Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tenerifės sala: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visiems turistams yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Form). Formą pasirinktinai galima pildyti vienam asmeniui (Individual FCS Form) arba keliems kartu keliaujantiems asmenims (Family/Group FCS Form).

Visiems į Tenerifę vykstantiems ES šalių piliečiams (12 metų ir vyresniems asmenims) yra privaloma pateikti vieną iš šių dokumentų:

  • Sertifikatą patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą , kai tyrimas buvo atliktas PGR arba RAT(antigeno) metodu ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo.
  • Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina.
  • Persirgimą įrodantį dokumentą. Tinkamas dokumentas yra ES COVID skaitmeninis sertifikatas.

Dokumentas turi būti popierinės arba elektroninės formos, anglų kalba. Tinkamas dokumentas yra ES COVID skaitmeninis pažymėjimas su neigiamu testo atsakymu.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija Tenerifėje netaikoma. 

Nuo spalio 11 dienos, iš pavojingai zonai priskiriamų šalių (tarp jų ir Lietuvos) į Ispaniją ir jos salas atvykusiems keliautojams, oro uoste gali būti atliekama papildoma saugumo patikra. Tai reiškia, kad pasirinktiems asmenims gali būti matuojama temperatūra ir atliekami COVID-19 testai už Ispanijos vyriausybės lėšas.

Išimtinais atvejais atsitiktinai parinktiems asmenims oro uoste taip pat gali būti nurodoma per 48 valandas nuo atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) testą (PGR metodu) už keliautojo lėšas. Papildomai testuotis gali prireikti ir vaikams, ir pasiskiepijusiems, ir COVID-19 liga persirgusiems asmenims. Testo kaina apie 50-90 EUR asmeniui.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą.

Izoliacijos ir Covid testo išimtys taikomos persirgusiems, pasiskiepijusiems ir vaikams iki 12 m.

vaikams iki 16 m.  grįžtantiems iš žaliosios zonos šalių nėra reikalavimo prieš atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 prieš grįžtant į  Lietuvą.

VISA NAUJAUSIA INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ.

Informacija atnaujinta 2021.10.15 10:32

Vykstant į Tenerifės salą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: