Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Kontrastingasis Tailandas su poilsiu Krabyje ir Puketo saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Ieškoma pavienė moteris išvykimui 2019-02-23-2019-03-08
  • Susipažinsite su verdančiu sostinės Bankoko gyvenimu
  • Leisite laiką gamtos apsuptyje Soko nacionaliniame parke
  • Ilsėsitės net dvejuose Tailando kurortuose: Krabio kurorte bei egzotiškoje Puketo saloje
  • Gaminsite egzotiškos maisto gaminimo pamokėlės metu
  • Turėsite galimybę aplankyti Pi Pi salas ir išsimaudyti karštose versmėse

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  Simona

  Didžiausia mano gyvenimo kelionė po Tailandą tęsiasi jau ketvirtus metus. Ketvirtus metus kolekcionuoju nuotykius, sutiktus žmones, patirtus įspūdžius, o ne daiktus. Šį laiką skyriau pažinti ir suprasti europiečiams tolimą kultūrą, aplankyti įdomiausias Tailando vietas, išskanauti visus patiekalus, pravaikščioti nemindžiotus takus, į kuriuos jokia kelionių knyga neveda. „Tailandietiškos“ patirties prikaupta daug, tad ja būtina pasidalinti! Ši kelionė skirta tiems, kieno akys pasiilgę gražių vaizdų, žydros jūros, nuostabios gamtos, šilumos žiemą, skanaus maisto ir kitokios kultūros, kas, žinoma, gali turėti ir mums ne visai suprantamą prieskonį. Šiuo metu Krabis – mano namai, pasidalinsiu su keliautojais ir slaptomis jo vietomis! Būsimiems keliautojams palinkėčiau atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir mėgautis kiekviena kelionės minute, gerti į save įspūdžius ir parsivežti kuo daugiau atsiminimų! Visu kitu pasirūpinsiu aš!

   

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku. Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys pamatyti gatvės prekybą, paragauti egzotiškų vaisių ar tiesiog pasmalsauti, kuo gyvena vietinai, galės pasivaikščioti aplink viešbutį besiraizgančiomis gatvėmis. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsite Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas.  

  Iš karto po apsilankymo Po šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksite į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya). Vėliau leisitės į pasiplaukiojimą kanalais ir pasižvalgysite po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais jūsų lauks pažintis su Tailando brangakmeniais. Pakviesime jus apsilankyti „Gems Gallery“, kur ne tik sužinosite, iš kur atkeliauja brangieji akmenys, kuriais garsėja ši šalis, bet ir galėsite įsigyti kokybiškų dirbinių, kurie visą gyvenimą primins jums apie kelionę po Tailandą. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – SOKO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, važiuosite į Bankoko oro uostą ir skrisite į Tailando pietuose esančią Surat Tanio (Surat Thani) provinciją. Vos atskridę trauksite į unikalųjį Soko nacionalinį parką (Khao Sok), kurio gamtos grožis prikausto žvilgsnį nuo pirmos iki paskutinės viešnagės akimirkos.  Pirmiausia vyksite į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria neaprėpiamų tropinių džiunglių ir Čeolano ežero (Cheow Lan) panorama. Iš apžvalgos aikštelės galima aiškiai matyti Khao Sok Nacionalinį parką išvagojusias perėjas, lankomas itin retų rūšių gyvūnų.

  Kelionę tęsite didžiule medine valtimi, kuria leisitės į ekskursiją ežeru. Apsistosime vandens paviršiuje plūduriuojančiame viešbutyje, kur ir pietausite. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į kalnų masyvus. Turėsite atskirus namelius su terasomis, nuo kurių, panorus atsigaivinti, galima šokti tiesiai į ramiai tyvuliuojantį ežerą (nemokamai bet kuriuo paros metu galėsime naudotis baidarėmis).

  Įsikūrus ir trumpai pailsėjus jūsų lauks nesudėtingas valandos trukmės pasivaikščiojimas po džiungles. Jeigu pasiseks, gyvos gamtos apsuptyje išvysite ir laukinių gyvūnų. Pasivaikščiojimą vainikuos legendinė koralų ola, link kurios įėjimo plauksite bambukiniais plaustais, lydimi vietinio gido. Apžiūrėję olą grįšite į viešbutį. Likęs laikas – laisvas, skirtas poilsiui ir maudynėms. Dienos pabaigoje jūsų lauks vakarienė viešbučio restorane. Nakvynė nameliuose ant ežero nacionaliniame Soko parke.

 • 5 diena

  SOKO NACIONALINIS PARKAS  KRABIS (pusryčiai, pietūs)

  Ankstyvas rytas Čeolano pakrantėje – pats įsimintiniausias laikas paroje. Tai unikali proga išvysti, kaip šiame rojaus kampelyje brėkšta aušra, sklaidosi debesys, palengva lyg kvėpuodamas prieš akis ežeras leidžia į viršų garo sroves, kurios virš pakrantėje esančių uolų sudaro lengvus debesis.  Po pusryčių viešbutyje, keliausite ežero krantinės link, mėgausitės nepaprasto grožio įlankos, kurią puošia karstinės uolos, atsispindinčios veidrodiniame ežero paviršiuje, vaizdais. 

  Šios dienos tikslas – pasiplaukiojimas kanoja arba bambukiniu plaustu džiunglėse tekančia negilia Soko upe. Tai nuostabus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti išraizgytos upės pakrančių vaizdais. Po pasiplaukiojimo upe jūsų lauks pietūs – skanausite tradicinės pietų Tailando virtuvės patiekalų. Nakvynė Ao Nange esančiame viešbutyje.

 • 6 diena

  POILSIS PRIE JŪROS KRABYJE (pusryčiai)

  Diena bus skirta poilsiui. Krabis patiks gamtos mylėtojams, pirmenybę teikiantiems tiek ramiam ir idiliškam, tiek aktyviam poilsiui. Kvapą gniaužianti salos gamta nepalieka abejingų: uolos, džiunglės, kriokliai ir nekasdieniai vaizdai. Į Krabį vilioja ne tik išskirtinė gamta, bet ir nedideli turgeliai, suvenyrų parduotuvėlės, jaukios kavinukės, atpalaiduojantys tailandietiški masažai. Vakare galima apsilankyti „Ladyboys“ kabarete* (teirautis gido). Atostogų Krabyje metu numatytos kelios papildomos ekskursijos su vadovu. Norėdami keliauti kitomis dienomis be vadovo, galėsite užsisakyti ekskursijas vietoje.

 • 7 diena

  KRABIS (pusryčiai, pietūs)

  Šią dieną jūsų lauks tailandietiško maisto gaminimo pamokėlė. Vietinė šefė pasidalins kulinarinėmis tajų paslaptimis ir mielai padės, kai patys gaminsite sau pietus iš egzotiškų ir tailandiečių virtuvėje nepamainomų ingredientų. Patiekaluose būtinai bus atriųjų pipirų, imbiero, kvapniosios citrinžolės, kokosų pieno ar šviežių karališkų krevečių. Pasimėgavus savo gamybos pietumis, lauks laisvas laikas, skirtas poilsiui ar pramogoms – Krabyje išvystytos vandens pramogos (ypač nardymas), o ekstremalesnių pojūčių išsiilgę galės išmėginti alpinizmą.

 • 8 diena

  IŠVYKA Į RAILIO PAPLŪDIMĮ (pusryčiai)

  Šiandien keliausite į Railio paplūdimį (Railay), iki kurio tradicine valtimi plauksite apie 20 min. Vien kelionės iki šios vietos metu jus užburs nuostabūs tropikų vaizdai – žydros Andamanų jūros, vešliais augalais apaugusių uolų bei ryškiomis vėliavomis išmargintų laivelių, kuriuose vietiniai leidžia savo saldžią kasdienybę, peizažas. Railio paplūdimys  vaizdingas pusiasalis tarp Krabio bei Ao Nango miestų. Įspūdingos vietos nardymui, ilgi pasivaikščiojimai balto smėlio paplūdimiu ir nepakartojamo grožio klinčių uolos, puikiai tinkamos alpinizmui – tai ypač populiari vieta Tailande, į kurią turistai atvyksta dėl pasakiškų vaizdų ir atpalaiduojančios ramybės. 

 • 9 diena

  KRABIS (pusryčiai)

  Šią dieną jūsų lauks išvyka po Krabio apylinkes. Pirmas sustojimas  Tigro uolos šventykla (Tiger Cave Temple). Viršūnės link veda 1 237 laipteliai, bet juos įveikti tikrai verta, nes viršuje atsiveria žadą atimanti Krabio ir Andamanų jūros panorama. Vėliau pasimėgausite karštųjų versmių (Hot Springs) voniomis. Tai miniatiūrinės oazės, įsikūrusios įspūdingose Siono uolose. Maždaug +35-40 laipsnių upelio vanduo teka natūraliomis kaskadomis į didesnę ir vėsesnę upę. Apsilankymas karštosiose versmėse nebūtų užbaigtas be maudynių netoliese esančiame Smaragdiname tvenkinyje (Emerald pool). Tokį pavadinimą jis gavo ne šiaip sau – šis tvenkinys tikrai yra nuostabios smaragdinės spalvos. Jį pripildo natūralūs upeliai, tekantys iš gėlavandenių šaltinių, esančių aukščiau tūnančioje kalkakmenio kalvoje.

 • 10 diena

  KRABIS  PUKETAS (pusryčiai)

  Papusryčiavus jūsų lauks kelionė į kitą poilsio vietą – Puketo salą (Phuket). Puketas  tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti. Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai.

 • 11 diena

  POILSIS PUKETO SALOJE/IŠVYKA Į DŽEIMSO BONDO SALĄ* (pusryčiai)

  Šią dieną pasiūlysime  motorine valtimi vykti į Phang Nga įlanką*, kuri garsi adatos formos Tapu salele, dar vadinama Džeimso Bondo sala. Savo vietą pasauliniame žemėlapyje ši sala rado, kai nuostabūs vaizdai buvo panaudoti filme apie agentą 007. Kelionės metu plaukdami link Phang Nga grožėsitės mažomis įlankėlėmis, galėsite sustoti išsimaudyti slėptuvę primenančiuose paplūdimiuose bei klausytis vietinio gido istorijų ir legendų apie aplinkines vietas. 

 • 12 diena

  POILSIS PUKETO SALOJE / IŠVYKA Į PI PI* (pusryčiai)

  Šią dieną su vadovu galėsite nuplaukti iki Pi Pi salyno (Phi Phi)* ir pasigrožėti iš melsvo vandens gelmių kylančiomis stačiomis klintinėmis uolomis, salų pakrantėje tarp urvų nutįsusiais balto smėlio paplūdimiais bei juos atkakliai skalaujančia smaragdinio vandens jūra. Vanduo čia toks skaidrus, kad daugelyje vietų labai gerai įžiūrimas jūros dugnas ­– atsiveriantis povandeninis pasaulis yra tikras rojus nardytojams. Įdomu ir tai, kad būtent čia, aukštose Pi Pi salos uolose renkami kregždžių lizdai, iš kurių gaminamas vienas kiniškas delikatesas – kregždžių lizdų sriuba. Pi Pi salas ypač išgarsino filmas „Paplūdimys"(„The Beach“) su amerikiečių aktoriumi Leonardo Di Caprio, kuris buvo filmuojamas būtent čia.

  + 7

 • 13 diena

  POILSIS PRIE JŪROS PUKETO SALOJE  (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Puketo saloje. Norintieji galės užsisakyti papildomas ekskursijas viešbutyje ar tiesiog gatvėje. Pasirinkimas čia platus: nuo ekstremalaus raftingo upe iki kopinėjimo uolomis ar nardymo su specialia įranga.

 • 14 diena

  PUKETAS  VILNIUS

  Ankstyvas pervežimas į Puketo oro uostą, atsisveikinsime su spalvinguoju Tailandu ir skrisite į Vilnių. Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai11

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 vasaris
Šeš, Vas 23Penkt, Kov 8 Vietų nebėra
2020 sausis
Šeš, Saus 25Penkt, Vas 7 16
2020 vasaris
Šeš, Vas 22Penkt, Kov 6 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1495 EUR
 

+ skrydis apie 760 EUR
su skrydžiu nuo 2255 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* - 4*  viešbučiuose

Berkeley Hotel
(prime tipo kambarys)

Laguna Chiewlarn Khao Sok

(standard house tipo kambarys)

Peace Laguna Krabi
(superior tipo kambarys)

Kata Palm Resort Phuket

(superior pool view tipo kambarys)

Nuo 1495 EUR/asm + skrydis

Berkeley hotel »

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoke, nuo viešbučio iki tarptautinio oro uosto 30 minučių kelio, iki viešojo transporto stotelės 10 minučių kelio, iki apsipirkimo centro 10 minučių kelio.

Kambariuose: erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, oro kondicionierius, mini barus, seifus, vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis internetas

Laguna Chiewlarn Khao Sok »

Vieta: iki Puketo miesto 100 km. Iki Ratchaprahos ežero 4 km.

Viešbutis: viešbutis įsikūręs tarp kalnų. Iš kambarių atsiveria puikūs kraštovaizdis. Kambariuose ir vonios kambariuose rasite visus reikiamus patogumus. Svečiams siūlomos įvairios sporto pramogos. Restorane tiekiamas tradicinis maistas. Netoliese yra prekybos centras.

Peace Laguna Krabi »

Vieta: įsikūręs Krabi kurorte, 4 min kelio iki paplūdimio, iki oro uosto 45 min kelio, iki Ao Nang paplūdimio 15 min kelio. 

Viešbutis:
 viešbutyje yra 25 standartiniai kambariai (36 kv. m.), 66 superior tipo kambariai (54 – 59 kv. m.), 17 geresnių (superior) kotedžų (70 kv. m.), 25 liukso klasės kotedžai (70 kv. m.) ir 16 privačių kotedžų (75 kv. m.). Viešbučio kategorija šalyje – 4*.

Kata Palm Resort Phuket »

Vieta: įkurtas Muang kurorte Phuket saloje, 10 min kelio iki Kata paplūdimio, 30 min kelio iki Puket miesto ir tarptautinio oro uosto, iki Bankoko 840 km.

Viešbutis: pastatytas 2001 metais. Viešbutį sudaro 184 kambariai. Kambarių tipai: geresnis (superior) dvivietis numeris, prabangus (deluxe) numeris, ypatingai prabangus (deluxe) dvivietis numeris, prašmatni vila, prabangus (deluxe) dvivietis kambarys su dvigule arba 2 atskiromis lovomis, premjerinis liukso (suite) numeris. Viešbučio kategorija šalyje –4 *.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Vidiniai skrydžiai Bankokas  Surat Tanis;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Apgyvendinimas 3-4* viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė nameliuose ant ežero Soko nacionaliniame parke; 5 nakvynės Krabyje, 4 nakvynės Pukete;
  • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas Vilnius;
  • Tailando vienkartinė viza (~ 31 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos, pažymėtos žvaigždute *;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Simona. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais
  • Priemoka už vienvietį kambarį 650 EUR.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas lydės į ekskursijas po Džeimso Bondo salą, Pi Pi ar pasiplaukiojimą raftingais tik tuomet, jei norinčiųjų vykti skaičius bus ne mažesnis nei 6 asm.
  • Kelionės organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. „Visa on arrival“ kaina asm. yra apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas – viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
  • Kelionės vadovas pasitiks Bankoke.
  • Skrydžių informacija:

                   Vilnius – Stambulas 12:25 – 16:05

                   Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45

                   Puketas – Stambulas 06:00 – 13:05

                   Stambulas – Vilnius 16:00 – 17:55

UP
Išskleisti kelionių paiešką