Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Tailando sostinėje – charizmatiškajame Bankoke
  • Lankysite unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų
  • Gyvensite nameliuose ant upės Kvė
  • Susipažinsite su Tailando pramogų bei linksmybių centru – Pataja
  • Grožėsitės senoviniu Angkoro periodo kompleksu ir žymiausia jo dalimi – Angkoro šventykla
  • Lankysite įspūdingą kaimą ant vandens Tonle Sapo ežere 
  • Ilsėsitės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Čango saloje
  • LABAI SVARBU:
  • Pasirinkus kelionę su Kambodža, vienkartinę Tailando vizą BŪTINA pasidaryti prieš išvykstant į kelionę. „Visa on arrival“ (viza oro uoste) variantas netinka.

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  KRISTINA

  Jau septinti metai mano namai yra Tailandas. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu.

  Keliautojams, vykstantiems į Tailandą, patariu neapsikrauti lagaminais – daug daiktų neprireiks, svarbiausia turėti patogią avalynę, lengvų rūbų ir saulės kremą. Nusiteikite, kad bus karšta, tikrai KARŠTA. Nebent pataikysite atvykti, kai kartą per metus oras kelioms dienoms „atšąla“ iki 25 ar net 20 laipsnių. Patariu kuo daugiau išragauti vietinių valgių, egzotiškų vaisių. Nebijokite gatvės maisto – tokio kaip Tailande niekur kitur nėra! Ir be abejo – būtinai išbandykite tradicinį tailandietišką masažą!

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 12:20 – 16:00 Stambulas – Bankokas 20:55 – 10:05 (+1)

  Bankokas – Stambulas 23:50 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25 

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku. Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys pamatyti gatvės prekybą, paragauti egzotiškų vaisių ar tiesiog pasmalsauti, kuo gyvena vietinai, galės pasivaikščioti aplink viešbutį besiraizgančiomis gatvėmis. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsite Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas.

  Iš karto po apsilankymo Po šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksite į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya). Vėliau leisitės į pasiplaukiojimą kanalais ir pasižvalgysite po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais jūsų lauks pažintis su Tailando brangakmeniais. Pakviesime jus apsilankyti „Gems Gallery“, kur ne tik sužinosite, iš kur atkeliauja brangieji akmenys, kuriais garsėja ši šalis, bet ir galėsite įsigyti kokybiškų dirbinių, kurie visą gyvenimą primins jums apie kelionę po Tailandą. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – TURGUS ANT VANDENS – KANČANABŪRIS – KVĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto čia renkasi vietos prekybininkai, atplaukdami valtelėmis, prikrautomis vaisių, daržovių bei suvenyrų ir tiesiai jums prieš akis ruošia gardų egzotišką maistą.

  Apsilankius turguje keliausite link dar vienos nuostabios Tailando vietos – Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Vieta gavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 300 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Papietavę vietiniame restorane ant upės kranto, vėliau turėsite progą pasivaikščioti „Mirties geležinkelio“ bėgiais ir apžvelgti nuostabų apačioje tekančios upės peizažą. Apžiūrėjus „Mirties geležinkelį“ jūsų lauks kelionė iki dar vienos geležinkelio atkarpos, nuo kurios atsivers nepakartojama panorama į upės slėnį. Čia taip pat aplankysite Krasės urvą (Krasae Cave) bei vietinį turgų.

  Vėliau keliausite iki prieplaukos, nuo kurios tradiciniu laiveliu plauksite link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Čia jūsų lauks pasivaikščiojimas krante įsikūrusiame Monų genties kaimelyje. Monai  tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsite su šiais žmonėmis, kurie labai stengiasi išsaugoti savo kultūrą. Pasidomėsite jų kasdienybe bei aplankysite vaikų mokyklą. Grįžę iš Monų kaimelio galėsite jėgas atgauti ir dienos nuovargį nusiplautį upėje ir išbandyti egzotiškas maudynes. Vėliau jūsų lauks vakarienė bei galimybė pasimėgauti tradiciniu Monų kaimelio gyventojų šou*, surengtu specialiai jums. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – ERAVANAS  PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę sėsite į valtelę ir pasimėgausite plaukimu upe. Atsikvėpti po aktyvaus ryto vyksite į tajų vaistinių žolelių ir vietinės kosmetikos pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, išbandyti gydomuosius balzamus ar tajiškos kosmetikos gaminius, bei jų įsigyti.

  Šiek tiek pailsėję leisitės apžiūrėti įspūdingo Eravano krioklio to paties pavadinimo nacionaliniame parke (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis  831 m, o ilgis  1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį Eravaną. Šį gamtos stebuklą galėsite stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (Pattaya) (kelionė truks ~5 valandas)  miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsite laiko. Nakvynė Patajoje.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje važiuosite apžiūrėti itin autentiškos tailandietiškos šventyklos – Tiesos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Ji pastatyta dar visai nesenai – 1981 metais. Šioje šventykloje ypatingai vertinamas menas, kultūra, filosofija ir tikėjimas. Todėl čia gali apsilankyti kiekvienas – nesvarbu koks žmogaus tikėjimas ar įsitikinimai. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. Galite įsivaizduoti, koks jausmas įėjus į jos vidų: oras persmelgtas medienos kvapais, erdvus vidus, įvairūs raštai ir visur aplinkui žaismingai išsidėsčiusios smulkios detalės, simbolizuojančios Tailandą. 

  Vėliau turėsite galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Pailsėkite ir pasidžiaukite laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. O kadaise tai buvo tik nedidelis žvejų kaimelis! Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto („Alcazar Cabaret“)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Žymiausių operečių scenos ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijos lankytojus linksmina kiekvieną savaitės vakarą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 7 diena

  PATAJA – TONLE SAPAS  SIEM REAPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Kambodžos (Cambodia) (kelionė truks ~ 4 valandas) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siem Reapą (Siem Reap) (kelionė truks ~ 2,5 valandas)Miestas žymus dėl Senojo prancūzų kvartalo, išsiskiriančio kinų architektūros elementais ir vis dar menančiu kolonijinius laikus. Šis ryškaus braižo kvartalas puikiai dera prie greta įsikūrusio šurmulingo turgaus. Senasis kvartalas – žymus turistų traukos centras: jame gausu viešbučių, restoranų, šokių klubų, krautuvėlių, skirtų turistams.

  Esant laikui šią popietę aplankysite Tonle Sapo ežerą (Tonle Sap), kitaip vadinamą „Puikiuoju ežeru“. Jeigu nespėsite to padaryti šią dieną, tuomet aplankysite jį paskutinę viešnagės dieną. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongo upe (Mekong River) jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsite progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Čia gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir etninės vietnamiečių grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lūšnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai, plaukiojantys įsėdę į didžiulius dubenis ir juokais gąsdinantys turistus pagautomis gyvatėmis. Po šio reginio vyksite į viešbutį. Nakvynė Siem Reape.

 • 8 diena

  SIEM REAPAS – ANGKORAS – SIEM REAPAS (pusryčiai, vakarienė)

  Diena bus skirta Angkoro (Angkor) senovės miestui – didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas. 

  Ekskursiją pradėsite nuo miesto-tvirtovės Angkoro Tomo (Angkor Thom) pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai. Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon)  gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysite kitus puošnius Angkoro Tomo komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Bapuono šventyklą (Baphuon), įspūdingais ornamentais puoštas Dramblių ir Raupsų karaliaus terasas (Terrace of Ellephants bei Terrace of King Leper). Vėliau aplankysite garsiąją Džiunglių šventyklą (Ta Phrom). Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos. Šventykla garsi visame pasaulyje, nes čia buvo filmuojamas garsusis filmas „Kapų plėšikė Lara Kroft“. 

  Prieš apsilankant žymiojoje Angkoro Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a., už papildomą mokestį papietausite. Ant dabartinės Kambodžos vėliavos besipuikuojantis pastatas ilgą laiką buvo apaugęs samanomis ir dingęs džiunglėse – khmerams praradus valdžią, šventykla buvo apleista. Tik po daugelio šimtmečių mokslininkai iš naujo atrado šį nuostabų istorinį palikimą. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje. Po įspūdingos ekskursijos grįšite į viešbutį atsipūsti ir vėliau jūsų lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su Khmerų genties šokiais.  Nakvynė Siem Reape.

 • 9 diena

  SIEM REAPAS  KULENAS  SIEM REAPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysite Kuleno nacionaliniame parke (Phnom Koulen). Šventa vieta laikomas kalnynas traukia ne tik budizmą ir hinduizmą išpažįstančius piligrimus iš viso pasaulio, bet ir turistus, norinčius pasigrožėti įspūdingu kalnų kriokliu. Aplankysite uoloje iškaltą Rymančio Budos statulą, esant galimybei, kelionės vadovė paprašys vietinio vienuolio palaiminti visą grupę ir užrišti specialias, apsauginių galių turinčias juosteles. Vėliau pamatysite kambodžietiškąją Gangos upės versiją – Tūkstančio lingų upę, kurios vanduo, tikima, yra šventas ir turi stebuklingų galių. Visi norintys nusiplauti kelionės dulkes, galės pasimėgauti vandens malonumais įspūdingo dydžio krioklyje.

  Nusileidę nuo kalno tęsite kelionę. Aplankysite dar vieną šventyklą. Banteai Srėjus (Banteay Srei) – tai X a. statyta šventovė, skirta induistų dievui Šivai. Išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra, ji primena iš smėlio nulietą pilį. Vis dėlto, labiausiai ši šventykla garsėja savo itin kruopščiais ir preciziškais raižiniais – sienas puošia sudėtingos dievų ir deivių skulptūrėlės. Pakeliui į viešbutį sustosite palmių cukrų gaminančiame kaimelyje, kur būsite supažindinti su gamybos procesu, paragausime saldainius primenančio palmių cukraus ir turėsite galimybę jo įsigyti. Nakvynė Siem Reape.

 • 10 diena

  SIEM REAPAS  ČANGAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsite su Kambodža ir grįšite į Tailandą. Kirtę sieną važiuosite dar apie 3-4 valandas, o po to keltu kelsitės link tropikais pulsuojančios Čango (Koh Chang) salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Čange.

 • 11 - 13 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS ČANGO SALOJE (pusryčiai)

  Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Čango saloje. Išvertus į lietuvių kalbą, salos pavadinimas reiškia „Dramblio sala“ – sala ne tik primena dramblio galvos formą, joje taip pat galima sutikti tikrai nemažai šių nuostabių gyvūnų. Su jais pasisveikinti ir jodinėjant pasimėgauti vaizdais iš aukštai, galima keliaujant į žygį džiunglėmis – mums, europiečiams, drambliai gal kiek neįprasta transporto priemonė, tačiau čia tai itin populiaru.

  Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Juos supančios manieringų palmių eilės, ant smėlio besimėtantys kokosai, vėjyje siūbuojančios sūpynės ir tik kur ne kur gražiame žydrame vandenyje plūduriuojančios žvejų valtelės – argi ne idiliškas vaizdas? Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Žygiai kalnuota tropinių miškų teritorija – viena mėgstamiausių salos lankytojų pramogų. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena

  ČANGAS – BANKOKAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje dar turėsite laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę trauksite į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsitės iki žemyninės Tailando dalies (kelionė truks ~ 5 valandas)  ir važiuosite į oro uostą, iš kurio vakare jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 gruodis
Treč, Gruo 25Ketv, Saus 9 12

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1520 EUR
 

+ skrydis apie 850 EUR
su skrydžiu nuo 2370 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

A-One Star
Standard tipo kambarys

3* viešbutis Siem Reapo mieste
Superior Main tipo kambarys

Klong Prao Resort Koh Chang
Standard C tipo kambarys

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

Pattaya Discovery Beach
Superior D-Beach

4* viešbutis Siem Reapo mieste
Superior Main tipo kambarys

Awa resort
Superior Hillside tipo kambarys

Kaina nuo 1520 Eur/asm+skrydis Kaina nuo 1808 Eur/asm+skrydis

Apgyvendinimo variantai 3* viešbučiuose. Kaina nuo 1520 EUR + skrydis

THE BERKELEY HOTEL »

Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoke, nuo viešbučio iki tarptautinio oro uosto 30 minučių kelio, iki viešojo transporto stotelės 10 minučių kelio, iki apsipirkimo centro 10 minučių kelio.

Kambariuose: erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, oro kondicionierius, mini barus, seifus, vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis internetas. 

RIVER KWAI JUNGLE RAFTS »

Standard tipo kambarys

Vieta: šis plaukiojantis viešbutis yra įsikūręs Sai Yok nacionalinio parko viduryje, ant Kvai Noi upės, Kančanaburio provincijoje, atogrąžų miškų apsuptyje. Iki Phutakian prieplaukos ilga valtimi nuplauksite vos per 20 minučių.

Kambariuose: siūloma apsistoti ekologiškuose numeriuose, plūduriuojančius ant bambukinių plaustų. Vietoj elektrinio apšvietimo naudojami žibintai – taip sukuriama dar ramesnė išskirtinė viešbučio atmosfera. Kiekviename numeryje įrengtas dušas ir tualetas. Išėję iš kambarių rasite lauko denius su gultais ir hamakais.

Viešbučio teritorijoje: svečiai gali pasivaikščioti po krante esantį Monų kaimelį bei pasigrožėti upės panorama nuo netoliese įrengtos apžvalgos aikštelės. Vakare galima pasimėgauti tradiciniu Monų pasirodymu arba, iš anksto užsisakius, atpalaiduojančiais masažais.

A-ONE STAR »

Standard tipo kambarys

Vieta: tik už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinio Patajos paplūdimio ir centrinės gatvės.

Kambariuose: viešbutis siūlo modernius numerius su balkonais su vaizdu į jūrą. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas. Visuose kambariuose yra šlepetės, palydoviniai kanalai, plokščiaekraniai televizoriai ir elektrinis virdulys.

Viešbučio teritorijoje: restorano terasoje tiekiami Tailando ir Europos virtuvių patiekalai. Nuo viešbučio vos per 5 minutes pėsčiomis galima pasiekti Patajos pramogų gatvę su daugybe parduotuvių ir naktinių klubų.

3* VIEŠBUTIS SIEM REAPO MIESTE
Superior Main tipo kambarys

Viešbutis tvirtinamas prieš pat kelionę.

KLONG PRAO RESORT KOH CHANG »

Standard C tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs balto smėlio paplūdimyje, ant Tailando įlankos kranto.

Kambariuose: svečiams siūlomi erdvūs  numeriai, kuriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai, virduliai, o pro langus atsiveria sodo vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: teritorijoje yra 2 restoranai, lauko baseinas, privatus paplūdimys, belaidis nemokamas internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, sporto salė, masažo salonas ir mini parduotuvė, teikiamos skalbimo paslaugos, vakarais rengiami ugnies šou. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens prie upės Kvė, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Siem Reape, 5 nakvynės Čango saloje;
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės;
  • Naujametinė gala vakarienė;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius Bankokas  Vilnius su vienu persėdimu (nuo 850 EUR);
  • Tailando viza 30 EUR, grįžimo į Tailandą viza (reentry viza) 40 USD;
  • Kambodžos viza (apie 50 USD). Daroma vietoje, reikalingos 2 nuotraukos bei paso kopija;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai (25 EUR, kuriuos surinks kelionės vadovas);
  • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Kristina. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Priemoka už vienvietį kambarį: 3* viešbučiuose  365 EUR, 3-4* viešbučiuose  465 EUR.
  • Kelionės vadovas pasitiks Bankoke.
  • Pervežimų trukmė:
   Eravano nacionalinis parkas  Pataja ~5 val.;
   Pataja  Poipetas (Kambodžos pasienis) ~4 val., Poipetas  Siem Reapas ~2,5 val., iš viso kelionė truks ~7 val.;
   Siem Reapas – Poipetas ~2,5 val., Poipetas – viešbutis Čango saloje ~5 val. 
   Čangas  Bankoko oro uostas ~5-6 val.;
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
  • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti „Reentry“ (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. „Reentry“ vizos forma čia. Papildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
  • LABAI SVARBU:
   Pasirinkus kelionę su Kambodža, vienkartinę Tailando vizą BŪTINA pasidaryti prieš išvykstant į kelionę. „Visa on arrival“ (viza oro uoste) variantas netinka.
  • Yra galimybė šią kelionę rinktis be Kambodžos.
  • Skrydžių laikai:

  Vilnius - Stambulas 18:50 - 22:35, Stambulas - Bankokas 01:50 - 14:50 + 1d.

  Bankokas - Stambulas 23:50 - 06:20 + 1d., Stambulas - Vilnius 09:40 - 11:25

Šią kelionę galima papildyti:

  • Pasirinkite viešbutį Čango saloje, kuriame norėtumėte ilsėtis;
  • Pakeiskite poilsį 5 dienų ekskursijomis ir poilsiu gamtoje Luang Prabange (Laosas) ~+600 EUR/asm. (vykstant 2 asm.);
  • Pakeiskite poilsį 6 dienų išvyka į Mianmarą ~900 EUR/asm. (vykstant 2 asm.).
UP
Išskleisti kelionių paiešką