Poilsinės kelionės į Portugaliją, Madeirą

Portugalija, Madeira, 2023-04-22, 7 naktys, 2 suaugę
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau
Orientacinis kainų grafikas: Portugalija, Madeira, 2 suaugsiems
Parinkome Jums mažiausios kainos regioną ir datą Jūsų pasirinktame periode
Rūšiavimas
Rocamar & Royal Orchid
Madeira, Portugalija
Mažiausia kaina
8.2 Puikus
Šiame šalia paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje, iš kurio atsiveria Atlanto vandenyno vaizdai, su nuosavu tiesioginiu priėjimu prie vandenyno siūloma paplaukioti 2 baseinuose, apsilankyti sveikatingumo centre, nemokamas pervežimas į Funšalį 3 kartus per dieną.
daugiau
2023-04-22
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 849 €
Dom Pedro Madeira
Funšalis, Portugalija
Rekomenduojame
7.7 Geras
Viešbutis yra įsikūręs vaizdingoje vietovėje – Mašiko miestelyje, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, netoli jūros ir promenados. Platus pramogų pasirinkimas. Rekomenduojamas aktyviems turistams bei šeimoms su vaikais.
daugiau
2023-04-22
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 849 €
Allegro Madeira
Funšalis, Portugalija
Populiarus
8.8 Puikus
Modernus ir visiškai atnaujintas viešbutis, iš kurio atsiveria panoraminiai vandenyno vaizdai. Vos kelios minutės nuo Funšalio centro ir Lido rajono. Viešbutis skirtas tik suagusiems. 
daugiau
2023-04-22
7 n.
Pusryčiai ir vakarienės
Nuo 1048 €
Vila Gale Santa Cruz
Madeira, Portugalija
Rekomenduojame
8.6 Puikus
Šiuolaikiškas ir elegantiškas, priklauso žinomam portugališkam tinklui Vila Gale, kuris yra aukšto lygio paslaugų garantas. Prie vandenyno, su vaizdu į Dezertašo salas. viešbučio privalumas populiarioji „viskas įskaičiuota“ sistema, kurią Madeiroje galima rasti tik nedaugelyje viešbučių. 2019 metais viešbutis apdovanotas ITAKA BURE - už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.
daugiau
2023-04-22
7 n.
Viskas įskaičiuota
Nuo 1049 €
Pestana Royal All Inclusive Ocean & Spa Resort
Madeira, Portugalija
8.1 Puikus
Viešbutis apsuptas palmių sodo, arti didžiausio salos paplūdimio, puikūs vaizdai į vandenyną ir Cabo Girao – vieną aukščiausių klifų Europoje. Yra zonos, idealios tiek aktyviam poilsiui, tiek atsipalaidavimui po įspūdžių kupinos dienos. Svečių laukia baseinai, teniso kortai bei SPA centras su dengtu baseinu ir treniruoklių sale, o vaikams – užsiėmimai mini klube bei žaidimų aikštelėje. Viešbučio restoranai – tai tikras rojus gomuriui, kur galima paskanauti, be viso kito, ir itališkos bei azijietiškos virtuvės patiekalų. Poilsiautojai vertina patogius numerius ir draugišką bei paslaugų aptarnaujantį personalą. Rekomenduojame šeimoms ir poroms. 
daugiau
2023-04-22
7 n.
Viskas įskaičiuota
Nuo 1089 €