tikrai bus puiki :)
Rima
2019-05-18
Keliavome 8 dienų pažintinė kelionė po Kroatija autobusu. Ne tik keliaujant pamatėme Lenkija, Čekija, Austrija, Slovėnija - Liublianą, bet ir Istrijos pusiasalį, ir Venecija. Rinkomės visas siūlomas keliones -pilna paketą. Likome sužavėti ir parsivežėme daug įspūdžių. Kelione į Kroatiją pasirinkau dėl Plitvicos ežerų nacionalinį parką. Parkas užkerėjo savo grožiu ir labai panorėjau ten nuvykti. Ten būnant vaizdas neišpasakojamas. Tikrai visiems rekomenduoju. Kodėl vykome autobusu? Gal norėjusi išbandyti kelione. Maniau grįšiu pavargusi, bet priešingai. Kelionė yra suorganizuota, kad keliautojas jaustusi patogiai, nevargtu ir viskas laiku suplanuota. Palyginau kai patys organizavom kelionę į Lenkija (Krokuva ir Velička). Tikrai grįžome pavargę, Autobusa vairuoja du vairuotojai - malonūs, paslaugūs. Ir kartu važiuoja gidas. Jis pasakoja istorijas, autobuse per TV rodė filmukus. Atsimenu Lenkijoje pietus pavalgyvome tik vakare, nes viską norėdavosi pamatyti. O autobusas sustoja kas 3 val degalinėje 20 min, kad tualeta ar kavos. Ir visada 1 val stodavom pietu.
Daiva
2019-03-14
Nesenai grįžome iš Kinijos. Puikiai suorganizuota kelionė. Įspūdžių daug ir jie patys geriausi. Daug pamatėme, sužinojome, pajutome. Atskira padėka kelionės vadovui Justui. Dar prieš kelionę buvome labai gerai informuoti apie reikalingą apavą, aprangą, kelionės maršrutą ir numatomus vaikščiojimus pėsčiomis. Labai rūpestingas, įžvalgus, taktiškas, sumanus, šmaikštus, linksmas, dėmesingas, visada atsirandantis ten, kur jo labiausiai reikia, nepatyrėme jokių nesklandumų ir nepatogumų, o jei jų ir kildavo, tai viskas išsispręsdavo lengvai ir paprastai. Kaip antai, pietaujant atokiame kalnų kaimelyje gavome tik lazdeles (toli gražu ne visi iš mūsų grupės mokėjo jomis valgyti) Justas buvo ir tai numatęs, turėjo kelis rinkinius vienkartinių šakučių. Į visus klausimus, visomis temomis gavome išsamius, profesionalius, kartais šmaikščius atsakymus, bet neatsakytų klausimų nebuvo. Tai puikiai išmanantis savo darbą vadovas ir lengvai bei paprastai bendraujantis žmogus. Dėkoju už įspūdingas patirtis. Visai 'Kelionių akademijai " linkiu šaunių atostogautojų.
Jelena
2018-11-12
Gera kelionė į Gardiną. Aš gal išimčiau lietuviško HBH kopijos prie Gardino aplankymą. Atskiras žodis apie gidą Raimondą. Kodėl į Baltarusiją važiuoja žmogus, kuris atvirai nekenčia šios šalies??? Aš važiavau į poilsio kelionę, bet ne į politinės propagandos šou. Beveik jokios naudingos informacijos, tik nuolatinis dergimas valdžios, pačios šalies ir pan. Nemanau kad tai normalu. Siūlyčiau žinių bei teigiamo požiūrio pasisemti iš „Euros“ gidų. Atskiras ačiū vairuotojui! Deja gidas, kaip įprasta tai daryti, jo nepristatė. Bet puikaus vairuotojo dėka kelionė neprailgo ir mes saugiai ir labai greitai grįžome namo. Kelionių akademijai ačiū už organizavimą ir galimybę aplankyti šalį.
UP