Kelionės į Botsvaną

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Botsvaną

Pietų Afrikoje įsikūrusi Zimbabvės, Pietų Afrikos Respublikos ir Namibijos apsupta Botsvanos valstybė negali pasigirti dideliu gyventojų skaičiumi, tačiau čia gausu įvairiausių rūšių gyvūnų ir paukščių, o laukinės gamtos kampeliai stebina išskirtiniu grožiu. Kelionės į Botsvaną metu laukia nepamirštami safariai, nakvynės gamtos apsuptose stovyklose, plaukimas valtimis Čobės upe ir vaizdinga Okavango delta. Ši šalis turtinga ne tik laukine gamta, bet ir dideliais deimantų, platinos, nikelio, vario, anglies, druskos telkiniais. Kelionės į Botsvaną metu galėsite susipažinti su turtinga daugybės etninių grupių kultūra, paragauti tradicinių patiekalų ar apžvelgti nepaprastą šalies kraštovaizdį pro nedidelio lėktuvo langus. Poilsis Botsvanoje sužadins norą pažinti ir kitus Afrikos regionus.

Atostogos Botsvanoje rekomenduojamos gegužės–rugpjūčio mėnesių laikotarpiu, kuomet giedras dangus, ore netvyro drėgmė ir vyrauja maloni šiluma. Kita vertus, nebijantys lietaus ir karščio, gali vykti ir kitais metų mėnesiais.

Kelionės į Botsvaną metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Okavango delta – senovinio ežero dalis, didžiausia delta pasaulyje, kuri, kiekvienos liūties metu, neatpažįstamai pasikeičia. Šį UNESCO globojamą gamtos stebuklą geriausia pažinti plaukiant nedidelėmis valtelėmis. Okavango deltoje gausu žaliuojančių oazių, salelių, milžiniškų išdžiūvusių medžių, laukinių gyvūnų ir paukščių.
  • Moremio pirmykštės gamtos rezervatas, įsikūręs rytinėje Okavango deltos dalyje – tai puiki vieta paukščių ir žvėrių stebėjimui. Šiame rezervate priskaičiuojama apie 500 rūšių paukščių, gausu bizonų, žirafų, liūtų, leopardų, gepardų, hienų, šakalų, impalų, ličių (vandeninių ožių), hieninių šunų. Be to, Moremio rezervatas išsiskiria ir kraštovaizdžio įvairove: čia plyti akacijų ir kietos medienos ausuonių miškai, užliejamos pievos, lagūnos.

Čobės nacionalinis parkas, kuriuo teka vandeninga Čobės upė, pritraukianti dideles dramblių bandas. Tai pirmasis šalyje nacionalinis parkas, įkurtas dar 1967 m. Palyginti su kitomis saugomomis Botsvanos gamtos vietovėmis, jam būdinga didžiausia biologinė įvairovė. Čia gyvena apie 50 tūkst. dramblių, gausu liūtų, žirafų, zebrų, antilopių. Čobės nacionaliniame parke gyvūnus galėsite stebėti ne tik safarių metu, bet ir leisdamiesi į kruizą Čobės upe.

Poilsinės kelionės į Botsvaną metu kviečiame apsilankyti didžiausioje pasaulyje Okavango deltoje, Moremio pirmykštės gamtos rezervate, Čobės nacionaliniame parke, bei kitose kvapą gniaužiančiose gamtos vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Botsvaną pasiūlymus.

UP