Madrido regionas | Apie Madrido regioną

Trumpai apie Madrido regioną:

 

 

Madridas- tai vienas labiausiai lankomų miestų Europoje. Madridas taip pat puikiai žinomas, kaip Ispanijos sostinė. Jame yra tarptautinis oro uostas.

Šiuolaikiška turizmo infrastruktūra užtikrina turistų antplūdį į lankomus objektus. Madridas turi gilia istorija kuri matoma iki šių dienų, nes mieste pilna muziejų, lankytinų objektų. Žinoma, kad Madride žmonės gyveno nuo priešistorinių laikų, tačiau pirmieji rašytiniai duomenys atsirado žymiai seniau. Galbūt dėl to, kad Madridą valdė musulmonai. Taip pat Madridas Ispanijos sostine tapo tik nuo 1561m.

Kiti Ispanijos regionai:

 

Maljorka – tai didžiausia Balearų salyno sala. Savo žymę Maljorkos istorijoje paliko tokios garsios tautos kaip finikiečiai, graikai, romėnai, bizantiečiai ir arabai.Poilsiautojus čia žavi itin įvairus kraštovaizdis ir gamta.

Kosta Brava – nuo Barselonos beveik iki pat sienos su Prancūzija einanti kurortinė nenusakomo grožio Viduržemio jūros pakrantė su įlankėlėmis, iškyšulėliais, apaugusiais jūros vėjų glostomomis pušaitėmis, viliojančiais paplūdimiais.

Kosta Dorados - pakrantė dar vadinama Auksiniu Krantu. Čia smėlis tikrai auksinės spalvos. Pakrantė pasižymi ne staigiai, o nuosekliai gilėjančia jūra ir nedidelių įlankėlių išraižytais smėlio paplūdimiais. Tokie nuostabūs paplūdimiai tęsiasi keletą kilometrų.

Barselona - Katalonijos regiono Ispanijoje sostinė. Katalonija – labiausiai turistams pritaikytas ir išvystytas Ispanijos regionas.Dėl tokių palankių oro sąlygų vietinis gamtovaizdis itin turtingas, o jūros ir kalnų derinys suformuoja nuostabius peizažus.

Alikantė – prie Viduržemio jūros, Ispanijoje, Valencijos regione įsikūręs uostamiestis. Tai provincijos centras, gyvybingas pajūrio kurortas ir vienas iš sparčiausiai augančių Ispanijos miestų.

Andalūzija – didžiausias iš 17 autonominių Ispanijos regionų, plotu pranokstanti Belgiją, Olandiją ir Šveicariją. Dėl savo geografinės padėties Andalūzija dažnai vadinama „tiltu tarp dviejų kontinentų“ ar „vartais į Europą“.

Tenerifė - egzotiškas, svetimą planetą primenantis salos peizažas mirga smengančiais į vandenyną juodais vulkaniniais krantais ir smėlio paplūdimiais, kuriuose gimsta pats gražiausias įdegis.

Ibiza - salos sostinė, katalonų kalba vadinama Eivissa Vila, yra vienas iš seniausių Europos miestų. Pietuose įsikūręs miestas yra salos naktinių klubų bei elektroninės muzikos sostinė. Čia jūs rasite viską: populiariausius klubus, geriausias Europos diskotekas bei žymiuosius vasaros šokių festivalius paplūdimio diskotekose.

Menorka sala - turi ką pasiūlyti visiems; viena iš tylesnių Balearų salų, tai puiki vieta šeimos atostogoms, o daugybė gražių ir nepaliestų paplūdimių sugrąžina šeimas atgal. Nuostabi architektūra ir uostai.

 

Orai Madride. Kada keliauti?

Madride galima pajusti du atskirus metų laikus žiemą ir vasarą. Žiemos Madride būna labai šaltos ir lietingos tad jeigu vyksite į Madridą būtent žiemos laikotarpiu tikrai galite nusivilti, nes negalėsite normaliai pasigrožėti Madrido tikru grožiu. Taigi patariame į Madridą vykti vasaros laikotarpiu, kadangi būtent tuo metu galima gėrėtis nuostabia gamta, oru ir mėgautis vandens pramogomis.

Ką pamatyti Madrido regione?

Madridas tai toks regionas į kurį visada norisi sugrįšti ir apsilankyti, kad ir tose pačiose vietose kur jau buvote prieš daug daug metų.

Templo de Debod – viena iš labiausiai lankomų vietų. Tai egiptiečių šventyklos griuvėsiai, kuriuos galima rasti pačiame Madrido centre. Šventykla buvo kurta dievui Amonui ir deivei Izidei. Tai egiptiečių dovana Madridui, kurią mielai  priėmė ir stengiasi išsaugoti iki šiol.

Alkalos vartai – XVIII amžiuje pastatytas neoklasikiniu stiliumi statinys, kuris turistus vilioja savo pompastika ir ekstravagancija. Vartus rasite Madrido nepriklausomybės aikštėje. Šiuos vartus galima vadinti žymiausiu Madrido simboliu.

Karališkasis botanikos sodas turistus traukia nuostabia gamta. Beveik 8 hektarų ploto sodas yra vienas didžiausių pasaulyje, o jame galima rasti daugiau nei 300 000 įvairių augalų. Sodas buvo sukurtas tam, kad karalius galėtų parodyti, kokią jis turi vertingą augalų kolekciją.

Plaza mayor - Viena didžiausių ir svarbiausių aikščių Ispanijos sostinėje. Aplink yra įsikūrę daug senų, tradicinių parduotuvių, kavinių, restoranų. Aikštės rytinėje dalyje stovi karališkasis paviljonas.

Puerta del Sol - viena geriausiai žinomų ir judriausių vietų Madride. Pusmėnulio formos aikštė, kurios centre stovi paminklas Karoliui III. Joje taip pat yra garsus laikrodžio bokštas, pastatytas dar 1866 m., įspūdingas senojo pašto pastatas.

 

 

 

 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: