Barselonos pakrantės regionas | Apie Barselonos pakrantės regioną

Trumpai apie Barselonos regioną:

 

Barselona - Katalonijos regiono Ispanijoje sostinė.

Katalonija – labiausiai turistams pritaikytas ir išvystytas Ispanijos regionas. Katalonija yra viena iš 17 Ispanijos autonominių sričių. Ji ribojasi su Prancūzija. Jos krantus skalauja Viduržemio jūra. Šioje Katalonijai priklausančioje 580 km ilgio pakrantėje yra garsiosios turistinės zonos - Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta Maresme.

Kosta de Barselona-Maresmė (Costa del Maresme) pakrantė, anksčiau vadinta Kosta del Levante  plyti 50 km į šiaurę nuo Barselonos (60 km nuo Barselonos oro uosto). Maresmės pagrindiniai kurortai – Santa Susana, Malgrat de Maras, Pineda de Maras ir Calelja. Tarp kurortų nuolatos kursuoja greitasis traukinys, kuriuo greitai ir patogiai galima pasiekti Barseloną ar Žironą. Geografinė padėtis ir netoli stūksantys kalnai Kosta de Barselona-Maresmę apdovanojo maloniu Viduržemio pakrantės klimatu ir 275 saulėtomis dienomis per metus. Dėl tokių palankių oro sąlygų vietinis gamtovaizdis itin turtingas, o jūros ir kalnų derinys suformuoja nuostabius peizažus.

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Teztour or Aza tours:mygtukas

 

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Novaturu nuo 335 EUR: mygtukas

Kiti Ispanijos regionai:

 

 

Maljorka – tai didžiausia Balearų salyno sala. Savo žymę Maljorkos istorijoje paliko tokios garsios tautos kaip finikiečiai, graikai, romėnai, bizantiečiai ir arabai.Poilsiautojus čia žavi itin įvairus kraštovaizdis ir gamta.

Kosta Brava – nuo Barselonos beveik iki pat sienos su Prancūzija einanti kurortinė nenusakomo grožio Viduržemio jūros pakrantė su įlankėlėmis, iškyšulėliais, apaugusiais jūros vėjų glostomomis pušaitėmis, viliojančiais paplūdimiais.

Kosta Dorados - pakrantė dar vadinama Auksiniu Krantu. Čia smėlis tikrai auksinės spalvos. Pakrantė pasižymi ne staigiai, o nuosekliai gilėjančia jūra ir nedidelių įlankėlių išraižytais smėlio paplūdimiais. Tokie nuostabūs paplūdimiai tęsiasi keletą kilometrų.

Alikantė – prie Viduržemio jūros, Ispanijoje, Valencijos regione įsikūręs uostamiestis. Tai provincijos centras, gyvybingas pajūrio kurortas ir vienas iš sparčiausiai augančių Ispanijos miestų.

Andalūzija – didžiausias iš 17 autonominių Ispanijos regionų, plotu pranokstanti Belgiją, Olandiją ir Šveicariją. Dėl savo geografinės padėties Andalūzija dažnai vadinama „tiltu tarp dviejų kontinentų“ ar „vartais į Europą“.

Tenerifė - egzotiškas, svetimą planetą primenantis salos peizažas mirga smengančiais į vandenyną juodais vulkaniniais krantais ir smėlio paplūdimiais, kuriuose gimsta pats gražiausias įdegis.

Ibiza - salos sostinė, katalonų kalba vadinama Eivissa Vila, yra vienas iš seniausių Europos miestų. Pietuose įsikūręs miestas yra salos naktinių klubų bei elektroninės muzikos sostinė. Čia jūs rasite viską: populiariausius klubus, geriausias Europos diskotekas bei žymiuosius vasaros šokių festivalius paplūdimio diskotekose.

Madridas - tai vienas labiausiai lankomų miestų Europoje. Madridas taip pat puikiai žinomas, kaip Ispanijos sostinė. Madridas turi gilia istorija kuri matoma iki šių dienų, nes mieste pilna muziejų, lankytinų objektų.

Menorka sala - turi ką pasiūlyti visiems; viena iš tylesnių Balearų salų, tai puiki vieta šeimos atostogoms, o daugybė gražių ir nepaliestų paplūdimių sugrąžina šeimas atgal. Nuostabi architektūra ir uostai.

 

 

Orai Barselonoje. Kada keliauti?

Visa Kosta Brava, kuriai priklauso ir Barselona, yra Viduržemio jūros pakrantėje, Pirėnų pusiasalio šiaurės rytuose, kas ir lemia jos klimatą. Kurortas yra Viduržemio klimato zonoje, todėl vasarą čia karšta, o žiemą - drėgniau ir vėsiau. Vidutinė metinė temperatūra +22C. Karščiausi mėnesiai – nuo gegužės iki rugsėjo, liepą saulė šviečia net 9 valandas per dieną! Vidutinė žiemos temperatūra +9C. Šalčiausi mėnesiai yra gruodis ir sausis.

Ką pamatyti Barselonos pakrantėje?

Malgrat de Mar miestas įkurtas tarp 13 a. ir 14a. Tarp vertų aplankyti vietų – Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senasis žuvų turgus (Peixateries velles), rotušė, bbilioteka (La Cooperativa), Muzikos mokykla (Ca l'Arnau), Senoji ligoninė, El castell bokštas, modernistinis Torre d'en Riera, de Can Campassol parkas, La Pilona sala, 19 a. namas Torre de l'Esquena, de Marià Cubí aikštė, Tirderos upės žiotys, Francesc Macià parkas.

Vallromenes – tai mažas kaimelis įkurtas romėnų. Čia galima pamatyti romaninę bažnyčią, pasivaikščioti po Serralada del Litoral gamtos parką. Šalia kaimelio rasti Neolitinio laikotarpio pėdsakai. Iš jų - Roca Foradada ir the Can Gurguí dolmenai.

 

Pineda de Maras yra populiari vieta tarp atostogaujančių su savo auksiniais paplūsimais, geru barų ir restoranų pasirinkimu ir netoliese esančio Montenegre nacionalinio parko.

 

Kalelos miesto centras tęsiasi tris kilometrus ir ribojasi su auksiniais Viduržemio jūros paplūdimiais ir Montenegre intakais. Ši vieta dėl savo kokybės gavo Mėlynosios vėliavos apdovanojimą. Lankytojai gali mėgautis plačiu vandens sporto pasirinkimu ir Jachtų klubo įranga. Senoji miesto dalis susibūrusi aplink Šventosios Marijos bažnyčią, Neoklasikinį statinį su Barokinio stiliaus fasadu. Kiti architektūrinio ir meninio paveldo pastatai yra Casa de los Salvadro (14a.), Casa Sivilia (16 a. ) ir San Quirze ir Santa Juilta koplyčia. Dar du verti dėmesio paminklai yra senoji Llobet-Guri gamykla ir Savivaldybės turgus. Maloni vieta atsipalaiduoti ir pasigrožėti miesto vaizdais vieta yra Dalmau parkas. Miesto simbolis – švyturys.

 

Pol de Maras miesto balti namai supa Švento Pau bažnyčią. Šio miesto iškilimui pradžią davė Benediktinų vienuolynas, pagal kurį pavadintas pats miestas. Čia galima mėgautis plačiais paplūdimiais, vandens sportu ir paragauti skanių regioninių valgių, kurių pagrindą sudaro šviežia žuvis ir ekologiški produktai. Šalia 11 a. Švento Pau bažnyčios yra senieji žvejų namai datuojami 6 a. ir 10a. Puošni Gotikinio stiliaus Švento Jaume bažnyčia (16 a.) turi senovinį gynybinį bokštą, kuris buvo paverstas į varpinę. Viduje galima rasti Baroko epochos Martinezo Montaneso raižinių. Tarp dėmesio vertų objektų ir Modernistinė viešoji mokykla, eklektiškasis Can Planiol, priemiesčio griuvėsiai, kaip kad Iberų-romėnų miestas El Farelas ir Martina bokštas.

 

Norėdami įsigyti kelionę žiūrėkite čia:

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Teztour or Aza tours:mygtukas

 

Poilsinės kelionės Barselonos pakrantėje su Novaturu nuo 335 EUR: mygtukas

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: