Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Japonija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Nuo 2020 m. kovo 21 d. sustabdytas bevizis režimas Lietuvai. 

Leidžiama atvykti užsieniečiams trumpalaikiais ir ilgalaikiais tikslais, kai dėl užsieniečių atvykimo iš anksto kreipiasi ir leidimą atvykimui gauna Japonijoje registruotos įmonės ar įstaigos. 

Atvykstantys privalo turėti ne seniau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Japoniją atlikto koronaviruso infekcijos tyrimo (PCR test) neigiamą atsakymą. Neturintys tyrimo atsakymo nebus įleidžiami į šalį, oro linijų bendrovės įspėtos neleisti tokių keleivių į lėktuvą. 

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Nuo 2022 m. kovo 1 d. iš Lietuvos į Japoniją atvykstantys keliautojai, kurie nėra pasiskiepiję, privalės karantinuotis savo pasirinktose patalpose 7 dienas, arba, jei trečią ar paskesnę dieną laisvanoriškai atlikus testą būtų gautas neigiamas atsakymas, bus leista nutraukti karantiną prieš tai gavus patvirtinimą iš Japonijos sveikatos ministerijos. Iš Lietuvos į Japoniją atvykstantiems keliautojams, kurie yra pasiskiepiję, karantino reikalavimas nebus taikomas.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2022.04.26 14:57

Vykstant į Japoniją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: