Menorka. Apie Menorkos regioną

Informacija apie Menorkos regioną, trumpas aprašymas apie Menorką

Menorka

Menorka sala turi ką pasiūlyti visiems; viena iš tylesnių Balearų salų, tai puiki vieta šeimos atostogoms, o daugybė gražių ir nepaliestų paplūdimių sugrąžina šeimas atgal. Nuostabi architektūra ir uostai, ypač Mahon ir Ciutadella, yra būtina apsilankyti. Plius vandens parkai, vandens sporto, dviračių ir pėsčiųjų maršrutai, golfas ir daug daugiau tiems, kurie ieško aktyvesnių atostogų. Sala yra paskirta biosfera, taip saugant aplinką ir suteikiant nuostabų kraštovaizdį. Yra nuostabi laukinių gėlių ir paukščių įvairovė.

Mahon & Ciudadela

Sostinė Mahonas turi daug pastatų, likusių nuo britų okupacijos (1713-83 m.) Miestą geriausia apžiūrėti pėsčiomis. Įdomūs objektai apima Rotušę (Casa Consistorial), Santa Marijos bažnyčią ir San Francisko bažnyčią.  Greitkelis jungia Mahoną su senesniu Ciudadela miestu (buvusiu sostine) priešingoje salos pusėje. „Ciudadeloje“ yra katedra, iš dalies nuo XIV a., Taip pat yra keletas elegantiškų rūmų ir viduramžių bažnyčių.

Paplūdimiai
Menorkoje yra apie 46 smėlio paplūdimių, taip pat keletas uolų ir akmenuotų paplūdimių, iš kurių daugelis yra gražūs ir maži.  Neabejotina, kad daugelyje paplūdimių puikus smėlis, kartu su gražiu kraštovaizdžiu ir puikiais patogumais, Menorka yra viena iš mėgstamiausių Europos atostogų vietų.
Kuo didesnis kurortas, tuo didesnė tikimybė, kad rasite sportinės veiklos ir vaikų žaidimų aikšteles, taip pat gelbėtojų ir pirmosios pagalbos teikėjų saugumą. Dauguma paplūdimių yra geros kokybės restoranai ir barai, siūlantys platų vietinių ir tarptautinių užkandžių pasirinkimą.

Laisvalaikis ir poilsis

Tiems, kurie nori aktyvesnių atostogų, yra tiek daug ką nuveikti: jojimo mokyklos, tenisas, sporto ir, žinoma, golfo klubai; vandens sportas, pavyzdžiui, nardymas, burlenčių sportas, žvejyba ir buriavimas yra prieinami daugelyje kurortų. Jei mėgstate žvejybą, Menorka yra puiki vieta, kur populiarus banglenčių sportas ir žvejyba; arba galima išsinuomoti valtį su įgula arba be jos. Mieste yra nemažai įmonių, siūlančių medžioklės ekspedicijas ir įrangą. Dviračių sportas taip pat yra populiarus Menorkoje; yra specializuotų dviratininkų kompanijų ir puikus pasirinkimas lengvai sekti įvairaus sunkumo kelius. Net atsitiktinis dviratininkas gali mėgautis dienos ar dviejų ciklų nuomos paslaugomis ir švelniai išsisukti palei ramius kelius, gėrėtis kvapais ir peizažais bei sustoti kelio užeigoje. Menorka kaime yra malonumas ištisus metus, su daugybe kaimo vietovių, todėl puikiai tinka norintiems mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ramybėje. Be to, daugelyje vietovių yra saugūs pažymėti maršrutai.

Kultūra ir ekskursijos

Menorkos vietos valdžios institucijos parengė daugiakalbius vadovus tiems, kurie domisi pasirinktos paskirties istorijos istorija ir kultūra.
Kur ir kada jūs lankotės Menorka, jūsų buvimo metu jūs greičiausiai susipažinsite su vietos fiesta ar renginiu. Atvykę kreipkitės į savo turizmo biurą, kad sužinotumėte apie vietos kultūros renginius.

Klimatas

Menorka yra klasikinis Viduržemio jūros klimatas, švelnus visų metų klimatas. Vasara prasideda gegužės mėnesį ir pasiekia 30–35 laipsnių vasaros aukštį rugpjūčio mėn. Žiemos yra švelnios, nors gali būti gana lietingos, bet kraštovaizdis yra įspūdingas lietaus metu.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP