Marokas: detalios keliavimo sąlygos

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Prieš kelionę:

Į Maroką iš Lietuvos keliones organizuojame ir vyksta pilnai nuo Covid-19 paskiepyti keleiviai, kurie privalo: Pateikti skiepų sertifikatą (asmuo laikomas pilnai paskiepytu, praėjus 2 savaitėms po paskutinės injekcijos). Pateikti neigiamą Covid-19 PGR (anglų k. PCR) tyrimo, atlikto ne anksčiau kaip 48 valandos iki įlaipinimo į lėktuvą, rezultatą.

Neskiepyti keleiviai privalo: Pateikti neigiamą Covid-19 PGR (anglų k. PCR) tyrimo, atlikto ne anksčiau kaip 48 valandos iki įlaipinimo į lėktuvą, rezultatą; Pateikti pasirašytą garbės deklaraciją dėl 10 dienų saviizoliacijos ir 10 dienų saviizoliuotis; Pateikti kuponą, patvirtinantį saviizoliaciją viename iš Maroko institucijų nurodytų viešbučių; Atlikti kontrolinį Covid-19 PGR tyrimą 9 viešnagės šalyje dieną. Reikalavimas atlikti Covid-19 PGR tyrimą netaikomas vaikams iki 11 metų.

Privaloma užpildyti atvykimo formą.

Kelionės metu:

Pasiskiepijusiems saviizoliacija netaikoma.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą

Covid tyrimas ir saviizoliacija netaikomi:

- Asmenims paskiepytiems ir persirgusiems nuo COVID-19 . Daugiau apie izoliavimosi išimtis

- Vaikams iki 12 metų izoliacija netaikoma.

- Visiems kitiems privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. 

VISA NAUJAUSIA INFORMACIJA GRĮŽTANTIEMS Į LIETUVĄ.

 

Informacija atnaujinta 2021.12.01 11:09

Vykstant į Maroką rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Rinktis kitą šalį:

TOP šalių keliavimo salygos: