Kelionės į Kosta Riką

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Kosta Riką

Karibų jūros ir Ramiojo vandenyno apsupta Kosta Rikos valstybė – vienas iš labiausiai gyvūnijos ir augmenijos įvairove išsiskiriančių pasaulio kampelių. Kelionės į Kosta Riką metu išvysite didingus ugnikalnius, tropinius miškus, nuostabius paplūdimius ir galėsite pasigrožėti povandeninio pasaulio gamta. Poilsis Kosta Rikoje nenuvils ir mėgstančių aktyvų laisvalaikį: čia puikios sąlygos žygiams, pasivažinėjimas dviračiu, banglenčių sportui, jojimui žirgais, laipiojimui uolomis bei plaukimui kanojomis. Kelionės į Kosta Riką metu verta ne tik pasimėgauti saule, bet ir apsilankyti vietiniuose ūkiuose, išbandyti atpalaiduojančias grožio procedūras, bei paragauti tradicinių patiekalų.

Atostogos Kosta Rikoje rekomenduojamos ištisus metus, kadangi temperatūros svyravimai šioje šalyje gana neženklūs. Norintiems išvengti didesnio lietaus patariama vykti sausuoju metų periodu. Ramiojo vandenyno pakrantėse ir šalies plynaukštėse sausasis periodas tęsiasi nuo gruodžio iki balandžio, o drėgnasis – gegužės–lapkričio mėnesių laikotarpiu. Rytinėse Kosta Rikos pakrantėse ir lygumose krituliai galimi bet kuriuo metų periodu.

Kelionės į Kosta Riką metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • „Doka“ kavos plantacija – nuo 1940 m. gyvuojantis ir iš kartos į kartą perduodamas vienai giminei priklausantis kavos ūkis, įsikūręs netoli Poaso ugnikalnio. Apsilankymo didžiausioje Kosta Rikos kavos plantacijoje metu sužinosite apie tradicinius kavos pupelių auginimo būdus ir galėsite paragauti skirtingų kavos rūšių bei šokolado.
  • Tortugero nacionalinis parkas, kuriame galėsite leistis į kruizą laivu nesuskaičiuojamais upių kanalais. Juose peri kelios jūrinių ir upinių vėžlių rūšys, gausu kaimanų, ūdrų, vėžiagyvių, lamantinų, beždžionių, tukanų, papūgų ir gėlavandenių žuvų.
  • Gvanakastės provincija – kalnų grandinėmis, ugnikalniais, kriokliais ir vienais gražiausių Kosta Rikos paplūdimių garsėjanti vietovė, puiki vieta žygiams gamtoje ir nardymui. Gvanakastės provincijoje daug galvijų augintojų rančų.
  • Tabakono šaltiniai – karštosios versmės esančios netoli Arenalio ugnikalnio. Iš viso yra penkios skirtingos temperatūros karštosios versmės, kurių temperatūra siekia nuo 25℃ iki 50℃.
  • Manuelio Antonijo nacionalinis parkas – Ramiojo vandenyno pakrantėje plytinti tropinių džiunglių oazė, kurioje sutinkama daug retų gyvūnų rūšių: tinginių, iguanų, kapucinų, tukanų, momotų, įvairiausių gyvačių, šikšnosparnių ir kitų. Be to, čia galėsite stebėti delfinus ir migruojančius banginius, bei pasigrožėti koraliniais rifais.

Poilsinės kelionės į Kosta Riką metu kviečiame apsilankyti „Doka“ kavos plantacijoje, Tortugero ir Manuelio Antonijo nacionaliniuose parkuose, pasigrožėti išskirtine Gvanakastės provincijos gamta, bei pasimėgauti maudynėmis Tabakono karštosiose versmėse.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Kosta Riką pasiūlymus.

UP