Ekskursijos Egipte

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Šv. Kotrynos vienuolynas
Hurgada

Šv. Kotrynos vienuolynas išsidėstęs pačioje Sinajaus dykumos širdyje, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje. Jo pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę. Šv. Kotryną, tais laikais gyvenusią Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Pagal legendą šioje vietoje Dievas kalbėjo su Moze „degančio krūmo“ pavidalu. Lankantis šiame vienuolyne yra galimybė dalyvauti pamaldose, bei atminimui gauti žiedą. Ekskursijos metu keltu perkelsit į Sinajaus pusiasalį, ir autobusu vyksyte į šį nuostabų vienuolyną.

40 USD (vaikams 25 USD)
Mozės kalnas
Hurgada

Ir maldininkams, ir šiaip besidomintiems organizuojame Šv. Kotrynos vienuolyno ir Mozės kalno lankymą, kur pagal legendą Mozė gavo akmeninėse plokštėse surašytus 10 Dievo įsakymų. Yra sakoma, kad žmogui užkopusiam į Mozės kalno viršūnę ir pasitikusiam ten saulėtekį, atleidžiamos visos nuodėmės.

45 USD (vaikams 25 USD)
Šv. Antonijaus ir Šv. Povilo vienuolynai
Hurgada

Atostogaujančius Hurgadoje kviečiame aplankyti Šv. Antonijaus ir Šv. Povilo stačiatikių vienuolynus, įkurtus IV amžiuje. Išsidėstę netoli vienas nuo kito, greta kalnų, jie yra 250 kilometrų į šiaurę nuo Hurgados. Šv. Antonijus krikščioniškoje istorijoje buvo pirmasis žmogus, tapęs vienuoliu ir pradėjęs šią tradiciją. Ekskursija prie vieno iš seniausių vienuolynų prasideda ankstyvą rytą, o grįžti į viešbutį Jūs suspėsite iki vakarienės.

55 USD (vaikams 35 USD)
Luksoras
Hurgada

Senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus. Rytiniame Nilo krante – Karnako šventykla, skirta Tėbų dievų trejybei (Saulės dievui Amon Ra, jo žmonai deivei Mutai ir jų sūnui Chonsui). Šventykloje galima pamatyti minias žmonių, vaikščiojančių aplink Skarabėjaus akmenį. Tikima, kad šis akmuo pildo norus ir svajones.
Vakariniame Nilo krante – Karalių slėnis. Tikėta, kad kairysis Nilo krantas – Mirties slėnis. Kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Faraonės Chačepsutės atminimo šventykla – vienas gražiausių Egipto monumentų.

80 USD (vaikams 40 USD)
Koralų draustinis
Hurgada

Šarm al Naga - 40 kilometrų nuo Hurgados esantis koralų draustinis. Ši unikali vieta įžymi savo nuostabiaisiais koralų rifais, besitęsiančiais net 2 kilometrus. Čia žuvytės priplaukia tiesiog prie kranto. Tačiau, jei norėsite geriau pažinti Raudonosios jūros gyvūnijos pasaulį, užsidėkite nardymo kaukę ir pirmyn pasitikti naujų išgyvenimų!

40 USD (vaikams 20 USD)
Koralų sodai
Hurgada

Tai viena iš gražiausių Raudonosios jūros pakrantės vietų. Po mažiau nei valandos kelio Jūs galėsite išvysti neįtikėtiną kontrastą tarp negyvybingos dykumos ir stebinančiai turtingo povandeninio pasaulio.
Koralų sodas - vieta, visiškai pateisinanti savo pavadinimą. Jūs tarsi žingsniuosite tarp fantastiškų koralų, o šalia plaukios nesuskaičiuojama galybė neįprastų žuvų. Povandeninės srovės čia užtikrina šiltą vandens temperatūrą ištisus metus, o ant kranto Jūsų laukia paruošti skėčiai ir patogūs čiužiniai. Nardymo kaukių ir plaukmenų nuoma - nemokama, į kelionės kainą įskaičiuoti ir pietūs. Svarbiausia - jūroje Jūs plaukiosite su patyrusiu instruktoriumi, kuris parodys pačias įdomiausias vietas.

35 USD (vaikams 20 USD)
Žvejyba
Hurgada

Nepraleiskite išskirtinės žvejybos specialiai Jums užsakyta jachta! Laivu plauksite į atvirą jūrą. Sustojimas prie koralų rifų, kur galėsite panardyti. Atvykus į žvejybos vietą, išdalinamos meškerės. Žvejyba trunka 3 - 4 val. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs laive, plaukmenų bei nardymo kaukių nuoma.

35 USD (vaikams 20 USD)
Povandeninis laivas "Sinbadas"
Hurgada

„Sinbadas” - pats tikriausias povandeninis laivas, komfortiškas ir jaukus. Čia įrengti kondicionieriai, patogios sėdynės ir iliuminatoriai, per kuriuos Jūs galėsite gėrėtis nuostabiu Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu. Submarinas leidžiasi į 20 metrų gylį 50-čiai minučių. Fotografuoti ir filmuoti - būtina, tad nepamirškite pasiimti reikalingos aparatūros.
„Sinbadas” stovi atviroje jūroje, iki jo Jus nugabens ir atgal į krantą parplukdys speciali motorinė jachta.

60 USD (vaikams 30 USD)
Katamaranas stikliniu dugnu
Hurgada

Pasaulyje tikriausiai nėra nieko nuostabiau nei Raudonosios jūros povandeninis pasaulis. Norite pažinti šį pasaulį iš arčiau? Sveiki atvykę į mūsų katamaraną. Naujojo plaukiojančio įrenginio išskirtinis bruožas - stikliniai permatomi korpusai, kurio aukštis siekia 1,5 metro, būtent jie padės Jums pasijusti tikrais jūros gyventojais. Tai išties verta patirti!

35 USD (vaikams 20 USD)
Fontanų šou
Hurgada

Nepamirštamas šou Jūsų laukia vakare. Pamatysite, kaip visų vaivorykštės spalvų fontano čiurkšlės nuolat besisukdamos prausia aukštumas. Šis įspūdingas vandens ir šviesos šokis pagal klasikinę muziką palieka neišdildomą įspūdį. Nepamirškite pasiimti vaizdo kameros.

25 USD (vaikams 15 USD)
Kairas
Hurgada

Kairas - Egipto sostinė, bei kartu ir didžiausias Afrikos miestas. Vykdami autobusu galėsite stebėti unikalų, tik Egipte esantį reiškinį - konvojų. Lankysite Nacionalinį Egipto muziejų, kur yra viena įspūdingiausių pasaulyje ekspozicijų - faraono Tutanchamono lobynas. Būtent čia pamatysite
nuostabius meno kūrinius, sukurtus prieš penkis tūkstančius metų.
Po pietų galėsite pamatyti pagrindines Egipto grožybes - piramidžių kompleksą Gizoje, Sfinkso statulą, kuri apipinta naujomis spėlionėmis apie jos pastatymo datą (pagal geologų atradimus, Sfinksas buvo pastatytas iki ledynmečio), pažiūrėti sudėtingiausią iš granitinių monolitų, sveriantį daugiau nei 200 tonų, Sfinkso šventyklą (šiuo metu žemėje nėra tokio keliamųjų kranų, kurie galėtų atlikti tokį darbą). Kelionės į Kairą metu galėsite įsigyti sertifikuotų suvenyrų, juvelyrinių dirbinių, taip pat apsilankyti svaigiųjų aromatų centre.
Atstumą iki Kairo galima įveikti tiek autobusu, tiek lėktuvu. Pietūs ir bilietų kainos įskaičiuotos į ekskursijos kainą.

85 USD (vaikams 40 USD)
Kairas ir Aleksandrija
Hurgada

Ekskursijos metu Jūs aplankysite ne tik dabartinę Egipto sostinę - Kairą, bet ir Aleksandriją - paskutiniąją Senovės Egipto sostinę. Aleksandrijoje šeimininkavo paskutinioji faraonų dinastija - Ptolemajai. Aleksandrija tik atsiveria turistams. Čia susipina egiptietiška, graikiška, romėniška bei arabiška kultūros. Aleksandrija - tai miestas menantis Julijų Cezarį, Antonijų, Kleopatrą.
Pirmą ekskursijos dieną Jūs lankysitės Kaire. Čia galėsite aplankyti Nacionalinį Egipto muziejų ir žymųjį Tutanchamono lobyną. Vėliau galėsite grožėtis didingosiomis piramidėmis, Sfinksu. Jei norėsite, už atskirą mokestį Jums bus suteikta galimybė nusileisti į vienos iš piramidžių vidų. Taip pat Jūs aplankysite parfumerijos, juvelyrines parduotuves. Vakare išvyka į Aleksandriją. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, kurios metu Jūs stebėsite pilvo šokį. Vakare panoraminė ekskursija po miestą - Aleksandrijos bibleoteka, Citadelė, mečetė.
Antrą dieną, po pusryčių, Montazo parko, Pompejo kolonų, senovės romėnų amfiteatro lankymas, pietūs, kelionė į Kairą, galimybė apsipirkti parduotuvėje, grįžimas į Hurgadą. 

160 USD (vaikams 85 USD)
Super safaris
Hurgada

Iš viešbučio išvyksite džipais. Keliausite į beduinų kaimą, esantį už 30 km. Pakeliui sustosite pasigėrėti miražu. Jūsų laukia nepamirštamas susitikimas su beduinais. Išvysite savo akimis, kaip smėlynuose jie išgauna vandenį, pamatysite beduinų buitį ir sužinosite, kaip jie kepa duoną. Beduinų kaime galėsite pajodinėti „dykumų laivu“ - kupranugariu. Nemažą dozę adrenalino gausite pasivažinėję smėlio motociklais.
Taip pat grožėsitės už didingų smėlio kalnų besileidžiančia saule, mėgausitės valgiais žvakių šviesoje ir pakliūsite į ugnies ratą, jungiantį senąją muziką ir šiuolaikinį šokį, kuriuos galėsite sušokti ir Jūs. Pasimėgausite ir kaljano dūmu.

50 USD (vaikams 30 USD)
Rojaus sala
Hurgada

Mėgautis Rojaus salos grožiu galėsite visą dieną. Jus atplukdys iki prieplaukos, o iš ten kateris nuplukdys iki koralų rifų.
Vietoje visiems bus išdalintas povandeniniam plaukiojimui reikalingas inventorius, o toliau Jūs patys savarankiškai galėsite pažinti Raudonosios jūros turtus. Pietūs Jums bus patiekti krante esančiame restorane.

40 USD (vaikams 25 USD)
Nardymas
Hurgada

Tai paprasta ir nuostabu. Nardymo kaukė, jei Jūs dar nė karto nebuvote panėręs - trumpas instruktažas ir nuostabus bei laukinis Raudonosios jūros pasaulis atsivers prieš Jūsų akis.
Nemokate plaukti? Ne kliūtis.
Planas: iš ryto Jūsų pasiimti atvyks autobusas ir nuveš į uostą, iš kurio išplaukia laivas su visa reikalinga įranga. Nardymui parenkamos pačios įdomiausios vietos. Jūros gelmes Jūs tyrinėsite kartu su patyrusiu instruktoriumi. Pietūs - laive.
Po atitinkamo mokymo kurso garantuojame tarptautinę licenciją.

50 USD
Vandens pramogų parkas
Hurgada

Kvapą užimantys ir nuostabūs nuotykiai Jūsų laukia vandens parke, kuris įsikūręs pietinėje Hurgados dalyje. „Titanikas” dirba kiekvieną dieną nuo 10 iki 17 valandos. Tai tikra stebuklų šalis, kur bet kokio amžiaus žmonės gali nuostabiai praleisti laiką. Vandens parko teritorijoje yra apie 20 įvairiausių atrakcionų, baseinas su dirbtine banga, kalneliai skirti banglentei ir net upė! Jūsų saugumui - medicinos punktas ir gelbėtojų stotelės.  Patirkite nerūpestingą ir linksmą sugrįžimą į vaikystę bei pasakišką panirimą į malonumų jūrą vandens parke „Titanikas”. 

20 USD (vaikams 15 USD)
Giftuno sala
Hurgada

Bet kurį rytą iš Hurgados kateriu Jūs galite leistis į Giftuno salos pusę. Pirmojo sustojimo metu su nardymo kauke ir plaukmenimis Jūs galėsite paplaukioti pačiose gražiausiose Raudonosios jūros vietose, palei koralų rifus. Antrasis sustojimas - nepamirštama Giftuno sala. Jūs turėsite laiko pailsėti nuostabiuose šios salos paplūdimiuose. Laikas pralėks nepastebimai, o laive Jūsų jau lauks čia pagaminti pietūs, nealkoholiniai gėrimai ir vaisiai. Pailsėję Jūs grįšite prie Hurgados krantų.

40 USD (vaikams 20 USD)
Moto safaris
Hurgada

Jaunatviška ir pilna aštrių įspūdžių kelionė į dykumą smėlio motociklais. Lankysitės beduinų kaime, jodinėsite kupranugariais. Susipažinsite su vietos gyventojų papročiais bei gyvenimo būdu. Vakarieniausite žvakių šviesoje ir klausysitės beduinų dainų.

30 USD
El Guna
Hurgada

El Guna - egiptietiškoji Venecija.Egipte yra nuostabi vieta, kuri vadinama El Guna. Čia vietoje įprastų šiuolaikiškų viešbučių - jaukūs nameliai salose, kurias jungia kanalai su tilteliais bei įvairiais perėjimais. Ne veltui El Guna vadinama mažąja Raudonosios jūros Venecija.
Iki El Gunos Jus nugabens laivelis. Šios ekskursijos metu organizuojama žvejyba.
Atvykę iki El Gunos Jūs persikelsite į laivelį, kuriuo keliausite šio įstabaus miestelio kanalais. Po miestelio akvariumo lankymo, laive Jūsų laukia gardūs pietūs.
Vėliau laivas Jus nuplukdys prie nuostabaus rifo „Delfinų namai“, kur bus galima paplaukioti su vandens kauke.

50 USD (vaikams 25 USD)
Spalvotasis kanjonas, Noveibo miestas
Hurgada

Spalvotasis kanjonas - tai Sinajaus kalnuose prie Noveibo miesto, 150 km nuo Šarm El Šeicho, esantis tarpeklis. Kanjono ilgis - apie 5 km, aukštis - apie 25 - 30 m, plotis - nuo 2 iki 10 m. Skaičiai negali perteikti šios vietovės grožio. Prieš milijonus metų, žemės drebėjimo metu skilus plutai, ir atsirado šis kanjonas. Jis sudarytas iš raudonojo smiltainio. Pastoviai pučiantis vėjas minkštame smiltainyje išgairino nuostabius raštus. Kartais imi abejoti žemiška šios vietovės kilme.

60 USD (vaikams 25 USD)
Apžvalginė Hurgados ekskursija
Hurgada

Puiki galimybė susipažinti su Hurgada ir aplankyti miesto įžymybes, mečete, koplyčią, senąją ir naująją miesto dalis. Ekskursijos metu turėsite galimybę apsipirkti medvilnės gaminių, suvenyrų ir aromatinių aliejų parduotuvėse.

10 USD (vaikams 5 USD)
Draustinis Abu-Galum
Šharm El Šheichas

Jūsų laukia viena iš nuostabiausių ekskursijų. Galėsite pasivažinėti po dykumą džipais, jūros pakrante pajodinėti „dykumų laivais“ - kupranugariais. Tai pat Jūsų laukia paviršinis nardymas prie nuostabaus koralų rifo. Visi norintieji gaus nardymo kaukes, plaukmenis ir vamzdelius ir... prieš Jus atsivers nuostabus Raudonosios jūros gelmių pasaulis. Vėliau Jūsų laukia pietūs ant jūros kranto.

65 USD (vaikams 45 USD)
Ras Mochamedas
Šharm El Šheichas

Ras Mohamedo draustinis yra 25 km į pietus nuo ŠarmE l Šeicho, tarp pačios skaidriausios pasaulyje Raudonosios jūros, Akabskimo ir Sueco įlankų. Ras Mochamedas - viena geriausių nardymo vietų. Draustinyje gausu pasakiškų Raudonosios jūros floros ir faunos gyvių. Išdžiūvusios upių vagos, virš jūros lygio iškilę koralų rifai, stebinanti povandeninio pasaulio įvairovė  - visa tai užburs Jūsų vaizduotę. Įlankos vanduo savo sudėtimi panašus į Negyvosios jūros vandenį, jame idelė druskos koncentracija, tai vandeniui suteikia gydomųjų savybių. Vietiniai beduinai šią vietą vadina magiškąja įlanka. Jos nesimato iš palydovų daromose nuotraukose. Vietiniai gyventojai tvirtai tiki, kad visi norai, kuriuos sugalvosi įbridęs į įlankos vandenis, būtinai išsipildys. Šį draustinį galima pasiekti autobusu bei kateriu.

40 USD (vaikams 25 USD)
Izraelis, Jeruzalė
Šharm El Šheichas

Ekskursija prasidės maudynėmis Negyvojoje jūroje. Vėliau apsilankysite Alyvų kalnelyje, kur Jėzus praleido paskutiniąją naktį prieš suėmimą. Ji tęsiama Jeruzalės senamiestyje - nuo raudų sienos Doloresos keliu per musulmonų kvartalą, kuriuo Jėzus nešė kryžių. Aplankomos vietos, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, balzamuojamas, palaidotas ir vėliau prisikėlė.
Pastaba: pietūs į ekskursijos kainą neįskaičiuoti

160 USD (vaikams 140 USD)
Jordanija-Petra (lėktuvu)
Šharm El Šheichas

Petra – stebuklingas nabatėjų miestas, įtrauktas į UNESCO sąrašą, vienas iš 7 naujausių Pasaulio stebuklų. Josite žirgais ar keliausite pėsčiomis ilgo ir gilaus tarpeklio labirintais, kol netikėtai išvysite smėlynuose pasiklydusį senovinį miestą, dar vadinamą raudonąja dykumų Rože. Matysite teatrą, Deijr vienuolyną, Mozės brolio Aarono  kapavietę. Pietūs.

325 USD (vaikams 300 USD)
Jordanija-Petra (keltu)
Šharm El Šheichas

Petra – stebuklingas nabatėjų miestas, įtrauktas į UNESCO sąrašą, vienas iš 7 naujausių Pasaulio stebuklų. Josite žirgais ar keliausite pėsčiomis ilgo ir gilaus tarpeklio labirintais, kol netikėtai išvysite smėlynuose pasiklydusį senovinį miestą, dar vadinamą raudonąja dykumų Rože. Matysite teatrą, Deijr vienuolyną, Mozės brolio Aarono  kapavietę. Pietūs.

250 USD (vaikams 230 USD)
Jordanija ir Izraelis
Šharm El Šheichas

Petra – stebuklingas nabatėjų miestas, įtrauktas į UNESCO sąrašą, vienas iš 7 naujausių Pasaulio stebuklų. Josite žirgais ar keliausite pėsčiomis ilgo ir gilaus tarpeklio labirintais, kol netikėtai išvysite smėlynuose pasiklydusį senovinį miestą, dar vadinamą raudonąja dykumų Rože. Matysite teatrą, Deijr vienuolyną, Mozės brolio Aarono  kapavietę. Pietūs. Apžvalginė ekskursija po Akabos miestą, apgyvendinimas viešbutyje. Ryte išvykimas į Jeruzalę. Ekskursija prasidės maudynėmis Negyvojoje jūroje. Vėliau apsilankysite Alyvų kalnelyje, kur Jėzus praleido paskutiniąją naktį prieš suėmimą. Ji tęsiama Jeruzalės senamiestyje - nuo raudų sienos Doloresos keliu per musulmonų kvartalą, kuriuo Jėzus nešė kryžių. Aplankomos vietos, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, balzamuojamas, palaidotas ir vėliau prisikėlė.
Pastaba: į Jordaniją skrisite lėktuvu, o grįžimas iš Jeruzalės vyks autobusu.

420 USD (vaikams 410 USD)
Šv. Kotrynos vienuolynas
Šharm El Šheichas

Šv. Kotrynos vienuolynas išsidėstęs pačioje Sinajaus dykumos širdyje, 1570 metrų aukštyje. Jis buvo įkurtas VI amžiuje. Jo pavadinimas siejamas su legenda apie šventąją kankinę. Šv. Kotryną, tais laikais gyvenusią Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Pagal legendą šioje vietoje Dievas kalbėjo su Moze „degančio krūmo“ pavidalu. Lankantis šiame vienuolyne yra galimybė dalyvauti pamaldose, bei atminimui gauti žiedą. Ekskursijos metu keltu perkelsit į Sinajaus pusiasalį, ir autobusu vyksyte į šį nuostabų vienuolyną.

40 USD (vaikams 20 USD)
Luksoras (lėktuvu)
Šharm El Šheichas

Senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus. Rytiniame Nilo krante – Karnako šventykla, skirta Tėbų dievų trejybei (Saulės dievui Amon Ra, jo žmonai deivei Mutai ir jų sūnui Chonsui). Šventykloje galima pamatyti minias žmonių, vaikščiojančių aplink Skarabėjaus akmenį. Tikima, kad šis akmuo pildo norus ir svajones.
Vakariniame Nilo krante – Karalių slėnis. Tikėta, kad kairysis Nilo krantas – Mirties slėnis. Kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Faraonės Chačepsutės atminimo šventykla – vienas gražiausių Egipto monumentų.

230 USD (vaikams 170 USD)
Luksoras (keltu)
Šharm El Šheichas

Senovės Egipto sostinė (Tėbai). Kelionė į šį dievų miestą išties įspūdinga – po kelionės saulėta dykuma staiga tarsi iš niekur išnyra žaliuojantys laukai ir gyvenvietės. Luksore aplankysite įspūdingas Egipto šventyklas, monumentus ir statulas, simbolizuojančias faraonų dinastijų laikus bei kapavietes, visuomet viliojusias mokslininkus, nuotykių ieškotojus ir kapų plėšikus. Rytiniame Nilo krante – Karnako šventykla, skirta Tėbų dievų trejybei (Saulės dievui Amon Ra, jo žmonai deivei Mutai ir jų sūnui Chonsui). Šventykloje galima pamatyti minias žmonių, vaikščiojančių aplink Skarabėjaus akmenį. Tikima, kad šis akmuo pildo norus ir svajones.
Vakariniame Nilo krante – Karalių slėnis. Tikėta, kad kairysis Nilo krantas – Mirties slėnis. Kapaviečių freskos nepraradusios savo spalvų ir šiandien, paslaptinga simbolika ir hieroglifai perkelia net į XV a. pr. Kr. Faraonės Chačepsutės atminimo šventykla – vienas gražiausių Egipto monumentų.

170 USD (vaikams 150 USD)
Mozės kalnas
Šharm El Šheichas

Ir maldininkams, ir šiaip besidomintiems organizuojame Šv. Kotrynos vienuolyno ir Mozės kalno lankymą, kur pagal legendą Mozė gavo akmeninėse plokštėse surašytus 10 Dievo įsakymų. Yra sakoma, kad žmogui užkopusiam į Mozės kalno viršūnę ir pasitikusiam ten saulėtekį, atleidžiamos visos nuodėmės.  Vėliau lankysitės Šv. Kotrynos vienuolyne, kuriame yra Degantis krūmas. Iš kurio Mozė girdėjo kalbant Dievą.

40 USD (vaikams 20 USD)
Žvejyba
Šharm El Šheichas

Nepraleiskite išskirtinės žvejybos egiptietišku būdu! Laivu plauksite į atvirą jūrą. Sustojimas prie koralų rifų, kur galėsite panardyti. Atvykus į žvejybos vietą, išdalinami žvejybos įrankiai. Žvejyba trunka 3 - 4 val. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs laive, plaukmenų bei nardymo kaukių nuoma.

55 USD (vaikams 30 USD)
„1000 ir 1 naktis" šou
Šharm El Šheichas

Egiptietiškas folklorinis šou, nacionaliniai šokiai ir dainos. Stebuklinga šventės atmosfera!

20 USD (vaikams 10 USD)
Kairas
Šharm El Šheichas

Kairas - Egipto sostinė, bei kartu ir didžiausias Afrikos miestas. Vykdami autobusu galėsite stebėti unikalų, tik Egipte esantį reiškinį - konvojų. Lankysite Nacionalinį Egipto muziejų, kur yra viena įspūdingiausių pasaulyje ekspozicijų - faraono Tutanchamono lobynas. Būtent čia pamatysite nuostabius meno kūrinius, sukurtus prieš penkis tūkstančius metų.
Po pietų galėsite pamatyti pagrindines Egipto grožybes - piramidžių kompleksą Gizoje, Sfinkso statulą, kuri apipinta naujomis spėlionėmis apie jos pastatymo datą (pagal geologų atradimus, Sfinksas buvo pastatytas iki ledynmečio), pažiūrėti sudėtingiausią iš granitinių monolitų, sveriantį daugiau nei 200 tonų, Sfinkso šventyklą (šiuo metu žemėje nėra tokių keliamųjų kranų, kurie galėtų atlikti tokį darbą). Kelionės į Kairą metu galėsite įsigyti sertifikuotų suvenyrų, juvelyrinių dirbinių, taip pat apsilankyti svaigiųjų aromatų centre.

70 USD (vaikams 40 USD)
Kairas (lėktuvu)
Šharm El Šheichas

Kairas - Egipto sostinė, bei kartu ir didžiausias Afrikos miestas. Vykdami autobusu galėsite stebėti unikalų, tik Egipte esantį reiškinį - konvojų. Lankysite Nacionalinį Egipto muziejų, kur yra viena įspūdingiausių pasaulyje ekspozicijų - faraono Tutanchamono lobynas. Būtent čia pamatysite nuostabius meno kūrinius, sukurtus prieš penkis tūkstančius metų.
Po pietų galėsite pamatyti pagrindines Egipto grožybes - piramidžių kompleksą Gizoje, Sfinkso statulą, kuri apipinta naujomis spėlionėmis apie jos pastatymo datą (pagal geologų atradimus, Sfinksas buvo pastatytas iki ledynmečio), pažiūrėti sudėtingiausią iš granitinių monolitų, sveriantį daugiau nei 200 tonų, Sfinkso šventyklą (šiuo metu žemėje nėra tokių keliamųjų kranų, kurie galėtų atlikti tokį darbą). Kelionės į Kairą metu galėsite įsigyti sertifikuotų suvenyrų, juvelyrinių dirbinių, taip pat apsilankyti svaigiųjų aromatų centre.

240 USD (vaikams 180 USD)
Kairas ir Aleksandrija
Šharm El Šheichas

Ekskursijos metu Jūs aplankysite ne tik dabartinę Egipto sostinę - Kairą, bet ir Aleksandriją - paskutiniąją Senovės Egipto sostinę. Aleksandrijoje šeimininkavo paskutinioji faraonų dinastija - Ptolemajai. Aleksandrija tik atsiveria turistams. Čia susipina egiptietiška, graikiška, romėniška bei arabiška kultūros. Aleksandrija - tai miestas menantis Julijų Cezarį, Antonijų, Kleopatrą.
Pirmą ekskursijos dieną Jūs lankysitės Kaire. Čia galėsite aplankyti Nacionalinį Egipto muziejų ir žymųjį Tutanchamono lobyną. Vėliau galėsite grožėtis didingomis piramidėmis, Sfinksu. Jei norėsite, už atskirą mokestį Jums bus suteikta galimybė nusileisti į vienos iš piramidžių vidų. Taip pat Jūs aplankysite parfumerijos, juvelyrines parduotuves. Vakare - išvyka į Aleksandriją. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, kurios metu Jūs stebėsite pilvo šokį. Vakare panoraminė ekskursija po miestą - Aleksandrijos biblioteka, Citadelė, mečetė.

150 USD (vaikams 100 USD)
Nardymas
Šharm El Šheichas

Tai paprasta ir nuostabu. Nardymo kaukė, jei Jūs dar nė karto nebuvote panėręs - trumpas instruktažas ir nuostabus bei laukinis Raudonosios jūros pasaulis atsivers prieš Jūsų akis. Nemokate plaukti? Ne kliūtis.

55 USD
Vandens pramogų parkas
Šharm El Šheichas

Vandens kalneliai, baseinas su dirbtinėmis bangomis ir kt. vandens atrakcionai. Pietus – mėsainis, gruzdintos bulvytės ir 1 gaivusis gėrimas.

35 USD (vaikams 25 USD)
Moto safaris
Šharm El Šheichas

Jaunatviška ir pilna aštrių įspūdžių kelionė į dykumą smėlio motociklais. Lankysitės beduinų kaime, jodinėsite kupranugariais. Susipažinsite su vietos gyventojų papročiais bei gyvenimo būdu. Vakarieniausite žvakių šviesoje ir klausysitės beduinų dainų.

35 USD
Spalvotasis kanjonas, Noveibo miestas
Šharm El Šheichas

Spalvotasis kanjonas - tai Sinajaus kalnuose prie Noveibo miesto, 150 km nuo Šarm El Šeicho, esantis tarpeklis. Kanjono ilgis - apie 5 km, aukštis - apie 25 - 30 m, plotis - nuo 2 iki 10 m. Skaičiai negali perteikti šios vietovės grožio. Prieš milijonus metų, žemės drebėjimo metu skilus plutai, ir atsirado šis kanjonas. Jis sudarytas iš raudonojo smiltainio. Pastoviai pučiantis vėjas minkštame smiltainyje išgairino nuostabius raštus. Kartais imi abejoti žemiška šios vietovės kilme.

55 USD (vaikams 25 USD)