Malaga | Apie kurortą

Kosta del Solis – Ispanijos provincijai Andalūzijai priklausanti pietinė dalis, besidriekianti beveik 200 km palei Viduržemio jūrą, šalia Gibraltaro sąsiaurio. Kosta del Solio pakrante nuo Malagos miesto driekiasi šie žymesni kurortai: Torremolinos, Benalmadena, Fuengirola, Mijas, Marbella ir Estepona.Kosta del Solio regiono sostinė – Malaga. Kosta del Solis išvertus iš ispanų kalbos reiškia „saulėtą krantą“. Tokį pavadinimą ši vietovė pelnė ne veltui – 325 dienas per metus čia dangus būna giedras ir šviečia saulė. Švelnus klimatas poilsiautojus čia traukia iš viso pasaulio. Temperatūra vasarą niekada neviršija 30 °C, o žiemą čia būna apie 14 °C.

Kosta del Solis garsėja savo puikiais paplūdimiais, garsių tinklų viešbučiais, įvairiomis pramogomis, įžymybėms priklausančiomis vilomis bei jachtomis, o taip pat ir istoriniu paveldu, mažais, žaviais baltų namelių bei mėlynų durų kaimeliais, su gėlių vazonais nukabinėtomis namų sienomis ir akmenimis grįstomis gatvėmis. Iš šios pakrantės galima aplankyti netoliese įsikūrusius garsius Ispanijos miestus: Rondą, Seviliją, Granadą, pasigėrėti Siera Nevados kalnų viršūnėmis, nuvykti į Didžiajai Britanijai priklausantį Gibraltarą.

Kosta del Solyje teniso bei golfo mėgėjai galės mėgautis šių sporto užsiėmimų klubuose, jaunimas vakarus smagiai leis naktiniuose klubuose ir baruose, o adrenalino mylėtojai turės progą išbandyti skrydžius virš jūros parašiutu ar panirti į skaidrų it krištolas vandenį ir susipažinti su povandeniniu Kosta del Solio pakrantės gyvenimu. Čia puikios pėsčiųjų trasos, vedančios į kalvas, kur galima aplankyti nedidukus andalūziškus kaimelius, pakilti ant Kalamoro kalno, aplankyti krokodilų parką, vandens pramogų parką Toremolinos kurorte, nuvažiuoti į safari Selvo Aventura Esteponoje, kur laisvėje vaikšto bengališki tigrai ir raganosiai.

Naktinis gyvenimas taip pat nestokoja įvairovės. Kiekvienas atostogaujantis atras klubą pagal savo skonį ir kišenę, nes daugelio „saulėtojo kranto“ kurortų gatvėse yra daugybė barų ir diskotekų. Dažniausiai jie įsikūrę tiesiog pakrantėje, kad bet kuriuo momentu būtų galima atsigaivinti ir įkvėpti nepakartojamo, kupino lengvumo ir ispaniškų linksmybių oro.Orai Malagoje. Kada keliauti?

Oras Kosta de Sol – labai malonus visus metus su retai kada pasislepiančia saule. Vasarą dienos sausos ir karštos, vidutinė temperatūra net 30 ºC, tačiau dėl mažos drėgmės karštis nesukelia nepatogumų. Žiemą temperatūra nukrenta iki 13 ºC ir būna truputį debesuota, drėgniau, gaiviau, kartais nustebina lyg iš niekur atsirandantis lietus balandį, spalį ar žiemos metu. Į šį regioną patariama važiuoti nuo kovo iki gegužės, nes temperatūra vėl pakilusi, šilta, danguje nebesirodo debesys, tačiau dar nėra didžiųjų karščių, taip pat tinkamas ir ankstyvas ruduo.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: