Ekskursijos Portugalijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Ekskursija į “Liule” turgų
Algarvė

Apsipirkimas portugališkame turguje gali būti puiki pramoga. Pamatysite didžiulį vaisių ir daržovių pasirinkimą, įvairių rankų darbo gaminių, bei, ką nors išsirinkę, turėsite progos pasiderėti.

15 EUR (vaikams 7.50 EUR)
Eksursija į Lagosą ir Sagresą
Algarvė

Per išvyką lankoma Lagoso mieste esanti Šv. Antano bažnyčia su auksine koplytėle, buvusio vergų tugaus aikštė bei princo Henriko statula. Vykstama į Ponta da Piedade, kur bus galimybė pasigrožėti įspūdingomis natūraliomis uolomis. Vėliau vykstama į Sagresą, kur princas Henrikas Jūrininkas buvo įkūręs navigacijos mokyklą ir aplankomas labiausiai į pietvakarius nutolęs taškas Europoje - Šv.Vincento iškyšulys.

21 EUR (vaikams 10.50 EUR)
Istorinė ekskursija po Algarvę
Algarvė

Šią dieną sužinosite ir pamatysite daugybę įdomybių apie Algarvę. Aplankysite maurų sostinę Silvesą ir Monšikės kalnus. Pakilsite į Foją, kurios viršūnė siekia net 902 m. virš jūros lygio, iš čia atsiveria nuostabi panorama. Galėsite degustuoti vietinės gamybos naminukę. Savo kelionę tęsime aplankydami Lagosą dar vadinamą Atradimų miestu ir Švento Vincento iškišulį - labiausiai į pietvakarius nutolusį Europos tašką, dar vadinamą pasaulio kraštu.

34 EUR (vaikams 17 EUR)
Išvyka su kruizu
Algarvė

Laivu plauksite vaizdingomis Algarvės pakrantėmis su gražiausiais paplūdimiais. Išvysite įspūdingas uolas bei nuostabius urvus. Sustosite maudynėms, galėsite pajusti pakrantės vandens šilumą (atsižvelgiant į oro sąlygas). Galbūt šio kruizo metu išvysite ir delfinus.

47 EUR (vaikams 23.50)
Pažintinė ekskursija į Seviliją
Algarvė

Nepraleiskite progos aplankyti didingos Andalūzijos sostinės, garsėjančios istoriniais paminklais, didžiausia gotikine katedra pasaulyje ir karališkais Alkazaro rūmais. Aplankysite Marijos Luizos parką, Amerikos aikštę, Ispanijos aikštę ir senąjį žydų kvartalą. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui.

42 EUR (vaikams 21 EUR)
Pažintinė ekskursija į Lisaboną
Algarvė

Vykstame į Portugalijos sostinę – didžiausią miestą ir uostą - Lisaboną. Tai - neabejotinai viena gražiausių pasaulio sostinių. Į miestą įvažiuojame per Balandžio 25 d. tiltą, nuo kurio atsiveria fantastiška panorama. Pamatysime žymias miesto vietas: Belemo bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradimų monumentą, Baichą - miesto centrą, (norintys galės aplankyti Alfamą - senąjį Maurų kvartalą).Turėsite laisvo laiko pietums ir apsipirkimui. Kelionė namo per ilgiausią Europoje kabantį Vasko da Gamos tiltą..

50 EUR (vaikams 25 EUR)
Pažintinė ekskursija į Fatimą
Algarvė

Tai -“Pasaulio Altorius”. Čia net 3 kartus lankėsi Popiežius Jonas Paulius II. Kaimas, pavadintas XII amžiaus maurų princesės vardu, tapo viena didžiausių piligrimystės vietų pasaulyje kaip Marijos šventoji žemė. Apankysime vietą, kur trims piemenėliams apsireiškė Mergelė Marija. Turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po šią šventąją žemę ir papietauti. Galėsime aplankyti Fatimos prieglobsčiu vadinamą baziliką, Apsireiškimo kapelą (koplytėlę), naują Švenčiausios Trejybės bažnyčią.

53 EUR (vaikams 26.50)
Ekskursija į Karteira turgų ir Vilamora
Algarvė

Apsilankysite seniausiame ir didžiausiame portugališkame turguje, kuriame galėsite įsigyti odos ir įvairių rankų darbo gaminių, bei, ką nors išsirinkę, turėsite progos pasiderėti. Iš ten vyksite į Vilamourą, vieną didžiausių Europos kurortų.

14 EUR (vaikams 7 EUR)
Ekskursija "Dviejų dienų Lisabona"
Algarvė

1 diena. Vykstame į Portugalijos sostinę – didžiausią miestą ir uostą - Lisaboną. Tai - neabejotinai viena gražiausių pasaulio sostinių. Į miestą įvažiuojame per Balandžio 25 d. tiltą, nuo kurio atsiveria fantastiška panorama. Pamatysime miesto žymias vietas: Belemo bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradimų monumentą, Baichą - miesto centrą. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui.
2 diena. Ryte aplankome Tautų parką modernios architektūros statinį, specialiai sukurta tarptautinei parodai "Expo"98". Dabar, tai didelis verslo ir pramogų centras - naujosios architektūros "sala". Jo teritorijoje rasite antrą pagal dydį pasaulyje okeanariumą, vandens sporto centrą, aukščiausią Lisabonos pastatą - 145 metrų aukščio Vasco da Gama bokštą. Po pietų keliaujame į Aligarvę, per Vasco da Gama tiltą.

176 EUR (vaikams 88 EUR)