Keliavimo sąlygos ir informacija

Lietuvos piliečiams keliaujant iš Lietuvos ir grįžtant į Lietuva

country
country

Keliavimo informacija pagal šalį:

Dominikos Respublika: keliavimo sąlygos (trumpai)

Reikalavimai prieš vykstant:

Testas privalomas tik nepasiskiepijusiems ar nepersigusiems keliautojams. Keliautojai turi užpildyti tik elektroninę E-Ticket formą . Formą galima rasti: https://eticket.migracion.gob.do Forma turi būti užpildyta atvykstant ir išvykstant, sistema sugeneruos du QR kodus, kuriuos valdžios institucijos nuskaitys atvykstant ir išvykstant. Dominikos Respublikos oro uostuose yra nemokamas internetas - keleiviai, kurie prieš išvykimą neužpildys formos, galės tai padaryti oro uoste atvykę. Norėdami sutrumpinti atvykimo procedūros laiką, rekomenduojame užpildyti formą likus 72 valandoms iki kelionės, atsispausdinti arba padaryti QR kodo ekrano kopiją. Papildomos informacijos galite rasti: https://viajerodigital.mitur.gob.do

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus vancinavimo arba PCR sertifikatą arba gavus neigiamą atsakymą po atlikto testo atvykus.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. Izoliuotis nereikia paskiepytiems pagal visą vakcinacijos schemą arba persirgusiems asmenims, yra ir kitų išimčių, kurios skelbiamos čia.

Informacija atnaujinta 2021.09.01 16:04

Vykstant į Dominikos Respubliką rekomenduojame pasidaryti Medicininių išlaidų ir kelionės nutraukimo draudimą galiojantį Pandemijos situacijoje.
Informacija apie Šiaulių banko kreditinės kortelės draudimą
BTA draudimas pandemijos laikotarpiu

Keliauk be testo

TOP šalių keliavimo salygos: