Ekskursijos Ispanijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Apžvalginė ekskursija po Barseloną
Barselonos pakrantė

Apžvalginė ekskursija autobusu, aplankant įdomiausias ir gražiausias Barselonos vietas: garsiojo architekto A. Gaudi suprojektuotą ir dar vis tebestatomą ansamblį - Šventosios Šeimos bažnyčią (Sagrada Familia), kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Sustosime ant Mondžuik kalno pasigrožėti Barselonos panorama. Susipažinsite su pagrindine miesto gatve - Las Ramblas bei Katalonijos aikšte.

33 EUR (vaikams 22 EUR)
Apžvalginė ekskursija po Barseloną ir grojantys fontanai
Barselonos pakrantė

Apžvalginė ekskursija autobusu, aplankant įdomiausias ir gražiausias Barselonos vietas: garsiojo architekto A. Gaudi suprojektuotą ir dar vis tebestatomą ansamblį - Šventosios Šeimos bažnyčią (Sagrada Familia), kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Sustosime ant Mondžuik kalno pasigrožėti Barselonos panorama. Susipažinsite su pagrindine miesto gatve - Las Ramblas bei Katalonijos aikšte.

34 EUR (vaikams 23 EUR)
Montserato vienuolynas
Barselonos pakrantė

Dienos ekskursija į dvasinį ir religinį Katalonijos centrą, įsikūrusį 725 metrų aukštyje Montserat kalnuose. Pamatysite stebuklais garsėjančią Juodąją Dievo Motiną (Montserato Madona), išgirsite garsųjį vienuolyno berniukų chorą, grožėsitės nuo kalnų atsiveriančia apylinkių panorama. Vienuolyne esantis muziejus - turtingas bažnytinių meno kūrinių, archeologijos radinių.

40 EUR (vaikams 26 EUR)
Salvadoro Dali pasaulis
Barselonos pakrantė

Dienos ekskursija į garsaus meninko Salvadoro Dali gimtinę ir čia esantį jo muziejų, pakeliui aplankant Pubol pilį-buvusią Dali žmonos ir mūzos Galos rezidencija, kurioje saugomi dailininko paveikslai ir piešiniai, senoviniai baldai ir dranblių skluptūros puošiančios sodą.

46 EUR (vaikams 33 EUR)
Korida Barselonoje ir grojantys fontanai
Barselonos pakrantė

Šalies vizitinė kortelė - ispanų mėgiama, tačiau pasaulyje prieštaringai vertinama korida. Savo akimis galėsite pamatyti matadorų kovas su buliais. Sutemus stebėsite garsiųjų Barselonos grojančių fontanų šviesos ir muzikos šou.

56 EUR
La Siesta - ispaniškas flamenko vakaras
Barselonos pakrantė

Flamenkas - ispanų kultūros fenomenas. Tai temperamentingas šokis, kuris gimė Andalūzijoje sujungus ispanų, čigonų ir maurų šokių elementus. Šokamas pritariant gitarai, paryškinant ritmą kastanjetėmis. Ugningas flamenkas - tarsi savotiškas Ispanijos simbolis. Vakaras su gyva muzika ir vakariene: užkandžiai, karštas patiekalas, desertas, vanduo, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai.

33 EUR (vaikams 17 EUR)
Rupit ir Besalu miesteliai
Barselonos pakrantė

Jei pavargote nuo miesto šurmulio siūlome šią kelionę. Ekskursijos metu lankysime nedidelius, jaukius Katalonijos regiono miestelius Rupit ir Besalu, grožėsimės Pirėnų kalnais. Pietų metu skanausime tradiciškų kataloniškų pietų.

46 EUR (vaikams 30 EUR)
„Port Aventura“ pramogų parkas
Barselonos pakrantė

Žaismo, linksmybių ir puikios nuotaikos oazė-"Port Aventura" pramogų parkas vienas didžiausių Europoje. Parkas suskirstytas į viduržemio jūros, Meksikos, Kinijos, Polinezijos.

50 EUR (vaikams 42 EUR)
Viduramžių pilis
Barselonos pakrantė

Kelionė į viduramžių pilį. Iškilmingoje salėje jus pasitiks grafas, grafienė ir dvariškiai. Patieks vakarienę: aperityvas, daržovių sriuba, viščiukas su bulvėmis, kaimiška duona, ledai ir gėrimai (vynas, apelsinų sultys, vanduo ir šampanas). Pajusite tikrą viduramžių dvasią valgydami rankomis! Puotos metu galėsite mėgautis riterių turnyru, dvikovomis, kovomis su kalavijais ir skydais. Po vakarienės – šokiai banketinėje salėje, gyva muzika kiemelyje ir įspūdingas ispaniškojo flamenko baletas.

46 EUR (vaikams 23 EUR)
A.Gaudžio architektūra Barselonoje
Barselonos pakrantė

Antonio Gaudis - tai pats garsiausias Barselonos architektas, kurio statiniai iš karto tapo pasaulio kultūros paveldu. Dėka jo, Barselona tapo išskirtinė iš kitų miestų. Ekskursijos metu aplankysite įspūdingiausius A.Gaudžio darbus: Guelio parką, Barselonos miesto architektūros simbolį –  Šventosios Šeimos bažnyčią. Pravažiuosite Paseo de Garsia gatve, kurioje yra pastatyti kiti garsiausi architekto statiniai.

54 EUR (vaikams 54 EUR)
Taragona
Barselonos pakrantė

Tai buvusi senovės romėnų sostinė, kurioje nuo I m. e. amžiaus iki šių dienų išlikęs amfiteatras, gynybinė siena, katedra. Taragona – tarsi muziejus ant jūros kranto po atviru dangumi. Šis miestelis yra globojamas UNESCO.

22 EUR (vaikams 22 EUR)
Išvyka į Tenerifės salą
Tenerifė

Tenerifė – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų. Salos puošmena – Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“.Ekskursijos metu turėsitė gaimybę apvažiuoti  visą salą, gėrėtis įspūdingai žavia Los Gigantės uolų panorama, pabuvoti šiaurės vakarinėje salos dalyje, Ikod de los Vinos miestelyje aplankyti miesto įžymybę – „vaikščiojantį“ fikusą ir tūkstantmečius skaičiuojantį „Drakono“ medį (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Poto turėsite galimybę pasivaikščioti ir pasigrožėti Orotavos sienamiesčiu.Įsikūrę Puerto de la Kruze, turėsite laisvo laiko papietauti ir pasivaikčioti.
Taip pat šios kelionės metu išvysite Loro parką, kuris turi vieną didžiausių papūgų kolekcijų pasaulyje. Taip pat yra įvairių beždžionių, tigrų, jaguarų, aligatorių, iguanų, vėžlių. Didelė vandens gyvūnijos įvairovė: pingvinai, piranijos, egzotiškos žuvys, rykliai, rengiami pasirodymai su delfinais, orkomis, jūrų liūtais. Yra orchidėjų sodas, įvairių kitų tropinių augalų želdynai. Įrengtas tailandietiškas kaimelis.

28 EUR (vaikams 12 EUR)
Pažintinė ekskursija į Nacionalinį Teidės parką
Tenerifė

Parkas įsikūręs aplink Teidės ugnikalnį, kuris yra aukščiausia vieta Atlanto vandenyne. Nacionaliniu parku paskelbtas 1954 m. sausio 22 d. ir tai yra vienas seniausių nacionalinių parkų Ispanijoje. Šis parkas yra didžiausias nacionalinis parkas šalyje.

 

25 EUR (vaikams 12 EUR)
Pažintinė kelionė į La Gomeros salą
Tenerifė

Nedidelė La Gomera sala yra į vakarus nuo Tenerifės. Ji vadinama žaliąja sala, nes čia gausu vešlios augalijos, todėl joje mėgsta atostogauti gamtos mylėtojai. Saloje apstu laurų giraičių. O Garachonajaus nacionalinis parkas yra net įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kadangi dėl dažnos sausros čia dažnai užsidega pušys, neišsigąskite lankydamiesi parke sutikę budinčius gaisrininkus. Apskritai, ši Kanarų sala pasižymi netolygiu reljefu ir slėniais, kuri gali net neturėti perėjimų ir kitokio susisiekimo. Aukščiausia vieta – 1487 m Garachonajaus kalnas. Taigi kraštovaizdis tikrai visiškai skirtingas nuo mums įprastos žalios šiek tiek kalvotos lietuviškos žemės. Čia visus pasitinka vešli augmenija, auga palmės ir vietomis galima rasti bananų arba ananasų medžių. Tikra egzotika! Siūloma pasinerti ir pereiti per kvapniųjų lauramedžių plantacijas bei visiškai kitokių, mums neįprastų, augalų miškus. Juose galite sutikti išsikerojusius kaktusus, sustingusios lavos gabalus (La Gomera sala yra vulkaninės kilmės), kerpes ir samanas. Saloje retai lyja, todėl augalai drėgmės prisisotina iš oro, t.y. debesų. Sakoma, kad per metus ši Kanarų sala sulaukia vos 20 lietingų dienų. Viena iš turistų mėgiamų atrakcijų – golfas. Ne veltui, nes Tecina golfo laukai plyti gana didelėje pietinės Gomeros dalyje. Čia – kvapą gniaužiantys vaizdai. Golfo aikštelę net iš trijų pusių supa Atlanto vandenynas. Šioje vietovėje galite ir apsigyventi, nes yra visas viešbučio kompleksas. Tad turės ką veikti visa šeima. Vieniems žaidžiant golfą, kiti gali mėgautis neaprėpiamais vandenyno toliais ir mėgautis puikiu oru.

61 EUR (vaikams 30 EUR)
Pramoginė ekskursija į riterių turnyrą "San Migel"
Tenerifė

Viduramžiška vakarienė su vynu San Miguel pilyje. Teatralizuoti riterių turnyrai. Puikūs žirgai, riterių kovos, jodinėjimo menas ir viduramžių ginklų valdymo technika leidžia pajusti turnyrų dvasią. Po turnyro galėsime pašokti ir paklausyti muzikos.

53 EUR (vaikams 23 EUR)
Pažintinė kelionė į Maskos tarpeklį ir Teidę
Tenerifė

Kilsime į Teidės nacionalinį parką, sustosite apžvalgos aikštelėje nusifotografuoti. Toliau kėliaudami Orotavos slėniu pasieksime Ikod de los Vinos miestelį, aplankysime tūkstantmečius skaičiuojantį „Drakono“ medį (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Kelionę tęsime šiaurinės pakrantės link, gėrėsimės Garačiko miestelio panorama. Garačiko - buvęs didžiausias Tenerifės miestas ir uostas iki 1706 metų vulkano išsiveržimo. Paskutinė stotelė - Maskos gyvenvietė, žavinti visus savo neprieinamumu ir kraštovaizdžiu.

35 EUR (vaikams 14 EUR)
Pažintinė kelionė į Lansarotės salą
Tenerifė

Kelionė lėktuvu į Lansarotę. Jūs pateksite į Lansarotę – unikalią veikiančių ugnikalnių salą. Aplankysite UNESCO saugomą nacionalinį Timanfaya parką. Ten pamatysite veikiančius ugnikalnius, geizerius, susipažinsite su nepakartojamu vynuogių auginimo būdu vulkaniniame dirvožemyje. Po pietų pervažiuosite į šiaurinę salos dalį, kur nusileisite į „Jameos del Agua“ urvus ir pamatysite gamtos stebuklus – baltuosius krabus.

158 EUR (vaikams 158 EUR)
Apžvalginė ekskursija į Casa Romantica
Gran Kanarija

Vienos dienos apžvalginė eskursija po Gran Kanarijos salą. Jos metu aplankysite garsią Roque Nublo „rūko uolos“ viršukalnę, nuo kurios atsiveria panoraminis Tenerifės salos ir aplinkinių kalnų vaizdas, Zig-Zag apžvalgos aikštelėje pasigrožėsite Fatigue slėniu, pabuvosite Juncalillo kaimelyje esančiose olose. Apžiūrėję Bandama kraterį, sustosite kalnų kaimelyje paragauti vietinio sūrio ir medaus romo, atvyksite į Casa Romantica sodybą („Romantiškąjį namą“), aplankysite Gran Kanarijos augalų sodą, kur papietausite. Į Playa del Ingles/Maspalomas grįšite šiaurine bei rytine salos pakrante, pakeliui sustosite bananų plantacijoje ir Ingenio amatų centre.

45 EUR (vaikams 26 EUR)
Ekskursija į Fiesta Dela Cueva ("šventė urvuose")
Gran Kanarija

Tai vakaro išvyka į 800 metrų virš jūros lygio esantį restoraną urvuose. Pakeliui sustosite apžiūrėti olose įrengtą bažnyčią ir kaimelį. Restorane vyks Gran Kanarijos folkloro programa, su tradicine Kanarų salų muzika, vakaro metu ragausite nacionalinių patiekalų bei vyno.
 

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Iškyla visureigiais
Gran Kanarija

Visą dieną trunkančios iškylos metu vyksite į salos gilumą, kalnuotas vietoves, kur autobusu nepravažiuojama. Keliaujant visureigiais Jus lydės profesionali komanda. Šios kelionės metu Jūs turėsite galimybę pasižvalgyti po salą ir įsitikinti, kodėl Grand Kanarija dar  vadinama „mažuoju kontinentu“. Pakeliui sustosite išsimaudyti, pajodinėti kupranugariais ir papietauti. 
 

40 EUR (vaikams 25 EUR)
Ekskursija iš Lanzarotės salos
Gran Kanarija

Šios eskursijos metu turėsite galimybę palyginti dvi skirtingas Kanarų salas: Gran Kanariją ir Lanzarotę. Ryte lėktuvu išvyksite į Lanzarotę (skrydžio trukmė ~45 min.). Atvykus – lengvi pusryčiai, po jų vyksite į Salinas de Janubio druskos lygumas, Timanfaya nacionalinį parką, kur galėsite pajodinėti kupranugariais. 50 kilometrų besidriekiančiame parke yra apie 100 „snaudžiančių“ ugnikalnių, poros metrų gylyje temperatūra siekia 400-600°C (pamatysite, kaip įpiltas į duobę vanduo čia pat virsta garais). Pasijodinėję kupranugariais, vyksite į Lanzarotės pietuose esantį Yaiza kaimelį, net du kartus pripažintą gražiausiu Ispanijos kaimeliu. Po pietų ekskursija tęsiama į Los Jameos del Agua vulkaninius urvus, La Geria ir Teguise sritis, garsėjančias vynuogynais, aplankysite vyno rūsį (galėsite paragauti ir įsigyti vietinio vyno), Haria palmių slėnį, kur auga apie 10000 palmių.

170 EUR (vaikams 140 EUR)
Ekskursija su povandeniniu laivu "Yellow submarine"
Gran Kanarija

Puerto Mogan uoste galėsite pusvalandžiui povandeniniu laivu nusileisti į vandenyno gilumą.
 

28 EUR (vaikams 14 EUR)
Ekskursija į Tenerifės salą ir Loro parką
Gran Kanarija

Eskursija prasideda atvykus į Tenerifės salos sostinę Santa Cruz, kur pamatysite Orotava slėnį, kilsite į salos viduryje esančius kalnus, kur išvysite įspūdingąją El Teide viršukalnę (aukščiausias Ispanijos kalnas, aukštis 3718 m). Pasižvalgę po miestą, vyksime į  Puerto de la Cruz,  po pietų aplankysime garsų teminį Loro parką, kuriame turėsite galimybę pasivaikščioti ir pamatyti įvairias šou programas. Išvysite didžiausią pasaulyje papūgų kolekciją, gorilas ir įspūdingą Atlanto vandenyno faunos akvariumą, kur vyksta papūgų, delfinų, jūros liūtų pasirodymai.
 

78 EUR (vaikams 60 EUR)
Pramoginė ekskursija į naktinį klubą "Garbos Cabaret"
Gran Kanarija

Tai vakarinė pramoginė eskursija į naktinį klubą, kuriame „Garbo‘s“ varjetės teatras kasmet žiemos turistiniam sezonui parengia naują programą. Jaukioje aplinkoje Jus aptarnaus padavėjai – aktoriai ir daininkai. Kol stebėsite įspūdingą vakaro programą, Jums bus patiekta  vakarienė. Jei tą vakarą švenčiate gimtadienį ar kitą ypatingą progą, Jus būtinai pasveikins.
 

57 EUR (vaikams 28 EUR)
Išvyka į žvejybą
Gran Kanarija

Apie 9 val. ryto išplauksite į atvirą vandenyną, laive bus pateikti pusryčiai. Galėsite rinktis paviršinę ar giluminę žvejybą (visa reikalinga įranga bus laive). Rengiama ir ryklių žvejyba. Atgal grįšite ~ 15 val.

56 EUR (vaikams 56 EUR)
Pažintinė ekskursija į Dalt Vila
Ibiza

Ibizos senamiestis (Dalt Vila) padalintas į dvi dalis: senamiestį, vadinamą Dalt Vila (pažodžiui “Viršutinis miestas”), kuris įsikūręs ant nedidelio kalno prie jūros, ir moderniąją miesto dalį, vadinamą Eixample. Dalt Vila „viršuje“ yra XIVa. Santa Maria d’Eivissa katedra. Užburianti senamiesčio aplinka sužavi savo siauromis grįstomis gatvelėmis, nepakartojamais, į aukštus pylimus atsiveriančiais vaizdais bei autentiška architektūra. Turistų nuomone, tai - vieta, kur nesunku persikelti į viduramžius.

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Išvyka panardyti Ibizoje
Ibiza

Galimybė panardyti krištolo skaidrumo vandenyse Ibizoje yra puiki atrakcija poilsiautojams. Kokybiški nardymo centrai, daugybė gražių įlankų ir urvai, slepiantys sudužusių laivų nuolaužas, pritraukia povandeninio nardymo gerbėjų iš viso pasaulio. Vandens augmenija Ibizoje yra įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą – koraliniai rifai bei daugiau kaip 200 jūrinių rūšių buveinių.

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Ekskursija po naktinę Ibizą
Ibiza

Ibiza turbūt geriausiai pasaulyje žinoma kaip klubinio gyvenimo sostinė: unikali kultūrų įvairovė, šilta temperatūra, draugiški ir gražūs žmonės – visa tai padeda sukurti siautulingą atmosferą bei pritraukia šimtus tūkstančių vakarėlių mėgėjų. Ibizos naktiniai klubai, unikalūs savo dydžiu bei išskirtinumu, tokie, kaip Amnezia, Privilegia, Pacha, El Divino ir kt., siūlo ne tik muziką, garsiausius didžėjus bei grupes, bet ir įspūdingus audiovizualinius šou reginius bei įvairias pramogas.

24.90 EUR (vaikams 12.45 EUR)
Ekskursija į Ses Salines gamtos parką
Ibiza

Apima pietinę Ibizos dalį, šiaurinę Formenterą bei jūros kanalą tarp šių dviejų Balearų salų. Ses Salines gamtos parke lankytojai ras didelę skirtingas ekologines savybes turinčių vietovių įvairovę – druskingus seklumų baseinus, nuostabaus grožio paplūdimius, smėlio kopas, apaugusias nepakartojamais senoviniais sabina medžiais, uolas ir uolėtas pakrantes ten, kur yra daugybė paukščių, tokių, kaip sakalas keleivis bei jūrinis erelis.

50 EUR (vaikams 25 EUR)
Išvyka laivais
Ibiza

Turint laisvą dieną paplūdimyje, kurio pakrantė driekiasi daugiau kaip 210 km, tiesiog būtina išnaršyti joje pasislėpusius urvus, paplaukioti skaidriame vandenyje, arba tiesiog kodėl gi neaplankyti prie Ibizos esančios salos Formenteros? Būtent išvykų laivu metu aplankysite įvairius kurortus. Keletą valandų mėgaukitė vaizdu pro stiklinį dugną, dienos turo pramogomis ar nepamirštamu saulėlydžiu. Grupėms taikomas plačiausias privačių kruizų Ibizoje pasirinkimas – nuo mažų valtelių iki prabangių motorinių jachtų ir burinių laivų, taigi galima pasirinkti pagal kiekvieno poreikį bei kišenę

34.99 EUR (vaikams 17.72 EUR)
Ekskursija į Santa Agnes de Corona
Ibiza

Santa Agnes de Corona yra mažas kaimelis Ibizos salos šiaurėje, netoli San Antonio kelio į Sant Mateu. “Corona” pavadinimo dalis kilusi dėl aplinkinių kalvų, kurios atrodo kaip aplink kaimą apsijuosusi karūna. San Agnes yra kalvos, pilnos derlingų migdolų giraičių slėnių. Šie migdolų medžiai pražysta vasario mėnesį, ir tuomet Santa Agnes tampa salos traukos centru, ypač per pilnatį, kai lankytojai leidžiasi į kaimą iš visos salos norėdami pamatyti mėnesienos apšviestus medžius bei užuosti atsiskleidusį gėlių kvapą. Kaimelyje taip pat yra pora restoranų, bažnyčia bei kaimiškas viešbutis, kurį verta aplankyti.

Pažintinė ekskursija po salą
Maljorka

Tai viena populiariausių dienos ekskursijų,  kurios metu aplankysite Llucko vienuolyną, galėsite pasigrožėti uolėtais jūros krantais, įvairiaspalve gamta, kalnų tarpekliais. Kvapą gniaužiantį įspūdį patirsite važiuodami kalnų serpentinais. Iš La Calobros miestelio leisitės į nepamirštamą kelionę laivu į Port de Soller. Inkos miestelyje galėsite įsigyti įvairiausių odos dirbinių.

56 EUR (vaikams 28 EUR)
Šou „Son Amar“
Maljorka

Tai puiki vakaro pramoginė ekskursija į modernų aukštos klasės naktinį klubą.  Jūsų lauks puikus pramoginis spektaklis. Pamatysite įvairaus žanro artistų pasirodymus, Ispanijos baletą, kraują kaitins flamenko šokiai, estradinės muzikos ir džiazo solistai. Puiki lazerinio apšvietimo technika.

64 EUR (vaikams 32 EUR)
Drakono ir Hams urvai
Maljorka

Šalia Porto Cristo miestelio 2 km po žeme nusidriekę Drakono urvai, kuriuose yra 5 požeminiai ežerai. Vienas jų – Martelio ežeras – didžiausias pasaulyje požeminis vandens telkinys. Tai paslaptingas požemių pasaulis. Taip pat pamatysite daugybę neįtikėtinų formų stalaktitų ir stalagmitų. Ant uolų susėdusiems žiūrovams neišdildomą įspūdį paliks ežeru valtelėmis plaukiojantys ir grojantys muzikantai. Laisvas laikas Porto Cristo miestelyje. Šio miestelio vietovės leis pasigrožėti Maljorkos lygumomis.  Hams urvai gerokai mažesni už Drakono urvus, tačiau grožiu jiems visiškai nenusileidžia. „Angelo sapnu“ vadinama ola yra pati gražiausia Maljorkoje. Ekskursijos metu aplankysite vieną iš garsiausių pasaulyje Maljorkos dirbtinių perlų auginimo fabriką, kurios metu galėsite įsigyti akį traukiančių papuošalų.

45 EUR (vaikams 25 EUR)
Puerto de Pollensa ir Formentoras
Maljorka

Į Puerto de Pollensa poilsiautojai jau vyko nuo 1920-ųjų. Agahta Christie buvo viena iš pirmųjų, ir viena iš jos novelių yra parašyta būtent Pollensa įlankoje. Tai  ekskursija į šiaurinį salos pusiasalį. Čia turėsite galimybę pasigrožėti stačiais skardžiais, puikiu jūros vaizdu ir nuostabiu smėlėtu Formentoro paplūdimiu.

35 EUR (vaikams 18 EUR)
Palma ir Valdemosa
Maljorka

Tai ekskursija į Balearų salyno sostinę Palma de Maljorką, kur aplankysite vieną gražiausių Ispanijos katedrų. Tai vienas iš gotiškos architektūros stebuklų. Tai ne tik dydis ir  grožis, bet ir grakštumas, lengvumas. Katedros vidus stebina puošnumu ir iškilmingumu. Šios gotikinės bažnyčios rožinis langas – saulės simbolis – yra vienas didžiausių Europoje. Aplankysite ir Bellver pilį, buvusią karalių rezidenciją, vėliau tapusią kilmingųjų kalėjimu. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po parduotuvėles, pasivaišinti jaukiose kavinukėse. Po šurmulingo Palmos miesto vyksite į senovinį Valdemosos miestelį, kuriame aplankysite vienuolyną. Jame kompozitorius  Federikas Šopenas su savo meile iš Prancūzijos, Žorz Sand, praleido žiemą 1838 m., gyvendami vienoje iš šio vienuolyno celių. Nepaisant sunkių sąlygų jie ir toliau kūrė.

45 EUR (vaikams 23 EUR)
Valdemosa ir La Granja
Maljorka

Aplankysite vieną iš gražiausių salos miestelių – Valdemosą.  Tai ramus senovinis Maljorkos miestelis (16 km nuo Palmos), kurį labai mėgo kompozitorius Šopenas. Pamatysite įspūdingą vienuolyną. Susipažinsite su vienuolių buitimi, aplankysite celę, kurioje 1838 m. žiemą gyveno Žorz Sand ir kompozitorius Federikas Šopenas. Vėliau vyksite į žavų etnografinį dvarą La Granja, esantį užmiesčio širdyje, apie 20 km nuo Palmos. Čia susipažinsite su Maljorkos gyventojų menu, amatais ir žemės ūkio padargais. Dvarą supa nuostabūs sodai, tvenkiniai, fontanai. Čia Jūs pasijusite ne tik svečiais. Dvaro šeimininkės pavaišins Jus ką tik iškeptais ir namine uogiene pagardintais pyragėliais. Dvare vyksta įvairūs pasirodymai.

58 EUR (vaikams 29 EUR)
Sineu ir Formentoras
Maljorka

Pirmiausiai aplankysite miestelį Sineu. Vėliau vyksite į Formentorą, kalnuotą pusiasalį salos šiaurėje. Daugybė kalnuose įrengtų apžvalgos aikštelių, nuo kurių atsiveria nuostabiausi apylinkių vaizdai. Matosi net jūroje esanti laukinė Kolomer salelė. Formentoro pusiasalyje dažnai atostogaudavo garsus komikas Čarlis Čaplinas, žymus britų politikas Vinstonas Čerčilis, Greis Keli, Plačidas Domingas. Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti stačiais skardžiais, puikiu jūros vaizdu ir nuostabiu smėlėtu Formentoro paplūdimiu. Kelionės metu stebina vėjo malūnų gausa, žavi Maljorkos kaimų vaizdai.

35 EUR (vaikams 18 EUR)
Zoologijos sodas ir akvariumas „Marineland“
Maljorka

Nuotaikingas delfinų ir ruonių pasirodymas, spalvingas papūgų šou. Šiame zoologijos sode ir akvariume galima pasigrožėti jūros gyvūnais: rykliais, tropinėmis žuvimis, pingvinais, tropiniais paukščiais ir primatais. Tai puiki proga visai šeimai praleisti dieną kartu su dresuotais gyvūnais bei pasimėgauti nuostabia programa.

42 EUR (vaikams 27 EUR)
Apžvalginė ekskursija po Barseloną
Kosta Brava

Barselona – labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, vienas iš didžiausių Viduržemio jūros uostų. Barselona laikoma vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Sunku ir išvardyti visus miesto, turinčio 50 muziejų, daug teatrų, koncertų salių, svarbiausius objektus. Barselonos senamiestis vadinamas gotikiniu kvartalu (Barri Gotic). Tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi.
Centrinė Barselonos katedra – vienas iš didžiausių gotikos statinių Ispanijoje. Ji dar vadinama kankinės Šv. Eulalijos vardu. Ją puošia du fasado bokštai ir du aštuoniakampiai bokštai, viduryje esantį bokštą vainikuoja šv. Eulalijos skulptūra. Viduje po altoriumi yra šv. Eulalijos kripta, kur marmuriniame karste saugomi šios IV a. kankinės palaikai. Šalia altoriaus – Barselonos grafų, pradėjusių statyti šią katedrą, sarkofagai. Senamiestyje išliko Romos laikų ir viduramžių miesto sienų liekanos. Architektų sąjungos pastato fasadą puošia Pablo Pikaso kūrinių motyvai, o Katalonijos aikštė apsupta daugybės viešbučių, bankų ir parduotuvių. Barselonos perlas – įžymiojo architekto Antonio Gaudžio nebaigta Šv. Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi savo didingumu. Tai neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Gaudis yra palaidotas vienoje šios bažnyčios koplyčioje. Įdomu bus pasivaikščioti po Montžuiko kalną, kur įrengtas milžiniškas stadionas ir rūmai, kur 1992 m. vyko Olimpinės žaidynės.
Pajūrio bulvaro ir populiariosios pėsčiųjų gatvės sankryžoje stovi paminklas Kristupui Kolumbui. Netoli jo – Jūrų muziejus su vienu iš didžiausiu Europoje akvariumu. Citadelės parke esančioje Trijų Drakonų pilyje įsikūręs zoologijos sodas. Pablo Pikaso muziejus – vienas lankomiausių Katalonijos meno muziejų. Gražiausia ir judriausia miesto gatve laikomas pėsčiųjų bulvaras La Rambla, besitęsiantis nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės.

 

 

 

34 EUR (vaikams 17 EUR)
Išvyka į Andorą
Kosta Brava

Andoros kunigaikštystė – tai labai maža valstybė, įsikūrusi pačioje Pirėnų kalnų širdyje, tarp Ispanijos ir Prancūzijos sienų.  Jos plotas – 468 kv. km, gyventojų skaičius nesiekia 70 tūkstančių. Ši miniatiūrinė valstybė, nors ir neturi priėjimo prie jūros, tačiau yra itin populiari tarp keliaujančiųjų ir slidinėjančiųjų.  Andora garsėja savo slidinėjimo trasomis, žiemos sezono metu viliojančiomis čia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Kalnų šlaitai su daugybe slidinėjimo maršrutų vasarą virsta neįtikėtino grožio peizažais, o švarus oras teikia tikrą atgaivą sielai. Kelias iš Kosta Dorados driekiasi palei Monserato kalnų masyvą, per iškilius Centrinės Katalonijos slėnius ir, galiausiai, gilyn į Pirėnus. Be abejo, svarbiausias turizmo Andoroje variklis – jos laisvoji ekonominė zona. Kuomet po Antrojo pasaulinio karo Andoros vyriausybė atšaukė mokesčius prekėms, čia pradėjo plūsti milijonai pirkėjų iš Vakarų Europos. Ši šalis iki šiol vilioja žemomis elektronikos prekių, parfumerijos, alkoholinių gėrimų, tabako gaminių bei kitų prekių kainomis. 

Andoroje miniatiūriniai kaimeliai žavi nedidukais nameliais, bažnyčiomis, kvapą gniaužiančiais gamtovaizdžiais. Čia galima aplankyti nedidelį istorinį sostinės Andoros La Velos centrą, terminų vandenų kompleksą, Cercle de Pessons ežeryną. Šalies šiaurėje stūkso įstabaus grožio Sorteny slėnis, kuriame tradiciniai gyvenamieji namai pertvarkyti į jaukius, nedidukus restoranėlius. 

41 EUR (vaikams 30 EUR)
Ekskursija iš Port Aventurą
Kosta Brava

Tai milžiniškas pramogų parkas, įsikūręs Kosta Dorada pakrantėje, Salou kurorte, kuris kviečia mažus ir didelius išbandyti aibę pramogų, karuselių, restoranų, viešbučių, patirti nepakartojamų akimirkų, pasikrauti teigiamos energijos. Šis pramogų kompleksas – tai tarsi visas pasaulis su atskiromis šalimis, kurių teritorijose vyksta įvairios pramogos. Čia galima aplankyti mįslingąją Kiniją, užkariauti Tolimuosius Rytus, ištyrinėti Polinezijos džiungles, skersai ir išilgai išnaršyti Meksiką ir patirti vaizdingų nuotykių Viduržemio jūros pakrančių šalyse. 

Adrenalino mėgėjai privalo išbandyti Drakono Kchano kalnelius, kurių greitis – 110 km per valandą, taip pat vieną iš naujausių šio parko pramogų – Hurakano kondorą, kurio dėka pajusite laisvo kritimo malonumą. Taip pat galima išbandyti garsiuosius Tuktuki vagonėlius, kurie lekia tiesiai į vandenį, kelionę upe rąstiniame laivelyje, povandeninį laivą, praplaukti kanoja, leistis į kelionę senoviniu traukiniu, pasisupti arbatos puodelyje ir dar daug įvairiausių kitų karuselių bei atrakcionų. Pavargę ar išalkę čia nesunkiai ras sau tinkantį restoranėlį ar kavinukę, kur galės papietauti ir paskanauti kinų, meksikiečių ar kitos šalies virtuvės ir atsipūsti. Parke taip pat galima išvysti ir teatrą, ir cirką, laukinių vakarų salūne šokamą kankaną ar Polinezijos aborigenų šokio ritualą, o taip pat aukojimo ritualus Meksikoje bei kitus magijos, muilo burbulų šou ir, žinoma, nepakartojamą parko uždarymo šventinį pasirodymą, kuriame gausu lazerių ir fejerverkų. 

 

55 EUR (vaikams 47 EUR)
Išvyka į Figueres – Salvadoro Dali pasaulį
Kosta Brava

Figueres miestą išgarsino žymus Ispanijos genijus Salvadoras Dali. Jis čia gimė, kūrė, gyveno ir mirė, čia ir palaidotas. Pagrindinis šio miesto akcentas – S. Dali muziejus - teatras, kuris kiekvienais metais pritraukia tūkstantines minias turistų iš viso pasaulio. Šiame muziejuje galima išvysti genijaus S. Dali paveikslus, kurie dažnai vadinami haliucinaciniais paveikslais. Juose, lengvos optinės iliuzijos dėka, daiktai išsitempia, ištirpsta, pavirsta į kitus daiktus. Čia taip pat galima išvysti garsiuosius menininko kūrinius - Lietaus Taksi, Juodąjį Kadilaką, garsiuosius auksinius kiaušinius, kurie pūpso ant muziejaus stogo, veido formos pavidalo kambarį, gausybę pagal jo eskizus sukurtų papuošalų, kostiumų, kvepalų buteliukų ir daugelį kitų siurrealistinių kūrinių.

Figueres kaimynystėje įsikūrę Pubol rūmai, kuriuos Salvadoras Dali kadaise dovanojo savo mylimajai, mūzai ir įkvepėjai žmonai Galai, kuri ir palaidota juose. Šioje pilyje eksponuojami tiek S. Dali, tiek Galos meno kūriniai, Galos asmeniniai daiktai, rūbai. Čia gausu įvairiausių dovanų, kurias menininkas teikdavo savo mylimajai.   

45 EUR (vaikams 29 EUR)
Ekskursija į Flamenko šou "La Siesta"
Kosta Brava

Flamenko (isp. flamenco) - tradicinis ispanų muzikos - šokių stilius, susiformavęs XVIII a. šalies pietų regione Andalūzijoje. Flamenko šokamas ir dainuojamas pritariant gitarai, ritmingai plojant delnais. 

Šiuo metu yra žinoma virš 50 flamenko rūšių. Jie skiriasi ritmu, šokių dinamika. Populiariausi 4 stiliai - Tońa, Soleį, Fandango ir Seguiriya.

Patys ispanai teigia, kad flamenko – tai ne tik šokis, bet subtiliai išreikštas, persipynęs aistros ir meilės meno stilius, sugebantis įžiebti ugnį žmonių širdyse. Flamenko žanras - tai ypatingas pasakojimas apie meilę, gyvenimo džiaugsmą ir liūdesį, sudėtingus vyro ir moters santykius, nesibaigiantį dviejų žmonių ryšį. Tai spektaklis, kuris veda žiūrovą  įspūdingu Ispanijos kultūros ir šokio tradicijų keliu. 

Flamenko - tai indų, arabų, čigonų, keltų kultūrų palikimas. Gana ilgą laikotarpį Flamenko buvo laikomas „uždaru menu“. Jis vystėsi pogrindyje ir tik XVIII a. pab. pradėtas šokti viešai tavernose bei kavinėse. O dar vėliau ir profesionalaus atlikimo scenos. Flamenko žanras, tapus viešai prieinamam reginiui, išsilaisvino iš anksčiau jį kausčiusių tradicijų ir kartu perėmė daugelio kitų šokių stilių. Dabar dažnas atskiras Ispanijos regionas ar net miestas turi savitą flamenko šokio stilių bei jo atlikimo tradicijas. Visoje Ispanijoje kasmet vyksta įvairūs flamenko festivaliai, pritraukiantys minias žiūrovų iš viso pasaulio. 

Tradiciniame ispaniško kaimo dvare „La Siesta” – Santa Susanna miestelyje, Kosta Bravos pakrantėje kas vakarą vyksta turistų pamėgto flamenko šokių teatro pasirodymai su greičiausiu flamenko šokėju pasaulyje tituluojamu Jose Leonu, tenoro Samo kerinčiu dainavimu ir gitaros virtuozo Diego Cortez užburiančia muzika bei tradicine ispaniška vakariene. Tai puiki proga susipažinti su aistringuoju ir užburiančiu flamenko pasauliu.

45 EUR (vaikams 22.50 EUR)
Ekskursija į Montserato vienuolyną
Kosta Brava

Montseratas – vienas seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje, įsikūręs ant neįprastai aukšto kalno tuo pačiu pavadinimu. Nepakartojamas šio kalno grožis, akmeninių viršūnių galybė buvo įkvėpimo šaltinis daugeliui dailininkų, muzikantų, poetų, traukė keliautojus, maldininkus, alpinistus. Tai šventa vieta daugeliui tikinčiųjų.

Montserato Dievo Motinos komplekso atsiradimo istorija siekia 880 m., kuomet vienoje iš uolų piemuo atrado medinę Madonos su kūdikiu ant rankų statulėlę, turinčią stebuklingų galių. Kai vyskupas pabuvojo radinio vietoje ir įsitikino statulėlės stebuklingomis galiomis, jis pasiūlė ją pervežti. Tačiau niekas nepajėgė jos išgabenti iš uolos, nes skulptūra tapo tokia sunki, tiesiog nepakeliama. Vyskupas šį reiškinį išaiškino kaip Dievo Motinos norą pasilikti ant Montserato kalno. Jis pasirūpino ir tuo, kad radinio vietoje būtų pastatytas religinis statinys. Taip čia iškilo šis unikalus statinys, kuriame iki šių laikų saugomas ir šios vietos simbolis – „Tamsioji Madona“ (Montserrat Madona). Ši Madona yra laikoma Katalonijos globėja. Šiuo metu vienuolyne gyvena apie 80 vienuolių – benediktinų. Kiekvienais metais čia suplūsta tūkstančiai Katalonijos gyventojų, norinčių nusilenkti savo globėjai, o kartu ir tūkstančiai turistų. Pasak vienuolių, nusilenkus Madonos statulai ir palietus jos rankoje esantį medinį rutulį (visa statula yra po stiklo apvalkalu, išskyrus šį rutulį), išsipildo didžiausias žmogaus noras. Todėl prie Madonos statulos dažnai nusidriekia nemažos turistų eilės. Vienuolyno teritorijoje yra bazilika, senoji biblioteka, muziejus, viešbutis, restoranas, čia driekiasi Kryžiaus Kelias su 14 statulų, veikiantis funikulierius užkeliantis iki šventos olos (Cova Santa) ir kalnuose įsikūrusios  šv. Jono vienutės. Šiame vienuolyne galima išgirsti žymųjį berniukų chorą Escolania, kuris gieda kelis kartus per savaitę. 

 

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Pažintinė ekskursija į San Fernando pilį
Alikantė

Pilis buvo pastatyta XIX amžiaus pradžioje, ant Tossal kalvos, kaip dalis Alikantės gynybos nuo Napoleono armijos. Deja, ji pasirodė esanti nenaudinga ir netrukus buvo apleista. Vis dar galima apžiūrėti įmantrų įėjimą, kuris padeda suvokti buvusios pilies dizainą, ir dalį išsaugotų pilies sienų.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Pažintinė ekskursija į El Palmeral parką
Alikantė

El Palmeral yrai vietinių gyventojų pamėgtas parkas, kuriame yra puikūs pasivaikščiojimo takeliai, vaikų žaidimo aikštelės, tvenkiniai, upeliai. Taip pat yrai piknikams skirti stalai, tad galite atsinešti savo užkandžių ir smagiai čia praleisti popietę.

10 EUR (vaikams 5 EUR)
Pažintinė ekskursija į Santa Barbaros pilį
Alikantė

Pilis iškart patraukia akį vos tik atvažiavus į Alikantę. Ji iškilus virš miesto ant 166m aukščio Benakantil kalno. Tai vienas didžiausių viduramžių įtvirtinimų Europoje. Pilies istorija skaičiuojama dar nuo X a. kai ją pastatė maurai. Per tiek amžių sukurta ir išplėsta dabar ji turi tris pagrindines sritis iš skirtingų epochų.Santa Barbara pilyje yra viskas, ko galite tikėtis, patrankos, rūmai, požemiai, nedidelės bažnyčios griuvėsiai ir, žinoma, garsusis stebėjimo bokštas. Į visas puses nuo pilies galite žvlegti į pačius nuostabiausius vaizdus.

12 EUR (vaikams 6 EUR)
Pažintinė ekskursija į Alikantės archeologijos muziejų
Alikantė

Šis muziejus yra istorija, sugrąžinta į šiuos laikus.  Vietoj sausų dulkinų eksponatų, čia moderniai pateikiami archeologiniai radiniai, nuostabiai apšviesti ir paįvairinami audiovizualine įranga. Kolekcija atgija nunešdama jus į įvairias civilizacijas, kurios padarė Alikantę jų namais. Taip pat verta pamatyti povandeninę ekspoziciją, parodančią kokią svarbią rolę čia užima jūra. Tai geriausiu pripažintas muziejus Europoje 2004m. !

14 EUR (vaikams 7 EUR)
Išvyka į Tabarkos salą
Alikantė

Tabarka yra vos už kelių kilometrų nuo Alikantės esanti neapgyvendinta sala. Ją pasiekti galima laiveliais, kurie kasdien kursuoja po kelis kartus. Aplankyti išties verta.

26 EUR (vaikams 16 EUR)
Pažintinė ekskursija į Šv. Marijos baziliką
Alikantė

Ši bazilika - tai seniausia, vis dar veikianti bažnyčia Alikantėje. Ji buvo pastatyta kaip mečetė, tačiau XIV – XVI a. renovuota gotiškuoju stiliumi. Nuo 2007 metų bažnyčia pradėta vadinti bazilika.

6 EUR (vaikams 3 EUR)
Ekskursija po Explanada de Espaňa
Alikantė

Tai yra pagrindinė Alikantės gatvė. Vieta labai vaizdinga, apsodinta palmėmis, kurios alėja tęsiasi palei pakrantę. Čia verda gyvenimas tiek dieną tiek ir naktį. Vasaros sezonu vyksta daug pasirodymų ir koncertų. Daug vieitnių gyventojų ir turistų.

6 EUR (vaikams 3 EUR)
Išvyka į Playa del Postiguet paplūdimį
Alikantė

Tai miesto širdyje esantis 900 m pločio lankas auksinio smėlio. Įsikūręs Benakantil kalno papėdėje. Jis puikiai prieinamas ir iš krašto jį riboja palmių pavėsyje esanti promenada su moderniais barais siūlančiais gaivinančius gėrimus ir maistą. Paplūdimį skalauja ramūs vandenys, kurių švara yra nuolat įvertinama Mėlyna Vėliava. Paplūdims lankomas visais sezonais, ypač populiarus vasaros sekmadieniais. Sakoma, kad jis vienas gražiausių ir geriausių Ispanijoje. Iš jo galima nuplaukti į Tabarkos salą.

10 EUR (vaikams 5 EUR)
Pažintinė ekskursija į Barrio de la Santa Cruz
Alikantė

Tai spalvingas senamiestis, kuris yra įsikūręs į pietvakarius nuo Šventosios Barbaros pilies. Ši vieta pasižymi siauromis ir jaukiomis gatvėmis, mažytėmis parduotuvėmis bei ryškiaspalvėmis gėlėmis nukabinėtais namais.

8 EUR (vaikams 4 EUR)
PAŽINK MALJORKĄ DVIRAČIU (costa cruises)
Kruiziniai laivai

Ši kelionė dviračiais padės atrasti gražiausias ir įsimintiniausias vietas Maljorkos salos sostinėje. Pirmasis jūsų tikslas bus de la Mar parkas, kur jūs keliausite palei senovines miesto sienas. Aplankysite senąsias gotikines bažnyčias: Šv. Pranciškaus Bordžijos, Šv. Eulalijos bei įspūdingąją Katedrą. Grįšite atgal į uostą per Palmos miesto kultūrinę ir komercinę šerdį: Didžiąją aikštę, La Rambla ir Passeis Maritim.

Dėmesio
Vietų skaičius ribotas, todėl siūlome užsisakyti kelionę iš anksto. Kelionės metu važiuosite gerais keliais, todėl kelionė tinkama visiems ir nereikia būti labai geros fizinės formos. Vilkėkite patogiais drabužiais. Gido negalime pasiūlyti, bet kelionės metu lydės asistentas. Keliautojas turi būti mažiausiai 8 metų.

Tai vidutinio sudėtingumo apie 3,5h trunkanti kelionė

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA PALMOJE (costa cruises)
Kruiziniai laivai

Palma – Balearų salyno administracinis centras, pasižymi savo natūraliu grožiu, meniška aplinka, švelniu klimatu ir modernumu. Visa tai sukuria kompleksą, kuris tarsi magnetas traukia turistus į šį kampelį. Palma įspūdinga tiek žiemą, tiek vasarą savo žymiąja Palma Katedra, „El Castel Bellver“, iš kurios galima grožėtis panoraminiais miesto vaizdais Pueblo Español rajone. Vaikštinėdami miesto centru galiausiai pasieksite „Plaza de Toros“, kur vis dar vyksta koridos. Čia jūs turėsite laisvo laiko, kur galėsite nusipirkti suvenyrų ar aplankyti perlų fabriką.

Tai vidutinio sudėtingumo, apie 4h trunkanti ekskursija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
KATAMARANU PALEI MALJORKOS PAKRANTES (costa cruises)
Kruiziniai laivai

Plaukiosite kerinčios salos pakrantėmis. Po 1 val. plaukiojimo, deginimosi ir poilsio denyje galėsite pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Grįžtant namo jūsų lauks svaiginantis „Bocadillo“ gėrimas. Visi gėrimai yra įskaičiuoti į kainą.

Dėmesio
Kur nuvyksime kelionės metu, priklauso nuo jūros ir vėjo sąlygų. Visa įranga bus prieinama. Katamarano inkaras bus nuleistas 10 m gylyje ir apie 20 m nuo kranto. Vietų skaičius yra ribotas, todėl užsisakykite ekskursiją iš anksto. Nepamirškite, kad reikalingi geri plaukiojimo įgūdžiai.

Tai lengva, apie 3,5 valandos trunkanti ekskursija.

 

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
DRAKONO URVŲ MAGIJA (costa cruises)
Kruiziniai laivai

Drakono urvai – tai nepakartojamas reginys su 4 didelėmis erdvėmis ir daugybe požeminių ežerų. Per šią kelionę plauksite apšviestomis valtimis, o jos metu surengtas koncertas padės sukurti stebuklingą atmosferą. Kita stotelė bus antrame pagal dydį mieste Monacor, visame pasaulyje garsėjančiame perlų gamyba. Aplankysite fabriką, kuriame stebėsite visą perlų apdorojimo procesą. Norime įspėti, kad molio keliai urvuose bus gana statūs ir ne visada sausi, todėl turite avėti tinkamus batus.

Dėmesio
Vaizdo kameros ir fotoaparatai yra uždrausi urvuose. Lankantis Monacor mieste tikimės iš jūsų punktualumo. Visi keliautojai turės galimybę pasimėgauti pietumis Giardino bufete.

Tai vidutinio sudėtingumo, apie 5h trunkanti ekskursija.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
VANDENS PARKAS "MARINELAND" (costa cruises)
Kruiziniai laivai

Tai puiki galimybė praleisti laiką su šeima geriausiame Maljorkos saloje esančiame vandens parke. Laikas čia prabėgs labai greitai, nes galėsite ne tik mėgautis vandens teikiamais malonumais, bet ir stebėti pasirodymus. Jus džiugins įvairiaspalvės Ara papūgos, ruoniai ir delfinai. Galėsite aplankyti tropinių vandenų akvariumą, Mare Nostrum muziejų, delfinariumą ir roplių terariumą.

Tai lengva, linksma ekskursija, puiki pramoga visai šeimai. Trukmė - apie 4 valandas.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Ekskursija į Chandijos kalną
Fuerteventūra

Salos šiaurėje esančias Corralejo ir El Jable. Šios vietovės garsėja vaizdingomis įlankomis, susiformavusiomis smėlio kopomis bei paplūdimiais, kurie ypač tinka mėgstantiems banglenčių sportą. Iš viso saloje yra daugiau nei 150 paplūdimių, tad net ir patys išrankiausi, poilsį paplūdimyje mėgstantys turistai tikrai atras tinkamiausią vietą poilsiui prie jūros;

28 EUR (vaikams 14 EUR)
Išvyka į Tradicinį vietos ūkį
Fuerteventūra

Turėsite galimybę pamatyti ožkas, augančias natūralioje aplinkoje., tradicinių ožkos pieno sūrių gamybos procesą, ir žinoma – paragauto šio skanėsto;

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Ekskursija į Delfinų safarį
Fuerteventūra

Puiki pramoga visai šeimai, leidžianti pasigėrėti delfinais jų natūralioje aplinkoje. Yra galimybė paplaukioti kartu su delfinais.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)