Šharm El Šheicho regionas | Apie Šharm El Šheicho regioną

Kiti Egipto regionai:

Makadi Bay - Norite ramaus poilsio? Vykite į Makadi Bay. Makadi Bay yra laikomas madingiausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Jis įsikūręs vos už trisdešimt minučių kelio nuo triukšmingos Hurgados. Begaliniai smėlio, kopų paplūdimiai, laukinės pakrantės plotai su skaidriausiu vandeniu jau keletą metų pripažinti viena iš populiariausių Egipto vietų. Makadi Bay kurortas sukurtas specialiai šalies svečiams. Teritorijoje vietiniai negyvena, todėl kurortas pasižymi ramybe.

Marsa Alamas - Kadaise buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar jis vienas iš sparčiausiai besivystančių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Jis yra rytų Egipte vakarinėje Raudonosios jūros pakrantėje. Marsa Alamas – tylus, ramus kurortas, atokiai nuo sausakimšų miestų šurmulio. Pagrindiniai kurorto privalumai – itin švari ir skaidri jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėti koraliniai rifai ir itin turtinga povandeninė flora bei fauna.

Soma Bay - Soma Bay yra palyginti naujas, bet labai populiarus Egipto kurortas tarp aktyvaus poilsio gerbėjų. Gamta čia nuostabi: gražiausi koralų rifai šalyje ir ypatingai smulkus smėlis, žėrintis saulėje kaip auksas. Aplink nėra jokių gyvenviečių, šalia – jūra su nuostabiais koraliniais rifais ir niekada nesibaigiančiu maudynių sezonu.

Taba - Taboje beveik nėra daugiaaukščių viešbučių, nejaukiai užgožusių daugelį kitų kurortų.Viešbučiai čia neaukšti, aplinkiniam kraštovaizdžiui būdingų smėlio, molio, uolienos spalvų, turi puikiai išvystytą infrastruktūrą: laiptines terasa, dirbtines lagūnas, vešlią augmeniją, daugybę baseinų, barų bei restoranų. Apgalvotai suplanuota viešbučių aplinka palieka daug erdvės ir padeda išvengti spūsčių.

Safaga - Šis 55 km nuo Hurgados nutolęs nedidukas Raudonosios jūros pakrantės miestelis sužavės ramybe ir paprastumu. Vietiniai gyventojai – paslaugūs, šilti, tačiau neįkyrūs. Čia nerasite triukšmingų pramogų ar didžiulių prekybos centrų, o viešbučiai pasitiks šeimyniška ir jaukia atmosfera.

El Gouna - Netoli 30 km į šiaurę nuo Hurgados esantis El Gouna kurortas buvo negyvenama dykuma, bet 1990-aisiais viskas pasikeitė, kai šį miestą įkūrė milijonierius Samih Sawiris. Vienas iš pirmųjų pasaulyje privačių miestų, priklausančių vienam žmogui. Mieste visus metus šviečia saulė. Kurortas laikomas madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Hurgada - Kiekvienas nesunkiai atras sau širdžiai mielą užsiėmimą. Galima gėrėtis Raudonosios jūros grožybėmis, užsiimti giluminiu ar paviršiniu nardymu, burlenčių ar banglenčių sportu, bet galima ir tiesiog maloniai šildytis egiptietiškos saulutės spinduliuose.

Kelionės į Egiptą nuo
379 €
Kelionės

Trumpai  apie Šarm aš Šeicho regioną:

Šarm aš Šeichas - yra tapęs mėgstamiausiu ir brangiausiu Egipto kurortu. Randasi Sinajaus pusiasalio pietuose, prie Raudonosios jūros.

Įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Dėl daugelio čia vykstančių tarptautinių taikos konferencijų Šarm aš Šeichas dar vadinamas „Taikos miestu“. Šarm aš Šeicho kurortas yra padalytas į 6 kurortines zonas: Ras Nosranį (Ras Nosrani), Sharks Bėjų (Shark’s Bay), Nabk Bėjų (Nabq Bay), Hadabą (Hadaba), Senąjį Šarm aš Šeichą (Old Sharm El Sheikh) ir Naama Bėjų (Naama Bay). Šarm aš Šeichas labai skiriasi nuo kitų Egipto kurortų.

Tai vienas prestižiškiausių ir brangiausių Raudonosios jūros kurortų. Čia nėra daug 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, tačiau puikus 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių pasirinkimas. Viešbučių kokybė ir paslaugų lygis aukštesnis nei Hurgadoje. Dauguma viešbučių arabiško stiliaus, pastatų aukštis yra ribojamas gamtos apsaugos įstatymų.Vykstant atostogauti į Šarm aš Šeichą, reikia žinoti, kad dauguma kurorto paplūdimių yra koraliniai, uolėti, viešbučių svečiams nėra paprasta įbristi į jūrą.

Dėl šios priežasties dauguma viešbučių turi nutiestus į jūrą pontoninius arba medinius tiltus. Rekomenduojama avėti specialią avalynę. Šarm aš Šeiche yra 2 smėlio paplūdimiai – Naama Bėjaus kurorte ir Šarm aš Majos įlankoje (netoli Senojo Šarm aš Šeicho). 

Šarm aš Šeicho vardas yra puikiai žinomas povandeninio nardymo mėgėjams. Čia dar arčiau kranto galima nardyti ir grožėtis koraliniais rifais. Tai viena geriausių povandeninio nardymo vietų pasaulyje. Už 18 km nuo kurorto – UNESCO saugomas Ras Mohamed povandeninio Raudonosios jūros pasaulio draustinis. Iki 800 m gylio besitęsiančios koralinių rifų sienos, koralų sodai nepalieka abejingų net ir daug mačiusių povandeninio nardymo profesionalų: vietinėse parduotuvėse gausu specialios įrangos, sportinės aprangos ir įvairiausių aksesuarų, naudingų ir reikalingų profesionaliems, ir pradedantiems nardytojams. Apie 20 nardymo centrų siūlo visą būtiną įrangą povandeninio pasaulio aistruoliams, poilsiautojų paslaugoms – profesionalūs instruktoriai.Tiems, kas bijo pasinerti po vandeniu, puikiai tiks paviršinis nardymas, kelionės povandeniniu laivu ar laivu stikliniu dugnu. Nuotykių mėgėjai galės paplaukioti su delfinais. Šarm El Šeiche yra keletas delfinariumų.Čia dar arčiau kranto galima nardyti ir grožėtis koraliniais rifais.

Tiems, kas bijo pasinerti po vandeniu, puikiai tiks paviršinis nardymas, kelionės povandeniniu laivu ar laivu stikliniu dugnu. Nuotykių mėgėjai galės paplaukioti su delfinais.
Šarm aš Šeichas yra žinomas ne tik dėl povandeninio pasaulio. Jis vilioja turistus įdomiomis kelionėmis, kurios organizuojamos tik iš šio Egipto kurorto. Viena iš populiariausių turistų lankytinų vietų yra Sinajaus, arba Mozės, kalnas ir jo papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas.

Atvykę ilsėtis į Šarm aš Šeichą, poilsiautojai turi galimybę pamatyti ir kitų šalių įspūdingus turistinius objektus – Jeruzalę, Negyvąją jūrą Izraelyje ar Petrą Jordanijoje. Šarm aš Šeichas yra žinomas ne tik dėl povandeninio pasaulio. Jis vilioja turistus įdomiomis kelionėmis, kurios organizuojamos tik iš šio Egipto kurorto.

Viena iš populiariausių turistų lankytinų vietų yra Sinajaus, arba Mozės, kalnas ir jo papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas. Atvykę ilsėtis į Šarm aš Šeichą, poilsiautojai turi galimybę pamatyti ir kitų šalių įspūdingus turistinius objektus – Jeruzalę, Negyvąją jūrą Izraelyje ar Petrą Jordanijoje

Orai Šarm aš Šheiche. Kada keliauti?

Egipto klimatas – karštas ir sausas. Dėl miesto padėties prie jūros klimatas yra drėgnas ir šiltas. Šilčiausi mėnesiai yra nuo gegužės iki rugsėjo, kai temperatūra siekia nuo 34 °C iki 35,6 °C. Žiemos metu temperatūros nukrenta iki 21–23 °C. Šiek tiek kritulių iškrenta tik žiemą, vandens temperatūra visus metus nenukrenta žemiau 20 °C. Pagrindinis turistinis sezonas yra rudenį ir pavasarį, degintis ir maudytis čia galima ištisus metus. Nakties metu Kaire ir Viduržemio jūros pakrantėje temperatūra gali nukristi iki 8 °C. Dykumose oro temperatūros svyravimai dar didesni – nuo nepakeliamo karščio dieną ~ 50 °C iki geliančio šalčio naktį ~ 0 °C. Khargoje (Vakarų dykuma) yra buvę, kad per 17 metų neiškristų jokių kritulių. Kovą – balandį nuo Vakarų dykumos pučia kfamsi vėjas (sausas, karštas vėjas, nešantis dulkių debesis). Lapkričio – kovo mėnesiais Hurgadoje ir Šarm aš Šeiche būna vėjuota, todėl karštą dieną atvėsina, o vakarais priverčia apsigaubti šiltesniu drabužiu.

Poilsinės kelionės į Šharm El Šheichą su Novaturas nuo
329 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Šharm El Šheichą su Coral Travel nuo
403 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Šharm El Šheichą su Join Up nuo
276 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: