Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tenerifės sala: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Pasiskiepijusiems, persirgusiems COVID (nuo 12m.) vykstant į šalį reikia tik pasiimti ES sertifikatą ar Persirgimo patvirtinimą. Demėsio! Perskaitykite skiepų ir persirgimo sertifikatų galijimo terminus

Kiti keliautojai (nuo 12m.) atvykdami į šalį privalo turėti ne senesnį nei 24 val. Antigenų arba 72 val. PGR testo neigiamą rezultatą skaičiuojant nuo suplanuoto atvykimo į Tenerifę laiko.

Asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga, kai buvo patvirtinta PGR tyrimo rezultatu ir turi vieną vakcinos dozę (kai pilną vakcinacijos schemą sudaro 2 dozės), testavimosi išimtis negalioja.

Visiems turistams (nuo 12m.) yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Form). Į formą galima įkelti sertifikatą.

*Išimtis, dėl anketos pildytmo taikoma asmenims, kurie turi galiojantį ES COVID-19 sertifikatą. Sertifikato galiojimą privaloma pasitikrinti per nuorodą: https://www.spth.gob.es/.

Šaltiniai:

Ispanijos Vyriausybės informacija

IATA Travel Center (reikės suvesti savo duomenis, puikus šaltinis keliaujant su persėdimu)

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija Tenerifėje netaikoma.

Išimtinais atvejais atsitiktinai parinktiems asmenims oro uoste taip pat gali būti nurodoma per 48 valandas nuo atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) testą (PGR metodu) už keliautojo lėšas. Papildomai testuotis gali prireikti ir vaikams, ir pasiskiepijusiems, ir COVID-19 liga persirgusiems asmenims. Testo kaina apie 50-90 EUR asmeniui.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atvykstant į Lietuvą iš bet kurios pasaulio valstybės netaikomi jokie su kelionėmis susiję COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo apribojimai:

  • draudimo užsieniečių atvykimui nėra;
  • nereikia pildyti keleivio anketos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje;
  • nereikia atlikti tyrimo dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), net jei asmuo nėra vakcinuotas ar persirgęs;
  • nereikia izoliuotis.

Šaltinis:

Naujausia Lietuvos Vyriausybės informacija grįžtantiems į Lietuvą

Informacija atnaujinta 2022.05.02 14:40

Vykstant į Tenerifės salą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: