Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Portugalija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Skrendantys į Portugalijos žemyninę dalį ar Azorų salynus būtina pateikti ES skaitmeninį COVID-19 pažymėjimą (įrodantį, kad turite pilną vakcinaciją) arba neigiamą COVID-19 PGR testą, atliktą ne anksčiau kaip prieš 72 val., arba greitąjį antigenų testą, atliktą anksčiausiai prieš 48 val. Vaikams iki 12m. testo atlikti nereikia. Prieš atvykimą užpildyti atvykimo deklaraciją, kurią galima rasti čia.

Informacija keliaujantiems į Madeirą ČIA.

 IŠIMTYS: testai nereikalingi vaikams iki 12 metų, pilnai paskiepytiems, persirgusiems 180 dienų laikotarpyje. Visą naujausią informaciją RASITE ČIA ARBA arba čia paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

 

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacijos nėra

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi: vaikams iki 12 metų, paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų (daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 7 dienų izoliacija.

Grįžtant iš raudonosios ir pilkosios zonos valstybių ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo į  Lietuvą rekomenduojama atlikti PGR tyrimą (savo lėšomis). Rekomendacija netaikoma asmenims, kurie persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą.

Informacija keliaujantiems į Madeirą ČIA.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2022.01.17 16:16

Vykstant į Portugaliją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: