Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Kambodža: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Nuo 2021 m. spalio 19 d. turistams vykstantiems į Kambodžą išduodamos elektroninės vizos. Vizos atvykus į šalį neišduodamos. E-vizų mokesčiai, sąlygos ir nuotraukų reikalavimai gali keistis, naujausia informacija pateikiama čia.

Dėl koronaviruso pandemijos visi į šalį vykstantys asmenys privalo pateikti neigiamo COVID-19 PGR testo pažymą (anglų arba prancūzų kalba) ne ankščiau kaip 72 valandos iki išvykimo bei sveikatos draudimo polisą ne mažesnei nei 50 tūkst. JAV dolerių sumai arba įsigyti sveikatos draudimą, kuris padengtų COVID-19 ligos gydymo išlaidas, galiojantį 20 dienų. Draudimą 20 dienų laikotarpiui galima įsigyti atvykus Pnompenio oro uoste.

NAUJAUSIĄ INFORMACIJĄ RASITE ČIA arba ČIA  paspaudus ant "Passport, Visa & Health regulations" ir suvedus duomenis.

Saviizoliacija nuvykus:

Paskiepyti keliautojai neprivalo karantinuotis, jei jie pateikia COVID-19 vakcinacijos sertifikatą įrodantį, kad yra pilnai pasiskiepiję. Atvykusiems paskiepytiems užsieniečiams atvykimo vietoje yra atliekami greitieji COVID-19 testai (rapid lateral flow test), kurie nuo 2021 m. lapkričio 15 d. atliekami nemokamai.

Nevakcinuoti keliautojai turės atvykę atlikti PGR testą ir privalės karantinuotis 14-os dienų laikotarpiui. Neturintys rezervacijos alternatyvaus valstybinio karantino (ASQ) viešbučiui turės sumokėti 2 000 JAV dolerių grynaisiais išlaidoms padengti. Visos nepanaudotos lėšos bus grąžintos. Pabrėžtina, kad norėdami karantinuotis viešbutyje, galite pasirinkti Kambodžos vyriausybės siūlomą viešbutį arba iš anksto užsisakyti ir sumokėti už vieną iš papildomų privačių viešbučių (iš anksto užsakyti viešbučiai yra „Sokha Phnom Penh Hotel“, „Courtyard by Marriott Phnom Penh“ arba „Raffles Hotel Le“, Karališkasis Pnompenis). Su kitais viešbučiais reikia susisiekti tiesiogiai ir jų kaina gali būti aukštesnė nei vyriausybės siūlomų viešbučių. Jei ketinate naudotis vyriausybės siūlomu viešbučiu, turėsite įrodyti, kad turite pakankamai lėšų savo apgyvendinimo išlaidoms padengti.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

Informacija atnaujinta 2021.12.21 13:08

Vykstant į Kambodžą rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

TOP šalių keliavimo salygos: