Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tenerifės sala: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visiems turistams, keliaujantiems į Tenerifę, yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą.

Visiems į Tenerifę vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būtioriginalas, popierinės arba elektroninės formos ir tik anglų arba ispanų kalba.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykus į Tenerifę reikės praeiti sanitarinę kontrolę. Tam reikės pateikti priskirtą QR kodą, neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikatą, ir praeiti sveikatos patikrą, kur bus vertinama ar keleivis neturi matomų simptomų ir matuojama temperatūra.

Privaloma savo mobiliajame telefone įsidiegti „Radar COVID“ programėlę, kuri informuoja esant galimam kontaktui su COVID-19 užsikrėtusiu asmeniu, atsižvelgiant į buvimo vietą.

Veido kaukę privaloma dėvėti visose viešose erdvėse.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Visi asmenys (išskyrus vaikai iki 7m.) privalo turėti COVID-19 PGR neigiamą tyrimo sertifikatą, atliktą ne seniau nei 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. 

Privaloma užpildyti NVSC anketą.

Privaloma 10 dienų saviizoliacija. 7-ąją saviizoliacijos dieną atlikus COVID-19 PGR tetą ir gavus neigiamą atsakymą - saviizoliacija nebeprivaloma.

Informacija atnaujinta 2021.04.16 15:00

Vykstant į Tenerifės salą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: