Ekskursijos iš Viso Kipro, Kipras

Ekskursijos iš Viso Kipro, Kipras. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Viso Kipro, Kipras


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Išvyka į Pafosą ir Kuriumą

Kelionę pradėsime nuo vyno degustacijos Limasolyje. Vėliau apsilankysime senajame Kuriumo mieste. Iš ten vyksime į Pafosą. Pamatysite „Petra Tou Romiou“ – Afroditės gimimo vietą, Šv. Pauliaus stulpą, Dionizo namus – III a. romėnų vilą su mitologinėmių scenų mozaikomis. Turėsite laisvo laiko pasivaikčioti Pafoso uostu ir pilies prieigomis.

1 diena
55 EUR
30 EUR

Išvyką į Trodą ir Kiko vienuolyną

Tai kelionė, kurios dar ilgai nepamiršite. Didieji Kipro kalnai Trodos – viena vaizdingiausių viduržemio jūros vietų. Lankysimės Lanijos gyvenvietėje, degustuosime vyną. Po degustacijos kilsime į kalnus, pasigrožėti vaizdu, nusifotografuoti. Vėliau aplankysite Kyko vienuolyną, kur saugomas Dievo motinos Marijos paveikslas, nutapytas šventojo Luko, vieno iš dvidešimties apaštalų. Laisvo laiko metu galėsite pasivaikščioti, papietauti viename iš netoli vienuolyno esančių restoranų.

1 diena
55 EUR
30 EUR

Išvyka į Nikosiją, Keryniją ir Belapaisą

Keliausime į didžiausią Kipro miestą ir respublikos sostinę – Nikosiją. Aplankysime arkivyskupo rūmuose ir Šv. Jono katedroje. Pasivaikščiosime Ledros gatve, turėsite laisvo laiko apsižvalgyti. Aplankysime Kerynijos tvirtovę. Jos viduje – įrengtas muziejus. Paisvaikčiosime Kerynijos uostu. Vėliau – apsilankymas Belapaiso vienuolyne, kuris pripažintas vienu įspūdingiausių gotikinio meno pavyzdžių. Vienuolynas įsikūręs „Pentadaktylos“ kalnų šlaite.

1 diena
75 EUR
45 EUR

Kelionė į Famagustą ir Salamį

Apsilankysime Kipro stačiatikių bažnyčios įkūrėjo Šv. Barnabo bažnyčioje. Apžiūrėsime senosios Kipro sostinės Salamio griuvėsius. Vėliau laukia apsilankymas Famagustoje, pasivaikščiojimas senamiestį juosiančios venecijiečių statytos sienos viršumi. Vyksime į Šv. Mikalojaus gotikinę bažnyčią.
Turėsite laisvo laiko pasimaudyti auksiniuose Famagustos paplūdimiuose. Grįždami pravažiuosime ir apžiūrėsime nuo karo laikų išlikusią aptvertą Famagustos miesto dalį.

1 diena
70 EUR
40 EUR

Kelionė prie deltos

Ekskursijos metu keliausime po Kalo Chorijos, Aja Anos, Mosfiločio ir Analiontos gyvenvietes. Sustosime Pera Orinyje pasivaikščioti ir pasigrožėti panoraminiais vaizdais. Apsilankysime atstatytoje „Fikardu“ (Fikardou) gyvenvietėje ir susipažinsime su vietos muziejumi, vėliau – vyno degustacija. Vyksime į Machairo vienuolyną. Kelionę baigsime Lefkaros gyvenvietėje. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir papietauti.
 

1 diena
70 EUR
40 EUR

Iškyla laivu "Juodasis Perlas"

„Juodasis perlas“ yra pats didžiausias piratų laivas, kada nors plėšikavęs Viduržemio jūroje. Šiuo laivu kasdien atliekamos nuotykinės „piratiškos“ kelionės. Išvykstame iš Aja Napos prieplaukos. Kelionės metu aplankomi visi Famagustos apylinkių žymesni objektai, kelis kartus sustojama pasimaudyti, vaikams organizuojama lobių „medžioklė“, vyksta piratų pramoginis pasirodymas, patrankų renginys.

Puse dienos
35 EUR
15 EUR

Atradimų kruizas

Išvyksime iš Aja Napos prieplaukos ir plauksime išilgai kranto linijos, pakeliui aplankydami Aja Napos urvus, Greko kyšulį, Kono įlanką, vėliau apžiūrėsime Famagustą ir, galop, turėsime laiko pasimaudyti ir papietauti.

Puse dienos
35 EUR
20 EUR

Džipų safaris.Didžioji ekskursija:Kyko vienuolynas

Turite puikią progą nukeliauti į Trodo kalnus ir patirti, kas yra Kipro laukinė gamta, bei pamatyti patį švenčiausią jo religinį paminklą – Kyko vienuolyną. Ši kelionė truks visą dieną. Jos metu važiuosite vynuogynais, spygliuočių miškais, tradicinėmis kalnų gyvenvietėmis. Pasieksime beveik 2000 metrų aukštumas. Ši ekspedicija tinka tiek vaikams, tiek ir suaugusiems!

1 diena
75 EUR
50 EUR
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Ekskursijos iš visų Kipro regionų

UP