Ekskursijos iš Sardinijos, Italija

Ekskursijos iš Sardinijos, Italija. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Sardinijos, Italija


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Pažintinė ekskursija į Asinaros salą

Asinaros sala, Isola Asinara, nusidriekusi Sardinijos šiaurės vakaruose, prie pat salos pakrantės. Daugiau nei 100 metų ši nedidelė negyvenama uolėta sala buvo izoliuota, kadangi čia buvo įsikūręs griežto režimo kalėjimas, skirtas didžiausiems Italijos nusikaltėliams, susijusiems su mafija ir teroru. Dėl to salai prigijo "Velnio salos" vardas. Išvertus iš italų kalbos, Asinaros salos pavadinimas reiškia „apgyvendinta asilų“. Ir iš tikrųjų, svarbiausi šios salos gyventojai yra baltieji asiliukai. 1997 m. kalėjimas buvo uždarytas, o saloje įkurtas Asinaros nacionalinis parkas (Parco Nazionale dell'Asinara), viliojantis gamtos mėgėjus. Asinaros sala yra palyginti siaurias žemės ruoželis, besidriekiantis iš šiaurės į pietus.

5 val.
67 EUR
47 EUR

Pažintinė ekskursija į Neptūno urvus

Sardinija turistus traukia ne tik žydru vandeniu ir nuostabiomis lagūnomis, bet ir urvais, kurių saloje tikrai netrūksta. Vanduo per daugelį metų, įvairiu geologiniu laikotarpiu, karstinėse uolienose suformavo įspūdingus stalagmitų ir stalaktitų urvus, kurių grožį padės atskleisti gidų vedamos ekskursijos. Sardinijoje yra žinoma apie 300 urvų, tačiau tik maža dalis atvira lankytojams.Neptūno urvus atrado žvejai 18 amžiuje ir nuo to laiko tuo vardu pavadintas jūros Dievas. Tai vienas didžiausių bei lankomiausių objektų saloje.Iki Neptūno urvo jūsų laukia labai graži kelionė. Pasiekti urvą galima  automobiliu, tačiau jei norite patirti nepamirštamus įspūdžius patartina plaukti laiveliu iš Algero miesto. Kelionė jūra trunka mažiau nei valanda. Kai jūs atvyksite į urvą, turėsie galimybę įsigyti bilietą į vidų, galėsite pasivaikščiori ir apsižiūrėti. Ten pamatyseite įspūdingas formas, gražiai apšviestus stalaktitus ir stalagmitus,taip pat bus galima pamatyti 120 m ilgio ežerą, kurį maitina jūros vanduo.

3 val.
16 EUR
16 EUR

Ekskursija su baidarėmis

Tai yra puiki ekskursija su baidarėmis drąsiems ir iššūkius mėgstantiems turistams. Šios ekskursijos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Sardinijos šiaurės vakarų pakrante. Jūs dieną pradėsite su trumpu instruktažu kuris vyks Sardinijos stovykloje. Kai būsite pasiruošę, kelionės vadovas padės jums pradėti kelionę palei pakrantę. Jūs būsite plaukdinami į šiaurę, Madalenetta švyturį, kuris bus jums pagrindinis taškas.

4 val.
21 EUR
21 EUR

Ekskursija su baidarėmis pradedantiesiems

Ši trumpa išvyka baidarėmis skirta pradedantiesiems. Jūsų sesija prasidės trumpu instruktažu sausumoje, kuris vyks Sardinijos stovykloje. Stovykla apsupta pušynų, kadagių ir eukalipto medžių, tai gana puiki vieta instruktažui. Be to, jūs gausite į savo baidares vandens. Ten su jumis  bus kvalifikuotas  vandens instruktorius ,taigi galėsite užduoti iškilusius klausimus. Kai būsite pasiruošę, pradėsite kelionę  Madalenetta švyturio kryptimi. Apskritai ekskursija turėtų trukti apie valandą.

3 val.
16 EUR
16 EUR

Pažintinė ekskursija į Bosa ir Rocca Doria

Ši kelionė yra šiek tiek netradicinė tačiau gana įdomi. Keliaudami pro vaizdingą pakrantę, jūs pateksite į Bosa. Masinis turizmas jau pamiršta šį autentišką miestą. Gatvės vis dar padengtos akmenimis, ir visa vieta apsupta uolų šlaitas ir žaliuojančių slėnių. Jūs turite porą valandų čia. Galėsite eiti į kavinę, naršyti aplink dailės galeriją, arba grožėtis senamiesčiu. Kitas dienos sustojimas bus Rocca Doria, kur aplankysime Duonos muziejų. Ragaudami duoną  bus laikas ištirti muziejų tinkamiau ir detaliau.

5 val.
50 EUR
50 EUR
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
UP