Safagos regionas | Apie Safagos regioną

Trumpai apie Safagos regioną:

Šis 55 km nuo Hurgados nutolęs nedidukas Raudonosios jūros pakrantės miestelis sužavės ramybe ir paprastumu. Vietiniai gyventojai – paslaugūs, šilti, tačiau neįkyrūs. Čia nerasite triukšmingų pramogų ar didžiulių prekybos centrų, o viešbučiai pasitiks šeimyniška ir jaukia atmosfera.

Kelionės į Egiptą nuo
545 €
Kelionės


Safagos centre išvysite nuo XVI a. stūksantį fortą, lydimi vietos gidų galėsite nuvykti į netoliese esančią Tobijaus salą, aplankyti Klaudijano kalną bei apžiūrėti senuosius akmens karjerus. Kurortą itin mėgsta banglenčių ir jėgos aitvarų entuziastai. Jūros srovės ir vėjas šiam sportui čia ypač palankūs. Giluminio nardymo mėgėjams Safaga taip pat turi ką pasiūlyti. Visai netoli nuo kranto galima pasigrožėti koralų rifais, abejingų nepalieka ir į 30 metrų gylį nugrimzdęs keltas „Salem Express“. Tačiau didžiausiu Safagos turtu laikomas juodasis smėlis. Sakoma, kad šis smėlis bei ypatingas kurorto mikroklimatas gydo odos ligas, padeda įveikti kaulų, raumenų sistemų sutrikimus. Na, o išskirtinį ir ramų poilsį garantuoja jaukūs Safagos viešbučiai.

Poilsinės kelionės į Hurgadą su Novaturas nuo
686 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Tez Tour nuo
640 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Novaturas nuo
686 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Join Up nuo
349 €
Viešbučiai ir kainos

Kiti Egipto regionai:

Makadi Bay - Norite ramaus poilsio? Vykite į Makadi Bay. Makadi Bay yra laikomas madingiausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Jis įsikūręs vos už trisdešimt minučių kelio nuo triukšmingos Hurgados. Begaliniai smėlio, kopų paplūdimiai, laukinės pakrantės plotai su skaidriausiu vandeniu jau keletą metų pripažinti viena iš populiariausių Egipto vietų. Makadi Bay kurortas sukurtas specialiai šalies svečiams. Teritorijoje vietiniai negyvena, todėl kurortas pasižymi ramybe.

Marsa Alamas - Kadaise buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar jis vienas iš sparčiausiai besivystančių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Jis yra rytų Egipte vakarinėje Raudonosios jūros pakrantėje. Marsa Alamas – tylus, ramus kurortas, atokiai nuo sausakimšų miestų šurmulio. Pagrindiniai kurorto privalumai – itin švari ir skaidri jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėti koraliniai rifai ir itin turtinga povandeninė flora bei fauna.

Soma Bay - Soma Bay yra palyginti naujas, bet labai populiarus Egipto kurortas tarp aktyvaus poilsio gerbėjų. Gamta čia nuostabi: gražiausi koralų rifai šalyje ir ypatingai smulkus smėlis, žėrintis saulėje kaip auksas. Aplink nėra jokių gyvenviečių, šalia – jūra su nuostabiais koraliniais rifais ir niekada nesibaigiančiu maudynių sezonu.

Taba - Taboje beveik nėra daugiaaukščių viešbučių, nejaukiai užgožusių daugelį kitų kurortų.Viešbučiai čia neaukšti, aplinkiniam kraštovaizdžiui būdingų smėlio, molio, uolienos spalvų, turi puikiai išvystytą infrastruktūrą: laiptines terasa, dirbtines lagūnas, vešlią augmeniją, daugybę baseinų, barų bei restoranų. Apgalvotai suplanuota viešbučių aplinka palieka daug erdvės ir padeda išvengti spūsčių.

El Gouna - Netoli 30 km į šiaurę nuo Hurgados esantis El Gouna kurortas buvo negyvenama dykuma, bet 1990-aisiais viskas pasikeitė, kai šį miestą įkūrė milijonierius Samih Sawiris. Vienas iš pirmųjų pasaulyje privačių miestų, priklausančių vienam žmogui. Mieste visus metus šviečia saulė. Kurortas laikomas madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Hurgada - Kiekvienas nesunkiai atras sau širdžiai mielą užsiėmimą. Galima gėrėtis Raudonosios jūros grožybėmis, užsiimti giluminiu ar paviršiniu nardymu, burlenčių ar banglenčių sportu, bet galima ir tiesiog maloniai šildytis egiptietiškos saulutės spinduliuose.

Šarm aš Šeichas - yra tapęs mėgstamiausiu ir brangiausiu Egipto kurortu. Randasi Sinajaus pusiasalio pietuose, prie Raudonosios jūros.Įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Dėl daugelio čia vykstančių tarptautinių taikos konferencijų Šarm aš Šeichas dar vadinamas „Taikos miestu“.

Orai Safagoje. Kada keliauti?

Safagoje visus ištisus metus vyrauja malonus klimatas, tačiau geriausias laikas aplankyti Safagą yra nuo vasario iki birželio ir nuo rugsėjo iki lapkričio mėnesių, kai temperatūra svyruoja nuo 25 °C iki 30 °C. Tuo metu vandens temperatūra gali pakilti iki 24 °C laipsnių.

Kelionės į Egiptą nuo
545 €
Kelionės

Poilsinės kelionės į Hurgadą su Novaturas nuo
686 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Tez Tour nuo
640 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Novaturas nuo
686 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Hurgadą su Join Up nuo
349 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: