Poilsinės kelionės į Portugaliją, Madeirą

Portugalija, Madeira, 2024-05-06, 7 naktys, 2 suaugę
Orientacinis kainų grafikas: Portugalija, Madeira, 2 suaugsiems
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode.
Rūšiavimas
Estalagem do Mar
Madeira, Portugalija
Mažiausia kaina
8.2 Puikus
Jaukus viešbutis, įsikūręs vaizdingoje vietoje, aukštų kalnų fone, priešais vandenyną. Tai svajonių vieta tiems, kurie trokšta tylos ir ramybės. Gražios apylinkės užburia įdomiomis vietomis. Iš čia netoli iki São Vicente grotų. Patrauklūs ir pėsčiųjų bei žygio maršrutai po levadas – senuosius drėkinimo kanalus.Puiki vieta norintiems pakeliauti po Madeiros šiaurės vakarų dalį.
daugiau
2024-05-06
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 859 €
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & Spa Resort
Funšalis, Portugalija
Rekomenduojame
8.3 Puikus
Nuostabi vieta poilsiui vaizdingoje aplinkoje! Apsuptas palmių sodo, arti didžiausio salos paplūdimio, puikūs vaizdai į vandenyną ir Cabo Girao – vieną aukščiausių klifų Europoje. Viešbutyje yra zonos, idealios tiek aktyviam poilsiui, tiek atsipalaidavimui po įspūdžių kupinos dienos. Svečių laukia baseinai, teniso kortai bei SPA centras su dengtu baseinu ir treniruoklių sale, o vaikams – užsiėmimai mini klube bei žaidimų aikštelėje. Viešbučio restoranai – tai tikras rojus gomuriui, kur galima paskanauti, be viso kito, ir itališkos bei azijietiškos virtuvės patiekalų. Poilsiautojai vertina patogius numerius ir draugišką bei paslaugų aptarnaujantį personalą.
daugiau
2024-05-06
7 n.
Viskas įskaičiuota
Nuo 1489 €
Vila Gale Santa Cruz
Madeira, Portugalija
Rekomenduojame
8.6 Puikus
Šiuolaikiškas ir elegantiškas, priklauso žinomam portugališkam tinklui Vila Gale, kuris yra aukšto lygio paslaugų garantas. Prie vandenyno, su vaizdu į Dezertašo salas. Viešbučio privalumas populiarioji „viskas įskaičiuota“ sistema, kurią Madeiroje galima rasti tik nedaugelyje viešbučių. 2019 metais viešbutis apdovanotas ITAKA BURE - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Viešbutois rekomenduojamas poroms.
daugiau
2024-05-06
7 n.
Pusryčiai
Nuo 999 €
Montemar Palace
Madeira, Portugalija
8 Geras
Viešbutyje "Monte Mar Palace", įsikūrusiame rojaus apsuptoje Ponta Delgados parapijoje, atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir Laurissilvos mišką. Tarp šios gamtos didybės jus pamalonins "Monte Mar Palace" komfortas ir patogumai. Kambarių ir viešųjų erdvių apdailą sustiprina viešbučiui būdinga natūrali šviesa, o dideli įstiklinimai leidžia mėgautis nuostabiais Atlanto vandenyno ir vešlių kalnų, besijungiančių su gilia šiaurinės pakrantės mėlyne, vaizdais. Viešbutis rekomenduojamas poroms. 
daugiau
2024-05-06
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 869 €
Dorisol Estrelicia & Mimosa
Funšalis, Portugalija
7.5 Geras
Viešbutis įsikūręs puikioje vietoje, netoli nuo restoranų, barų, parduotuvių ir autobusų stotelių. Netoli jūros kranto įsikūrusiame viešbutyje "Estrelicia" siūlomi modernūs kambariai su vaizdu į sodą ir (arba) jūrą, taip pat platus "Dorisol" komplekse teikiamų paslaugų spektras. Itin profesionalūs ir malonūs darbuotojai jūsų viešnagę pavers nepamirštama. Viešbutis rekomenduojamas poroms.    
daugiau
2024-05-06
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 949 €
Vila Gale Santa Cruz
Visi kurortai, Portugalija
2024-05-06
7 n.
Pusryčiai
Nuo 999 €