Tabos regionas | Apie Tabos regioną

Trumpai apie Taba regioną:

 

Taba Tai vieta Raudonosios jūros Rivjera Sinajaus pusiasalyje. Pati Taba neišaugo į kurortą, gyvenimas čia autentiškai skurdus, be kavinių ir parduotuvių. Todėl šiandieniniai poilsiautojai dažniausiai apsistoja ne senajame viešbutyje, o 20 km nuo Tabos įsikūrusiame moderniame turizmo centre Taba Heights. Heights kurortas yra 4,3 milijono kvadratinių metrų ploto auksinio smėlio juosta su žaliuojančiomis viešbučių oazėmis. Čia rasite Intercontinental, Marriott, Sofitel, Hyatt bei kitų garsiausių tinklų viešbučius. Net ir paprasti kurorto viešbučiai turi švarius ir ramius palūdimius, be motorų gausmo ir laivų gausos. Tarp visų viešbučių kursuoja nemokamas transportas. Nors viešbučiai ir skirtingi, juos jungia vientisas architektūrinis sprendimas, puikiai derantis prie kraštovaizdžio. Šį įspūdingą rezultatą padėjo pasiekti vienas penkių žymiausių Niujorko architektų Michaelis Gravesas, kūręs ne vieną žymų pasaulio kurortą.

Taboje beveik nėra daugiaaukščių viešbučių, nejaukiai užgožusių daugelį kitų kurortų. Viešbučiai čia neaukšti, aplinkiniam kraštovaizdžiui būdingų smėlio, molio, uolienos spalvų, turi puikiai išvystytą infrastruktūrą: laiptines terasa, dirbtines lagūnas, vešlią augmeniją, daugybę baseinų, barų bei restoranų. Apgalvotai suplanuota viešbučių aplinka palieka daug erdvės ir padeda išvengti spūsčių. Yra visos sąlygos ne tik poilsiui, bet ir konferencijų, seminarų, renginių organizavimui.

Kaip ir kitur Egipte, čia puikios galimybės užsiimti vandens sportu. Taba Heights turizmo centras laikomas viena puikiausių vietų nardytojams. Įspūdingame pakrantės ruože čia galima stebėti vėžlių kolonijas, delfinus ir tropines žuvis, o nardyti įmanoma leistis tiesiog nuo viešbučio pakrantės. Čionykščiuose nardymo centruose jums suteiks kvalifikuotą informaciją, be to, savo pomėgiams čia rasite viską ko galėtų prireikti.Nemėgstantiems nardymo, jei tokių atsiras, Taba Heights įrengtas 18 duobučių dykumų golfo aikštynas.Vietiniai viešbučiai puikiai pritaikyti poilsiaujantiems su vaikais. Viešbučių teritorijose veikia žaidimų aikštelės, vaikiški baseinai ir vaikų klubai. Dar vienas Egiptui nebūdingas Tabos paplūdimių ypatumas yra smėlėtas kranto ruožas, nors koralų rifai visai arti pakrantės ir, norint juos apsaugoti ir nesusižaloti, brendant gilyn reikalingas specialus apavas.

Dar vienas Tabos privalumas yra jos geografinė padėtis. Puikus vaizdas į Akabos įlanką bei tris kaimynines šalis: Izraelį, Jordaniją ir Saudo Arabiją. Iš čia visai paprasta nuvykti į Petrą, Jeruzalę, o parduotuvėmis tviskantis Eilatas tiesiogine prasme už kampo — už čia pat esančios Izraelio sienos. Be to, keliai iš čia veda ir į Kairą (naujai atidarytas kelias kalnų perėjomis), šv. Katerinos vienuolyną, Spalvotąjį kanjoną, o netoli Tabos krantų yra Faraonų sala su įspūdinga sultono Saladino, pasižymėjusio kovose su Ričardu Liūtaširdžiu, tvirtovė. Netoliese įsikūręs tarptautinis Tabos oro uostas.

Sinajaus dykumoje drėgmės lygis labai žemas, tad karštis jūsų nekankins.

Įvertinant geografinę padėtį, kraštovaizdžius, paplūdimius, urbanistinį kurorto sprendimą, viešbučių komfortabilumą bei aptarnavimą, povandeninio pasaulio turtus ir ne visuose kurortuose įmanomą ramybę, Taba atrodo esanti labai geras pasirinkimas.

Galvojate, jog visa, ką parašėme, tik reklaminiai blizgučiai? Nuvažiuokite. Ir įsitikinsite, ir pailsėsite.

Kiti Egipto regionai:

 

Makadi Bay - Norite ramaus poilsio? Vykite į Makadi Bay. Makadi Bay yra laikomas madingiausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Jis įsikūręs vos už trisdešimt minučių kelio nuo triukšmingos Hurgados. Begaliniai smėlio, kopų paplūdimiai, laukinės pakrantės plotai su skaidriausiu vandeniu jau keletą metų pripažinti viena iš populiariausių Egipto vietų. Makadi Bay kurortas sukurtas specialiai šalies svečiams. Teritorijoje vietiniai negyvena, todėl kurortas pasižymi ramybe.

Marsa Alamas - Kadaise buvo mažas žvejų kaimelis. Dabar jis vienas iš sparčiausiai besivystančių kurortų Raudonosios jūros pakrantėje. Jis yra rytų Egipte vakarinėje Raudonosios jūros pakrantėje. Marsa Alamas – tylus, ramus kurortas, atokiai nuo sausakimšų miestų šurmulio. Pagrindiniai kurorto privalumai – itin švari ir skaidri jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėti koraliniai rifai ir itin turtinga povandeninė flora bei fauna.

Soma Bay - Soma Bay yra palyginti naujas, bet labai populiarus Egipto kurortas tarp aktyvaus poilsio gerbėjų. Gamta čia nuostabi: gražiausi koralų rifai šalyje ir ypatingai smulkus smėlis, žėrintis saulėje kaip auksas. Aplink nėra jokių gyvenviečių, šalia – jūra su nuostabiais koraliniais rifais ir niekada nesibaigiančiu maudynių sezonu.

Safaga - Šis 55 km nuo Hurgados nutolęs nedidukas Raudonosios jūros pakrantės miestelis sužavės ramybe ir paprastumu. Vietiniai gyventojai – paslaugūs, šilti, tačiau neįkyrūs. Čia nerasite triukšmingų pramogų ar didžiulių prekybos centrų, o viešbučiai pasitiks šeimyniška ir jaukia atmosfera.

El Gouna - Netoli 30 km į šiaurę nuo Hurgados esantis El Gouna kurortas buvo negyvenama dykuma, bet 1990-aisiais viskas pasikeitė, kai šį miestą įkūrė milijonierius Samih Sawiris. Vienas iš pirmųjų pasaulyje privačių miestų, priklausančių vienam žmogui. Mieste visus metus šviečia saulė. Kurortas laikomas madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu Raudonosios jūros pakrantėje.

Hurgada - Kiekvienas nesunkiai atras sau širdžiai mielą užsiėmimą. Galima gėrėtis Raudonosios jūros grožybėmis, užsiimti giluminiu ar paviršiniu nardymu, burlenčių ar banglenčių sportu, bet galima ir tiesiog maloniai šildytis egiptietiškos saulutės spinduliuose.

Šarm aš Šeichas - yra tapęs mėgstamiausiu ir brangiausiu Egipto kurortu. Randasi Sinajaus pusiasalio pietuose, prie Raudonosios jūros.Įsikūręs Sinajaus pusiasalio pietuose. Dėl daugelio čia vykstančių tarptautinių taikos konferencijų Šarm aš Šeichas dar vadinamas „Taikos miestu“.

Orai Taba. Kada keliauti?

Taba savo klimatą klasifikuoja, kaip karštą dykumą, kaip likusi Egipto dalis. Liepa yra šilčiausias mėnuo, kai vidutinė temperatūra yra 33 ° , o šalčiausia yra sausis, kai temperatūra 15 ° C. Drėgniausias mėnuo yra vasaris, kai vidutiniškai būna 9 mm lietaus. Geriausias mėnuo maudytis jūroje yra liepa, kai vidutinė jūros temperatūra yra 28 ° C.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: