Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tunisas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Dėl koronaviruso pandemijos į Tunisą atvykstantys keleiviai (vyresni nei 12 m.) privalo pateikti pažymą apie neigiamą COVID-19 PCR testo rezultatą ir įrodymą apie apsigyvenimo Tunise vietą. Testas turi būti atliktas ne seniau kaip prieš 72 valandas iki kelionės pradžios. Taip pat privaloma internetinėje svetainėje užpildyti, atspausdinti ir pasirašyti automatiškai sugeneruotus dokumentus, kurie bus tikrinami atvykimo į šalį metu.

Saviizoliacija nuvykus:

Atvykus į Tunisą yra privaloma 48 valandų saviizoliacija. Po šio termino privaloma savo lėšomis atlikti COVID-19 PCR testą ir, gavus neigiamą testo rezultatą, galima palikti saviizoliacijos vietą. Šio reikalavimo nesilaikymas užtraukia baudą iki 70 eurų.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.05.05 16:32

Vykstant į Tunisą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: