Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Kipras: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visi į Kipro Respubliką vykstantys asmenys per 48 val. iki skrydžio turi užpildyti ir pateikti anketąCyprus Flight Pass“. Anketą ir išsamią informaciją dėl jos pildymo galima rasti čia.Iš Lietuvos vykstantiems taikomas dvigubo testavimosi reikalavimas: atvykstantys asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio, rezultatą (vaikams iki 12 m.testo atlikti nereikia) bei papildomai atlikti PGR testą atvykimo į Kiprą metu (paties asmens lėšomis) ir pasilikti saviizoliacijoje iki rezultato gavimo.Vakcinacijos procesą užbaigę asmenys arba asmenys persirgę Covid-19 liga nepriklausomai nuo to, iš kurios kategorijos šalies atskrenda, yra atleidžiami nuo reikalavimo pateikti neigiamą PGR (PCR) testą ar saviizoliacijos. 

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą RT-PCR testo rezultatą.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

 

Privaloma užpildyti NVSC anketą

izoliacija netaikoma, bet tyrimas dėl COVID-19 ( PGR ar antigeno) privalomas. Nuo liepos 5d. privalomas pakartotinas antras tyrimas  dėl COVID-19, kuris turi būti atliktas 3-5 dieną po atvykimo Lietuvoje. Išsitirti galima mobiliajame punkte, užsiregistravus Karštosios linijos interneto svetainėje www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808. 

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.10.11 16:42

Vykstant į Kiprą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: