Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Portugalija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Skrendantys į Portugalijos žemyninę dalį ar Azorų salynus būtina pateikti ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą arba neigiamą COVID-19 PGR testą, atliktą ne anksčiau kaip prieš 72 val., arba greitąjį antigenų testą, atliktą anksčiausiai prieš 48 val. Vaikams iki 12m. testo atlikti nereikia. Prieš atvykimą užpildyti atvykimo deklaraciją, kurią galima rasti čia.

Informacija keliaujantiems į Madeirą ČIA.

Keliautojai, kurie atliko mokamą Covid-19 tyrimą Lietuvoje, gali nemokamai atlikti tyrimą Madeiroje. Reikia savarankiškai užsiregistruoti MADEIRA SAFE programėlėje ir gauti patvirtinimą apie nemokamą testą.

 IŠIMTYS: testai nereikalingi vaikams iki 12 metų, pilnai paskiepytiems, persirgusiems 180 dienų laikotarpyje. VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacijos nėra

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- Asmenims paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. PGR tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, o antigeno per 48 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija keliaujantiems į Madeirą ČIA.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.09.15 17:48

Vykstant į Portugaliją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: