Ekskursijos Tailande

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Karalių rūmai ir Smaragdinio Budos šventykla
Pataja
Lankomi rūmai ir Smaragdinio Budos šventykla, juvelyrinių dirbinių dirbtuvės.
35 USD (vaikams 30 USD)
Apžvalginė ekskursija po Bankoką
Pataja
Šios ekskursijos metu Jūs aplankysite Karalių rūmų kompleksą, kur yra Smaragdinio Budos šventykla, ir valdančiosios Čakri dinastijos muziejų, išsidėsčiusius istorinėje Bankoko dalyje, kairiajame upės Čao Praja krante.
60 USD (vaikams 55 USD)
Romantiškas kruizas Čao Praja upe ir šventinė vakarienė
Pataja
Pavargę nuo Bankoko dienos erzelio vyksite prie Čao Praja upės, kurią tajai vadina Karališkąja upe. Komfortiškame dviejų denių laive, besigėrėdami naktinės sostinės grožiu, Jūs praleisite nepamirštamą vakarą. Nepakartojami Karalių rūmai ir Aušros šventykla iškils prieš akis, apšviesti vakaro žaros, taip pat plauksite po didingais upės tiltais, pavadintais Tailando karalių vardais.
Laive nerūpestingos šventės įspūdį padės sukurti gardūs tajų ir europiečių virtuvės patiekalai bei gyva muzika.
45 USD (vaikams 40 USD)
Transvestitų šou - kabarė „Kalipso”
Pataja

Spalvingi kostiumai, šventinė atmosfera ir originalus šou.

45 USD (vaikams 40 USD)
Safari parkas (Bankokas)
Pataja
Safari parke pamatysite kvapą gniaužiančius laukinių gyvūnų šou (į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs).
55 USD (vaikams 45 USD)
Parkas „Svajonių pasaulis“ (Bankokas)
Pataja
Azijietiškas pramogų parkas. Atrakcionai ir pramogos visiems! (Pietūs įskaičiuoti į kainą).
55 USD (vaikams 45 USD)
Marmurinė šventykla
Pataja
30 USD (vaikams 25 USD)
Išvyka Čao Praja upės kanalais
Pataja
Dienos metu vykstanti ekskursija tailandietiško stiliaus laiveliais Čao Praja kanalais.
20 USD (vaikams 20 USD)
Vakarinis šou „SIAM NIRAMIT“
Pataja
Tai šiuolaikinis reginys, kuriam organizuoti buvo investuota 40 milijonų dolerių ir kuris yra vienas didžiausių scenos pramoginių renginių pasaulyje. Kondicionierių vėdinamoje salėje lankytojai galės patogiai susėsti ištaigiuose krėsluose. Į nuostabųjį ir paslaptingąjį Tailando kultūros tradicijų pasaulį Jus palydės trijų dalių reginys, trunkantis valandą ir dvidešimt minučių. Tai kelionė per septynis amžius trukusią tajų tautų istoriją, mitais paremti vaidinimai apie dangaus karalystę, požemių ir pasakų mišką Ximapan, kuriame gyvena stebuklingos būtybės, įvairiausi vaidinimai iš šiuolaikinio Tailando gyventojų liaudies švenčių, rūpestingai puoselėjamos tajų kultūros tradicijos, garsios Loj Krathong šventės ceremonija – visa tai įtrauks Jus į pasakišką šventės sūkurį. Prieš renginį Jūs galėsite pasivaikščioti po tradicinę tajų mugę ir paragauti pamėgtų tajų virtuvės patiekalų.
60 USD (vaikams 50 USD)
Plaukimas kalnų upe, Phang Nga provincija
Puketas
Be klintinių uolų, kyšančių iš vandens daugiau kaip per šimtą metrų, Phang-nga įlankoje yra didžiausias Indijos vandenyne mangrinių miškų masyvas, kurio plotas užima 800 kvadratinių kilometrų. Phang-nga provincija garsėja savo atogrąžų miškais.
Provincijos nacionaliniai parkai siūlo įvairius maršrutus jojimo ant dramblių ir plaukimo plaukti kalnų upėmis mėgėjams. Dauguma jų siūlo išvykas prie krioklių amžinai žaliuojančiu atogrąžų mišku, maudynes žvalumo suteikiančiame gėlame vandenyje (temperatūra 18–20 °C). Plaukti upėmis saugu: miklūs tajų instruktoriai puikiai išmano savo darbą. Jūs galite ramiai patikėti jiems savo maršrutą ir tiesiog mėgautis atogrąžų miško vaizdais. Į kai kuriuos maršrutus įtrauktas plaukimas pripučiamosiomis valtimis mangriniais miškais, kur galima pamatyti retų plunksnuočių būrio atstovų ir varliagyvių.
Unikalaus grožio Pietų Tailando kalnų atogrąžų miško gamta, grynas oras ir skanūs pietūs dovanoja svečiams nepamirštamų laimės pojūčių, suteikia žvalumo ir jėgų toliau ilsėtis prie jūros.
80 USD (vaikams 60 USD)
Kanojomis po mangrovių miškus ir urvus (pavakare)
Puketas
Lankysite legendinio Džeimso Bondo salą, kurioje vyko žinomo filmo "Žmogus su auksiniu pistoletu" filmavimas, turėsite galimybę įsigyti perlo dirbinių ir jūros kriauklių žvejybiniame turguje, plauksite dviviete kanoja prie paslaptingų Phang Nga įlankos olų, stalaktitų urvų. Po pietų lankysite koralų salą. (Ekskursija su pietumis dviejų denių laive).
70 USD (vaikams 50 USD)
Krabi provincijos salos ir pakrantės
Puketas
Keliautojai žino, kad Krabi provincijos salos – itin gražios, o sezono metu jose mažiau žmonių. Gražios smėlio kasos, kuriose auga palmės, urvai uolose, povandeninio pasaulio įvairovė - čia gausybė įvairiaspalvių žuvų, kurias galima maitinti tiesiog iš rankos. Provincijoje daugybė salų, prie kurių Jūsų kateris būtinai sustos, kad galėtumėte geriau apžiūrėti šių vietovių grožybes, nusifotografuoti, o kartais tiesiog pagulinėti ant balto smėlio. Vykstančiųjų prie Krabi provincijos krantų laukia pasivaikščiojimas prie pačios gražiausios Tailando pakrantės Pra Nang, saugomos UNESCO.
Jūs savo akimis galėsite išvysti kalkinių uolų didybę, kurių viršūnės iškilusios 375 metrus virš jūros lygio. Tai kalnų laipiotojų Meka. Specialistai tvirtina, kad panašūs kalnų masyvai yra tik Prancūzijos pietuose. Daugiatoniai kalkių, stalaktitų, nutįsusių virš vandens, dariniai – nepakartojama šių vietovių peizažo dalis.
100 USD (vaikams 55 USD)
Phi Phi salos
Puketas
Jūros nuotykių mėgėjai būtinai vyksta į Phi Phi salas, esančias 47 kilometrai į pietryčius nuo Puketo salos. Greitaeigis kateris nuplukdys Jus ten per valandą, o komfortiškas hidrosraigtasparnis prie salų (ant vandens) nutūps jau po 15 minučių skrydžio.
Didžiausia iš dviejų vienodais pavadinimais salų – Phi Phi Don – garsėja kilometrinėmis smėlėtomis sąsmaukomis tarp dviejų salos dalių, tapusiomis jaunimo iš visų planetos kampelių piligriminių kelionių vieta. Čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, krautuvėlės, diskotekos ir barai. Mažiausia iš salų – Phi Phi Le – negyvenama. Gražiausios įlankos - Phi Le ir Lo Sama, itin gerai žinomos iš filmo „Paplūdimys“, kuriame vaidino Leonardo DiCaprio, - pakeri gamtos mylėtojų vaizduotę. Prieš akis atsivers ir žinoma, tūkstančių kregždučių prieglobsčiu tapusi Vikingų uola. Dešimtmečiais vietos gyventojai nuo uolos skliautų renka kregždučių lizdus, iš kurių gaminamas gurmaniškas patiekalas ir vertinga kai kurių liaudies medicinos medikamentų sudedamoji dalis. Smaragdinė, tyra, permatoma jūra ir įvairiaspalviai koralų rifai apsilankiusiųjų atmintyje išliks ilgam.
95 USD (vaikams 55 USD)
Perlų ferma, Kai salos, Rang Jaj
Puketas
Ekskursija greitaeigiu kateriu į Perlų salą, kur stebėsite kaip vietiniai gyventojai dirbtiniu būdu fermose augina natūralius perlus, turėsite galimybę jų įsigyti. Aktyvus poilsis saloje: dviračiai, paplūdimio tinklinis, stalo tenisas. Milijono žuvų salos lankymas. (Į ekskursijos kainą pietūs).
65 USD (vaikams 35 USD)
Nardymas pradedantiesiems DSD
Puketas
Nardymas pradedantiesiems DSD (su rusiškai kalbančiu instruktoriumi). Į programą įtraukti 2 panerimai su instruktoriumi ir pietūs.
140 USD
3-jų dienų nardymo kursai OWD (PADI)
Puketas
3-jų dienų nardymo kursai OWD (PADI). 6 panerimai su vandens kauke ir pietūs.
350 USD
Nardymas turintiems sertifikatus
Puketas
85 USD
Tajų boksas (paprastos vietos)
Puketas
Vakarinės kovos: antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais. (Už VIP vietas priemoka - 8 JAV doleriai).
30 USD (vaikams 30 USD)
Similano salos (kateriu snorkling)
Puketas
Unikalus salų draustinis, stebinantis savo povandeninio pasaulio turtingumu. Tai viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje. Pamatysite jūros vėžlius, koralinius ryklius ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Paviršinis nardymas (į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs).
115 USD (vaikams 70 USD)
Transvestitų šou - kabarė „SIMON“
Puketas
Kabaretas „Simon“ – garsiausias transvestitų šou Puketo saloje. Dinamiškas ir spalvingas teatralizuotas šou, kuriame dalyvauja artistai, vaidinantys scenas iš operečių ir parodijuojantys pasaulio estrados žvaigždes. Unikalios dekoracijos, akį rėžiantys atlikėjų kostiumai. Šiuolaikinis šviesos ir muzikos apipavidalinimas.
35 USD (vaikams 30 USD)
Žvejyba atviroje jūroje
Puketas
Tai didžiausių Andamano jūros žuvų gaudymas iš katerio (čia veisiasi labai daug žuvų rūšių). Pasigaminti patiekalą iš Jūsų sugautos žuvies galima viename iš restoranų, esančių netoli viešbučio, arba tiesiog denyje! Skanūs pietūs ir puiki nuotaika Jums garantuojama. Į kelionės kainą įskaičiuoti pietūs ir būtina žūklės įranga. Nepamirškite pasiimti rankšluosčio ir saulės apsauginio kremo. Linkime gero laimikio!
80 USD
Zoologijos sodas ir gyvūnų šou
Puketas
Puketo zoologijos sodas – mėgstamiausia mokyklinukų ir mažylių vieta. Tačiau čia yra gausybė įdomybių ir suaugusiems. Gyvūnai zoologijos sode ne tik sėdi narvuose, bet yra įvairių pasirodymų dalyviai. Čia galima pamatyti šou su krokodilais, beždžionėmis ir dresuotais drambliukais. Ketinantys maudytis Andamano jūroje turėtų susidomėti akvariumų kompleksu, kur gyvena tiek taikūs, tiek pavojingi jūros gyvūnai.
Spalvingos nuotraukos su tigrais, papūgomis, beždžionėmis papildys Jūsų albumus tiesiog per 2 ekskursinės programos valandas, o iki pietų jau grįšite į viešbutį.
25 USD (vaikams 12 USD)
Naktinis Patongas
Puketas
Šou suaugusiems, Sphinx vaidinimas, vakarienė.
75 USD
ATV - safari turas keturračiais motociklais
Puketas
2 val. važiuojama tropiniu mišku, jūros pakrante, įskaičiuoti gaivinamieji gėrimai ir vaisiai.
75 USD (vaikams 65 USD)
Samui
Samui
Kelionė pagrindiniu keliu, juosiančiu visą salą, suteiks daugybę įdomių ir neužmirštamų įspūdžių. Ekskursijos metu Jūs išvysite milžinišką Didžiojo Budos statulą šalia šventyklos salos šiaurėje, apžvalgos aikštelę ant vieno aukščiausių Samui kalnų, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Taip pat galėsite pamatyti vieną lankomiausių salos vietų – įmantrios formos akmenis „Senelis“ ir „Močiutė“, kuriuos sukūrė pati gamta. Pakeliui į garsųjį dviaukštį Na Mueang krioklį išvysite trumpąjį beždžionių, rodančių kaip renkami kokosai, šou. Jūs turėsite išskirtinę galimybę apsilankyti veikiančiame salos administracinio centro turguje Nathon miestelyje.
50 USD (vaikams 35 USD)
Nacionalinis jūros parkas Angthong
Samui
Pasiryžusiems pusantros valandos trunkančiai kelionei kateriu atsivers išties rojaus kampeliai. Nacionalinis jūros draustinis Angthong, besidriekiantis į šiaurės vakarus nuo Samujo, užima 120 kvadratinių kilometrų teritoriją. Čia - 40 mažai apgyvendintų salelių, o kai kurios iš jų yra visiškai negyvenamos. Angthong žinomas ne tik vandens bet ir savo sausumos fauna. Draustinyje gyvena leopardai, voverės, 40 rūšių paukščių. Jei sumanysite panardyti - gilusis pasinėrimas spalvingiausias prie Sam Sao salos. Vienoje iš salų, senojo vulkano krateryje, tyvuliuoja švariausias kalnų ežeras.
80 USD (vaikams 50 USD)
Vėžlių sala Ko Tao ir Nang Yuan
Samui
Tao, arba Vėžlių sala, kuri buvo taip pavadinta dėl savo formos, išsidriekusi 40 kilometrų atstumu nuo Samui salos į šiaurės vakarus. Salą ypatingai pamėgę povandeninio nardymo gerbėjai. Norint pamatyti povandeninės augmenijos ir gyvūnijos grožybes, visai nebūtina nardyti su akvalangu. Plaukiojimas su kauke ir plaukmenimis bus itin malonus net ir neprofesionalams. Saloje daugybė negyvenamų įlankų ir laukinių paplūdimių.
Jūsų laukia nepamirštama kelionė į vieną gražiausių Siamo įlankos geologinių reiškinių – Nang Juan salų, sujungtų koralų smėlio atabradais, grupės. Vienoje salų išsidėsčiusi apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria atvirukų gamintojų ir fotografų pamėgtas vaizdas.
Papietavę galėsite patyrinėti povandeninį pasaulį, kuriame gausu kietųjų ir minkštųjų koralų, žuvų.
80 USD (vaikams 50 USD)
Safari
Samui
Tik per pusdienį Jūs atrasite naują ir nuostabų Samui salos pasaulį. Ekskursijos pradžioje Jums pasiūlys pasivažinėti drambliais, pasižiūrėti, kaip specialiai išmokintos beždžionėlės renka kokosų riešutus, o vėliau Jūs pasimėgausite vaizdingais Samui salos peizažais.
Jūsų laukia išvyka į ryžių lauką jaučiais pakinkytame vežime. Tai puiki galimybė pasižiūrėti, kaip auginamas populiariausias Azijos šalyse varpinis augalas. Po to sužinosite keletą tajų virėjo nacionalinių tajų patiekalų gaminimo paslapčių. Kai nuvyksite į vakarinį salos pakraštį, Jūsų lauks kvapą gniaužianti išvyka džipais po džiungles, apsilankysite kaučiuko plantacijoje, plauksite baidarėmis kalnų upe ir maudysitės po kriokliu. Pasistiprinti Jums padės skanūs pietūs gryname ore.
65 USD (vaikams 40 USD)
Žvejyba
Samui
Gali būti dienos metu ir naktį.
60-75 USD (vaikams 45-55 USD)
Gyvūnijos pasaulyje
Samui
Krokodilų ir gyvačių šou, drugelių sodas, įvairiaspalvės žuvys, tigrų ir paukščių šou, pietūs.
65 USD (vaikams 45 USD)
Krokodilų ferma
Samui
Krokodilų ir gyvačių šou.
35 USD (vaikams 25 USD)
Pasivažinėjimas drambliais
Samui
Trukmė 45 min., dramblių šou.
30 USD (vaikams 20 USD)
Keturračiai
Samui
Pasivažinėjimas po džiungles, kokosų ir kaučiuko plantacijų lankymas, beždžionės ir šventykla.
80 USD (vaikams 65 USD)
Išvyka jachta aplink salą
Samui
Keliaudami palei kranto liniją išvysite gražiausius Samui salos paplūdimius. Kitaip pamatysite milžiniškus gludžius riedulius prie vandens linijos, kokosų palmes, palinkusias link vandens, vietos grožybes, pažįstamas iš kelionių sausuma. Stabtelėję prie Tan salos, paplaukiosite švariame it krištolas vandenyje ir, užsimaukšlinę kaukę ir plaukmenis, stebėsite gyvenimą jūroje. Papietavę vietos restoranėlyje, turėsite laiko pasideginti, atsipalaiduoti, pasivaikščioti po apylinkes arba paplaukioti kanojomis. Pakeliui į Nathon prieplauką kateriu praskriesite palei kregždučių lizdų salą, kur galėsite nufotografuoti jų neįprastą grožį. (Įskaičiuoti pietūs).
60 USD (vaikams 35 USD)
Kabare-šou su vakariene
Samui
Transvestitų šou ir vakarienė vienoje iš salos kavinių.
60 USD (vaikams 45 USD)
Transvestitų kabare-šou
Samui
30 USD (vaikams 15 USD)
Tajų boksas
Samui
45-60 USD (vaikams 35-45 USD)
Egzotikos paieškos žemyne
Samui
Ši kelionė yra iš serijos „Tradicinis Tailandas“. Jūsų laukia išvyka į sausumą, Surat Thani provinciją. Jums teks pabendrauti su vietos gyventojais ir patiems pirkti produktus vietiniame turguje, kad sužinotumėte sudedamąsias nacionalinių Pietų Tailando patiekalų dalis. Pamatysite per amžius nekintančią tajų tautų, gyvenančių namukuose ant polių palei šalies vandens arterijų krantus, gyvenimo santvarką. Viename iš namukų Jūsų laukia tikras tajų svetingumas ir skanūs pietūs. Po to, kai susipažinsite su vietos kaimelio gyventojų buitimi, būsite pairstyti nuoširdžių šeimininkų ilgauodege valtimi Tapi upe ir gretimais kanalais.
Įspūdžių kupiną dieną maloniai užbaigs tradicinis tajų masažas ir gaivinamasis žolelių gėrimas. (Įskaičiuoti pietūs).
100 USD (vaikams 70 USD)