Ekskursijos Turkijoje

Pamukalė
Antalijos regionas

Pamukalė (“medvilnės pilis”) – vizitinė Turkijos kortelė. Ekskursijos metu pamatysite tikrą gamtos stebuklą – stalagmitų kalną, padengti baltu mineralinių medžiagų sluoksnių, iki šių dienų puikiai išsilaikiusį teatrą, antikinį miestą Hierapolį, romėniškas pirtis, didžiausią visoje Turkijoje Nekropolį. Ekskursijos metu galėsite išsimaudyti garsiuosiuose Kleopatros mineraliniuose baseinuose (už papildomą mokestį – 32 TL). Aplankysite didžiausiame regione tekstilės gaminių centre, onikso akmens dirbtuves, vynų daryklą. Pusryčiai, pietūs įskaičiuoti (gėrimai mokami).

55 EUR (vaikams 35 EUR)
Turkiška pirtis
Antalijos regionas

Jūsų poilsis Turkijoje nebus visavertis jei bent kartą neapsilankysite turkiškoje pirtyje. Hamamo procedūrą sudaro: atsipalaidavimas saunoje, karštų garų kambaryje, pilingas (kūno šveitimas) šiurkščia plaušine, muilo putų bei aliejaus masažas.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Demrė – Myra – Kekova
Antalijos regionas

Istorinė – pramoginė ekskursija po Likijos karalystę. Aplankysite antikinį Myros miestą su jo unikaliomis kapavietėmis uolose ir amfiteatru, Demre miestą, kuriame gyveno ir krikščioniškąjį tikėjimą skleidė Šv. Nikolas. Po pietų jachta nuplukdys jus iki paskendusio Kekovos miesto. Kelionė kalnų serpentinais nepaliks abejingo nei vieno. Pietūs įskaičiuoti (gėrimai mokami).

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Keturračių safaris
Antalijos regionas

Pats tikriausias moto safaris! Ant galingų motociklų jausitės tikrai saugiai – keturi ratai, automatinė pavarų dėžė – sėdi ir važiuoji. Kalnų slėniai, upės, bekelės.

40 EUR (vaikams 25 EUR)
Stambulas (lėktuvu)
Antalijos regionas

Skrisite iš Antalijos į Stambulą, kuris lyg tiltas plyti tarp Europos ir Azijos, abipus Bosforo sąsiaurio ir Marmuro jūros, Auksinio rago įlankoje. Ekskursijos metu pamatysite Šv. Sofijos Soborą su unikaliomis freskomis, senovinį hipodromą, Žydrąją mečetę, Topkapi - sultonų rūmus. Profesionalūs gidai Jums papasakos šio paslaptingo miesto istoriją. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs ir vakarienė (gėrimai mokami).

200 USD (vaikams 200 USD)
VIP jachta
Antalijos regionas

Išvyka prabangia jachta: pasiplaukiojimas Antalijos salas, gražiausios pakrantės, maudynės prie krioklių. Į kainą įskaičiuoti pietūs ir nealkoholiniai gėrimai. Max: 14 žmonių.

110 EUR (vaikams 110 EUR)
Pergu-Kursunulu-Senamiestis
Antalijos regionas

Antikinis miestas Perge, Kursunulu kriokliai, Antalijos senamiestis (pietūs įskaičiuoti, gėrimai mokami).

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Antalijos akvariumas (rytinė programa)
Antalijos regionas

Puiki programa tiek vaikams, tiek tėveliams. Aplankysite didžiausią Antalijos, 5-tą pasaulyje, 2-ą Europoje žuvų akvariumą viename iš ilgiausių pasaulio tunelių, kuriame pamatysite apie 20 000 tūkts. pasaulio žuvų ir kitų akvariumo gyventojų. Apsilankymas sniego kambaryje. Kino teatras ir terariumas – už papildomą mokestį.

60 EUR (vaikams 40 EUR)
Akvariumas + prekybos centras
Antalijos regionas

Apsilankymas Antalijos akvariume ir odos, papuošalų, tekstilės centruose

35 EUR (vaikams 25 EUR)
Tahtali
Antalijos regionas

Pakilimas kalnų keltuvu į 2365 m. Aukščio tahtali kalno viršukalnę, kuri yra antra pagal dydį viršukalnė visame pasaulyje esanti ant jūros kranto.

45 EUR (vaikams 25 EUR)
APŽVALGINĖ EKSKURSIJA (KEMERAS, ANTALIJA, BELEKAS)
Iskija, Amalfi, Neapolis

Šios ekskursijos metu pamatysite Viduržemio jūros pakrantės sostinę. Aplankysite puikiai sutvarkytus parkus, naujų originalių pastatų ir vilų kvartalus. Pamatysite Adriano senovės Romos vartus, kuriuos sudaro trys arkos su keturiomis korintinėmis kolonomis. Ilgus metus jie buvo užmūryti seldžiukų miesto sienoje ir atidengti tik XX a. viduryje. Buvo atlikti restauravimo darbai ir tarp arkų buvo atidengtas romėnų laikų grindinys, kuro akmenyse aiškiai matyti ratų provėžos. Taip pat galėsite pasigrožėti seldžiukų ir osmanų minaretais bei mečetėmis. Būtent čia galite pamatyti nukirstąjį minaretą, kuris stovi šalia griuvėsių, likusių iš pastato spėjusio pabūti ir graikų šventykla, ir Šv. Petro bažnyčia, ir mečete. Nacionaliniame parke pamatysite nuostabų Kuršunlu krioklį. Mieste galėsite pasivaikščioti po parduotuves.

~50 EUR
Dieninė išvyka džipais
Marmaris

Kelionė kalnais, kalnų keliukais su atvirais džipais. Turkijos buitis ir žmogaus nepaliesti gamtovaizdžiai, maudynės krioklyje, mečetės ir turkiškų namų lankymas lydės šios pramoginės ekskursijos metu. Norus išpildantis platanas, pušų medaus degustacija. Maudynės devyniose smėlio juostose (Egėjo jūra). Pietūs.

20 USD (vaikams 10 USD)
Išvyka keturačiais motociklais QUAD safari
Marmaris

Išvyka su keturračiais motociklais siūlo Jums patirtį su kuria jūs niekada nepamiršite savo atostogų Marmaryje. Tai pasivažinėjimas purvinais, šlapias ir dulkėtais kalnų keliukais suteikiantis Jums daugybę nepakartojamų emocijų. Moto Safari gali važiuoti ir tie kurie neturi vairuotojo pažymėjimo.

30 EUR (vaikams 10 EUR)
Jodinėjimas žirgais
Marmaris

Žirgų mylėtojams arba norintiems išbandyti šią pramogą, puiki galimybė tai padaryti gražių Tauro kalnų apsuptyje. 

20 USD (vaikams 25 USD)
Paraglaidingas - skrydis parasparniu (Fetija)
Marmaris

Nusileidimą nuo kalno viršūnės su parasparniu, nuostabaus grožio įlankoje Oludenize. Jūsų laukia kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai ir nepamirštami pojūčiai

165 USD
Vandens parkas Aqua Dream
Marmaris

Didžiausias vandens atrakcionų parkas Marmaryje „Aqua Dream“. Aštuoni kalneliai suaugusiems ir trys vaikiški kalneliai. Lengvi pietūs ir vienas gėrimas įskaičiuoti.

30 USD (vaikams 20 USD)
Delfinariumas (grupė 8 žm. 30 min.)
Marmaris

Delfinų terapija-pasiplaukiojimas su delfinais.

115 USD
Delfinariumas (grupė 2 žm. 15 min.)
Marmaris

Delfinų terapija-pasiplaukiojimas su delfinais.

150 USD
Apžvalginė ekskursija po Marmarį (lietuvių kalba)
Marmaris

Centras, Ičmeleras, Armutalanas. Šio turo metu turistai supažindinami su Marmario įdomiausiomis ir lankomiausiomis vietomis. Pasakojimas apie šiuolaikinį kurorto gyvenimą. Fotografavimasis įspūdingose panoraminėse aikštelėse, odos ir aukso centrų lankymas bei turkiškų saldumynų degustacija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Kleopatros sala
Marmaris

Nuostabi poilsinė kelionė jachta po Egėjo jūrą, kurios metu galėsite grožėtis pakrančių vaizdais, mėgautis saule ir skaidriu jūros vandeniu. Kleopatros sala - istorinė vieta tarsi muziejus po atviru dangum, kuri garsėja ypatingu aukso spalvos smėliuku ir turkio spalvos vandeniu. Sustojimai ir maudynės salų įlankose. Gokovos įlankoje esančios Kleopatros salos, Kleopatros paplūdimio, senovinio antikinio Sedrai miesto lankymas. Tikrai smagi pramoginė ir pažintinė kelionė, kuri paliks daugybę įspūdžių. Pietūs įskaičiuoti.

50 (vaikams 30)
Nardymas - Nenardantiems
Marmaris

Kelionė po vandeniu su nardymo įranga. Instruktoriaus apmokymai, pagalba ir palyda. 2 nėrimai iki 30 minučių. Foto, video paslaugos. Sertifikatų įteikimas. Lengvi pietūs

45 USD (vaikams 45 USD)
Jachta Egėjo jūra
Marmaris

Smagus pasiplaukiojimas Jachta, gražus įdegis, maudynės Egėjo jūroje, sustojimai skirtingose įlankose. Pietus (vynas, alus, nealkoholiniai gėrimai: arbata kava).

35 EUR (vaikams 25 EUR)
VIP jachta
Marmaris

Nuostabi poilsinė kelionė jachta po Egėjo jūrą, kurios metu galėsite grožėtis pakrančių vaizdais, mėgautis saule ir skaidriu jūros vandeniu. Pietus ir gėrimai įskaičiuoti

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Symi sala
Marmaris

Symi (Simi) sala yra viena mažiausių Dodekaneso salyne. Natūraliomis kempinėmis garsėjantis žemės lopinėlis „plūduriuoja“ į šiaurę nuo Rodo, maždaug devyni kilometrai nuo Turkijos krantų. Symi populiari dienos ekskursijų kryptis, į kurią keltais iš Rodo ir Marmario uosto plūsta nuotykius ir romantiką mylintys turistai. 

60 EUR (vaikams 40 EUR)
Efesas
Marmaris

Pamatysite vieną gražiausių ir geriausiai išlikusių senovės miestų, kuris buvo laikomas vienu didžiausių Mažosios Azijos prekybos centrų. Vaikštinėdami siauromis miesto gatvelėmis, išvysite Celsijaus biblioteką, išlikusias vienas iš septynių pasaulio stebuklų-Artemidės šventyklos kolonų dalis, antikinį teatrą, kuris talpindavo apie 25 000 žmonių, bei susipažinsite su paslaptinga, bet nuostabia šio miesto istorija.

70 USD (vaikams 50 USD)
Daljanas 1 diena
Marmaris

Plaukdami nedideliu laiveliu Daljano upe grožėsitės laukine draustinio gamta, kalnais ir senovės civilizacijos liekanomis. Aplankysite Likijos laikų kapavietes. Pabuvosite viename gražiausių pasaulio paplūdimių vadinamu- „vėžlių paplūdimiu“. Gaudysite krabus, iš arti pamatysite nykstančios rūšies Caretta jūrinį vėžlį. Maudynės purvo vonių šaltinyje. Pietūs įskaičiuoti.

45 EUR (vaikams 20 EUR)
Pamukalė
Marmaris

Pamukalė (“medvilnės pilis”) – vizitinė Turkijos kortelė. Ekskursijos metu pamatysite tikrą gamtos stebuklą – stalagmitų kalną, padengtą baltu mineralinių medžiagų sluoksniu. Taip pat, iki šių dienų puikiai išsilaikiusį teatrą,antikinį miestą Hierapolį, romėniškas pirtis, didžiausią visoje Turkijoje Nekropolį. Ekskursijos metu galėsite išsimaudyti garsiuosıuose Kleopatros mineraliniuose baseinuose. Grįžtant aplankysite didžiausią regione tekstilės gaminių centrą ir onikso akmens dirbtuves.

50 USD (vaikams 35 USD)
Turkiška naktis
Marmaris

Vakarinė pramoginė programa restorane „Kervansaray“. Turkiški nacionaliniai šokiai, ugnies šou, pilvo šokis. Vakarienė, gaivieji gėrimai, vynas ir alus įskaičiuota.

30 USD (vaikams 15 USD)
Turkiška pirtis - Hamamas
Marmaris

Jūsų poilsis Turkijoje nebus visavertis jei bent kartą neapsilankysite turkiškoje pirtyje. Maudynių turkiškoje pirtyje procedūrą sudaro: atsipalaidavimas karštų garų kambaryje su energingo muilinimo ir masažo intarpais, pilingas šiurkčia plaušine, aliejaus masažas.

30 USD (vaikams 20 USD)
Išvyka plaustais (Raftingas)
Marmaris

Ekskursija aštrių pojūčių mėgėjams – leidimasis Dalamano upe 8-10 vietų plaustais. Upėje yra 4 kategorijos slenksčiai, iš 6 galimų. Patyrę instruktoriai supažindins Jus su saugumo technika, elgesio vandenyje taisyklėmis, techniniais plausto valdymo ypatumais. Pusryčiai, pietūs. 

65 USD
Stambulas 1 diena (lėktuvu)
Marmaris

Skrisite iš Dalamano į Stambulą, kuris lyg tiltas plyti tarp Europos ir Azijos, abipus Bosforo sąsiaurio ir Marmuro jūros, Auksinio rago įlankoje. Ekskursijos metu pamatysite Šv. Sofijos Soborą su unikaliomis freskomis, senovinį hipodromą, Žydrąją mečetę, Topkapi - sultonų rūmus. Profesionalūs gidai Jums papasakos šio paslaptingo miesto istoriją. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs ir vakarienė (gėrimai mokami).

229 EUR (vaikams 229 EUR)
Rodo sala
Marmaris

Viena valanda kelionės laivu – ir horizonte pasirodo Rodas. Trečia pagal dydį Graikijos sala. Pagrindinis jos miestas – Rodas. Jis nukels jus į Bizantijos ir viduramžių laikus. Tai  kryžiuočių miestas, apsuptas tvirtovės mūrų. Antikos laikais Rodo sala garsėjo vienu iš septynių pasaulio stebuklų – milžiniška Helijo statula – Rodo kolosu. Pervežimas iki laivų uosto, laivų uosto mokestis, kelto bilietai ir parvežimas atgal į viešbutį. Rodo saloje – Jūsų laisvas laikas. Susidarius grupei gido palyda.

60 USD (vaikams 40 USD)
Izraelis 1 diena (lėktuvu)
Marmaris

40 min skrydis Antalija-Tel Avivas. Aplankote Betliejų, Raudų sieną, keliaujate Kryžiaus keliu, Maudynės Negyvojoje jūroje. Pilnos dienos istorinė ekskursijinė programa su profesionaliu gidu – istoriku. Pietūs, vakarienė įskaičiuoti (gėrimai mokami).

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Prekybos centrai
Marmaris

Organizuojame nemokamą individualų apsipirkimą Jums patogiu laiku didžiausiuose, sertifikuotose Marmario centruose: TURKIŠKA ODA, TURKIŠKI SALDUMYNAI, JUVELYRIKA

Nemokamai (vaikams Nemokamai)
Individuali jachta
Bodrumas

Pasiplaukiojimas jachta Egėjo jūros pakrante pagal individualius užsakymus.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Efesas (rusų k.)
Bodrumas

Efesas – vienas gražiausių ir geriausiai išlikusių senovės miestų, pastatytas deivės Artemidės garbei. Keliausite siauromis miesto gatvelėmis, išvysite Celsijaus biblioteką, Artemidės šventyklos išlikusias kolonų dalis, antikinį Teatrą, kuris talpindavo apie 25 000 žmonių. Susipažinsite su paslaptinga, bet nuostabia šio miesto istorija.

60 USD (vaikams 30 USD)
Daljanas
Bodrumas

Daljanas ir Iztuzu paplūdimys – tai antra pagal dydį Viduržemio jūros nykstančių vėžlių veisimosi vieta. Nykstantis jūros vėžlys Logerhedas (Caretta caretta) tapo Daljano simboliu, kurio pasižiūrėti atvyksta vis daugiau žmonių. Išsimaudysite Daljano upėje ir Viduržemio jūroje, patys gaudysite mėlynuosius krabus, taip pat aplankysite gamtines purvo gydyklas bei grožėsitės senovės likiečių kapavietėmis išskaptuotomis uolose ir greta esančiu KAUNO miestu. Įskaičiuota: pusryčiai, pietūs, gėrimai už papildomą mokestį. Rekomenduojame: pasiimkite maudymosi reikmenis, papuošalus palikite viešbutyje.

60 USD (vaikams 40 USD)
Pamukalė (rusų kalba)
Bodrumas

Pamukalė (“medvilnės pilis”) – vizitinė Turkijos kortelė. Ekskursijos metu pamatysite tikrą gamtos stebuklą – stalagmitų kalną, padengtą baltu mineralinių medžiagų sluoksniu. Taip pat, iki šių dienų puikiai išsilaikiusį teatrą,antikinį miestą Hierapolį, romėniškas pirtis, didžiausią visoje Turkijoje Nekropolį. Ekskursijos metu galėsite išsimaudyti garsiuosıuose Kleopatros mineraliniuose baseinuose. Grįžtant aplankysite didžiausią regione tekstilės gaminių centrą ir onikso akmens dirbtuves.

60 USD (vaikams 4USD)
Patmos (rusų k.)
Bodrumas

Poilsinė-apžvalginė išvyka į viena gražiausių salų Dodekaneso salyne, Egėjo jūroje – nedidelė kalnuota Patmos salą, kurios sostinės Choros senamiestis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Virš miesto didingai kyla Šv. Jono Teologo vienuolyno-tvirtovės sienos. Šis vienuolynas buvo įkurtas XI a. apaštalo Jono, kadaise kelerius metus gyvenusio Patmos saloje, garbei. Įskaičiuota: transportas (viešbutisuostas-Kosas-uostas- viešbutis), 2,5 valandos ekskursija su gidu. Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms

90 EUR (vaikams 50 EUR)
Išvyka plaustais (Raftingas)
Bodrumas

Tai bene labiausiai kvapą gniaužianti ekskursija aštrių pojūčių mėgėjams – nusileidimas kalnų upe pripučiamais daugiaviečiais plaustais bei dvivietėmis kanojomis. Prieš leidžiantis į šį nutrūktgalvišką nuotykį, instruktoriai išduoda specialias tarptautinius standartus atitinkančias liemenes, šalmus, praveda instruktažą. Patyrę instruktoriai visos kelionės kalnų upe metu stebės dalyvius ir prireikus suteiks kvalifikuotą pagalbą. Pasiduokite pašėlusiai upės tėkmei, išlaisvinkite savo jausmus ir patirkite nepamirštamų įspūdžių!

75 USD
Rodo sala
Bodrumas

Viena valanda kelionės laivu – ir horizonte pasirodo Rodas. Trečia pagal dydį Graikijos sala. Pagrindinis jos miestas – Rodas. Jis nukels jus į Bizantijos ir viduramžių laikus. Tai  kryžiuočių miestas, apsuptas tvirtovės mūrų. Antikos laikais Rodo sala garsėjo vienu iš septynių pasaulio stebuklų – milžiniška Helijo statula – Rodo kolosu. Iškylos metu aplankysite Rodo senamiestį ir kitas lankytinas vietas.

55 USD (vaikams 30 USD)
Kleopatros sala
Bodrumas

Nepakartojama kelionė Egėjo jūra aplankant svajonių vietą, kurią būtina pamatyti ilsintis Turkijoje, tai Gekovos įlankoje esančios salos, viena iš jų legendomis apipinta Kleopatros sala, į kurią plaukiama dviejų denių komfortabilia jachta. Čia galėsite pasimėgauti saule ir jūra bei nuostabiu peizažu. Pasigrožėjus gamtos vaizdais būsite pakviesti papietauti. Įskaičiuota: pusryčiai, pietūs bei gėrimai jachtoje.

55 EUR (vaikams 45 EUR)
Stambulas (1 diena, rusų k.)
Bodrumas

Unikali galimybė per vieną dieną aplankyti garsiausias miesto, įsikūrusio 2 žemynuose, vietas. Stambulas vienas įspūdingiausių pasaulio miestų, kuriame mes aplankysime istorinį miesto centrą Sultono Achmedo aikštę, prabangiuosius Topkapi rūmus, žydrąją mečetę, taip pat aplankysime tradicinį rytietišką turgų. Pasimėgausite pasiplaukiojimu Bosforo sąsiauriu (už papildomą mokestį). Įskaičiuota: skrydis, pietūs, vakarienė, bilietai į lankytinus objektus, gėrimai už papildomą mokestį. Pasiimti pasus.

215 EUR (vaikams 215 EUR)
Nuotykių safaris
Bodrumas

Išvyka visureigiais – tai kelionė kalnų miškų keliais, kurios metu galėsite grožėtis turtinga šios šalies augmenija. Tie kas čia tikitės pamatyti liūtus, tigrus ar krokodilus, esate klaidingoje šalyje. Džipų safaris, tai pasivažinėjimas po kalnuose esančias gyvenvietes-kaimelius, aplankant vietinius draugiškus bei charizmatiškus gyventojus. Įskaičiuota: pietūs, gėrimai už papildomą mokestį. Rekomenduojama pasiimti: pinigų, fotoaparatą, galvos apdangalą

45 USD (vaikams 25 USD)
Kosas (rusų k.)
Bodrumas

Poilsinė-apžvalginė išvyka į Graikijos Dodekaneso salynui priklausančią Koso salą, kuri randasi vos už kelių km nuo Turkijos. Koso puošmena – uosto prieigose stūksanti XIV a. tvirtovė, kadaise pastatyta Šv. Jono riterių ordino iš Rodo salos. Taipogi galima išvysti romėnų statinių, Antikinės agoros vietą, medicinos tėvo Hipokrato medį bei paslaptingąjį senovinį ZIA kaimelį. Įskaičiuota: transportas (viešbutis-uostas-Kosasuostas- viešbutis), 2,5 valandos ekskursija su gidu, graikiški pietūs. Gėrimai už papildomą mokestį. Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms.

70 EUR (vaikams 40 EUR)
Rodas
Bodrumas

Nepakartojama diena į UNESCO paveldą įtrauktame Graikijos mieste - Rode. Šioje saloje pamatysite, kur stovėjo vienas iš septynių pasaulio stebuklų, pasivaikščiosite po nepaprasto grožio senamiestį. Įskaičiuota: transportas (viešbutis-uostas-Rodas-uostas- viešbutis), 2,5 valandos ekskursija su gidu, graikiški pietūs. Gėrimai už papildomą mokestį. Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms

130 USD (vaikams 120 USD)
Leros
Bodrumas

Poilsinė-savarankiška išvyka į Leros sala tituluojama viena iš gražiausių Graikijos salų, kurios istoriją galima įžvelgti įžymiausiose salos vietose - išlikusioje Bizantijos laikų pilyje, XX a. malūnuose bei įspūdinguose muziejuose. Sala apsupta nuostabaus grožio paplūdimiais, o jūra slepia spalvotus rifus ir nuskendusių laivų nuolaužas. Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms.

40 EUR (vaikams 30 EUR)
Kalymnos
Bodrumas

Poilsinė-savarankiška išvyka į Kalymnos salą, kurioje gyvena vos 10 tūkstančių gyventojų. Didingi kalnų peizažai persipinantys su kontrastingais slėniais bei citrusinių vaismedžių giraitėmis nepaliks abejingo nė vieno čia užklydusio keliautojo. Stulbinančio grožio paplūdimiai leis pasijusti tarsi atostogautumėte Bora Bora salose. Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms

40 EUR (vaikams 30 EUR)
Kosas
Bodrumas

Poilsinė-savarankiška išvyka į Graikijos Dodekaneso salynui priklausančią Koso salą, kuri randasi vos už kelių km nuo Turkijos. Rekomenduojame: susisiekimą mieste viešuoju transportu (autobusu bei apžvalginiu traukinuku). Privaloma turėti pasus bei pinigų (eurų) savoms išlaidoms

25 EUR (vaikams 15 EUR)
Nuotykių jachta
Bodrumas

Smagi išvyka dienai unikalaus dizaino trijų denių piratų jachta po kerinčią Egėjo jūrą, besigrožint Bodrumo pakrantės vaizdais, sustojant maudynėms Juodojoje saloje esančiame Kleopatros terminiame baseine (už papildomą mokestį), akvariumo, raudonojoje bei kiškių įlankose. Įskaičiuota: pietūs, gėrimai už papildomą mokestį. Rekomenduojame: pasiimti viską ką imate į paplūdimį.

45 USD (vaikams 35 USD)
Nardymas Nenardymas
Bodrumas

Povandeninis pasaulis, knibždantis įvairiomis gyvybės formomis, visuomet vilioja. Nersite iš jachtos į 7-12 m gylį. Turintys nardymo sertifikatą neria 2 kartus, neturintys sertifikato neria 1 kartą. Įskaičiuota: jūriniai pietūs laive (gėrimai mokami). Instruktorių priežiūra ir apmokymas!

55 USD/30 USD (vaikams 30 USD)
Jūrinė žvejyba
Bodrumas

Tikriems žvejams – tikra žvejyba. Jūrinė žvejyba jachtoje atviroje jūroje su visa tam reikalinga įranga. Įskaičiuota: pietūs ir gėrimai. (AI). Rekomenduojama: pasiimti viską ką imate į paplūdimį.

50 USD (vaikams 30 USD)
Plaukiojimas su delfinais
Bodrumas

Plaukiojimas su delfinais nuo 5 metų.

100 USD (vaikams 100 USD)
Delfinų pasirodymas
Bodrumas

Turėsite galimybę išvysti delfinų pasirodymą vieninteliame Turkijos delfinariume, įsikūrusiame atviroje jūroje. Puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams.

40 USD (vaikams 25 USD)
Aqua parkas
Bodrumas

Nuostabi diena vandens parke.

25 USD (vaikams 20 USD)
Hamamas
Bodrumas

Jūsų poilsis Turkijoje nebus visavertis jei bent kartą neapsilankysite turkiškoje pirtyje. Maudynių turkiškoje pirtyje procedūrą sudaro: atsipalaidavimas karštų garų kambaryje su energingo muilinimo ir masažo intarpais, pilingas šiurkščia plaušine, masažas eteriniais aliejais.

30 USD (vaikams 20 USD)

Užsisakyk ekskursijas internetu (anglų kalba)

Istanbul Day Tour of Sultanahmet: Topkapi Palace, Hagia Sophia
Visit six top Istanbul attractions in one day on a full-day sightseeing tour of the city! The action-packed day includes a comprehensive tour of the historical Sultanahmet neighborhood where many of the city’s finest architectural legacies and landmarks are found. Visit the Blue Mosque and museums of Hagia Sophia and Topkapi Palace, as well as Istanbul Hippodrome, the sunken palace of Basilica Cistern and the dazzling Grand Bazaar. A delicious 3-course lunch is also included halfway through the day.

Numbers are limited to 14 on this small-group tour ensuring a personalized experience.
nuo 59 EUR
Best of Istanbul: 1, 2 or 3-Day Private Guided Istanbul Tour
Visit top-sights of Istanbul with your private family and kid friendly tour guide in 1-2 or 3 days;

DAY-1

Hagia Sophia, Blue Mosque, Hippodrome, German Fountain, Grand Bazaar, Topkapi Palace, Hagia Irene Church.

DAY-2

Spice Market, Bosphorus Cruise, Dolmabahce Palace, Istiklal Street, Cicek Passage, Galata Tower(from outside). 

DAY-3

Suleymaniye Mosque, Fener-Balat Districts, Iron Church, Pierre Lotti Panorama Hill by Cable Car.
nuo 135 EUR
Istanbul Big Bus Hop-On Hop-Off One Day Sightseeing Tour
There is no better way to see Istanbul than on a double-decker, hop-on hop-off bus. See top Istanbul attractions on this comprehensive sightseeing tour, such as Topkapi Palace, Taksim Square, Bosphorus Bridge, the Golden Horn, and much more. The buses are open top, allowing for 360-degree panoramic views as you travel along your route. Hop on and off as many times as you like on the Red City Tour Route. Your ticket is valid for 1 day, 2 days or 3 days; simply select an option to suit your schedule.

nuo 45 EUR
Istanbul Heritage Tour - Incl. Lunch
Enjoy Full Day Regular Small Group Tour with max 20 - 25 people.
Discover the History of Istanbul with our Official & Profesional Guides in 7 hrs.
See Hagia Sophia, Blue Mosque, Hippodrome, Grand Bazaar.

Lunch will be on the Roof Restaurant with Bosphorus View called Olive Restaurant (Restaurant Changable).

After the Lunch, we will continue to visit Topkapi Palace, New Mosque.
Then drop off to the Hotels.
nuo 77 EUR
Skip The Line: ISTANBUL PRIVATE TOUR
Our tours have been rewarded with Certificate of Excellence by Tripadvisor 11 times succesively for the years of 2010-2021. We are the most reviewed tour agent on Tripadvisor for Istanbul Tours, you can check more than 1.500 Excellent reviews of ours on Tripadvisor.

Tick all the top sites of Istanbul off your bucket list with our private guided tour covering the Hagia Sophia, Topkapi Palace, Underground Cistern, Blue Mosque, Roman Hippodrome and the Grand Bazaar.
nuo 81 EUR
Visos ekskursijos Turkijoje
Visos Ekskursijos Turkijoje