Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną

Kalnuotoji Bosnija ir Hercegovina – viena gražiausių ir paslaptingiausių Balkanų pusiasalio valstybių. Poilsis Bosnijoje ir Hercegovinoje ypač patiks slidinėjimo entuziastams – čia gausu vaizdingų žiemos sporto kurortų. Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną metu nenusivils ir mėgstantys žygius gamtoje, bei norintys prisiliesti prie senosios kultūros. Šioje šalyje plyti ne vienas tankiais miškais ir srauniomis upėmis turtingas nacionalinis parkas, o istoriniai miestai ir autentiškos nedidelės gyvenvietės žavi tradicijų įvairove ir gausa.

Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną metu verta paragauti sočių vietinės virtuvės patiekalų, išbandyti adrenalino kupiną plaukimą plaustais, apsilankyti įvairiausių prekių pilnuose turguose ir įsigyti išskirtinių odos dirbinių.

Atostogos Bosnijoje ir Hercegovinoje rekomenduojamos gegužės–rugsėjo mėnesių laikotarpiu. Tuo metu gali pasitaikyti lietaus, tačiau dauguma dienų saulėtos ir šiltos.

Kelionės į Bosniją ir Hercegoviną metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Senasis Mostaro tiltas – 16 a. arkinis tiltas (perstatytas 2004 m.), juosiantis Neretvos upę. Įdomu tai, jog jis jungia krikščioniškąją ir musulmoniškąją miesto dalis. Tai išskirtinis Balkanų islamiškosios architektūros pavyzdys.
  • Unos nacionalinis parkas – neseniai įsteigta didžiausia šalyje saugomos gamtos vietovė. Pagrindinės šio nacionalinio parko puošmenos – kriokliai ir kvapą gniaužiantys upių slenksčiai. Tai puiki vieta plaukimui plaustais ir kanojomis, stovyklavimui, žvejybai, žygiams, bei pasivažinėjimams dviračiu.
  • Jahorina – Dinarų kalnų masyvas, populiarus žiemos sporto kurortas, viena iš Sarajevo žiemos olimpinių žaidynių vietų. Šiame, didžiausiame šalyje, slidinėjimo kurorte kalnų aukštis siekia 1916 m. Tai snieglentininkų ir žygeivių pamėgta vieta.

Poilsinės kelionės į Bosniją ir Hercegoviną metu kviečiame pasigrožėti Senuoju Mostaro tiltu, apsilankyti Unos nacionaliniame parke, pasimėgauti žiemos sporto teikiamais malonumais Jahorinos kalnų kurorte, bei pažinti kitas nuostabias šios šalies vietas.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Bosniją ir Hercegoviną pasiūlymus.

UP