Kelionės į Kiniją

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Kiniją su grupe

Kelionės į Kiniją

Kinija, daugiausiai gyventojų turinti pasaulio šalis, ypač žavi savo gamta ir senosiomis tradicijomis. Milžiniškoje Kinijos teritorijoje galima pasigrožėti ir dykuma, ir kalnais, ir derlingomis lygumomis. Čia gilios konfucianizmo, daoizmo, kinietiškojo budizmo, kovos menų, kaligrafijos, peizažinės tapybos ir kitos senas šaknis turinčios tradicijos. Kelionės į Kiniją metu nustebins turtingos senovės ir modernumo mišinys, sunkiai perprantami, tačiau be galo įdomūs kinų papročiai.

Poilsis Kinijoje – tai puiki galimybė sudalyvauti autentiškoje arbatos gėrimo ceremonijoje, kuria ši šalis garsėja visame pasaulyje. Arbatos kultūra jau daugiau nei 4 tūkstančius metų yra svarbi Kinijos paveldo dalis: arbata buvo aukojama dievams ir netgi garbinama. Kelionės į Kiniją metu pamatysite vienus moderniausių pasaulio miestų, uolose išskaptuotus įspūdingo dydžio vienuolynus, leisitės į kruizą ilgiausia Azijoje Jangdzės upe, išvysite tingiąsias pandas, ryžių plantacijas, žvejų kaimelius, pasivaikščiosite ne viename žadą atimančiame turguje ir susipažinsite su pačiomis įvairiausiomis etninėmis grupėmis.

Atostogos Kinijoje rekomenduojamos įpusėjus pavasariui arba rudeniui (balandžio, gegužės, spalio ir lapkričio mėnesiais). Kinijoje yra trys klimato zonos, todėl skirtingose šalies dalyse oro sąlygos gerokai skiriasi. Lietingasis sezonas tęsiasi vasaros laikotarpiu, ypač lietingi liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Kelionės į Kiniją metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Jangšou – gamtos apsuptyje įsikūręs miestas, kurį galima pasiekti plaukiant bambukinėmis valtelėmis Li upe. Jangšou mieste verta pailsėti, pasimėgauti pėdų masažu ir išvysti virš vandens vykstantį muzikinį „Liusanjie“ pasirodymą.
  • Perlų fabrikas (Pekine). Lankydamiesi perlų fabrike sužinosite, kaip atskirti tikrus jūrinius perlus, kaip taisyklingai atidaryti kriaukles, bei daug kitų įdomybių. Pasak kinų mitologijos, dalis pirmojo žmogaus–pasaulio kūrėjo kūno, išsekus jo energijai, virto perlais.
  • Uždraustasis Miestas – priešais Tianmeno aikštę esanti teritorija, į kurią ilgus metus negalėjo įžengi nei vienas eilinis gyventojas. Tai 15 a. pr. rūmų kompleksas, kurį juosia aukšta 3,4 km ilgio tvora. Uždraustojo Miesto rūmuose dominuoja geltona ir raudona spalvos, turinčios svarbias simbolines reikšmes.
  • Jao kaimelis – viena autentiškiausių kalnų vietovių stebinanti vietos gyventojų papročiais. Jao tautos moterys garsėja kaip ilgiausių pasaulyje plaukų savininkės.
  • Kruizas Jangdzės upe – tau unikali patirtis, kurios metu stabtelėsite daugelyje vaizdingų vietų. Kruizo metu nuplauksite net 700 km, išvysite vieną didžiausių medinių šventyklų, pasigrožėsite „Trimis tarpekliais“, bei nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu.

Poilsinės kelionės į Kiniją metu siūlome apsilankyti gamtos apsuptame Jangšou mieste, išskirtiniais papročiais garsėjančioje Jao gyvenvietėje, pasigrožėti Uždraustuoju Miestu, apsilankyti perlų fabrike, bei pasimėgauti kruizu didžiausia Azijoje Jangdzės upe.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Kiniją pasiūlymus.

UP