Ekskursijos Italijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Neatrastas Palermas
Sicilija
Ekskursijos metu išvysite tikrąjį Palermo veidą: užsuksite į vietos turgų, kur akis džiugina sūrių, žuvies, jūros gėrybių, vaisių ir daržovių gausa, o ore tvyro itališkas temperamentas, aplankysite gražiausias miesto vietas bei miesto globėjos - Šv. Rozalijos - šventyklą, esančią ant Montepilgrino kalvos.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.
24 EUR (vaikams 14 EUR)
Palermas ir Monrealio katedra
Sicilija
Eksursiją pradėsite nuo vieno svarbiausių Sicilijos paminklų - Santa Marija Nuova katedros, nepakartojamo normanų eros šedevro. Įspūdingo dydžio auksinės bizantiško stiliaus mozaikos sužavės kiekvieną. Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po jaukų Monrealio miestelį ir pajusti šiltą atmosferą bei įdėmius vietinių gyventojų žvilgsnius. Vėliau vyksite į Palermą - salos sostinę, alsuojančią judriu gyvenimo tempu ir salos užkariautojų pėdsakais - architektūriniais šedevrais. Grakščios kartaginiečių kolonos, rausvi islamiški kupolai, fontanai, rūmai ir katedros, garsių italų tapytojų darbai - visa tai pamatysite ekskursijos metu.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, vilkėti uždaresniais drabužiais (aktualu lankantis katedrose ir bažnyčiose), patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus, ausinių nuoma 1,5 EUR.
35 EUR (vaikams 21 EUR)
Etnos ugnikalnis ir Taormina
Sicilija
Nepraleiskite progos pasikelti į 1980 metrų aukštį ir prisiliesti prie didžiausio ir aktyviausio Europos ugnikalnio. Etna masina turistus iš viso pasaulio ir palieka neišdildomą įspūdį. Dar ir šiandien ugnikalnio krateriuose kaupiasi lava, o dujos, kylančios iš jų, matyti iš toli. Norintieji apžiūrėti kraterius iš arčiau gali pakilti funikulieriais į 2500 metrų aukštį (už papildomą mokestį), po to - visureigiu užvažiuoti į 3 kilometrų aukštį, lydimi vietinio gido. Pasigrožėję šiuo gamtos stebuklu, vyksite į Taorminos miestelį, vieną prabangiausių kurortų visoje Italijoje - Sicilijos langą į modernųjį pasaulį. Taorminoje aplankysite vieną didžiausių graikų teatrų, gamtos parką bei katedras, galėsite pasižvalgyti po garsiausių dizainerių parduotuves.
Verta pasiimti: šiltus drabužius ir uždarą avalynę Etnos ugnikalnio teritorijoje (galimybė išsinuomoti šiltą aprangą bei batus), apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, pakilimas iki Etnos ugnikalnio kraterių (kaina 53 EUR, vaikams iki 12 metų - 31 EUR), įėjimas į Taorminos miesto teatrą.
60 EUR (vaikams 36 EUR)
Erice ir Segesta
Sicilija
Ant uolos viršūnės, 750 metrų aukštyje, stūkso senasis Erice miestelis, kadaise buvusi Veneros kulto vieta. Tai viduramžius menantis Sicilijos miestelis, su normanų stiliaus bažnyčiomis, vienuolynais bei akmenimis grįstomis gatvelėmis. Kitas ekskursijos objektas - Segesta, kur ant kalvos stovi įspūdinga antikinė šventykla. Šalia šventyklos matyti antikinio teatro griuvėsiai, kur iki šiol rengiami vasaros koncertai.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.
30 EUR (vaikams 18 EUR)
Lipari salos
Sicilija
Galimybė nuvykti į keletą iš Siciliją supančių mažų salų. Lipari salos - tai užgesę ugnikalniai, siūlantys karštas purvo vonias bei juodus paplūdimius. Ekskursijos metu pabuvosite Lipari ir Vulcano salose, kur bus skiriama pakankamai laisvo laiko pasidžiaugti juodais paplūdimiais, purvo bei terminių vandenų voniomis, pasigrožėti supančia aplinka.
Verta pasiimti: maudymosi reikmenis, apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, gido paslaugos, maudynės terminiuose baseinuose ir purvo voniose.
73 EUR (vaikams 42 EUR)
Vynų degustacija
Sicilija
Šios išvykos metu aplankysite Sicilijos vyndarius: pasivaikščiosite po vynuogynus, sužinosite vyno gamybos paslapčių, paragausite sicilietiško vyno, saulėje džiovintų pomidorų, alyvuogių ir kitų skanėstų.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms.
8 EUR
Erice
Sicilija
Ant uolos viršūnės, 750 metrų aukštyje, stūkso senasis Erice miestelis, kadaise buvusi Veneros kulto vieta. Tai viduramžius menantis Sicilijos miestelis, su normanų stiliaus bažnyčiomis, vienuolynais bei akmenimis grįstomis gatvelėmis.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.
45 EUR (vaikams 27 EUR)
Šventyklų slėnis
Sicilija
Agridžento mieste, įkurtame VI a. pr. Kr., išlikęs graikų miesto palikimas - Šventyklų slėnis. Čia turėsite progos pasigrožėti Junonos, Santarvės, Heraklio ir Dzeuso Olimpiečio šventyklomis. Įspūdingiausiai Šventyklų slėnis atrodo saulėtekio arba saulėlydžio metu, kuomet istorinius pamiklus apgaubia ypatinga šviesa.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimas į Šventyklų slėnį - 10 EUR.
35 EUR (vaikams 21 EUR)
Etnos ugnikalnis
Sicilija
Nepraleiskite progos pasikelti į 1980 metrų aukštį ir prisiliesti prie didžiausio ir aktyviausio Europos ugnikalnio. Etna masina turistus iš viso pasaulio ir palieka neišdildomą įspūdį. Dar ir šiandien ugnikalnio krateriuose kaupiasi lava, o dujos, kylančios iš jų, matyti iš toli. Norintieji apžiūrėti kraterius iš arčiau gali pakilti funikulieriais į 2500 metrų aukštį (už papildomą mokestį), po to - visureigiu užvažiuoti į 3 kilometrų aukštį, lydimi vietinio gido. Pakeliui iš Etnos užsuksite į juvelyrikos fabriką, kur bus pasiūlyta įsigyti dirbinių ar tiesiog pasigrožėti vietinių meistrų kūriniais.
Verta pasiimti: šiltus drabužius ir uždarą avalynę Etnos ugnikalnio teritorijoje (galimybė išsinuomoti šiltą aprangą bei batus), apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, pakilimas iki Etnos ugnikalnio kraterių (kaina 53 EUR, vaikams iki 12 metų - 31 EUR).
31 EUR (vaikams 18 EUR)
Alkantara ir Kastilionė
Sicilija
Siūloma pasigrožėti Alkantaros upe ir apylinkių gamta, išsimaudyti, o vėliau nuvykti į Kastilijone miestą, kuriame lauks vietinės gamybos skanėstų - sūrių ir likerių - degustacija.
Verta pasiimti: maudymosi reikmenis, apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms.
28 EUR (vaikams 18 EUR)
Sirakūzai - Archimedo gimtinė
Sicilija
Sirakūzai - vienas didžiausių ir galingiausių Viduržemio jūros regiono miestų, kuriame savo pėdsakus paliko daugelis senųjų civilizacijų. Šios pažintinės ekskursijos metu pamatysite istorinį Sirakūzų miesto centrą, aplankysite archeologinį parką, kur išvysite antrą pagal dydį graikiškąjį teatrą, amfiteatrą, nekropolį ir kt.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, įėjimas į archeologinį parką 8 EUR.
44 EUR (vaikams 26 EUR)
Maltos sala
Sicilija
Saloje aplankysite Valetos ir Mdinos miestus, kuriuose gidas papasakos įdomių faktų apie salą bei jos įžymybes, apvažiuosite salos kurortines zonas. Ekskursija užsakoma ne vėliau kaip 2 dienos iki ekskursijos dienos.
Verta pasiimti: patogią avalynę, apsaugos nuo saulės priemones, vilkėti uždaresniais drabužiais (aktualu lankantis bažnyčiose), foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. BŪTINA PASIIMTI PASĄ! Į kainą neįskaičiuota: gėrimai pietų metu.
135 EUR (vaikams 115 EUR)
DIENA SICILIJOS PAPLŪDIMYJE (costa cruises)
Australija

Ši kelionė padės atsigauti tiesiog mėgaujantis maistu, aplinka ir savimi. Galėsite pajusti Sicilijos saulę ir gaivinančią jūrą. Tik atvykusius į uostą jus pasitiks motorlaivis, kurio komanda pavaišins skaniais kokteiliais. Plaukiosite pakrante, besigrožėdami vaizdais: prabangiu viešbučiu vila Igeia, Florio ir Arenella tuno žvejybos rajonu bei Addaura pakrante. Galiausiai pasieksite Mandello įlanką, kur inkaras bus nuleistas netoli smėlėto paplūdimio. Galėsite degintis ar nardyti lyg krištolas skaidriuose vandenyse, po to ragausite tradicinių sicilietiškų patiekalų. Pateksite į mažąjį Mondello uostą, žvejų kaimelį, dabar jau žinomą kurortą. Prieš grįždami į laivą dar galėsite pasimėgauti saule ir vandeniu. Plaukdami namo matysite įspūdingąjį Capo Gallo kyšulį.

Dėmesio
Vietų skaičius ribotas, todėl patariame užsisakyti kelionę iš anksto. Dėl blogo oro kelionė gali būti atšaukta. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės ir rankšluosčio. Turite pakankamai gerai mokėti plaukti. Ragausite daugiausia žuvies patiekalų. Jei pageidaujate specialaus meniu, praneškite kelionės agentūrai 24 val. prieš atvykstant į uostą.

Tai vidutinio sudėtingumo, apie 7 valandas trunkanti ekskursija. Maistas įskaičiuotas. 

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
PALERMO ŽAVESYS (costa cruises)
Australija

Palermas – tai kontrastų miestas. Pirmiausia aplankysite viduramžių bažnyčią Martorana, pasinersite į siciliečių kasdienybę ir keliausite link miesto širdies– vietinio Sicilijos turgaus Ballaro. Čia sutiksite gyvų, spalvingų asmenybių, galinčių pasigirti daugybe tradicijų, papročių ir didele širdimi. Aplinkui bus kalbama skirtingais dialektais, ir tai kurs chaoso įspūdį. Pasimėgausite gaivinančiomis vaisių sultimis, galėsite stebėti menininkų pasirodymus, pajusite stiprių prieskonių kvapą, tvyrantį ore, ragausite tipišką „panella“ – paruoštų ką tik sužvejotų žuvų. Drąsą ir stiprybę matysite tiek susiraukšlėjusiame, tiek jauno vaikinuko, klaidžiojančio tarp prekystalių, veiduose. Kitą kontrastą pajusite, kai iš triukšmingos ir pilnos žmonių gatvės pateksite į turtingųjų rajoną, kur vis dar gyvena kilmingieji. Šeimininkai atvers duris ir aprodys namus ir meno kūrinius. Kelionės pabaigoje galėsite pasimėgauti palermiečių patiekalais.

Dėmesio
Daug vaikščiosite, todėl avėkite patogią avalynę. Vietų skaičius ribotas, todėl siūlome kelionę užsisakyti iš anksto.

Lengva, apie 4 valandas trunkanti ekskursija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
SELINUNTE IR MARINELLA PAPLŪDIMYS (costa cruises)
Australija

Ekskursijos metu keliausite greitkeliu į pietus keliais, jungiančiais Palermo su Mazara del Vallo. Pravažiuosite Alcamo kaimelius, Santa Ninfą, Gibelliną ir kitas vietoves Belice slėnyje. Maždaug po dviejų valandų nuvyksite į archeologinę Selinunte vietovę, kur jus sutiks gidas. Įkurta 628 m. pr. m. e., Magara Selinunte savo šlovę pasiekė 5 a. pr. m. e. Tačiau 409 m. pr. m. e. ši vieta buvo sugriauta Hanibalo. Pasivaikščioję po akropolį ir šventovės liekanas galėsite pailsėti Marinella paplūdimyje. Autobusu nuvyksite į šį paplūdimį ir galėsite ten ilsėtis visą pavakarę. Vietinėje kavinėje jums bus pasiūlyta paragauti tradicinių patiekalų. Prieš išvykdami galėsite mėgautis tradiciniais Selinunte vynais.

Dėmesio
Avėkite patogiais batais. Vietų skaičius ribotas, todėl patariame užsisakyti kelionę iš anksto. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės, rankšluosčio.

Vidutinio sudėtingumo, apie 9 valandas trunkanti ekskursija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
ISTORINIS PALERMAS IR MONREALE (costa cruises)
Australija

Ekskursija prasidės istoriniame Palermo centre, kurios metu aplankysite ir Katedrą. Toliau keliausite į Monreale aplankyti Duomo. Tai klasikinis normandų menas su arabiškais, šiauriniais, klasikiniais ir bizantiškais elementais. Pamatysite nuostabiąsias mozaikas. Turėsite truputį laisvo laiko apsipirkti.

Dėmesio
Dėvėkite tinkamus rūbus lankydamiesi šventose vietose. Kad pasiektumėte Monreale, reikės lipti laiptais.

4 valandų trukmės, vidutinio sudėtingumo ekskursija. 

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
CEFALU SPA (costa cruises)
Australija

Aplankysite žinomą Cefalu Spa ir ten esančią Katedrą. Galėsite vaikščioti siauromis gatvėmis, apžiūrėti Osterio Magno išorę ir viduramžiškąją Levatolo. Turėsite truputėlį laiko pasimaudyti jūroje. Pietūs nėra įskaičiuoti į kainą. Prieš grįždami į laivą trumpam apsilankysite Palermo centre.

Dėmesio
Dėvėkite tinkamus rūbus lankydamiesi šventose vietose. Nepamirškite maudymosi kostiumo, kremo nuo saulės ir rankšluosčio.

Lengva, 7 valandų trukmės ekskursija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
AGRIGENTO IR ŠVENTYKLŲ SLĖNIS (costa cruises)
Australija

Išvykę iš uosto keliausite keliu, kuris pasiekia pačią Sicilijos širdį. Po dviejų valandų atvyksite į Agrigento – įvažiavimą į šventyklų slėnį. Tai nuo 1998 m. UNESCO saugoma vieta ir vienas svarbiausių senosios graikų civilizacijos palikimų. Įkurtas 582 pr. m. e. graikų, miestas greitai išaugo kaip ekonomikos ir kultūros centras Viduržemio jūros pakrantėje. Graikų poetas jį aprašė kaip patį gražiausią mirtingųjų miestą. Tai pats svarbiausias to laikotarpio palikimas ir todėl traukė čia atvykti tokius žymius žmones kaip Gėtė ar Ariosto, Maupassant, Pirandello. Grožėsitės Juno, Concord šventyklomis, kurios pakerės savo dydžiu bei architektūros harmonija. Toliau lankysitės Heraklio ir Dzeuso šventyklose. Pastaroji pastatyta kaip padėka Dievams nugalėjus kartaginiečius Himeroje. Castor ir Pollux šventykla – visos Agrigentos ir Sicilijos simbolis. Kelionės gale aplankysite vieną žymiausių restoranų šiame regione, kur mėgausitės liaudies šokiais, dainomis ir sicilietiškais patiekalais. Po pietų grįšite į laivą.

Dėmesio
Patogūs batai būtini. Nerekomenduojame vykti žmonėms su judėjimo problemomis.

Trukmė: apie 8 1/2 val.

 

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
PASLAPTINGAS PALERMAS (costa cruises)
Australija

Ši ekskursija prasidės apžvalginiu miesto turu, kurio metu galėsite žavėtis gražiausiais paminklais: teatrais Politeama, Massimo, Quattro Canti, Karališkaisiais rūmais ir Pretoria aikšte. Tada aplankysite įspūdingąsias Capuchin Friars katakombas, kur yra palaidota virš 8000 vienuolių, žymių žmonių ir piliečių, kurių kūnai su originaliais XVIII – XIX a. drabužiais gerai išsilaikę iki šių dienų. Toliau keliausite į Zisa pilį, nuostabia arabų architektūra pasižyminčią vietovę, kuri buvo normandų karalių medžioklės vieta. Paskutinė stotelė bus Palazzo Chiarmonte Steri, kur iki 1782 m. buvo vykdomos inkvizicijos. Šiomis dienomis tai Palermo universiteto rektorato vieta. Neseniai ji buvo restauruota.

Dėmesio
Nepatariame vykti žmonėms su silpna nervų sistema ar vaikams.

Trukmė: apie 4 val.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Ekskursija į Chiesa di Sant Efisio bažnyčią
Kaljaris

Nepaisant kuklaus interjero, tai viena svarbiausių bažnyčių Stampace rajone. Ji skirta St Ephisius, romėnų kareiviui, kuris atsivertė į krikščionybė ir vėliau buvo nukirsdintas dėl to, kad neišsižadėjo savo naujojo tikėjimo. Manoma, jog bažnyčia yra pastatyta ant kalėjimo, kuriame kentėjo kankinys. 1652 metais bažnyčia buvo dekoruota marmuru. Sienoje galima rasti prancūzų patrankos šovinių padarytą žalą.

18 EUR (vaikams 9 EUR)
Ekskursija į Ghetto degli Ebrei
Kaljaris

Vietovė aplink Via Santa Croce. Valdant Ispanams 1492 metais visa čia gyvenusi bendruomenė buvo išvaryta ir dabar be vardo čia mažai kas belikę. Dabar tai atkurtos kareivinių patalpos, kuriose dažnai rengiamos laikinos meno ir fotografijos parodos.

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Ekskursija poį Mariną
Kaljaris

Kagliari pakrantė vadinama Marina. Tai pati jaukiausia miesto dalis. Čia rasite daug kūrėjų parduotuvėlių, kuriose prekiaujama rankų darbo gaminiais. Taip pat daug skanumynų krautuvėlių ir kitų gėrybių. Šiame rajone taip pat daug bažnyčių. Chiesa di Sant'Eulalia, esanti Piazza Sant'Eulalia, yra viena įdomiausių. Joje yra įkurtas įdomus muziejus.

12 EUR (vaikams 6 EUR)
Ekskursija į Bastione San Remy
Kaljaris

Kadaise buvusi karinių įtvirtinimų vieta, dabar yra puiki apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria gražūs vaizdai į Sardinijos lagūnas. Jau amžius čia sekmadieniais įsikuria mugė. Ko gero ši tradicija tęsiasi nuo 1948 metų. Apsilankyti verta tiek sekmadienį, kai veiksmas būna pačiame gražume, arba paprastą dieną tiesiog pasigrožėti panorama.

22 EUR (vaikams 11 EUR)
Ekskursija į Orto Botanico botanikos sodą
Kaljaris

Tai vienas populiariausių Italijoje botanikos sodas. Apsilankyti tikrai verta. Šauni pramoga keliaujantiems su vaikais. Galima pasigrožėti įvairiais augalais ir daugiau apie juos sužinoti.

26 EUR (vaikams 12 EUR)
Ekskursija į Il Castello pilį
Kaljaris

Kagliari mieste rasite viduramžių laikų balto akmens pilį. Vis dar išliko du dideli pilies bokštai. Sardiniečiai šią pilį vadina Su Casteddu. Pilies siena geriausia grožėti iš tolo. Tuomet susidaro didingas vaizdas. Puiki vieta tam yra romėniškas amfiteatras esantis vakarinėje pusėje. Užėjus į vidų atsiveria visas viduramžiško miesto portretas: universitetas, katedra, muziejus ir Pisan rūmai. Viskas sutelpa siaurose gatvelėse.

 

12 EUR (vaikams 6 EUR)
Pažintinė ekskursija į Asinaros salą
Sardinija

Asinaros sala, Isola Asinara, nusidriekusi Sardinijos šiaurės vakaruose, prie pat salos pakrantės. Daugiau nei 100 metų ši nedidelė negyvenama uolėta sala buvo izoliuota, kadangi čia buvo įsikūręs griežto režimo kalėjimas, skirtas didžiausiems Italijos nusikaltėliams, susijusiems su mafija ir teroru. Dėl to salai prigijo "Velnio salos" vardas. Išvertus iš italų kalbos, Asinaros salos pavadinimas reiškia „apgyvendinta asilų“. Ir iš tikrųjų, svarbiausi šios salos gyventojai yra baltieji asiliukai. 1997 m. kalėjimas buvo uždarytas, o saloje įkurtas Asinaros nacionalinis parkas (Parco Nazionale dell'Asinara), viliojantis gamtos mėgėjus. Asinaros sala yra palyginti siaurias žemės ruoželis, besidriekiantis iš šiaurės į pietus.

67 EUR (vaikams 47 EUR)
Pažintinė ekskursija į Neptūno urvus
Sardinija

Sardinija turistus traukia ne tik žydru vandeniu ir nuostabiomis lagūnomis, bet ir urvais, kurių saloje tikrai netrūksta. Vanduo per daugelį metų, įvairiu geologiniu laikotarpiu, karstinėse uolienose suformavo įspūdingus stalagmitų ir stalaktitų urvus, kurių grožį padės atskleisti gidų vedamos ekskursijos. Sardinijoje yra žinoma apie 300 urvų, tačiau tik maža dalis atvira lankytojams.Neptūno urvus atrado žvejai 18 amžiuje ir nuo to laiko tuo vardu pavadintas jūros Dievas. Tai vienas didžiausių bei lankomiausių objektų saloje.Iki Neptūno urvo jūsų laukia labai graži kelionė. Pasiekti urvą galima  automobiliu, tačiau jei norite patirti nepamirštamus įspūdžius patartina plaukti laiveliu iš Algero miesto. Kelionė jūra trunka mažiau nei valanda. Kai jūs atvyksite į urvą, turėsie galimybę įsigyti bilietą į vidų, galėsite pasivaikščiori ir apsižiūrėti. Ten pamatyseite įspūdingas formas, gražiai apšviestus stalaktitus ir stalagmitus,taip pat bus galima pamatyti 120 m ilgio ežerą, kurį maitina jūros vanduo.

16 EUR (vaikams 16 EUR)
Ekskursija su baidarėmis
Sardinija

Tai yra puiki ekskursija su baidarėmis drąsiems ir iššūkius mėgstantiems turistams. Šios ekskursijos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Sardinijos šiaurės vakarų pakrante. Jūs dieną pradėsite su trumpu instruktažu kuris vyks Sardinijos stovykloje. Kai būsite pasiruošę, kelionės vadovas padės jums pradėti kelionę palei pakrantę. Jūs būsite plaukdinami į šiaurę, Madalenetta švyturį, kuris bus jums pagrindinis taškas.

21 EUR (vaikams 21 EUR)
Ekskursija su baidarėmis pradedantiesiems
Sardinija

Ši trumpa išvyka baidarėmis skirta pradedantiesiems. Jūsų sesija prasidės trumpu instruktažu sausumoje, kuris vyks Sardinijos stovykloje. Stovykla apsupta pušynų, kadagių ir eukalipto medžių, tai gana puiki vieta instruktažui. Be to, jūs gausite į savo baidares vandens. Ten su jumis  bus kvalifikuotas  vandens instruktorius ,taigi galėsite užduoti iškilusius klausimus. Kai būsite pasiruošę, pradėsite kelionę  Madalenetta švyturio kryptimi. Apskritai ekskursija turėtų trukti apie valandą.

16 EUR (vaikams 16 EUR)
Pažintinė ekskursija į Bosa ir Rocca Doria
Sardinija

Ši kelionė yra šiek tiek netradicinė tačiau gana įdomi. Keliaudami pro vaizdingą pakrantę, jūs pateksite į Bosa. Masinis turizmas jau pamiršta šį autentišką miestą. Gatvės vis dar padengtos akmenimis, ir visa vieta apsupta uolų šlaitas ir žaliuojančių slėnių. Jūs turite porą valandų čia. Galėsite eiti į kavinę, naršyti aplink dailės galeriją, arba grožėtis senamiesčiu. Kitas dienos sustojimas bus Rocca Doria, kur aplankysime Duonos muziejų. Ragaudami duoną  bus laikas ištirti muziejų tinkamiau ir detaliau.

50 EUR (vaikams 50 EUR)