Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Portugalija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Piliečiams atvykstantiems iš Lietuvos leidžiama keliauti tik esant būtinybei, atvykus būtina pateikti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, gautą ne daugiau kaip prieš 72 val. Arba greitąjį antigenų testą paimtą ne anksčiau nei 48 val prieš išskridimą iš Lietuvos. Atvykę gali būti paprašyti praleisti 14 d. saviizoliacijoje namuose arba sveikatos institucijų paskirtoje vietoje. Testas nėra privalomas vaikams iki 2 metų. Skrendantys į Madeiros ar Azorų salynus, turi pateikti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Testas nėra privalomas vaikams iki 12 metų. Prieš vykstant reikia užsipildyti elektroninę formą. Testų nereikia, jeigu keliaujantys į Madeirą per pastarąsias 90 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 arba jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (bei nuo 2-os vakcinos praėję daugiau nei 7 dienos). Būtina turėti patvirtinančius dokumentus anglų arba portugalų kalbomis.

Keliautojai, kurie atliko mokamą Covid-19 tyrimą Lietuvoje, gali nemokamai atlikti tyrimą Madeiroje. Reikia savarankiškai užsiregistruoti MADEIRA SAFE programėlėje ir gauti patvirtinimą apie nemokamą testą.

 

 

Saviizoliacija nuvykus:

 Nuo birželio 1 d. atvykstantiems iš Lietuvos saviizoliacija nebūtina.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19, tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Saviizoliacija grįžus netaikoma.

Informacija atnaujinta 2021.06.18 14:23

Vykstant į Portugaliją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: