Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Juodkalnija: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Visiems į šalį atvykstantiems asmenims, vyresniems nei 5 m., PRIVALOMA pateiktiSertifikatą, patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą (PGR 72 val. prieš, RAT 48 val. prieš). Reikalavimas atlikti tyrimą netaikomas paskiepytiems  ir COVID-19 infekcija persirgusiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepijimo/persirgimo praėjo ne mažiau kaip 14 dienų ir ne daugiau kaip 180 dienų (galioja tik persirgimui) iki atvykimo į Juodkalniją. Prieš skrydį privaloma pateikti vakcinaciją/persirgimą įrodančius dokumentus.VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- Asmenims paskiepytiems nuo COVID-19 pagal pilną skiepijimo schemą ir po paskutinės vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ( daugiau informacijos ) ir COVID-19 persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta teigiamu PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų. Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. PGR tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, o antigeno per 48 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

VISĄ NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA.

Informacija atnaujinta 2021.10.11 16:39

Vykstant į Juodkalniją rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: