Santorino salos regionas | Apie Santorino salos regioną

Trumpai apie Santorinį regioną:

Santorini (arba Thíra) Pusmėnulio formos , vertingas Egėjo jūros perlas, iš tikrųjų yra salų grupė, kurią sudaro Thira, Thirassiá, Asproníssi, Palea ir Nea Kaméni, pietinėje Kiklado dalyje.

Kelionės į Graikiją nuo
487 €
Kelionės

Ar žinojote, kad visas Santorini salų kompleksas vis dar yra aktyvus ugnikalnis (toks pat kaip Méthana, Mílos ir Nísiros) ir tikriausiai vienintelis pasaulio vulkanas, kurio krateris yra jūroje? Salos, kurios sudaro Santorini, atsirado dėl intensyvios vulkaninės veiklos; įvyko dvylika milžiniškų išsiveržimų, maždaug kas 20 000 metų, ir kiekvienas išsiveržimas sukėlė centrinės Vulkano dalies žlugimą, sukurdamas didelį kraterį (kalderą). Tačiau vulkanas vėl ir vėl sugebėjo atsikurti. Paskutinė salos vulkaninė veikla įvyko 1950 metais. Visa sala iš tikrųjų yra didžiulis gamtos geologinis / vulkaninis muziejus, kuriame galite stebėti daugybę geologinių struktūrų ir formų!

Ieškote romantikos

Santorini yra laikoma labiausiai paplitusi vieta romantiškam pabėgimui Graikijoje, nes pasaulyje nėra daug vietų, kur galėsite mėgautis puikiai skaidriais vandenimis, sėdint ant masyvaus aktyvaus vulkano rato jūros viduryje! Saloje vis labiau populiarėja vestuvės poroms ne tik iš Graikijos, bet ir iš viso pasaulio. Kelionė į Santorini su kita puse- tai svajonė visiems, kurie matė bent vieną salos garsaus Caldera nuotrauką ir bučiuotis garsaus Santorini saulėlydžio - tai didžiausia romantiška patirtis!

Naršykite salos miestus

„Firá“ yra vaizdinga salos sostinė; aukštai ant Kalderos krašto, jis atrodo kaip nuostabus paveikslas. Fira, kartu su Oia, Imerovígli ir Firostefáni, įsikūrusi aukštai ant uolos, sudaro vadinamąjį „Caldera antakį“ - Santorini balkoną, kuris siūlo nuostabų vaizdą į vulkaną. Kiti garsūs mažesni kaimai yra Akrotíri ir Méssa Vounó, su garsiomis archeologinėmis vietomis: Pýrgos, Karterádes, Emporió, Ammo Studio, Finikiá, Períssa, Perívolos, Megalohóri, Kamári, Messariá ir Monólithos. juos supa dideli vynuogynai; baltos spalvos uolos miestai su pilimis, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į Egėjo jūrą. Sėkmingas tradicinių atmosferų puoselėjimas yra labai naudinga patirtis.
Apsilankymas Santorini yra didžiausia patirtis, nes sala yra tikras kulinarijos rojus! Valgykite kai kuriuos žinomus tradicinius produktus, pvz., Vyšnių pomidorus, favai, kaparėlius ir „hloró tyrí“, ypatingą saloje esantį šviežų ožkų sūrį. auginami salos vulkaniniame dirvožemyje! „Assyrtiko“, „Athyri“, „Aidani“, „Mantilaria“ ir „Mavrotragano“ yra tik keletas išskirtinių veislių, kurias galite paragauti garsiuose salos vynuogynuose (kai kurie iš jų veikia ir kaip muziejus) arba restoranuose.

Eikite į vulkaninius paplūdimius

Įsidėmėkite Santorini pajūrio lobius ir mėgaukitės giliais mėlynais vandenimis ir paplūdimiais su baltu, raudonu ar juodu smėliu ar vulkaniniais akmenėliais, įspūdingomis uolienomis ir įspūdingais kraštovaizdžiais.
Santorini, jauniausia vulkaninė žemė Viduržemio jūros rytinėje dalyje, laukia jūsų! Jį galite pasiekti lėktuvu arba laivo iš Pirėjo.

Kiti Graikijos regionai:

Chalkidikė - esantis Makedonijoje, didžiausioje Graikijos provincijoje, yra viena gražiausių ir ekologiškai švariausių Graikijos vietų.Pusiasalyje turėsite puikias sąlygas pasimėgauti Egėjo jūra ir ramybe.

Kreta – pati didžiausia Graikijos sala, kurią iš visų pusių supa nesibaigiančios smėlėtosios pakrantės, skalaujamos skaidraus Viduržemio jūros vandens. Klimatas šioje saloje – švelnus, subtropinis.

Rodo sala - kadaise buvusi svarbiu Graikijos ekonominiu ir kultūriniu centru, yra beveik prie pat Turkijos krantų. Šiais laikais turistus į salą vilioja puikiai derantis įvairių laikotarpių ir kultūrų palikimas: antika, viduramžiai ir dabartis.

Salonikai – klestintis, triukšmingas, medžių žalumoje paskendęs didmiestis su daugybe modernių pastatų ir prekybos centrų, restoranų ir tavernų. Čia kasmet vyksta pripažinimo susilaukusi tarptautinė prekybos mugė.

Kos sala – jauki Graikijos sala Egėjo jūros pietryčiuose, į pietus nuo Kalymnos ir į šiaurę nuo Nissyros. Sala yra trečia pagal dydį Graikijos Dodekaneso salyne. Visą Kosą, kurio ilgis – 209 km, galima pamatyti per porą dienų. Todėl nenuostabu, kad čia patogiausia ir įdomiausia keliauti dviračiais, motoroleriais ir keturračiais motociklais.

Korfu – tai Graikijai priklausanti sala, esanti šalia Jonijos jūros.Nepaisant legendų ir mitų, sala žavi turistus savo nuostabia gamta, architektūriniais paminklais, jaukia atmosfera bei draugiškais vietiniais gyventojais.

Zakintas – piečiausiai esanti ir trečia pagal dydį bei gyventojų skaičių Jonijos jūros sala. Sala pilna kontrastų – auksiniai paplūdimiai mainosi su uolėtomis pakrantėmis. Zakinte daug miškingų vietovių, gausu kalnų apaugusių pušimis ir derlingų lygumų. Šiaurėje, rytuose ir pietuose randama daug vaizdingų paplūdimių.

Peloponesas – didelis pusiasalis Graikijos pietinėje dalyje. Nuo žemyno šiaurėje jį skiria Korinto ir Patrų įlankos, su juo jungia Korinto sąsmauka, kurią kerta Korinto kanalas. Norintiems pažinti graikų kultūros lopšį ir pasigrožėti kalnais bei įspūdingais tarpekliais Peloponesas yra tinkamiausia atostogų vieta.

Patrai – Peloponeso pusiasalio šiaurėje esantis Graikijos uostamiestis. Jis yra svarbus prekybinis centras ir kartais vadinamas "Vartais į vakarus", kadangi per šį uostą vyksta prekybiniai mainai su Italija ir kitomis vakarų šalimis.

Orai Santorini. Kada keliauti?

Santorini saloje vyrauja vidutinis Viduržemio jūros klimatas. Švelniai karštas dienos , vėsesnės naktys. Vasarą temperatūra svyruoja tarp 25–35 laipsnių, o karščiausiomis vasaros dienomis siekia iki 40 laipsnių. Jei lankotės saloje nuo sausio iki kovo, temperatūra svyruoja tarp 12 ir 13 laipsnių. Balandžio ir gegužės mėnesiais temperatūra gali siekti nuo 17 iki 19 laipsnių.

Kelionės į Graikiją nuo
487 €
Kelionės

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: