Kelionės į Madagaskarą

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Madagaskarą

Indijos vandenyne plytinti milžiniška Madagaskaro sala, kurią nuo Afrikos žemyno skiria Mozambiko sąsiauris – tai rinktinis gamtos peizažų lobynas. Kelionės į Madagaskarą metu išvysite rytinėje šalies dalyje nusidriekusius kalnus, daugybę ugnikalnių, visoje šalyje paplitusias vandeningas upes ir ežerus, baobabų ir bambukų miškus, pusdykumes, bei romantiškas vietines gyvenvietes. Poilsis Madagaskare, ketvirtoje pagal dydį pasaulio saloje – tai daugybė neužmirštamų saulėlydžių, pažintis su malagasių kultūra ir prancūzų kolonijiniu palikimu, bei niekur kitur pasaulyje nesutinkamomis gyvūnų ir augalų rūšimis. Kelionės į Madagaskarą metu verta leistis į safarį po nacionalinius parkus, pailsėti gamtos apsuptose stovyklose, vykti į žygius kalnuose, buriuoti, nardyti, stebėti banginius ar apsilankyti aplinkinėse salose.

Atostogos Madagaskare rekomenduojamos balandžio–spalio mėnesių laikotarpiu. Šiai milžiniškai salai būdingi du sezonai. Karštas ir lietingas sezonas tęsiasi lapkričio–balandžio mėnesių laikotarpiu, o vėsesnis ir sausesnis – gegužės–spalio mėnesiais.

Kelionės į Madagaskarą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Baobabų alėja – vienas iš Madagaskaro simbolių. Baobabų alėjoje auga septynios šių medžių rūšys, kurių amžius gali siekti net tris tūkstančius metų. Anksčiau šioje vietoje plytėjo milžiniški tropiniai miškai, tačiau išliko tik galingi baobabų medžiai – nepakeičiamas vietinių gyventojų maisto šaltinis. Baobabų alėja garsėja nepamirštamais saulėtekiais ir saulėlydžiais.
  • Ancirabė – vienas didesnių Madagaskaro miestų, garsėjantis terminiais šaltiniais, vaizdingais ežerais, krikščionių ir musulmonų šventovėmis, bei ilgiems pasivaikščiojimams tinkamomis miesto gatvelėms, kurias puošia kolonijinė prancūzų architektūra.
  • Ranomafanos nacionalinis parkas – milžiniška tropinių drėgnųjų miškų teritorija, kurioje gyvena endeminės gyvūnų ir paukščių rūšys. Be to, šiame nacionaliniame parke gausu karštųjų versmių. Lankydamiesi šiame gamtos kampelyje galėsite leistis ne tik į safarį, bet ir plaukti kanojomis, bei praleisti naktį džiunglių stovykloje.
  • Ifatis – pakrantės vietovė, kurioje įsikūrę jaukūs žvejų kaimeliai, galima išvysti migruojančių banginių būrius, nuvykti į baobabų mišką, pasigrožėti koraliniais rifais, bei pailsėti palmių nusėtuose paplūdimiuose.

Poilsinės kelionės į Madagaskarą metu kviečiame apsilankyti Baobabų alėjoje, terminiais šaltiniais garsėjančiame Ancirabės mieste, Ranomafanos nacionaliniame parke, bei jūriniuose Ifačio kaimuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Madagaskarą pasiūlymus.

UP