Beleko regionas | Apie Beleko regioną

Šiuolaikiškas ir išskirtinis Beleko kurortas iškilo tuščioje vietovėje, todėl jis nepriklauso jokiam regioniniam miestui. Šis kurortas siūlo naują elitinio poilsio koncepciją: modernus komfortas, išskirtinė ekologija, elitinė publika, išskirtinės pramogos.

Beveik visi viešbučiai ir jų kompleksai yra 5 žvaigždučių. Vasarą į kurortą plūsta daugybė turistų iš įvairių pasaulio šalių, o žiemą pailsėti, pasigydyti ir pasiruošti ateinančiam sezonui atvažiuoja žymūs sportininkai. Čia sukurtos puikios sąlygos treniruotėms uždarose sporto salėse bei erdvioje miškų zonoje.

Belekas – tai buvusi tuščia stepė, kurią XIX amžiuje sultonas Abdulazis liepė apsodinti pušimis bei eukaliptais. Ir tik praslinkus kone šimtmečiui buvo pastebėtas ir įvertintas Beleko gamtos grožis. Visa augmenija suaugo ir suklestėjo. Dabar ji puikiai dera prie plačių, šviesių Beleko paplūdimių. Apylinkėse nėra kalnų, o tai sąlygoja unikalų mikroklimatą: šiltus, ilgus ir šviesius pavasario ir vasaros vakarus bei lengvą vėjelį dienos metu.

Dar vienas patogumas poilsiaujantiems šiame kurorte – neilgai trunkanti kelionė iš Antalijos oro uosto, 32 aukštos klasės viešbučiai, kurie iškilo Beleko gyvenvietėje per pastaruosius dešimt metų, tapo nauju Turkijos svetingumo veidu. Prieš kuriant visą viešbučių industriją, statytojai turėjo išspręsti pakankamai sudėtingą užduotį: sukurti naują kurortą neiškertant nė vieno medžio ir augalo, nepakeičiant kraštovaizdžio, nesugadinant nė menkiausio paplūdimių plotelio, kuriuose iki šiol gyvena ir dauginasi vėžliai caretta caretta. Užduotis įvykdyta subtiliai ir meniškai, o miesto simboliu tapo vėžlys, kurio statulos puošia visą kurortą įvairiausiose vietose.

Poilsinės kelionės į Antaliją su Tez Tour nuo
307 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Novaturas nuo
315 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Coral Travel nuo
347 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Anex Tour nuo
302 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Coral Travel nuo
347 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Join Up nuo
421 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Novaturas nuo
315 €
Viešbučiai ir kainos

Kiti Turkijos regionai:

Alanijatikras rojus tiems, kurie nori malonaus, tačiau įvairiapusiško poilsio. Alanija jaukiai įsikūrusi tarp bananų ir citrinmedžių sodų, vilioja dideliu nebrangių viešbučių pasirinkimu. O kur dar subtropinis klimatas, puikūs "Mėlynąja vėliava“ apdovanoti paplūdimiai, didingos Seldžiukų epochos kalnų pilys, siauros senamiesčio gatvelės ir pats ilgiausias maudynių sezonas, trunkantis nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. 

Antalijaturkiškoji Rivjera, populiariausias Turkijos kurortinis regionas Viduržemio jūros pakrantėje. Antalija apima visą Antalijos įlankos pakrantės ruožą (657 km), su daugybe pliažų, uostų, senųjų miestų, ir yra dalijama į 15 rajonų.

Šiuolaikiška turizmo infrastruktūra užtikrina sąlygas poilsiui ir pramogoms. Regiono pakrantėje vienas paskui kitą išsidėstę populiariausi kurortai: Antalija, Alanija, Kemeras, Sidė, Belekas. Antalija turi gilią istorinę praeitį, apie ką liudija išlikę seniausieji paminklai: senųjų amfiteatrų, krikščioniškų bažnyčių ir tvirtovių griuvėsiai, apipinti mitais ir legendomis. Antalijos žemėje kadaise viešpatavo senoji Pamfilija, Likija, Lidija ir antikinis miestas Pergamonas, Romos imperija, Bizantija, Osmanų imperija, o šiandien - Turkijos Respublika.

Kemerasnuostabaus grožio, jaukus kurortinis miestelis.Šiuolaikiškas Kemero kurortas įkurtas 42 km į pietvakarius nuo Antalijos. Kelias tarp šių dviejų miestų yra įspūdingų Toro kalnų ir bekraštės jūros fone. Stulbinanti panorama ne kartą privers jus sustoti pusiaukelėje tam, kad pasigrožėtumėte gamtos tobulumu. 300 dienų per metus Kemeras apšviečiamas saulės. Daugelis viešbučių ten veikia ištisus metus, tad aplankyti Kemerą galite kada panorėję.

 

MarmarisMarmario regionas įsikūręs Turkijos pietvakariuose, Viduržemio ir Egėjo jūrų sankirtoje. Marmario regionas garsėja ir kaip burinių ir motorinių jachtų žiemojimo vieta. Į Marmario uostą atplaukia didžiuliai kruiziniai laivai, o reguliariu keltu galima greitai ir patogiai pasiekti Rodo salą.

Bodrumasmiestas - uostas ir to paties pavadinimo regionas Bodrumas yra pietvakarinėje Egėjo jūros skalaujamoje pakrantėje. Bodrumo pusiasalyje esantis regionas šiandien yra tarptautinis turizmo centras bei buriavimo sporto centras.

Sidėtai gyvybingas ir nuostabus miestelis, įsikūręs netoli vienos seniausių Turkijos gyvenviečių Sidos ir 75 km atstumu nutolęs nuo Antalijos. Antikinės Romos palikimas – štai koks pagrindinis šio miestuko išskirtinumas. Artėdami prie Sidės pirmiausia pamatysite akvedukus, miesto sienos likučius ir nimfėją (dekoratyvinį fontaną). Toliau prieš Jus atsivers didžiuliai Sidės teatro likučiai, o didingumu nustebins II a. Apolono ir Atėnės šventyklos likučiai.

Izmiraskalnų apsuptas miestas vakarų Turkijoje, prie Egėjo jūroje esančios Izmiro įlankos. Tris milijonus gyventojų turintis miestas yra trečias pagal dydį Turkijoje. Izmiras labai modernus, nuo seno labai svarbus Viduržemio jūros regionio prekybinis centras. Tai puikus poilsio ir pramogų miestas, kuriame visi ras įdomios veiklos ir turiningai praleis laiką. 

Orai Beleke. Kada keliauti?

Belekas yra tikrai dangiška vieta, kur vasaros sezonas trunka  apie 8-9 mėnesius. Beleko klimatas yra tipiškas Viduržemio jūros regionui:  karšta ir sausa vasara bei lietinga žiema.  Saulėtos dienos  garantuotos nuo balandžio iki spalio, o žiemos yra maloniai švelnios. Žiema trunka tik nuo gruodžio iki kovo. Vasara yra labai karšta, temperatūra liepos ir rugpjūčio mėnesiais dažnai viršija 30 °C laipsnių. Vidutinė vandens temperatūra vasarą - 21,5 °C laipsniai.

 Ką pamatyti Beleko regione?

 Aspendos teatras pastatytas architekto Zenono 2 a. Tai - geriausiai išsilaikęs senovinis teatras sutalpinantis 20 000 žmonių. Aspendos teatras yra geras inžinerijos ir architektūrinių įgūdžių, egzistavusių  jau senovėje, pavyzdys. Verta aplankyti šį architektūrinį stebuklą dėl galerijų, scenos dekoracijų ir akustikos. Jis taip gerai išsilaikęs, kad net šiandien vasaros metu čia vyksta koncertai ir rečitaliai.

Hadriano vartai – tai turtingo Romėnų stiliaus istorinis paminklas.

Golfo aikštynai. Viena iš pagrindinių atrakcijų Beleke tai jo šeši golfo aikštynai. Tai vienas Turkijos pirmaeilių golfo centrų su pasaulinės klasės 18 duobučių golfo aikštynu, kur išbandyti savo gebėjimus gali tiek pradedantys, tiek ekspertai.

Kursunlu krioklys laikomas vienu iš pagrindinių Beleko simbolių. Kelionės iki krioklio metu paprastai pasivaikščiojama ir per netoliese esančius miškus, kur galima pamatyti retų paukščių ir egzotinių augalų.

Köprülü kanjonas. Jo plotas užima 500 hektarų. Draustinio teritorijoje auga Eukalpitų giraitė, pistacijų medžiai ir kiparisai. Pagrindiniai vietovės gyventojai – milžiniški vėžliai. Aišku galima pamatyti ir daug kitų gyvūnų, ypač daugybę retų paukščių.

Perge rūmai. Šios gyvenvietės teritorijoje galima pamatyti senovinių pasatų, kurie pastatyti čia 4 a. griuvėsius, taip pat senovinio teatro ir forumo griuvėsius.

Dalaman upė – tai žymus istorinis ir gamtinis rezervatas ir kelių priešistorinių pastatų griuvėsių vieta. Upė plačiai žinoma dėl jos gydomojo purvo. Kiekvienais metais tūkstančiai turistų atvyksta čia pagerinti savo sveikatos.

Hierapolio - Pamukalės miestas žymus dėl romėnų pastatytų karštųjų versmių vonių griuvėsių

 

Poilsinės kelionės į Antaliją su Tez Tour nuo
307 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Novaturas nuo
315 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Coral Travel nuo
347 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Anex Tour nuo
302 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Coral Travel nuo
347 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Join Up nuo
421 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Antaliją su Novaturas nuo
315 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: