Korfu regionas | Apie Korfu regioną

Trumpai apie Korfų regioną:

Korfu – tai Graikijai priklausanti sala, esanti šalia Jonijos jūros. Graikiškas salos pavadinimas „Kerkyra“ yra glaudžiai susijęs su dviem galingais vandens simboliais: jūrų dievu Poseidonu ir upe Asopos. Pasak mitologijos, Poseidonas įsimylėjo Asopos upės dukrą Korkyrą, pagrobė ją ir atvežė būtent į šią salą. Nepaisant legendų ir mitų, sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.

Kiti Graikijos regionai:

Rodo sala - kadaise buvusi svarbiu Graikijos ekonominiu ir kultūriniu centru, yra beveik prie pat Turkijos krantų. Šiais laikais turistus į salą vilioja puikiai derantis įvairių laikotarpių ir kultūrų palikimas: antika, viduramžiai ir dabartis.

Kreta - pati didžiausia Graikijos sala, kurią iš visų pusių supa nesibaigiančios smėlėtosios pakrantės, skalaujamos skaidraus Viduržemio jūros vandens. Klimatas šioje saloje – švelnus, subtropinis.

Kos sala - jauki Graikijos sala Egėjo jūros pietryčiuose, į pietus nuo Kalymnos ir į šiaurę nuo Nissyros. Sala yra trečia pagal dydį Graikijos Dodekaneso salyne. Visą Kosą, kurio ilgis – 209 km, galima pamatyti per porą dienų. Todėl nenuostabu, kad čia patogiausia ir įdomiausia keliauti dviračiais, motoroleriais ir keturračiais motociklais.

Zakintas - piečiausiai esanti ir trečia pagal dydį bei gyventojų skaičių Jonijos jūros sala. Sala pilna kontrastų – auksiniai paplūdimiai mainosi su uolėtomis pakrantėmis. Zakinte daug miškingų vietovių, gausu kalnų apaugusių pušimis ir derlingų lygumų. Šiaurėje, rytuose ir pietuose randama daug vaizdingų paplūdimių. 

Peloponesas – didelis pusiasalis Graikijos pietinėje dalyje. Nuo žemyno šiaurėje jį skiria Korinto ir Patrų įlankos, su juo jungia Korinto sąsmauka, kurią kerta Korinto kanalas. Norintiems pažinti graikų kultūros lopšį ir pasigrožėti kalnais bei įspūdingais tarpekliais Peloponesas yra tinkamiausia atostogų vieta.

Patrai – Peloponeso pusiasalio šiaurėje esantis Graikijos uostamiestis. Jis yra svarbus prekybinis centras ir kartais vadinamas "Vartais į vakarus", kadangi per šį uostą vyksta prekybiniai mainai su Italija ir kitomis vakarų šalimis.

Santorini - Ar žinojote, kad visas Santorini salų kompleksas vis dar yra aktyvus ugnikalnis (toks pat kaip Méthana, Mílos ir Nísiros) ir tikriausiai vienintelis pasaulio vulkanas, kurio krateris yra jūroje? Santorini yra laikoma labiausiai paplitusi vieta romantiškam pabėgimui Graikijoje, nes pasaulyje nėra daug vietų, kur galėsite mėgautis puikiai skaidriais vandenimis, sėdint ant masyvaus aktyvaus vulkano rato jūros viduryje!

Salonikai – klestintis, triukšmingas, medžių žalumoje paskendęs didmiestis su daugybe modernių pastatų ir prekybos centrų, restoranų ir tavernų. Čia kasmet vyksta pripažinimo susilaukusi tarptautinė prekybos mugė.

Poilsinės kelionės į Korfu su Tez Tour nuo
480 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Korfu su Novaturas nuo
389 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Korfu su Aza tours nuo
277 €
Viešbučiai ir kainos

Orai Korfu saloje. Kada geriausia keliauti?

Tie, kas mėgsta karščius, į Korfu salą turėtų keliauti birželio arba liepos mėnesį, nes šiuo periodu oro temperatūra pati aukščiausia - vidutiniškai apie 23 - 25 C. Rugpjūtis irgi karštas mėnuo, bet tikėtinos tropinio tipo audros, trunkančios iki kelių valandų. Šiek tiek vėsiau, bet vistiek šilta būna ir gegužės bei rugsėjo mėnesiais, kuomet vidutinė oro temperatūra svyruoja nuo 18 iki 23 C. Be to, šiuo laikotarpiu būna mažiau turistų nei vasaros mėnesiais, todėl tai irgi puikus laikas atostogauti Korfu saloje. Beje, rugsėjo mėnesį irgi pasitaiko gana dažnos, net kelias valandas trunkančios, tropinės audros.

Ką pamatyti Korfu saloje:

Achileono rūmai – tai prabangi vila, kuri buvo pastatyta antrojoje XIX a. pusėje kaip vasaros rezidencija Austrijos imperatorienei Elžbietai. Šie puošnūs rūmai gali pasigirti dailiais paveikslais, freskomis bei grakščiomis skulptūromis. Nuo čia esančių nuostabių sodų galima pasigrožėti pagrindinio Korfu miesto vaizdais.

Agios Spyridon bažnyčia – tai žinomiausia miesto bažnyčia, kuri buvo pastatyta 1589 m. ir yra pačiame Korfu miesto centre. Bažnyčia turi aukščiausią bei vieną labiausiai fotografuojamų objektų saloje – tai varpinės bokštas. Šv. Spyridonas – tai Korfu globėjas, kurio palaikai buvo sudeginti šioje bažnyčioje.

Spianada – tai plati gatvė pasivaikščiojimam, kurią puošia centrinė Korfu miesto aikštė su dailiu fontanu. Čia yra susitelkusios jaukios kaviniės, parduotuvės, dažnai groja vietiniai gatvės muzikantai.

Senamiestis – tai istorinė Korfu miesto vieta, nusagstyta mielų ir siaurų gatvelių. Čia galima paklaidžioti ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais arba aplankyti mažytes parduotuvėles, kuriose rasite rankų darbų papuošalus, alyvuogių aliejaus muilą, odos gaminius, keramikos dirbinių ir kitų vietinių gėrybių.

Senoji tvirtovė – XVI a. pastatyta venecijiečių tvirtovė, esanti rytinėje Korfu miesto dalyje, nuo kurios galima pasigrožėti salos vaizdais.

Poilsinės kelionės į Korfu su Tez Tour nuo
480 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Korfu su Novaturas nuo
389 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Korfu su Aza tours nuo
277 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: