Barselonos pakrantė. Apie Barsalonos pakrantės regioną

Informacija apie Barsalonos pakrantės regioną, trumpas aprašymas apie Barselonos pakrantę

Barselona - Katalonijos regiono Ispanijoje sostinė.

Katalonija – labiausiai turistams pritaikytas ir išvystytas Ispanijos regionas. Katalonija yra viena iš 17 Ispanijos autonominių sričių. Ji ribojasi su Prancūzija. Jos krantus skalauja Viduržemio jūra. Šioje Katalonijai priklausančioje 580 km ilgio pakrantėje yra garsiosios turistinės zonos - Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta Maresme.

Kosta de Barselona-Maresmė (Costa del Maresme) pakrantė, anksčiau vadinta Kosta del Levante  plyti 50 km į šiaurę nuo Barselonos (60 km nuo Barselonos oro uosto). Maresmės pagrindiniai kurortai – Santa Susana, Malgrat de Maras, Pineda de Maras ir Calelja. Tarp kurortų nuolatos kursuoja greitasis traukinys, kuriuo greitai ir patogiai galima pasiekti Barseloną ar Žironą. Geografinė padėtis ir netoli stūksantys kalnai Kosta de Barselona-Maresmę apdovanojo maloniu Viduržemio pakrantės klimatu ir 275 saulėtomis dienomis per metus. Dėl tokių palankių oro sąlygų vietinis gamtovaizdis itin turtingas, o jūros ir kalnų derinys suformuoja nuostabius peizažus.

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Teztour or Aza tours:mygtukas

 

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Novaturu nuo 335 EUR: mygtukas

Kiti Ispanijos regionai:


Orai Barselonoje. Kada keliauti?

Visa Kosta Brava, kuriai priklauso ir Barselona, yra Viduržemio jūros pakrantėje, Pirėnų pusiasalio šiaurės rytuose, kas ir lemia jos klimatą. Kurortas yra Viduržemio klimato zonoje, todėl vasarą čia karšta, o žiemą - drėgniau ir vėsiau. Vidutinė metinė temperatūra +22C. Karščiausi mėnesiai – nuo gegužės iki rugsėjo, liepą saulė šviečia net 9 valandas per dieną! Vidutinė žiemos temperatūra +9C. Šalčiausi mėnesiai yra gruodis ir sausis.

Ką pamatyti Barselonos pakrantėje?

Malgrat de Mar miestas įkurtas tarp 13 a. ir 14a. Tarp vertų aplankyti vietų – Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senasis žuvų turgus (Peixateries velles), rotušė, bbilioteka (La Cooperativa), Muzikos mokykla (Ca l'Arnau), Senoji ligoninė, El castell bokštas, modernistinis Torre d'en Riera, de Can Campassol parkas, La Pilona sala, 19 a. namas Torre de l'Esquena, de Marià Cubí aikštė, Tirderos upės žiotys, Francesc Macià parkas.

Vallromenes – tai mažas kaimelis įkurtas romėnų. Čia galima pamatyti romaninę bažnyčią, pasivaikščioti po Serralada del Litoral gamtos parką. Šalia kaimelio rasti Neolitinio laikotarpio pėdsakai. Iš jų - Roca Foradada ir the Can Gurguí dolmenai.

 

Pineda de Maras yra populiari vieta tarp atostogaujančių su savo auksiniais paplūsimais, geru barų ir restoranų pasirinkimu ir netoliese esančio Montenegre nacionalinio parko.

 

Kalelos miesto centras tęsiasi tris kilometrus ir ribojasi su auksiniais Viduržemio jūros paplūdimiais ir Montenegre intakais. Ši vieta dėl savo kokybės gavo Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Lankytojai gali mėgautis plačiu vandens sporto pasirinkimu ir Jachtų klubo įranga. Senoji miesto dalis susibūrusi aplink Šventosios Marijos bažnyčią, Neoklasikinį statinį su Barokinio stiliaus fasadu. Kiti architektūrinio ir meninio paveldo pastatai yra Casa de los Salvadro (14a.), Casa Sivilia (16 a. ) ir San Quirze ir Santa Juilta koplyčia. Dar du verti dėmesio paminklai yra senoji Llobet-Guri gamykla ir Savivaldybės turgus. Maloni vieta atsipalaiduoti ir pasigrožėti miesto vaizdais vieta yra Dalmau parkas. Miesto simbolis – švyturys.

 

Pol de Maras miesto balti namai supa Švento Pau bažnyčią. Šio miesto iškilimui pradžią davė Benediktinų vienuolynas, pagal kurį pavadintas pats miestas. Čia galima mėgautis plačiais paplūdimiais, vandens sportu ir paragauti skanių regioninių valgių, kurių pagrindą sudaro šviežia žuvis ir ekologiški produktai. Šalia 11 a. Švento Pau bažnyčios yra senieji žvejų namai datuojami 6 a. ir 10a. Puošni Gotikinio stiliaus Švento Jaume bažnyčia (16 a.) turi senovinį gynybinį bokštą, kuris buvo paverstas į varpinę. Viduje galima rasti Baroko epochos Martinezo Montaneso raižinių. Tarp dėmesio vertų objektų ir Modernistinė viešoji mokykla, eklektiškasis Can Planiol, priemiesčio griuvėsiai, kaip kad Iberų-romėnų miestas El Farelas ir Martina bokštas.

 

Norėdami įsigyti kelionę žiūrėkite čia:

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Teztour or Aza tours:mygtukas

 

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Novaturu nuo 335 EUR: mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP