Seišeliai | Apie Seišelius

Bendra informacija apie Seišelius, Seišelių miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Seišelių klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Seišeliuose.

SEIŠELIAI

APIE ŠALĮ

Seišeliai yra respublika, esanti 115 salose (83 iš jų beveik negyvenamos, nes nėra geriamo vandens). Yra Indijos vandenyne į šiaurės rytus nuo Madagaskaro, nuo 1976 m. – nepriklausoma valstybė, priklauso Britų Sandraugai.

GEOGRAFIJA

Plotas – 455 km²
Aukščiausia vieta – Morne Seychellois (905 m)
Žemiausia vieta – jūros lygyje
Didžiausia sala – Mahé (153 km²)

MIESTAI

Sostinė – Viktorija (25 000 gyv.)
Svarbiausias uostas – Viktorija

GYVENTOJAI

Gyventojų – 80 400
miestuose – 54%;
tankumas – 176 žm./km²;
vid. gyv trukmė – 71 metai (moterų – 77, vyrų – 66)
Etninės grupės: kreolai šešėliai (azijiečių, afrikiečių ir europiečių mišinys) – 89%, indai – 5%, malgašai – 3%, kinai – 2%, anglai ir kiti – 1%
Kalbos: prancūzų kreolų (seselwa), anglų, prancūzų (visos – oficialios)
Raštingumas – 85%
Religijos: Romos katalikai – 90%, anglikonai – 8%, laisvamaniai ir kiti – 2%


Seišeliai -  tai daug daugiau nei tiesiog graži vieta. Jie ypatingi nuostabiais paplūdimiais, švariais, žydrais vandenimis ir stulbinančia ekologija. Jei ieškote vietos, kur galėtumėte pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir visiškai atsipalaiduoti, čia rasite viską, ko tik jums gali prireikti. Vien Mahé saloje galite rinktis iš daugiau nei 65 paplūdimių, kurie yra ne tik švarūs bei erdvūs, bet ir apsupti granitiniais akmenimis, kurie yra vieni seniausių žemėje. Salose galite ne tik užsiimti nardymu, bet ir pažinti jas labiau, užsisakę vieną iš gausybės siūlomų ekskursijų.
Mahé, svarbiausioje saloje, veikia tarptautinis oro uostas. Čia įsikūrusi ir Viktorija, kuri yra mažiausia pasaulio sostinė bei kultūrinis ir ekonominis šalies centras. Mahé rasite didžiąją dalį salose esančių turizmo paslaugų kaip aukščiausios klasės viešbučius, kultūrinio ir eko – turizmo karštuosius taškus, puikius restoranus, barus, kavines, kazino, nardymo centrus, automobilių, žvejybos, valčių nuomos punktus bei pasivaikščiojimų maršrutus.
Tačiau Mahé – tai tik viena sala tarp gausybės kitų, kuriomis galite taip pat mėgautis. Seišeliai susideda iš 155 salų – brangakmenių, kurių kiekviena pasižymi savu charakteriu, paslaptimis ir istorija. Keliavimui tarp 16 salų yra sudarytos visos galimybės – lengva rasti vietą nakvynei, o keltų ir lėktuvų paslaugų tvarkaraščiai įtiks net patiems įnoringiausiems. Kad ir kur benuspręstumėte apsistoti – prabangiame penkių žvaigždučių kokone, ar mažame, jaukiame kreolų svečių namelyje, visur jus pasitiks su paslaugiu aptarnavimu ir draugiška šypsena.

 

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP