Viešbučiai Maltoje

BELLA VISTA
Malta, Malta
populiarus
Viešbutis yra puikioje vietoje, pačiame miesto centre, šalia įvairių kavinių, restoranų ir barų. Kambariai yra tvarkingi, personalas paslaugus. Viešbutyje yra du baseinai, vienas lauko, kitas vidaus. Šalia yra autobusų stotelė iš kurios pasieksite įvairius Maltos kurortus ir miestelius.
daugiau
Paradise Bay Resort Hotel
Malta, Malta
populiarus
Viešbutis yra ramioje vietoje, netoli yra keltų prieplauka ir autobusų stotelė, todėl patartina išsinuomoti automobilį arba keliauti po salą autobusu. Viešbučio teritorijoje yra 4 baseinai su zona vaikams, teniso kortai, vaikų žaidimų aikštelė, parduotuvėlė, masažo paslaugos ir pan. Iki paplūdimio yra apie 1 km, pats viešbutis yra pastatytas šalia jūros, ant uolų, Kambariai erdvūs, švarūs, tvarkingi. Personalas paslaugus, viešbutyje yra 2 restoranai tiekiantys skanius ir gausius patiekalus.  Tinka keliautojams, norintiems ramaus poilsio.
daugiau
Pebbles Resort
Malta, Malta
populiarus
Viešbutis tvarkingas, personalas draugiškas ir paslaugus. Viešbučio restoranas tiekia skanius patiekalus. Kambariai paprasti, švarūs. Yra nedidelis baseinas su atskira zona vaikams, šalia deginimosi terasa, taip pat yra vidinis, šildomas, gėlo vandens baseinas. Šalia viešbučio yra gan judri gatvė.
daugiau
Ax Sunny Coast Resort & SPA
Malta, Malta
populiarus
Viešbutis yra Qawra kurorte, visai netoli uosto, iš kurio galima nuvykti į Gozo ir Comino salas. Viešbučio teritorijoje yra vienas baseinas, sūkurinė vonia, iki paplūdimio vos 50 metrų. Viešbučio apartamentai yra erdvūs su įrengtomis virtuvėlėmis. Personalas paslaugus. Viešbutis yra 5-6 min kelio iki autobusų stoties, taip pat restoranų, barų.
daugiau
The Windsor Hotel
Malta, Malta
rekomenduojame
Viešbutis yra labai geroje lokacijoje, aplink yra daugybė restoranų, barų, parduotuvių. Kambariai labai paprasti, tačiau švarūs, tvarkingi. Malonus aptarnavimas. Nedidelė maisto įvairovė. Tinka neišrankiems keliautojams, taip pat tiems, kurie nežada daug laiko praleisti viešbutyje.
daugiau
115 The Strand Hotel & Suites
Malta, Malta
Viešbutis yra šalia pagrindinių miesto gatvių, baseino nėra, tačiau ant stogo įrengtoje terasoje yra sūkurinė vonia šalia kurios įrengtas restoranas su baru. Kambariai švarūs, tvarkingi, malonus aptarnavimas. Maistas skanus, kai kuriuose numeriuose yra virtuvėlės, kuriose patys galėsite pasigaminti maisto.
daugiau
ALLEGRO HOTEL
Malta, Malta
ASTRA HOTEL 3*
Malta, Malta
Geras 3 žv viešbutis. Kambariuose ir vonios kambariuose rasite visus reikiamus patogumus. Aptarnaujantis personalas draugiškas ir malonus visada pasiruošęs padėti. Rekomenduojamas porų poilsiui. 
daugiau
Beach Garden Hotel
Malta, Malta
Tai ekonominės klasės viešbutis tinkantis neišrankiems keliautojams viešbutyje praleidžiantiems nedaug laiko. Jis įsikūręs prie pat žvyro paplūdimio. Šalia restoranai ir barai. Kambariai erdvūs.
daugiau
Blubay Apartments Malta
Malta, Malta
Netoliese viešbučio restoranai, barai ir parduotuvės. Kambariuose suteikiama galimybė patiems ruošti maistą. Iš dalies kambarių balkonų atsiveria gražus vaizdas į jūrą.
daugiau