Ekskursijos Filipinuose

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Cebu miestas
Cebu sala

Ekskursijos metu aplankysite didžiausią salos miestą Cebu. Šiuo metu tai sparčiai augantis daugiakultūrinis miestas - salos širdis. Mieste yra išlikę ispaniškojo paveldo bazilika Minore del Santo Nino, San Pedro fortas ir garsusis Magelano kryžius. Aplankysite filipinietišką turgų ir kitas ižimybes - pajusite vietos gyventojų gyvenimo ritmą.

~70 USD (vaikams ~50 USD)
Pietinis Cebu
Cebu sala

Ekskursija į pietinę Cebu salos dalį. Važiuosite pro pakrantės miestelius aplankydami gotikine San Fernando miestelio bažnyčią. Atvyksite į Carcar mietelį ir Theotokos šventyklą. Carcar apylinkėse turėsite galimybę susipažinti su kaimelių  gyvenimo ritmu. Susipažinsite kaip ruošiami tradiciniai patiekalai, darbo įrankiai, pinamos pintinės. Josite ant vandens buivolo, tradiciškai dirbančio filipiniečių žemės ūkyje. Triračiu vyksite į vietinį turgų. Pietūs.

~130 USD (vaikams ~90USD)
Šiaurinis Cebu
Cebu sala

Vykstate į šiaurinę Cebu salos dalį. Liloan miestelyje susipažinsite su vietinių amatininkų šedevrais.
Užlipsite į švyturį Bagakay iškišulyje. Aplankysite Danao žvejybinį miestelį. Ragausite garsius vietos kiaušinių sausainius, gaivinsites kokosų sultimis. Susipažinsite su tikru filipinietišku turgumi. Pietūs.

~140 USD (vaikams ~80 USD)
Nardymas
Cebu sala

Filipinai garsėja kaip viena iš nuostabiausių nardymo vietų pasaulyje. Nardytojai - profesionalai ir mėgėjai čia plūsta iš viso pasaulio. Nardymo centrų Cebu saloje priskaičiuojama virš šimto, todėl nardymo instruktorių ir maršrutų labai daug įvairiausių trukmių ir lygių. Galėsime jums rekomenduoti geriausius ir patikimiausius nardymo centrus.

~30-150 USD (vaikams ~20-90 USD)
Bohol sala
Bohol sala

Visos dienos ekskursija keltu į Bohol salą garsią savo unikaliu reljefu. Šokolado kalvos (angl. Chocolate Hills) yra išskirtinis geologinis kalvų darinys. Daugiau nei 50 km2 plote yra apie  apie 1260 vienodų kalnelių. Kalvos apaugusios žalia žole, kuri paruduoja sausuoju laikotarpiu. Kalvos pavaizduotos regiono vėliavoje. Mini kruizas upe Loboc. Pietūs laivo restorane.

~170 USD (vaikams ~130 USD)
Nardymas salose
Mactan sala

Iš Mactan salos plauksite Hilutulgan salelę nardyti šalia paskendusių laivų. Turėsite galimybę po vandeniu maitinti žuvis ir grožėtis koraliniais rifais. Toliau keliausite nardyti prie Naluasan salelės, o Pandanon saloje pietų stalas - jūros gerybės. Galimybė iš arti pamatyti vietinių žvejų įgūdžius ir laimikius.

~130 USD (vaikams ~90 USD)