Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Tunisas: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Dėl koronaviruso pandemijos į Tunisą atvykstantys keleiviai (vyresni nei 12 m.) privalo pateikti pažymą apie neigiamą COVID-19 PCR testo rezultatą ir įrodymą apie apsigyvenimo Tunise vietą. Testas turi būti atliktas ne seniau kaip prieš 72 valandas iki kelionės pradžios. Taip pat privaloma internetinėje svetainėje užpildyti, atspausdinti ir pasirašyti automatiškai sugeneruotus dokumentus, kurie bus tikrinami atvykimo į šalį metu.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Privalomas veido kaukės dėvėjimas visose viešose vietose ir saugaus atstumo laikymasis. Turistai privalo laikytis drauge, organizuotose grupėse, bei laikytis sveikatos ir saugumo protokolų.

 

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.09.17 00:13

Vykstant į Tunisą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: