Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža

Kelionės akcentai

 • Svečiuosimės charizmatiškoje Tailando sostinėje Bankoke
 • Aplankysime unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų
 • Gyvensime egoztiškuose nameliuose ant upės Kvė
 • Susipažinsime su niekuomet nemiegančia pramogų sostine Pataja
 • Aplankysime Kambodžą - nuostabią šventyklų šalį, prarastą laiku
 • Ilsėsimės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Čango saloje
Nuo1970
2024 01 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3070
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Atostogų Tailande metu turėsite galimybę aplankyti kitą Pietryčių Azijos šalį — Kambodžą, nuostabią šventyklų šalį.

Tad mūsų siuloma kelionė bus puikus pasirinkimas aktyviems ir smalsiems keliautojams. Turtingos programos dėka galėsite susipažinti su dviejų nuostabių šalių kultūra ir įžymybėmis.  Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande! Labas, Kambodža! 

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

KRISTINA

Tailandas yra mano antri namai, kuriuos be galo myliu. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu. Kiekvienas, atvykęs čia, atras kažką savo – Tailandas tikrai turi ką pasiūlyti: naktinis Bankoko gatvių šurmulys, užburianis salų gamtos grožis, vietinių žmonių šypsenos, gilių tradicijų puoselėjami masažai…na, o geriausia atvažiuoti ir viską patirti patiems!

Tailande Kristina gyvena nuo 2011 m. Ji puikiai pažįsta šią egzotišką šalį, jos savitą kultūrą bei vietinius gyventojus tiek iš asmeninės patirties keliaujant, tiek iš nuosavo verslo Bankoke perspektyvos. Ekologijos studijas baigusi Kristina ne tik visapusiškai atskleis Tailando ypatumus ir įdomybes, supažindins su turtinga šalies istorija, bet ir bus tikras įkvėpimas tiems, kurie nori daugiau sužinoti apie atsakingą keliavimą.

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

VYTĖ

Nuo pat studijų laikų mėgau keliauti po Azijos šalis ir viena jų, kurią naršydama po pasaulį labai
pamilau, buvo Tailandas. Nuo skanaus maisto, triukšmingų gatvių ir besišypsančių vietinių iki
nuostabios gamtos, Tailandas atvėrė galimybes surasti prasmę teikiantį kelionių vadovės darbą
ir supažindinti keliautojus iš Lietuvos su šia unikalia šalimi bei jos turtinga istorija. 
Vytė pradėjo keliauti po pietryčių Aziją pabaigusi sinologijos studijas Kinijoje 2019 metais. Šiuo
metu Tailandas Vytei yra kaip antri namai. Ji taip pat yra ir aviacijos žurnalistė, tad norintiems
sužinoti ne tik apie Tailando istoriją ir kultūrą, bet ir apie aviacijos ypatumus šalyje, tai bus puiki
proga. 

 

Preliminarūs skrydžio laikai:

 

Vilnius 19:50 – 23:55 Stambulas 01:55 –15:00 Bankokas (+1)

 

Bankokas 23:30 – 06:10 Stambulas 09:10 – 11:10 Vilnius (+1)

 

Arba

 

Vilnius 11:40 – 15:35 Stambulas 18:35 – 07:50 Bankokas (+1)

 

Bankokas 22:55 – 05:45 Stambulas 08:55 – 10:50 Vilnius (+1)

1
diena
VILNIUS – BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu Stambule. Skrisime su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė neprailgs ir bus komfortabili. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve patiekiamu maitinimu.
2
diena
BANKOKAS
Nusileidus Bankoko oro uoste mus pasitiks kelionės vadovas ir būsime pervežti į viešbutį. Bankokas – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Pirmąjį vakarą pasiūlysime pavakarieniauti aukščiausiame Tailando viešbutyje „Baiyoke Sky“*, kur ne tik mėgausimės jūros gėrybių bei tajiškais patiekalais, bet ir vaizdu į naktinį Bankoką iš 300 metrų aukščio.  Nakvynė Bankoke.

3
diena
BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsime Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas. Po apsilankymo šventykloje kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace), kurie iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya) ir vėliau leisimės į pasiplaukiojimą kanalais. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais – laisvas laikas. Vakare pasiūlysime pavakarieniauti* Chaophya Cruise. Nakvynė Bankoke.

4
diena
BANKOKAS – DAMNEN SADUAKAS – KANČANABŪRIS – KVĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančanabūrio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. 

Apsilankę turguje keliausime link dar vienos garsios Tailando vietos – Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Papietavę vietiniame restorane turėsime progą pasivaikščioti „Mirties geležinkelio“ bėgiais, o tada mūsų lauks kelionė iki dar vienos geležinkelio atkarpos, nuo kurios atsivers nepakartojama panorama į upės slėnį. Čia taip pat aplankysime Krasės urvą (Krasae Cave) bei vietinį turgų.

Vėliau keliausime iki prieplaukos, nuo kurios tradiciniu laiveliu plauksime link džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Čia mūsų lauks pasivaikščiojimas krante įsikūrusiame Monų genties kaimelyje. Monai  tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Grįžę iš kaimelio galėsime dienos nuovargį nusiplauti upėje ir išbandyti egzotiškas maudynes. Vėliau mūsų lauks vakarienė bei galimybė pasimėgauti tradiciniu Monų šou*, surengtu specialiai viešbučio svečiams. Nakvynė nameliuose ant upės Kvė.

5
diena
KVĖ UPĖ – ERAVANO NACIONALINIS PARKAS – PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Papusryčiavę leisimės apžiūrėti įspūdingų Eravano nacionaliniame parke esančių krioklių (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (kelionė truks ~5 valandas) – miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

6
diena
PATAJA (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje važiuosime apžiūrėti itin autentiškos tailandietiškos šventyklos – Tiesos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. 

Vėliau turėsime galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Galėsime pasidžiaugti laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto („Alcazar Cabaret“)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

7
diena
PATAJA – POIPETAS – SIEM REAPAS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Kambodžos (kelionė truks ~ 4 valandas) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siem Reapą (kelionė truks ~ 2,5 valandos).

Esant laikui šią popietę aplankysime Tonle Sapo ežerą, kitaip vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Jeigu nespėsime to padaryti šią dieną, tuomet aplankysime jį paskutinę viešnagės dieną. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongo upe jungia nedidelė upė. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsime progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Nakvynė Siem Reape.

8
diena
SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)
Diena bus skirta Angkoro senovės miestui – didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje. 

Ekskursiją pradėsime nuo miesto-tvirtovės Angkoro Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai. Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon)  gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkoro Tomo komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Bapuono šventyklą (Baphuon), įspūdingais ornamentais puoštas Dramblių ir Raupsų karaliaus terasas. Vėliau aplankysime garsiąją Džiunglių šventyklą (Ta Phrom). Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos.

Papietavę* apsilankysime žymiojoje Angkoro Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje. Po įspūdingos ekskursijos grįšime į viešbutį atsipūsti ir vėliau mūsų lauks vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su tradiciniais khmerų šokiais. Nakvynė Siem Reape.

9
diena
SIEM REAPAS – KULENO KALNAS – SIEM REAPAS (pusryčiai)
Po pusryčių apsilankysime Kuleno nacionaliniame parke (Phnom Koulen). Pamatysime uoloje iškaltą Rymančio Budos statulą ir kambodžietiškąją Gangos upės versiją – Tūkstančio lingų upę. Visi norintys nusiplauti kelionės dulkes, galės pasimėgauti vandens malonumais įspūdingo dydžio krioklyje.

Nusileidę nuo kalno tęsime kelionę. Aplankysime dar vieną šventyklą. Banteai Srėjus (Banteay Srei) – tai X a. statyta šventovė, išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra. Pakeliui į viešbutį sustosime palmių cukrų gaminančiame kaimelyje, kur susipažinsime su gamybos procesu, paragausime saldainius primenančio palmių cukraus ir turėsite galimybę jo įsigyti. Nakvynė Siem Reape.

10
diena
SIEM REAPAS – ČANGO SALA (pusryčiai)
Papusryčiavę atsisveikinsime su Kambodža ir grįšime į Tailandą. Kirtę sieną važiuosime dar apie 3-4 valandas, o po to keltu kelsimės link tropikais pulsuojančios Čango (Koh Chang) salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Čange.
11 – 14
dienos
POILSIS PRIE JŪROS ČANGO SALOJE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Čango saloje. Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasiekti galima tik einant per vešlias džiungles. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

15
diena
ČANGO SALA – BANKOKAS – VILNIUS (pusryčiai)
Papusryčiavę viešbutyje dar turėsime laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę* trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės į žemyninę Tailando dalį  ir važiuosime į oro uostą (kelionė truks ~ 5 valandas), iš kurio vakare mūsų lauks skrydis į Vilnių.
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1970
2024 01 11 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3070

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ie&sca

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža

Sandra
2023-11-10
10
Puikiai suplanuota ir organizuota kelionė. Ačiū Vytei už nuoširdumą ir visai mūsų šauniai keliautojų kompanijai. Rekomenduoju rinktis kelionę su Kambodža.
Marina
2023-04-28
10
Labai gerai suplanuoti maršrutai. Superinė gidė Vytė, kuri atsižvelgia į oompanijos poreikius. Įdomiai pasakoja apie šalį,siūlobišbandyti naujoves.,komunikabili,draugiška. Ačiū nerealiai 17 žmonių kompanijai. Visi nuostabūs ir draugiški. Viešbučiai geri, pusryčiai skanūs.. Ekskursijos įdomios. Gidė Vytė su vietiniais gidais išmanantys savo darbą.
Eglė
2023-03-28
9
Laba diena, ačiū už nuostabią kelionę, patyrėme tikrai daug įspūdžių. Gidas Arūnas puikiai pravedė kelionę. Viešbučiai geri, švarūs, tik maistas nelabai pritaikytas europiečiams,bet čia juk Tailandas.
Nijolė
2023-03-22
10
Kelionė puikiai suplanuota, visos lankytinos vietos įdomios, palikusios daug gerų įspūdžių. Visi parinkti viešbučiai atitiko lukesčius,pilnai pakanka rinktis3* viešbučius.
Jūratė
2023-03-16
10
Vienas pastebėjimas;)rekomenduočiau atmintinėje parašyti, kad reikalingi vandens batai;)jie tikrai labai praverstų maudantis kriokliuose;) Nuostabi kelionė su puikia gide Kristina, kuri išies labai myli Tailandą ir Kambodžą, ir ta meile, ir žiniomis pasidalino su savo keliautojais. Ačiū, Kristina
Bronislava
2023-03-16
10
Patiko viskas, t.y pradedant agentūros darbuotoja Migle ir gide Kristina. Tai ne tik gedai atliekančios savo darbą,bet ir mylinčios dabą,kurį daro .pati kelionė nuostabi. Vienu žodžiu SUPERINĖ! Pranoko mano lūkesčius,o kadangi ši kelionė buvo man dovana-tai įspūdžiams ir džiaugsmui nėra ribų. Keliaukit su Kekionių Akademija.
Albertas
2023-03-14
9
Visa kelionė buvo puikiai suorganizuota, viskas vyko sklandžiai, be jokių nemalonių nuotykių. Labai patiko gidės Kristinos profesionalus ir nuoširdus darbas. Aišku, kad kai kurias išvykas būtų galima pakeisti į kitas, pavyzdžiui nieko įdomaus - juvelyrinių dirbinių turgaus ir geležinkelio apžiūra, bet čia tik smulkios detalės, didžioji dalis išvykų buvo labai įdomios. Puikiai orgnizuota kelionė, įdomūs objektai, profesionali gidė.
Evaldas
2023-03-14
10
Geras organizavimas ir gera kelionį. Rinktis šią kelionę.
Jelena
2023-03-14
10
Puikiai organizuota kelionė, nuostabi, profesionali vadovė Kristina! Patiko viskas, turiu pastabų tik dėl viešbučių paskutiniame etape, Koh Čango saloje, ( jiems tikrai trūksta renovacijos).
Jolanta
2023-02-28
10
Tiesiog viskas labai patiko Kelionė labai patiko. Nuostabi šalis, nuostabūs žmonės! Labai gerai sudėliota programa, gera organizacija, tikrai daug pamatėme ir sužinojome. Nuostabi vadovė Kristina, tikrai išmananti savo darbą, suteikė daug naudingos informacijos ir patarimų. Didelis ačiū jai. Gyvenome 3* viešbučiuose. Viešbučiai tikrai geri, viskas patiko, visko užteko, o labiausiai džiaugėmės pasirinkimu, kai atvykome į Koh Chang salą. Viešbutis ant jūros kranto, labai gražus paplūdimys, tiesiog jauki ir graži aplinka. Kambariai tvarkingi, dideli, skanūs pusryčiai.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Tailandą jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.
Apgyvendinimas 3*viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 4*viešbutyje poilsio metu Apgyvendinimas 4*viešbutyje poilsio metu

3.5* Koh Chang Kacha Hillside

Kambario tipas: Hillside deluxe room

Kaina iki 2024 m. vasaros: 1970 EUR + skrydis

Kaina nuo 2024 m. rudens: 2167 EUR + skrydis

4* Awa Koh Chang Resort

Kambario tipas: Deluxe room

Kaina iki 2024 m. vasaros: 2134 EUR + skrydis

Kaina nuo 2024 m. rudens: 2347 EUR + skrydis

4.5* Sylvan Koh Chang Resort

Kambario tipas: Deluxe Beachfront room

Kaina iki 2024 m. vasaros: 2184 EUR + skrydis

Kaina nuo 2024 m. rudens: 2399 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose (13 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė ant upės Kvė, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Siem Reape, 5 nakvynės Čango saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 2 pietūs; 2 vakarienės);
 • Vietinio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Oro uosto pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Bankokas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 715 EUR iki   1240 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (3* viešbučiuose – 480 EUR, 4* viešbučiuose - 510 EUR; 4,5* - 580 EUR);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos žvaigždute *; (Vakarienė Baiyoke Sky ~ 38 eur., vakarienė Choaphya kruize ~ 47 eur., Monų kultūrinis šou ~ 6 eur Lady boy šou ~ 30 eur)
 • Kambodžos viza (~ 60 USD). 
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Kristina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams. Kelionės kaina perskaičiuojama. 
 • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko;
 • Pervežimų trukmė:
  Eravano nacionalinis parkas  Pataja ~5 val.;
  Pataja  Poipetas (Kambodžos pasienis) ~4 val., Poipetas  Siem Reapas ~2,5 val., iš viso kelionė truks ~7 val.;
  Siem Reapas Poipetas ~2,5 val., Poipetas viešbutis Čango saloje ~5 val. 
  Čangas  Bankoko oro uostas ~5-6 val.;
 • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio;  Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų;
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Yra galimybė šią kelionę rinktis be Kambodžos. 

Kelionę galima papildyti

  • Pasirinkite viešbutį Čango saloje, kuriame norėtumėte ilsėtis.

Apgyvendinimo variantai

KOH CHANG KACHA RESORT 

Kambario tipas: Hillside deluxe room

Labai gerai įvertintas viešbutis, kuo puikiausiai tinkantis keliauti su vaikais, siūloma daugybė pramogų bei užsiėmimų. Skirtingi kambarių tipai siūlo daugybė patogumų.

AWA KOH CHANG RESORT »

Kambario tipas: Deluxe room

Vieta: šis viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, įlipimas į jūrą nuo laiptukų, iki viešo smėlio paplūdimio apie 400 m. 

Kambariuose: rasite oro kondicionierius, svetainės zonas, palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius ir vonios kambarius su dušais, plaukų džiovintuvais bei šlepetėmis. Kai kurių numerių vonios kambariuose yra vonios.

Viešbučio teritorijoje: viešnagės metu galėsite lankytis restorane ir bare prie baseino bei ilsėtis SPA ir sveikatingumo centre. Vaikai laukiami jiems skirtame klube. Automobilius galima pasistatyti nemokamoje viešbučio aikštelėje.

SYLVAN KOH CHANG RESORT

Kambario tipas: Deluxe Beachfront room

„SYLVAN Koh Chang“ yra palei paplūdimį, iš kurio atsiveria 4 salų vaizdai, vos už 10 minučių kelio baidarėmis nuo Koh Man Nai. Viešbutyje yra lauko baseinas, o visuose kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas. 

Kelionės užsakymas

Nuo
1970

+ skrydis apie: 1100 visiems su skrydžiu: 3070
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje
Tailandas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.