Viešbučiai Italijoje

TANKA VILLAGE (VILLASIMIUS)
Sardinija, Italija
rekomenduojame
Viešbutis Tanka Village – populiarus tarp šeimų. Didelė, jauki, žalia teritorija, gerai išvystyta infrastruktūra. Viešbučio teritorijoje yra viskas ko reikia patogiam poilsiui. Po viešbučio teritoriją kursuoja 2 elektriniai traukiniai, kurie leis patogiai pasiekti ir pasinaudoti visomis komplekso paslaugomis. Vaikams nuo 1 iki 16 metų siūlomos įvairios pramogos. Yra olimpinis baseinas, įvairių parduotuvių, diskoteka. Puikus balto smėlio paplūdimys puikiai tinkantis vaikams dėl savo nuolaidaus įėjimo. Tik 1 km iki gražaus Vilasimiuso miestelio iki kur galima nueiti pėsčiomis arba nuvykti viešbučio transportu (pagal grafiką).
daugiau
BAIA DELLE PALME
Sardinija, Italija
Viešbutis įsikūręs dideliame žaliame parke, pastatytas senoviniu stiliumi. Erdvūs ir patogūs apartamentai tinka ramiam poilsiui. Rekomenduojamas ramiam poilsiui, puikus pasirinkimas praleisti atostogas.
daugiau
BAIA DI NORA (S.M. DI PULA)
Sardinija, Italija
8 Geras
Viešbutis skiriasi nuo kitų tuo, kad jame puikiai dera tradicinis Sardinijos ir modernus stiliai. Originalus architektūrinis sprendimas. Standartiniai, Panoramica Fontana, Panoramica Giardino tipo numeriai skiriasi tik atstumu nuo sodo ir fontano (atitinkamai ir vaizdu pro langus). Rekomenduojamas ramaus poilsio norintiems žmonėms, šeimoms su vaikais. Taip pat šis viešbutis tiks išrankiems klientams, kuriems yra svarbiau kokybiškas aptarnavimas ir nepriekaištinga viešbučio reputacija nei triukšmingi vakarėliai bei ištaigingas interjeras.
daugiau
CHIA BAIA
Sardinija, Italija
Chia Laguna Resort - vienas iš įspūdingiausių Sardinijos kurortinių viešbučių. Viešbučio kompleksą sudaro keturi viešbučiai: Laguna 5*, sujungtų namų kompleksas – Village 4*, išskirtinis sujungtų namų kompleksas - Chia Oasi 4*, Baia 3* ir naujos prabangios, žymių architektų suprojektuotos vilos.Hotel Baia – tai idealus variantas tiems, kurie vertina privatumą ir funkcionalumą. Aukštai esantis viešbutis dovanoja puikius vaizdus į jūrą, lagūną ir paplūdimį.
daugiau
CHIA LAGUNA
Sardinija, Italija
9 Puikus
Chia Laguna Resort - vienas iš įspūdingiausių Sardinijos kurortinių viešbučių. Viešbučio kompleksą sudaro keturi viešbučiai: Laguna 5*, sujungtų namų kompleksas - Village 4*, išskirtinis sujungtų namų kompleksas - Chia Oasi 4*, Baia 3* ir naujos prabangios, žymių architektų suprojektuotos vilos. Įsikūręs patogioje vietoje, turi puikų smėlio paplūdimį. Stilingai įrengtas. Puikus aptarnavimas, didelis maisto pasirinkimas. Viešbutyje veikia SPA centras. Rekomenduojamas šeimoms su vaikais, poroms.
daugiau
CHIA OASI PRESTIGE
Sardinija, Italija
Prabangus viešbutis, numeriai įrengti tradiciniu Sardinijos stiliumi. Visi viešbučio numeriai su terasomis arba privačiais sodais. Yra galimybė apsilankyti vyno rūsiuose „Santadis“ ir paragauti jų vyno.
daugiau
CHIA VILLAGE
Sardinija, Italija
Chia Laguna Resort - vienas iš įspūdingiausių Sardinijos kurortinių viešbučių. Viešbučio kompleksą sudaro keturi viešbučiai: Laguna 5*, sujungtų namų kompleksas - Village 4*, išskirtinis sujungtų namų kompleksas - Chia Oasi 4*, Baia 3* ir naujos prabangios, žymių architektų suprojektuotos vilos.Paskendęs žalumoje Hotel Village yra tikra oazė šeimoms norinčioms mėgautis ramybe ir komfortu.
daugiau
CORMORAN HOTEL & RESIDENCE (VILLASIMIUS)
Sardinija, Italija
9 Puikus
Žalumoje paskendusi teritorija. Tai ideali vieta šeimoms su vaikais. Komplekso architektūra atkartoja romėnų amfiteatrą. Sardinijos stiliaus viešbučio interjeras. Iš numerių balkonų atsiveria puikus vaizdas į jūrą ir žalius slėnius.
daugiau
CRUCCURIS RESORT
Sardinija, Italija
Viešbutis įrengtas Viduržemio jūros stiliumi. Iš vienos pusės viešbutis apsuptas kalnų, o iš kitos atsiveria vaizdas į Kampuso įlanką. Rekomenduojamas ramiam poilsiui.
daugiau
FALKENSTEINER CAPO BOI
Sardinija, Italija
8 Geras
Viešbutis yra įsikūręs labai gražioje vietoje - su nuostabiu vaizdu į jūrą. Graži žalia teritorija, draugiškas personalas. Rekomenduojama šeimoms, įskaitant ir su vaikais.
daugiau