Makadi Bay regionas | Apie Makadi Bay regioną

Trumpai apie Makadi Bay regioną:

Norite ramaus poilsio? Vykite į Makadi Bay. Makadi Bay yra laikomas madingiausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Jis įsikūręs vos už trisdešimt minučių kelio nuo triukšmingos Hurgados. Kaip ir El Gouna, Makadi Bay kurorto infrastruktūra prasidėjo vystytis nuo nulio tiesioginio šio žodžio prasme, 1990-ųjų pradžioje. Begaliniai smėlio, kopų paplūdimiai, laukinės pakrantės plotai su skaidriausiu vandeniu jau keletą metų pripažinti viena iš populiariausių Egipto vietų. Makadi Bay sukurtas specialiai šalies svečiams. Teritorijoje vietiniai negyvena, todėl kurortas pasižymi ramybe. Čia mėgsta atsipalaiduoti ir ilsėtis šeimos su vaikais, tačiau jaunimui čia gali būti nuobodu, nes diskotekos, barai ir restoranai yra tik viešbučių teritorijoje.Tai kurortas, garsėjantis nuostabiais smėlio paplūdimiais ir švariausia jūra. Makadi Bay taip pat laikomas viena geriausių kurortinių zonų, poilsiui siūlanti tik 4 ir 5 žvaigždutėmis įvertintus viešbučius. Pastarieji stūkso dykumą primenančioje pakrantėje. Šalia nėra jokių gyvenviečių, o barai, restoranai, parduotuvės ir visa kita infrastruktūra – tik viešbučių teritorijoje. Aplink tik smėlis, jūra, kalnai ir ramybė.

Kiti Egipto regionai:

Hurgada - Kiekvienas nesunkiai atras sau širdžiai mielą užsiėmimą. Galima gėrėtis Raudonosios jūros grožybėmis, užsiimti giluminiu ar paviršiniu nardymu, burlenčių ar banglenčių sportu, bet galima ir tiesiog maloniai šildytis egiptietiškos saulutės spinduliuose.

Marsa Alamas - Kadaise buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar jis vienas iš sparčiausiai besivystančių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Jis yra rytų Egipte vakarinėje Raudonosios jūros pakrantėje. Marsa Alamas – tylus, ramus kurortas, atokiai nuo sausakimšų miestų šurmulio. Marsa Alame platus veiklų pasirinkimas – nuo atpalaiduojančio poilsio iki šiek tiek adrenalino. 

Soma Bay - Soma Bay kurortas įsikūręs už 47 km į pietus nuo Hurgados. Anksčiau ši pakrantė buvo negyvenama dykuma. Turistus vilioja švari jūra, nuostabūs smėlio paplūdimiai, povandeninio pasaulio grožis, ramybė toliau nuo Hurgados. Ši kurortinė zona išsiskiria tuo, kad aplink nėra jokių artimų gyvenviečių, tik dykumos. 

TabaTaboje beveik nėra daugiaaukščių viešbučių, nejaukiai užgožusių daugelį kitų kurortų.Viešbučiai čia neaukšti, aplinkiniam kraštovaizdžiui būdingų smėlio, molio, uolienos spalvų, turi puikiai išvystytą infrastruktūrą: laiptines terasa, dirbtines lagūnas, vešlią augmeniją, daugybę baseinų, barų bei restoranų. Apgalvotai suplanuota viešbučių aplinka palieka daug erdvės ir padeda išvengti spūsčių.

Safaga - Šis 55 km nuo Hurgados nutolęs nedidukas Raudonosios jūros pakrantės miestelis sužavės ramybe ir paprastumu. Vietiniai gyventojai – paslaugūs, šilti, tačiau neįkyrūs. Čia nerasite triukšmingų pramogų ar didžiulių prekybos centrų, o viešbučiai pasitiks šeimyniška ir jaukia atmosfera.

El Gouna - Netoli 30 km į šiaurę nuo Hurgados esantis El Gouna kurortas buvo negyvenama dykuma, bet 1990-aisiais viskas pasikeitė, kai šį miestą įkūrė milijonierius Samih Sawiris. Vienas iš pirmųjų pasaulyje privačių miestų, priklausančių vienam žmogui. Mieste visus metus šviečia saulė. Kurortas laikomas madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Šarm aš Šeichas - yra tapęs mėgstamiausiu ir brangiausiu Egipto kurortu. Randasi Sinajaus pusiasalio pietuose, prie Raudonosios jūros. Įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Dėl daugelio čia vykstančių tarptautinių taikos konferencijų Šarm aš Šeichas dar vadinamas „Taikos miestu“.

Orai Makadi Bay. Kada keliauti?

Makadi Bay klimatas pasižymi karštomis, sausomis vasaromis bei švelniomis žiemomis. Saulėta ištisus metus ir labai mažai arba visai be kritulių. Nuo tipiško dykumos klimato Makadi Bay gelbsti artumas prie kranto. Liepa ir rugpjūtis yra pats šilčiausiasi mėnesiai Makadi Bay (32 °C – 40 °C). Drėgniausias mėnuo yra spalis, kai vidutiniškai būna 1 mm lietaus. Geriausias mėnuo maudytis jūroje yra rugpjūtis, kai vidutinė jūros temperatūra yra 28 ° C .Žiemą lapkričio - kovo mėnesiais temperatūra svyruoja nuo 21 iki 30 °C laipsnių. 

Ką pamatyti Makadi Bay?

Šv. Antano ir švento Pauliaus vienuolynai. Šv. Antano vienuolynas – seniausias ir didžiausias koptų vienuolynas Egipte. Jis datuojamas 4 a. Tai didelis kompleksas su bažnyčiomis, koplyčiomis, kepykla ir sodu. Jis apsuptas sienų. Šv. Pauliaus vienuolynas datuojamas 5 a. Jis pastatytas per aštuonis metus virš olos, kur gyveno Šv. Paulius. 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: