Kur pasidaryti tyrimą prieš kelionę?

Tinkamais COVID-19 tyrimais laikomi PGR tyrimas ir antigeno RAT testas (pakanka vieno iš jų priklausomai nuo šalies reikalavimų į kurią keliaujama), serologinis antikūnų tyrimo atsakymas nepripažįstamas. PGR tyrimą būtina pasidaryti per 72 val. prieš atvykimą į šalį, o antikūnių  - 48 val. prieš atvykimą į šalį. Laikas yra skaičiuojamas nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami. Neigiamas tyrimo rezultatas turi būti patvirtinantas sertifikatu. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas). 

Turkijai ir visoms kitoms EU šalims tinkami tyrimai:

- Mobiliuose punktuose nemokamai atliekami antigeno tyrimai, neigiamo atsakymo ES skaitmeninį COVID pažymėjimą galite gauti iš sistemos esveikata.lt.

- Tyrimą galima atlikti privačiose klinikose, sertifikatas yra suteikiamas vietoje arba neigiamo atsakymo ES skaitmeninį COVID pažymėjimą galite gauti iš sistemos esveikata.lt.

Instrukcija kaip išsitraukti neigiamo tyrimo atsakymo protokolą iš esveikata.lt portalo.

Dėmesio! Nemaišykite ES skaitmeninio žaliojo paso su galimybių pasu (pastarasis galioja tik šalies viduje). Informacija kuo skiriasi šie pasai.

PGR arba antigenų tyrimą galite pasidaryti  privačiuose klinikose:

- Ortoplius klinika Vilniuje. Antigenų testas tik 26 eur. Išankstinė registracija vyksta tel: 8 611 26666. Ortoplius adresai ir kontaktai.

- InMedica klinikose, pas mus įsigyjus kelionę, PGR tyrimo kaina su sertifikatu šioje klinikoje tik 59 eur. Antigenų testas tik 20 eur. InMedica klinikų adresai ir kontaktai.

- Diagnolita diagnostikos centre mūsų klientai gali pasidaryti neinvazinį testą (iš seilių) už 58 eur. Diagnolita diagnostikos centro adresas ir kontaktai.

Rezus kraujo labaratorijoje, PGR tyrimo kaina - 65 Eur. Antigenų testas - procedūrų kabinetuose ir mobiliuose punktuose 23 Eur, Oro uostų mobiliuose punktuose - 28 EurRezus laboratorijų adresai ir kontaktai.

- Tez Tour kelionėms taikoma akcija Medicina Practica laboratorijoje PGR tyrimo kaina 65 eur (prašome informuoti apie norą pasinaudoti pasiūlymu rezervuojant kelionę). Antigenų testas tik 20 eur. Norint pasinaudoti nuolaida klinikoje yra būtina turėti paslaugos įsigyjimą patvirtinantį dokumentą (voucher), jį gausite iš aptarnaujančios vadybininkės, neturint dokumento nuolaida netaikoma. Medicina Practica laboratorijų adresai ir kontaktai.

- Novaturo kelionėms taikoma akcija Antėja labaratorijoje PGR tyrimo kaina 65 eur (prašome informuoti apie norą pasinaudoti pasiūlymu užsakymo metu). Antigeno testas - 20 Eur. (+ 8 Eur. mėginio paėmimo mokestis).  Antėja laboratorijų adresai ir kontaktai.

Rekomenduojame tyrimui registruotis iškart užsisakius kelionę, kad gautumėte tinkamą tyrimo laiką. Su savimi turėkite asmens dokumentą su kuriuo vyksite į kelionę.