Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Norvegija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Užsienio šalių piliečiams įvažiavimas į šalį turizmo tikslais draudžiamas. Tik asmenys, nuolat gyvenantys Norvegijoje, t. y. turintys ID numerį ir dokumentą, patvirtinantį asmens gyvenamąją vietą (norv. bostedsattest), bus įleidžiami į šalį. Keliaujant į Norvegiją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu arba antigenų testo sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 24 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus atliekamas pakartotinis testas. Testas nėra privalomas vaikams iki 12 metų. Ne vėliau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį būtina užpildyti atvykimo formą.

Saviizoliacija nuvykus:

Taikoma 10 dienų saviizoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19, turi būti atliktas per 72 val. PGR arba 48 val. antigeno testas iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacija netaikoma.

Informacija atnaujinta 2021.06.28 15:09

Vykstant į Norvegiją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: