Ekskursijos Brazilijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Natalas: Apžvalginė Natalo ekskursija
Natalas

Ši ekskursija yra ideali galimybė greitai susipažinti su Natalu ir jo apylinkėmis. Po įžanginio susitikimo jūs keliausite per Unesco saugomą vietovę Parque Das Dunas. Pakeliui pamatysite Mae Luiza švyturius ir pirmąjį Natalo paplūdimį Arreira Preta, kurio pavadinimas kildinamas nuo tose vietovėse esančio juodo smėlio. Vyksite link kitų paplūdimių, sustosite Praia do Forte vietovėje pasifotografuoti, pamatysite jūros karalienės ir žvejų globėjos Iemanjos statulą. Turo metu taip pat aplankysite garsųjį Reis Magos fortą, kilsite aukštyn į vietovę, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į visus Natalo paplūdimius ir fortą. Pačiame mieste galėsite aplankyti senąjį Ribeira teatrą, žvejų uostą, stotį ir seną bei naują katedras, stilizuotas Oscar Niemeyer, kuris taip pat atsakingas už Brazilijos sostinės išplanavimą. Prieš atvykdami į turizmo centrą, anksčiau buvusį kalėjimą, kur dabar siūloma daugybė rankdarbių turistams, jūs pamatysite keletą senų, kolonijinių pastatų. Tuomet leisitės į senąjį centrą, kur prekinasi vietiniai žmonės. Čia pamatysite autentišką Brazilijos vaisių ir daržovių turgų. Turas užbaigiamas pravažiuojant futbolo stadioną ir didžiulį prekybos centrą esantį judriame kelyje vykstant atgal į Ponta Negra.
Trukmė: apie 4val.

25 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Paplūdimio turas džipais Natale
Natalas

Pilna įspūdžių diena. Tai įspūdingiausia vienos dienos ekskursija. Džipų vairuotojai praveš jus fantastinėmis kopomis, pamatysite kopų apsuptyje įsikūrusį kaimelį Genipabu. Vairuotojas nusišypsojęs pasiteiraus, ar norite dar daugiau įspūdžių, kad apsisukęs galėtų jums pademonstruoti savo vairavimo įgūdžius. Jūs patys viską nusprendžiate!
Ši diena - daugiau, nei kelionė per kopas. Ekskursija prasideda anksti ryte, po pusryčių viešbutyje. Jūs vyksite iki kelto, kuriuo persikelsite per plačią upę Potengy. Čia iškart pasijusite patekę toli už miesto, pamatysite gražius kaimelius (Redinha ir Genipabu) ir juose siūlomas nesuskaičiuojamas pramogas. Išbandykite nusileidimą nuo kopų! Arba nusileidimą nuo aukštos kopos lynu, nutiestu per lagūną: jūs tiesiog sėdite ant sėdynės, ir leisdamiesi patiriate vėsaus oro gaivą, nes praskrisite virš nuošalaus vidinio ežero (apie 1€ už nusileidimą).
Taip pat persikelsite Ceara-Mirin upe. Pietūs (į kainą neįskaičiuoti) Jacuma paplūdimyje, kur galėsite panardyti. Genipabu turas užbaigiamas žavingoje Pitagni vietovėje, kur galėsite paplaukioti prieš išvykdami atgal į Natalą apie 15.30.
Trukmė: visa diena
Pietūs neįskaičiuoti.

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Ekskursija visureigiais Natale
Natalas

Jus paims iš Jūsų viešbučio registratūros ir nuveš į Pium, kur trumpai pavairuosite visureigius susipažinimui. Po to galite nusipirkti vandens, užsidėti apsaugas ir akinius. Tuomet leisitės į įspūdingą kelionę visureigiais, lydimi patyrusio gido. Trasos yra rūpestingai atrinktos ir galimi keli jų variantai. Jūs keliausite po kopas, keletą kartų sustosite nuostabaus grožio lagūnose ir aplankysite nedidelį plotelį transatlantinio drėgnojo miško. Kelionės metu sustosite atsigaivinti gėrimais arba paplaukioti vienoje iš lagūnų. Į šią ekskursiją gali vykti vaikai nuo 5 metų. Į kiekvieną visureigį galite paimti 1 ar 2 asmenis (kaina nekinta).  
Pietūs neįskaičiuoti.

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Nardymas
Natalas

Natale siūlomas nardymas niekada nebandžiusiems nardymo prieš tai (norintieji gali gauti oficialias licenzijas) bei patyrusiems nardytojams. Priešais Natalą yra nuostabaus grožio povandeninis parkas, kur yra keletas vietų tinkamų nardymui (tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems nardytojams). Tarp koralų rifų galite išvysti seseris rykles, omarus, jūrinius vėžlius, plekšnes ir daugelį kitų tropinių žuvų. Jei norite išbandyti nardymą pirmą kartą, dieną prieš tai Jūs būsite apmokyti plaukiojimo baseine Natalio mieste.

120 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Paviršinis nardymas Natale
Natalas

Povandeninio pasaulio mylėtojai gali mėgautis paviršiniu nardymu Maracajau keimelyje, apie 90min. kelio nuo Natalo. Šis kaimelis turi nuostabų koralinį rifą, besidriekiantį pakrante taip, kad tropinės žuvys tarsi „kalinės“ plaukioja kristaliniuose pakrančių vandenyse. Būtent čia jūsų akis džiugins neapsakoma spalvų įvairovė. Rekomenduojama išbandyti nuplaukimą greitaeige valtimi iki nardymo platformų (7km. nuo kranto). Ten praleisite apie 1,5 val. Sugrįžusių į paplūdimį Jūsų lauks maudynės, deginimasis ir pageidaujant pietūs (neįskaičiuoti į kainą). Ši ekskursija priklauso nuo potvynių, taigi išvykimo laikas paaiškės užsisakant ekskursiją.
Trukmė: visa diena

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Skrydis dviviečiu lėktuvu Natale
Natalas

Šios įspūdingos ekskursijos metu išvysite Natalio apylinkes iš paukščio skrydžio. Bagiu ar mikroautobusu Jus nuveš į mažą Genipabu oro uostą. Čia sėsite į dvivietį lėktuvėlį. Pilotas nuskraidins Jus beveik į patį Natalą ir tuomet skris atgal virš kopų ir Genipabu lagūnos. Jei pageidaujate, pilotas gali atlikti keletą kvapą gniaužiančių figūrų su savo ultralengvu lėktuvėliu. Po šio nuotaikingo skrydžio, grįžtate į savo viešbutį.  

 

50 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Skrydis sraigtasparniu Natale
Natalas

Vairuotojas paims Jus iš viešbučio ir nuveš į Via Costeira galą, kur Jūsų lauks malūnsparnis. Iš čia skrisite virš Ponta Negra bulvaro, įžymiosios Morro do Careca kopos, vieno didžiausių Natalio verslo centrų, kopų parko ir palei Via Costeira gatvę, kurioje stovi visi didieji Natalio viešbučiai. Į kainą įskaičiuotas parvežimas atgal į viešbutį arba Jūsų pageidavimu, Jus gali nuvešti į Ponta Negra bulvarą.  

 

60 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: originalioji Brazilija
Natalas

Ar išsiilgote nuotykių? Šios ekskursijos metu pažinsite tikrąjų Rio Grande de Norte valstijos vidinį gyvenimą.  

Ryte išvykstate iš viešbučio link Passa e Fica, kas reiškia “važiuok pro šalį ir sustok”, kur turėsite pusantros valandos pasivaikščiojimą po apylinkes, kur išvysite olas ir senovinius piešinius. Pasivaikščiojimo metu Jums bus papasakota apie augalus ir gėlės, kurias vietiniai naudoja vaistų gamyboje.    

Po šio įspūdingo pasivaikščiojimo, vietinis gidas pakvies Jus pasivaišinti tipiškais pietumis jo namuose. Po pietų vyksite Goianinha kryptimi į Fazenda Jardim. Čia Jums paaiškins kaip cukranendrės yra paverčiamos alkoholiu, naudojamu automobilių kurui, ir cachaça – tipišku brazilišku gėrimu. Be jokios abejonės Jūs privalote paragauti cachaça. Taipogi išgirsite kaip jie ruošia krevetes ir žuvį. Prieš išvykstant į Natalą Jums bus pasiūlyta naminių pyragų su šviežiai spaustomis sultymis ir kava.

 

50 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Stebuklinga dykuma
Natalas

Ryte vykstate bagiais link Genipabu. Kelionės metu keltu persikelsite per Potengi upę, važiuosite pro kopas, palei nuostabius ežerus ir galėsite papietauti (į kainą neįskaičiuota) paplūdimio restorane. Po pietų Jus nuveš į Jūsų pousada (mažą viešbutuką) kopų viduryje, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į Natalo Manheteną. Popiet turėsite laisvo laiko, kurio metu galite pasigrožėti viešbučio aplinka, pažaisti paplūdimio tinklinį, atsigaivinti baseine ar pasimokyti buriavimo. Vakare bus pasiūlyta vakarienė viešbutyje, po kurios prie viešbučio bus uždegtas laužas, prie kurio Jūs galite pasėdėti ir pasigrožėti nuostabiu dangumi. Jūs būsite apgyvendinti paprastame, bet labai puikiame viešbutėlyje (3 kambariai), turinčiame visus reikiamus patogumus: baseiną, minibarą, ventiliatorių, kambarių tvarkymą ir karštą dušą. Jei norite naktinių pramogų, mažas Genipabu kaimelis yra tik 10 minučių kelio nuo viešbučio. Kitą dieną galite susipažinti su apylinkėmis jodinėdami žirgais (neįskaičiuota į kainą) ar kupranugariais, arba nueiti į nuostabų Genipabu paplūdimį, pasimokyti buriavimo, arba tiesiog ilsėtis prie puikaus baseino. Po pietų Jus parveš atgal į Jūsų viešbutį.   

 

100 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Barra de Cunhau
Natalas

Ekskursijos metu sužinosite daug faktų apie kruvinąją Brazilijos istoriją. Aplankysite fermą su vietoje įrengtu mėsos fabrikėliu, atidarytu pirmųjų šio regiono fermerių apie 1600 metus. Šios vietovės gyventojai yra užkietėję kariautojai. Tai įrodo ir faktas, kad Cunhau regionas taip pat buvo Brazilijos revoliucijos centras 1817m. Apie tai išgirsite lankydamiesi fermoje ir atstatytoje nedidukėje bažnytėlėje. Sužinosite ir apie esamą šio regiono ekonominę padėtį, nes būtent šiame regione rasite daugybę krevečių fermų, eksportuojančių apie 1000 tonų krevečių per metus. Cunhau regione paplaukiosite upe, kur mangrovės nuo pakrančių linksta į vandenį. Mėgausitės pietumis (įskaičiuoti) Punto Maximo restorane.

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Naktinė Brazilija
Natalas

Vakare gidas   atvyks pasiimti jūsų iš viešbučio ir vyksite pasimėgauti braziliška Churrasco vakariene (įskaičiuota): padavėjai nenustos jums siūlyti įvairias gėrybes. Ragaudami patiekalus stebėsite Zas Tras Show. Prieš šou dainininkas improvizuotai dainuoja apie įvairių tautybių žiūrovus, politinę situaciją. Brazilai labai pamėgę šią meno šaką. Papasakos apie vieną populiariausių liaudies šokių Forro, kuris ypač paplitęs Brazilijos šiaurės pietuose. Tuomet prasidės pagrindinis šou, truksiantis apie 1,5 val. Tradiciniai šokiai, kostiumai, vestuvių papročiai, ritmo ir muzikos harmonija. Šou metu galėsite užsisakyti gėrimų (į kainą neįskaičiuoti).

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Vienos dienos ekskursija į Pipą
Natalas

Kiekvienam, negalinčiam paskirti dviejų dienų kelionei į Pipą, siūloma vienos dienos išvyka. Išvykstate autobusu ryte, pusiaukelėje, Sao Jose de Mipibu kaime, aplankysite vietinį vaisių turgelį. Prieš pietus jūsų laukia pasiplaukiojimas laiveliu. Pamatysite Praia do Amor ir jos nuostabias raudonas smiltainio kopas. Prieš akis atsiveria panoraminis pakrantės vaizdas prieš laivui nuleidžiant inkarą Praia do Madeiro vietovėje. Čia galėsite atsigaivinti ir panardyti. Prieš šokdami į vandenį įsitikinkite, ar aplink neplaukioja delfinai, nes tai dažna jų susibūrimo vieta. Jei čia nepavyks jų nufotografuoti, jūsų laukia dar vienas šansas – delfinariumas. Tai – nepakartojamos akimirkos. Pietausite vietiniame restoranėlyje Lampiao, ramioje Praia do Pipa kaimelio gatvėje. Po pietų dar turėsite laiko ramiam pasivaikščiojimui saugojamu gamtos parku Sanctuarium. Jei jums pasiseks, mažos beždžionėlės Mico pralėks jums tirsiai pro akis. Pasivaikščiojimą užbaigsime leisdamiesi stačiu šlaitu į Prais do Madeiro. Dar truputis laisvo laiko prieš kelionę atgal į Natalą.

40 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Delfinai ir pasiplaukiojimas laivu saulei leidžiantis
Natalas

Laivu apiplauksite visus Pipa paplūdimius, tokius kaip Meilės paplūdimį ir pagrindinį Pipa paplūdimį. Laivas įplauks į 2 delfinų įlankas, Curral paplūdimį ir Madeiro paplūdimį, kur galėsite paplaukioti įlankoje aplink Jus šokinėjants delfinams. Po pasiplaukiojimo tęsite kelionę laivu ir praplauksite pro Tibau do Sul, Cacimbinhas paplūdimius ir pagrindinį Tibau paplūdimį kol pasieksite Guaraias lagūną, iš kurios stebėsite įspūdingo grožio saulėlydį.  

25 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Visa geriausia, ką gali pasiūlyti Tibau do Sul ("The best of Tibau")
Natalas

Ryte išvykstate Tibau do Sul kryptimi link Fazenda Aqua Boa, kur galite pajodinėti žirgais po tropinį mišką (pasirenkama pramoga). Tie, kurie nepageidauja pajodinėjimo žirgais, gali atsigaivinti puikiame bare, esančiame fermos sodyboje, arba pasivaikščioti po nuostabias apylinkes. Šioje fermoje Jūs išvysite Brazilijai taip būdingas ir spalvingas arara papūgas. Fermoje Jums bus patiekti gardūs pietūs, kurie įeina į ekskursijos kainą. Iš čia vyksite į blyninę viešbutyje Marinas, iš kur keliausite į nuostabią kelionę laivu. Laivu plauksite palei lagūną ir aplankysite mažą kaimelį Barretas Georgino Avelino. Šiame tipiškame braziliškame kaimelyje pažinsite brazilų kasdienį gyvenimą ir paragausite austrių netolies kaimelio. Po šio sustojimo plauksite pamatyti mangrovių ir priklausomai nuo vandens lygio galbūt pavyks išysti, kaip jos gaudo mangrovių krabus. Sugrįžę į viešbučio Marinas blyninę galėsite pasigrožėti nepakartojamo grožio saulėlydžiu, kuomet saulė leidžiasi į lagūną.

30 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Dviejų dienų ekskursija į Pipą
Natalas

Jei norite ne tik atsipalaiduoti bet ir kiek galima daugiau sužinoti apie gražią, į pietus nuo Natalo besidriekiančią vietovę, patariama rinktis 2 dienų ekskursiją į Praia do Pipa kaimą. Ryte iš viešbučio jūsų paimti atvyks džipais, ir prasidės įspūdinga kelionė egzotiška pakrante bei pajūrio kaimeliais Cotoyelo, Buizos ir Tabatainga. Jei pasiseks, jau čia pamatysite pirmuosius delfinus.

Aplankysite ir Pirangi kaimelį, kuriame, pasak Gineso rekordų knygos, auga didžiausias riešutmedis pasaulyje. Šis medis užima didžiulę erdvę. Pamėginkite sutalpinti jį į savo foto objektyvą! Po šių bandymų vyksite į kaimyninį kaimelį Tibau do Sul. Originaliu laiveliu persikelsite per lagūną. Būkite atidūs, čia taip pat galite pamatyti delfinus. Persikėlę į kitą pusę pirmiausia prisiregistruosite viešbutyje, o pavakarėje – pasivaikštiojimas tropiniu mišku. Eidami šia saugoma teritorija pateksite į gražiausią tos vietovės paplūdimį Praia do Madeiro.

Čia jūsų laukia trečia galimybė pamatyti delfinus, nes būtent ši vieta vadinama natūraliu delfinariumu, taigi, jūsų galimybės - 100℅. Po šių nuostabių vaizdų laisvas vakaras, kurio metu galėsite mėgautis pasivaikščiojimu Praia do Pipa kaimelyje, kuriame yra daugybė restoranų, kokteilių barų, suvenyrų parduotuvėlių. Kitą rytą pradėsite pasiplaukiojimu laiveliu. Pamatysite Praia do Amor ir jos nuostabias raudonas smiltainio kopas. Prieš akis atsiveria panoraminis pakrantės vaizdas prieš laivui nuleidžiant inkarą Praia do Madeiro vietovėje. Čia galėsite atsigaivinti ir panardyti. Prieš šokdami į vandenį įsitikinkite, ar aplink neplaukioja delfinai, nes tai dažna jų susibūrimo vieta. Pietausite vietiniame restoranėlyje Lampiao, ramioje Praia do Pipa kaimelio gatvėje. Antros dienos pabaigoje sugrįžtate į savo viešbutį.

100 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: Trijų dienų kelionė Fernando de Noronha
Natalas

Paklauskite brazilo kokia jo mėgstamiausia atostogų vieta Brazilijoje ir jis nedvejodamas pasakys - Fernando de Noronha. Šis archipelagas, nutolęs nuo žemyno apie 340 km. Yra daugelio svajonių vieta. Šis mažas salynas tai nacionalilnis parkas su pribloškiančia gamta tiek salose tiek kristalinio švarumo vandenyje. Tarsi iš niekur iškyla įspūdinga 322 metrų uola Morro do Pico – ideali vieta pamatyti salą iš visų pusių. Tai tarsi Edeno sodas. Tai nėra masinio turizmo vieta, tik ribotas turistų skaičius gali pasilikti pernakvoti saloje. Todėl čia niekada nėra minios žmonių. Tai ideali vieta romantiškiems pasivaikščiojimams. Vis tik, svarbiausia turistinė-ekologinė atrakcija Fernando de Noronha vietovėje yra ne saloje, bet vandenyje. Šis salynas – ideali vieta nardyti ir pamatyti įspūdingus koralinius rifus bei laivų liekanas, delfinus, barakudas, jūros vėžlius, murenas ir daugybę spalvotų tropinių žuvų. Jei neturite nardytojo sertifikato ne bėda. Galėsite pirmą kartą panerti su profesionaliu nardytoju, arba tiesiog išbandyti paviršinį nardymą. Svarbiausias momentas jūsų apsilankymo Fernando de Noroha vietovėje yra tiesiog „privalomas“ pasiplaukiojimas laiveliu delfinų įlankoje, kur tam tikru laiku kasdien apie 400 bukanosių delfinų susirenka pažuvauti. Kartą patyrę šį jausmą, jo niekada nepamiršite! Standartiškai šioje saloje pasiliekama 3 dienas ir 2 naktis, įskaitant skrydžius, pervežimus ir apgyvendinimus.
Pasivaikščiojimas su gidu kainuos apie 20$ (4val.), džipų turas per salą apie 30$ (6val.), nardymo paketas: 2 panėrimai, instruktoriaus paslaugos ir įranga apie 60$. Nardymo kursai pradedantiesiems: 1 panėrimas 60$. PADI nardymo kursai su sertifikatu 300$ (trukmė 6 dienos). Organizatorius pasilieka teisę keisti nustatytą programą ir kainas, susijusias su vidiniais skrydžiais. Įskaičiuota: skrydis į Natalą, visi pervežimai, 2 nakvynės pousadose 2/3 asm. Kambariai su dušu, WC, oro kondicionieriumi/vėjeliu ir šaldytuvu. Pasirinktinai galima užsisakyti: pasiplaukiojimas laiveliu delfinų įlankoje apie 25$ (4val.)

400 EUR (vaikams Teirautis gido)
Natalas: kelionė į Rio de Žaneiro
Natalas

1 diena (išvykimai kasdien) Skrydis iš Natalo į Rio de Žaneiro. Mūsų kelionių atstovas jus pasitiks oro uoste ir palydės jus į viešbutį Copacabana regione. Kadangi jūsų ausys ir akys nepatikės įspūdingais pasakojimais, paliksime jus likusią dienos dalį mėgautis tipiška braziliška paplūdimio kultūra.

2 diena Po pusryčių rinksimės pasivažinėjimui džipais Rio miškais, pakilsime į Corcovado kalno viršūnę, kur, tarsi Kristaus statula galėsite apžiūrėti visas miesto grožybes. Tuomet grįžtame atgal džipais per Rio miškus, pavakare pravažiuosime miesto paplūdimius, o likusi vakaro dalis – jūsų laisvas laikas.
3 diena Laisva diena. Galite rinktis iš daugybės ekskursijų, pavyzdžiui pasiplaukiojimas laiveliu aplink įlanką, pažintis su naktiniu Rio gyvenimu, pulsuojančiu sambos ritmais arba apsilankymas futbolo varžybose. Skrydis atgal į Natalą ankstyvą vakarą. Po skrydžio būsite nugabenti į viešbutį.
Pagrindinis paketas 3 dienos/2 naktys.

Įskaičiuota
Skrydis , pervežimai; 2 nakvynės viešbutyje 2/3 asm. Kambariai su dušu, WC, oro kondicionieriumi/vėjeliu, šaldytuvu.
Ekskursija džipais.
Galima užsisakyti atvykus:

    * Kruizas laivu aplink įlanką
    * Favela turas
    * Naktinis Rio, įskaitant samba šou
    * Futbolo varžybos Maracana stadionas (talpina apie 100,000žiūrovų)

Galimas pasilikimas ilgesniam laikui (už papildomą mokestį). Organizatorius pasilieka teisę į programos pakeitimus ir kainų pakeitimus susijusius su vidiniais skrydžiais.

600 EUR (vaikams Teirautis gido)