Kelionės į Naująją Zelandiją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Naująją Zelandiją

Kelionės į Naująją Zelandiją metu turėsite galimybę apsilankyti piečiausioje pasaulio sostinėje Velingtone, pasigrožėti skaidriausiu pasaulyje Mėlynuoju ežeru, leistis į nuotykius jonvabalių apšviestuose urvuose, stebėti banginius ir susipažinti su unikalia maorių kultūra. Poilsis Naujojoje Zelandijoje gerokai praplės suvokimo apie gamtos pasaulį ribas – maždaug trečdalį šalies teritorijos užima įvairūs draustiniai. Čia itin daug retų paukščių rūšių, kurie, ilgą laiką būdami izoliuoti nuo plėšrūnų, prarado sugebėjimą skraidyti. Tai kiviai, pelėdinės papūgos, sultonvištės ir kiti. Kelionės į Naująją Zelandiją metu verta paskanauti Vaihekės saloje užaugintų vynuogių vyno, pasigrožėti maorių raižiniais ant uolų, irtis plaustais srauniose upėse ar paplaukioti kartu su mažiausiais pasaulyje Hektoro delfinais.

Atostogos Naujojoje Zelandijoje rekomenduojamos ištisus metus, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog šios šalies metų laikai priešingi, nei daugelyje kitų pasaulio šalių. Naujojoje Zelandijoje gruodžio–vasario mėnesiai – tai vasaros laikotarpis, kuomet temperatūra svyruoja tarp 20–25℃. Kovo–gegužės mėnesiai – ruduo, kuomet vyrauja 17–23℃ temperatūra. Žiema prasideda birželį ir tęsiasi iki rugpjūčio mėnesio pabaigos, o temperatūra tuo metu siekia 7–13℃. Pavasaris – rugsėjo–lapkričio mėnesių periodas, kuomet oro temperatūra svyruoja tarp 15–21℃.

Kelionės į Naująją Zelandiją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Salų įlanka, kurioje yra net 144 salos. Kruizo Salų įlankoje metu galėsite pasigrožėti Breto kyšuliu, pailsėti paplūdimiuose ir išbandyti įvairias vandens pramogas. Salų įlankos vandenyse gausu delfinų, banginių, pingvinų ir marlinų.
  • Kuko kalno nacionalinis parkas – čia išvysite skaidrius kalnų ežerus, Tasmano ledyną, bei aukščiausią šalyje Kuko kalną (3754 m).
  • Oklandas – buvusi Naujosios Zelandijos sostinė, vienas didžiausių šalies pramonės centrų. Įdomu tai, jog miestą supa net 65 ugnikalniai. Svečiuodamiesi Oklande galėsite ne tik užkopti į vieno iš ugnikalnių viršų, bet ir pailsėti Haurakio įlankos salose.
  • Hobitonas – „Žiedų valdovo“ trilogijos ir „Hobito“ filmavimo vieta esanti Šiaurinėje saloje. Šios pasakų pasaulį primenančios žemės priklauso vietinei šeimai auginančiai avis ir jaučius.

Poilsinės kelionės į Naująją Zelandiją metu kviečiame pasigrožėti Salų įlankos vandens pasauliu, Kuko nacionaliniame parke plytinčiu ledynu, „Žiedų valdovo“ filmavimo vietomis, bei apsilankyti ugnikalnių apsuptame Oklando mieste.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Naująją Zelandiją pasiūlymus.

UP