Korfu. Apie Korfu regioną

Informacija apie Korfu regioną, trumpas aprašymas apie Korfu

Korfu – tai Graikijai priklausanti sala, esanti šalia Jonijos jūros. Graikiškas salos pavadinimas „Kerkyra“ yra glaudžiai susijęs su dviem galingais vandens simboliais: jūrų dievu Poseidonu ir upe Asopos. Pasak mitologijos, Poseidonas įsimylėjo Asopos upės dukrą Korkyrą, pagrobė ją ir atvežė būtent į šią salą. Nepaisant legendų ir mitų, sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.

Poilsinės kelionės Korfu su Novaturu nuo 259 EUR:mygtukas

Kiti Graikijos regionai:

Orai Korfu saloje. Kada geriausia keliauti?

Tie, kas mėgsta karščius, į Korfu salą turėtų keliauti birželio arba liepos mėnesį, nes šiuo periodu oro temperatūra pati aukščiausia - vidutiniškai apie 23 - 25 C. Rugpjūtis irgi karštas mėnuo, bet tikėtinos tropinio tipo audros, trunkančios iki kelių valandų. Šiek tiek vėsiau, bet vistiek šilta būna ir gegužės bei rugsėjo mėnesiais, kuomet vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo 18 iki 23 C. Be to, šiuo laikotarpiu būna mažiau turistų nei vasaros mėnesiais, todėl tai irgi puikus laikas atostogauti Korfu saloje. Beje, rugsėjo mėnesį irgi pasitaiko gana dažnos, net kelias valandas trunkančios, tropinės audros.

Ką pamatyti Korfu saloje:

Achileono rūmai – tai prabangi vila, kuri buvo pastatyta antrojoje XIX a. pusėje kaip vasaros rezidencija Austrijos imperatorienei Elžbietai. Šie puošnūs rūmai gali pasigirti dailiais paveikslais, freskomis bei grakščiomis skulptūromis. Nuo čia esančių nuostabių sodų galima pasigrožėti pagrindinio Korfu miesto vaizdais.

Agios Spyridon bažnyčia – tai žinomiausia miesto bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1589 m. ir yra pačiame Korfu miesto centre. Bažnyčia turi aukščiausią bei vieną labiausiai fotografuojamų objektų saloje – tai varpinės bokštas. Šv. Spyridonas – tai Korfu globėjas, kurio palaikai buvo sudeginti šioje bažnyčioje.

Spianada – tai plati gatvė pasivaikščiojimam, kurią puošia centrinė Korfu miesto aikštė su dailiu fontanu. Čia yra susitelkusios jaukios kaviniės, parduotuvės, dažnai groja vietiniai gatvės muzikantai.

Senamiestis – tai istorinė Korfu miesto vieta, nusagstyta mielų ir siaurų gatvelių. Čia galima paklaidžioti ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais arba aplankyti mažytes parduotuvėles, kuriose rasite rankų darbų papuošalus, alyvuogių aliejaus muilą, odos gaminius, keramikos dirbinių ir kitų vietinių gėrybių.

Senoji tvirtovė – XVI a. pastatyta venecijiečių tvirtovė, esanti rytinėje Korfu miesto dalyje, nuo kurios galima pasigrožėti salos vaizdais.

Norėdami įsigyti kelionę žiūrėkite čia:

Poilsinės kelionės Korfu su Novaturu nuo 259 EUR:mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP