Kur pasidaryti tyrimą prieš kelionę?

Tinkamais COVID-19 tyrimais laikomi PGR tyrimas ir antigeno RAT testas (pakanka vieno iš jų priklausomai nuo šalies reikalavimų į kurią keliaujama), serologinis antikūnų tyrimo atsakymas nepripažįstamas. PGR tyrimą būtina pasidaryti per 72 val. prieš atvykimą į šalį, o antigeno - 48 val. prieš atvykimą į šalį. Laikas yra skaičiuojamas nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

Jeigu reikalaujamas neigiamas COVID testas, keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą neįleidžiami.

Neigiamas tyrimo rezultatas turi būti patvirtinantas eparašu (išimant elektroninėje formoje iš esveikata.lt arba tyrimo institucijai atisuntus el. paštu) arba popierinės formos originalas su spaudu ar parašu.

Turkijai ir visoms kitoms EU šalims tinkami tyrimai:

Tyrimą galima atlikti privačiose klinikose, sertifikatas yra suteikiamas vietoje arba neigiamo atsakymo ES skaitmeninį COVID pažymėjimą galite gauti iš sistemos esveikata.lt.

Instrukcija kaip išsitraukti neigiamo tyrimo atsakymo protokolą iš esveikata.lt portalo.

Dėmesio! Nemaišykite ES skaitmeninio žaliojo paso su galimybių pasu (pastarasis galioja tik šalies viduje). Informacija kuo skiriasi šie pasai.

PGR arba antigenų tyrimą galite pasidaryti šiose privačiose klinikose:

  • Ortoplius klinika Vilniuje. Lengva gauti laiką Kelionių Akademija klientams - Antigenų testas tik 22 eur. PGR testas 69 EUR. Registracija telefonu: 8 611 26666

Ortoplius adresai ir kontaktai

  • InMedica klinikose, pas mus įsigyjus kelionę, PGR tyrimo kaina su sertifikatu šioje klinikoje tik 59 eur. Antigenų testas tik 18 eur.

InMedica klinikų adresai ir kontaktai

  • Diagnolita diagnostikos centre mūsų klientai gali pasidaryti neinvazinį testą (iš seilių) už 63 eur.

Diagnolita diagnostikos centro adresas ir kontaktai

  • Rezus kraujo labaratorijoje, PGR tyrimo kaina - 65 Eur. Antigenų testas - procedūrų kabinetuose ir mobiliuose punktuose 23 Eur, Oro uostų mobiliuose punktuose - 28 Eur.

Rezus laboratorijų adresai ir kontaktai

  • Tez Tour kelionėms taikoma akcija Medica Practica laboratorijoje PGR tyrimo kaina 65 eur (prašome informuoti apie norą pasinaudoti pasiūlymu rezervuojant kelionę). Antigenų testas tik 20 eur. Norint pasinaudoti nuolaida klinikoje yra būtina turėti paslaugos įsigyjimą patvirtinantį dokumentą (voucher), jį gausite iš aptarnaujančios vadybininkės, neturint dokumento nuolaida netaikoma.

Medicina Practica laboratorijų adresai ir kontaktai

  • Novaturo kelionėms taikoma akcija Antėja laboratorijoje PGR tyrimo kaina 65 eur (prašome informuoti apie norą pasinaudoti pasiūlymu užsakymo metu). Antigeno testas - 20 Eur. (+ 8 Eur. mėginio paėmimo mokestis).

Antėja laboratorijų adresai ir kontaktai

  • TUI kelionėms taikoma akcija Medica Practica labaratorijoje PGR tyrimo kaina 65 eur (prašome informuoti apie norą pasinaudoti pasiūlymu rezervuojant kelionę). Antigenų testas 20 eur. Norint pasinaudoti nuolaida klinikoje yra būtina turėti nuolaidos kodą, jį suteiks įsigijus kelionę jūsų kelionės vadybininkas.

Medicina Practica laboratorijų adresai ir kontaktai

Rekomenduojame tyrimui registruotis iškart užsisakius kelionę, kad gautumėte tinkamą tyrimo laiką. Su savimi turėkite asmens dokumentą su kuriuo vyksite į kelionę.