Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu) | Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu

Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas, Kambodža

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Naujametinis spalvingasis Tailandas ir egzotiškoji Kambodža (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Tailando sostinėje  charizmatiškajame Bankoke
  • Lankysite unikalų reiškinį plaukiojantį turgų Damnoen Saduak
  • Gyvensite nameliuose ant upės Kwai
  • Susipažinsite su Tailando pramogų bei linksmybių centru Pataja
  • Grožėsitės senoviniu Angkoro miestu ir žymiausia jo dalimi Angkor Wat šventykla
  • Lankysite įspūdingą kaimą ant vandens Tonle Sap ežere 
  • Ilsėsitės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Koh Chang saloje
  • LABAI SVARBU:
   Pasirinkus kelionę su Kambodža, vienkartinę Tailando vizą BŪTINA pasidaryti prieš išvykstant į kelionę. "Visa on arrival" (viza oro uoste) variantas netinka.

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  KRISTINA

  Jau šešti metai mano namai yra Tailandas. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu.

  Keliautojams, vykstantiems į Tailandą, patariu neapsikrauti lagaminais – daug daiktų neprireiks, svarbiausia turėti patogią avalynę, lengvų rūbų ir saulės kremą. Nusiteikite, kad bus karšta, tikrai KARŠTA. Nebent pataikysite atvykti, kai kartą per metus oras kelioms dienoms “atšąla” iki 25 ar net 20 laipsnių. Patariu kuo daugiau išragauti vietinių valgių, egzotiškų vaisių. Nebijokite gatvės maisto – tokio kaip Tailande niekur kitur nėra! Ir be abejo – būtinai išbandykite tradicinį tailandietišką masažą! 

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidus Bankoko oro uoste Jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare mūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku.  Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti Siam Niramit teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys paragauti egzotiškų vaisių, galės pasižvalgyti po vietinį gatvės turgų, esantį netoli viešbučio. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių mūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsime Gulinčio Budos šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 m ilgio ir 15 m aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje Tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas Tajų masažas.

  Iš karto po apsilankymo Wat Pho šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksime į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi Tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Bankoką raizgančių kanalų, sutekančių į Čao Prajos upę (Chao Phraya). Popiet leisimės į pasiplaukiojimą šiais kanalais ir pasižvalgysime po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pastatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – KANČIANABURI – TURGUS ANT VANDENS – KVAI UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksime link Kančianaburio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnoen saduak – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto čia renkasi vietos prekybininkai, atplaukdami valtelėmis, prikrautomis vaisių, daržovių, bei suvenyrų ir tiesiai mums prieš akis ruošia gardų egzotišką maistą.

  Apsilankius turguje keliausime link dar vienos nuostabios Tailando vietos, kur galėsime ir patys pasimėgauti maudynėmis – Kvai upės (Khwae Yai). Virš Jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties keliu“. Vieta gavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 100 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Papietavę vietiniame restorane ant upės kranto, vėliau turėsime progą pasivaikščioti „Mirties kelio“ bėgiais ir apžvelgti nuostabų apačioje tekančios upės peizažą. Apžiūrėjus "Mirties kelią" Jūsų lauks kelionė tradiciniu laiveliu link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio "Jungle Rafts" viešbučio bei vakarienė jame. Po vakarienės galėsite pasimėgauti tradiciniu Mon kaimelio gyventojų šou*, surengtu specialiai Jums. Nakvynė Kančianaburi.

 • 5 diena

  KANČIANABURI – PATAJA (pusryčiai, pietūs)

   Papusryčiavę eisime link Mon kaimelio. Mon tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsime su Mon žmonėmis, kurie labai stengiasi išsaugoti savo kultūrą. Pasidomėsime jų kasdienybe, aplankysime vaikų mokyklą, dramblių fermą. Vos grįžę iš Mon kaimelio, sėsime į valtelę mėgausimės plaukimu upe Atsikvėpti po aktyvaus ryto vyksime į tajų vaistinių žolelių ir vietinės kosmetikos pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, išbandyti gydomuosius balzamus ar tajiškos kosmetikos gaminius, bei jų įsigyti.

  Šiek tiek pailsėję leisimės apžiūrėti įspūdingo Eravano krioklio to paties pavadinimo nacionaliniame parke (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis 831 m, o ilgis 1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį „Eravaną“. Šį gamtos stebuklą galėsime stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (Pattaya) (kelionė truks ~ 7-8 valandas)  miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsime laiko. Nakvynė Patajoje.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Po pusryčių važiuosime apžiūrėti tikros Tailandietiškos šventyklos - "The Sanctury of Truth" (tiesos šventykla). Tiesos šventykla - tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Ji pastatyta dar visai nesenai - 1981 metais. Šioje šventykloje ypatingai vertinamas menas, kultūra, filosofija ir tikėjimas. Todėl čia gali apsilankyti kiekvienas - nesvarbu koks žmogaus tikėjimas ar įsitikinimai. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. Galite įsivaizduoti, koks jausmas įėjus į jos vidų: oras persmelgtas medienos kvapais, erdvus vidus, įvairūs raštai ir visur aplinkui žaismingai išsidėsčiusios smulkios detalės, simbolizuojančios Tailandą. 

  Vėliau turėsite galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Pailsėkite ir pasidžiaukite laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. O kadaise tai buvo tik nedidelis žvejų kaimelis! Čia rasime begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto (Alcazar Cabaret)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Žymiausių operečių scenos ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijos lankytojus linksmina kiekvieną savaitės vakarą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 7 diena

  PATAJA – TONLE SAP  SIEMRYPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Kambodžos (Cambodia) (kelionė truks ~ 7 valandas) pasienį. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus kirsime sieną, pravažiuosime Poipeto (Paoy Paet) miestelį ir vyksime į Siemrypą (Siem Reap)  (kelionė truks ~ 7 valandas). Miestas žymus dėl Senojo prancūzų kvartalo, išsiskiriančio kinų architektūros elementais ir vis dar menančiu kolonijinius laikus. Šis ryškaus braižo kvartalas puikiai dera prie greta įsikūrusio šurmulingo turgaus. Senasis kvartalas – žymus turistų traukos centras: jame gausu viešbučių, restoranų, šokių klubų, krautuvėlių, skirtų turistams.

  Esant laikui pirmiausia aplankysime Tonlesapo ežero (Tonle Sap) ežerą, kitaip vadinamu "Puikiuoju ežeru". Jeigu nespėsime to padaryti iš karto, tuomet aplankysime jį paskutinę viešnagės dieną. Tai didžiausias gėlavandenis telkinys pietryčių Azijoje, kurį su Mekongu jungia nedidelė upė. Jis neįprastas tuo, kad dukart per metus keičia tekėjimo kryptį ir jį dramatiškai valdo liūčių ir sausros sezonai. Ežero krantai gali susitraukti net iki 2 700 kv. km ploto. Tuomet drąsiai galima perbristi per ežerą. Tačiau prasidėjus birželio ir spalio liūtims, ežerą su Mekongo upe jungianti upė pakeičia tėkmės kryptį, užaugindama ežerą į 16 tūkst. kv. km ploto milžiną. Plaukiodami laivu po šį ežerą turėsime progą iš arčiau pažinti vietinių gyvenimą. Čia gyvena ne vien kambodžiečiai, bet ir etninės vietnamiečių grupės. Gyventojų kasdienybė tikrai egzotiška: lūšnynų tipo nameliai ant ežero krantų, juose kabantys hamakai, ryškiaspalviai skalbiniai, vaikai, plaukiojantys įsėdę į didžiulius dubenis ir juokais gąsdinantys turistus pagautomis gyvatėmis. Po šio reginio vyksime į viešbutį. Nakvynė Siemrype.

 • 8 diena

  SIEMRYPAS – ANGKORAS – SIEMRYPAS (pusryčiai, vakarienė)

  Diena bus skirta Angkoro (Angkor) senovės miestui – didžiuliam šventyklų, rūmų, vandens telkinių ir kanalų kompleksui, įrašytam į UNESCO Pasaulio paveldą ir traukiančiam turistus it medus bites. Tai vienas įspūdingiausių ir didžiausių išlikusių šventyklų statinių kompleksų pasaulyje, menančių tūkstantmečius klestėjusias imperijas. 

  Ekskursiją pradėsime nuo miesto-tvirtovės Angkor Thom pietinio įėjimo, kurį saugo vartai-dievai, tokie dideli, kad juos apžiūrėti galima tik užvertus galvas, žvelgiant iš apačios su pagarba ir susižavėjimu. Čia pamatysime Bajono šventyklą (Bayon) gerai žinomą bei kruopščiai dekoruotą khmerų genties šventovę, kuri garsi savo bokštais, vaizduojančiais akmenines galvas. Taip pat išvysime kitus puošnius Angkor Thom komplekso paminklus: Šivai dedikuotą Baphuon šventyklą, įspūdingais ornamentais puoštas  Terrace of Ellephants bei Terrace of King Leper. Vėliau aplankysime garsiąją Džiunglių šventyklą (Ta Phrom). Šią seną, nemažai paslapčių saugančią XII a. šventyklą su klaidžiais akmeniniais labirintais, raizgo tankios džiunglės ir kerojančios lianos. Šventykla garsi visame pasaulyje, nes čia buvo filmuojamas garsusis filmas „Kapų plėšikė Lara Kroft“. 

  + 7

  Prieš apsilankant žymiojoje Ankor Vato šventykloje (Angkor Wat), pastatytoje khmerų karalių dar XII a už papildomą mokestį papietausime. Ant dabartinės Kambodžos vėliavos besipuikuojantis pastatas ilgą laiką buvo apaugęs samanomis ir dingęs džiunglėse – khmerams praradus valdžią, šventykla buvo apleista. Tik po daugelio šimtmečių mokslininkai iš naujo atrado šį nuostabų istorinį palikimą. Šventykla, stebinanti savo didybe ir idealiai suprojektuotais pastatais, yra pats gražiausias klasikinės khmerų architektūros pavyzdys pasaulyje. Po įspūdingos ekskursijos grįšime į viešbutį atsiipūsti ir jūsų lauks ne ką mažiau nuostabos sukelianti vakarienė skambant tradicinėms melodijoms su Khmerų genties šokiais*.  Nakvynė Siemrype.

 • 9 diena

  SIEMRYPAS ANGKORAS  SIEMRYPAS (pusryčiai)

  Po pusryčių apsilankysime Phnom Koulen kalnų masyve. Šventa vieta laikomas kalnynas traukia ne tik budizmą ir hinduizmą išpažįstančius piligrimus iš viso pasaulio, bet ir turistus, norinčius pasigrožėti įspūdingu kalnų kriokliu. Aplankysime uoloje iškaltą Gulinčio Budos statulą, esant galimybei, kelionės vadovė paprašys vietinio vienuolio palaiminti visą grupę ir užrišti specialias, apsauginių galių turinčias juosteles. Vėliau pamatysime kambodžietiškąją Gango upės versiją – Tūkstančio lingų upę, kurios vanduo, tikima, yra šventas ir turi stebuklingų galių. Visi norintys nusiplauti kelionės dulkes, galės pasimėgauti vandens malonumais įspūdingo dydžio krioklyje.

  Nusileidę nuo kalno tęsime kelionę. Aplankysime dar vieną šventyklą. Banteay Srei tai X amžiuje statyta šventovė, skirta induistų dievui Šivai. Išsiskirianti savo rausvų plytų spalva ir įmantria architektūra, ji primena iš smėlio nulietą pilį. Vis dėlto, labiausiai ši šventykla garsėja savo itin kruopščiais ir preciziškais raižiniais – sienas puošia sudėtingos dievų ir deivių skulptūrėlės. Pakeliui į viešbutį sustosime palmių cukrų gaminančiame kaimelyje, kur būsime supažindinti su gamybos procesu, paragausime saldainius primenančio palmių cukraus ir turėsime galimybę jo įsigyti. Nakvynė Siemrype.

 • 10 diena

  SIEMRYPAS KOH CHANG (pusryčiai)

  Papusryčiavę atsisveikinsime su Kambodža ir grįšime į Tailandą. Kirtę sieną važiuosime dar apie 2–3 valandas, o po to keltu kelsimės link tropikais pulsuojančios Kočango (Koh Chang) salos. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Kočange.

 • 11 - 13 dienos

  POILSIS PRIE JŪROS KOH CHANG SALOJE (pusryčiai)

   Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Kočango saloje. Išvertus į lietuvių kalbą, salos pavadinimas reiškia „Dramblio sala“ – sala ne tik primena dramblio galvos formą, joje taip pat galima sutikti tikrai nemažai šių nuostabių gyvūnų. Su jais pasisveikinti ir jodinėjant pasimėgauti vaizdais iš aukštai, galima keliaujant į žygį džiunglėmis – mums, europiečiams, drambliai gal kiek neįprasta transporto priemonė, tačiau čia tai itin populiaru.

  Kočangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Juos supančios manieringų palmių eilės, ant smėlio besimėtantys kokosai, vėjyje siūbuojančios sūpynės ir tik kur ne kur gražiame žydrame vandenyje plūduriuojančios žvejų valtelės – argi ne idiliškas vaizdas? Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasieksime tik eidami per vešlias džiungles. Žygiai kalnuota tropinių miškų teritorija – viena mėgstamiausių salos lankytojų pramogų. Atostogaujant Kočango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena

  KOH CHANG – BANKOKAS VILNIUS(pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje dar turėsime laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę trauksime į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsimės iki žemyninės Tailando dalies (kelionė truks ~ 6 valandas) ir važiuosime į oro uostą, iš kurio vakare jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gruodis
Ketv, Gruo 27Ketv, Saus 10 13

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1520 EUR
 

+ skrydis apie 850 EUR
su skrydžiu nuo 2370 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

A-One Star
Standard tipo kambarys

Angkor Wat Hotel
Superior Main tipo kambarys

Klong Prao Resort Koh Chang
Standard C tipo kambarys

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

Pattaya Discovery Beach
Superior D-Beach

Angkor Wat Hotel
Superior Main tipo kambarys

Awa resort
Superior Hillside tipo kambarys

Kaina nuo 1520 Eur/asm+skrydis Kaina nuo 1808 Eur/asm+skrydis

Apgyvendinimo variantai 3* viešbučiuose. Kaina nuo 1520 EUR + skrydis

 

THE BARKLEY HOTEL
Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoke, nuo viešbučio iki tarptautinio oro uosto 30 min kelio, iki stoties 10 min kelio, iki miesto centro 10 min kelio.

Kambariuose: erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, oro kondicionierius, mini barus, seifus, vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis internetas. 

 

RIVER KWAI JUNGLE RAFTS
Standard tipo kambarys

Vieta: šis plaukiojantis viešbutis yra įsikūręs Eravano nacionalinio parko viduryje, Kvai upėje, Kančanaburio provincijoje, atogrąžų miškų apsuptyje. Iki Resotel prieplaukos ilga valtimi nuplauksite vos per 20 minučių.

Kambariuose: siūloma apsistoti ekologiškuose numeriuose, plūduriuojančius ant bambukinių plaustų. Vietoj elektrinio apšvietimo naudojami žibintai – taip sukuriama dar ramesnė išskirtinė viešbučio atmosfera. Kiekviename numeryje įrengtas dušas ir tualetas. Išėję iš kambarių rasite lauko denius su gultais ir hamakais.

Viešbučio teritorijoje: darbuotojai gali padėti planuojant žygius, važinėjimąsi kalnų dviračiais ir plaukiojimą baidarėmis upe. Vakare svečiai gali mėgautis tradiciniais bei genčių pasirodymais arba atpalaiduojančiais masažais.

 

A-ONE STAR
Standard tipo kambarys

Vieta: tik 2 min. kelio pėsčiomis nuo Jomtien paplūdimio. Iki Patajos centro tik 20 min. kelio automobiliu.

Kambariuose: viešbutis siūlo modernius numerius su balkonais su vaizdu į jūrą. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas, Visuose kambariuose yra šlepetės, palydoviniai kanalai, plokščiaekraniai televizoriai ir elektrinis virdulys.

Viešbučio teritorijoje: restorano terasoje tiekiami Tailando ir Europos virtuvės patiekalai. Nuo viešbučio vos 5 min. kelio pėsčiomis galima pasiekti Patajos pramogų gatvę su daugybę parduotuvių ir naktinių klubų. Viešbutyje taip pat yra nemokamas belaidis internetas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.ANGKOR WAT HOTEL
Superior Main tipo kambarys

Viešbutis tvirtinamas prieš pat kelionę.

 

KLONG PRAO RESORT KOH CHANG
Standard C tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs balto smėlio paplūdimyje, ant vandenyno kranto. Iš viešbučio automobiliu per 20 minučių nuvažiuosite iki Ao Tammachart prieplaukos, o per valandą – iki Chantaburi miesto.

Kambariuose: svečiams siūlomi erdvūs šiuolaikiško interjero numeriai su kietmedžio grindimis. Visuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai, arbatos ir kavos virimo aparatai, o pro langus atsiveria jūros arba sodo vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti saunoje ir vykti į nardymo išvykas. Svečiams vykdomi pervežimai į ir iš oro uosto, teikiamos cheminio valymo paslaugos. Teritorijoje yra 2 restoranai, lauko baseinas, privatus paplūdimys, Belaidis internetas ir automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokami.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens prie upės Kvai, 2 nakvynės Patajoje, 3 nakvynės Sian Reap, 4 nakvynės Koh Cnahg saloje (jeigu skrydis yra su Finnair avia linijomis, paskutinė nakvynė yra Bankoke);
  • programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 2 pietūs, 2 vakarienės;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius Bankokas  Vilnius su vienu persėdimu (kaina apie 758 EUR) ;
  • Tailando viza 30 EUR, grįžimo į Tailandą viza (reentry viza) 40 USD;
  • Kambodžos viza (apie 50USD). Daroma vietoje, reikalingos 2 nuotraukos bei paso kopija;
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18.25 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienių metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Priemoka už vienvietį kambarį: 3* viešbučiuose  365 EUR, 3-4* viešbučiuose  465 EUR.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės vadovas pasitiks Bankoke.
  • Pervežimų trukmė:
   Kwai - Pataja 7-8val
   Pataja - Kambodža iki pasienio 4val, tada dar 3 val iki Siem Reap, iš viso 7val
   Kambodža - sala iki pasienio 3val ir dar apie 4val iki salos
   Sala - Bankokas 6val
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
  • Turistams Lietuvoje siūlome darytis vienkartinę Tailando vizą, jos kaina 31 EUR. Ir keliaujant į Kambodžą pasidaryti REENTRY (sugrįžimo į Tailandą) vizą. Jos kaina vietoje apie 40 USD. Reentry vizos forma čia. Papildomai reikalinga: 1 spalvota nuotrauka, paso kopija, užpildyta forma.  
  • LABAI SVARBU:
   Pasirinkus kelionę su Kambodža, vienkartinę Tailando vizą BŪTINA pasidaryti prieš išvykstant į kelionę. "Visa on arrival" (viza oro uoste) variantas netinka.
  • Yra galimybė šią kelionę rinktis be Kambodžos.
  Pervežimų trukmė:
  Kwai - Pataja 7-8val
  Pataja - Kambodža iki pasienio 4val, tada dar 3 val iki Siem Reap, iš viso 7val
  Kambodža - sala iki pasienio 3val ir dar apie 4val iki salos
  Sala - Bankokas 6val

Šią kelionę galima papildyti:

  • Pasirinkite viešbutį Koh Chiang saloje, kuriame norėtumėte ilsėtis
  • Pakeiskite poilsį 5 dienų ekskursijomis ir poilsiu gamtoje Luang Prabange (Laosas) ~+600 EUR/asm. (vykstant 2 asm.)
  • Pakeiskite poilsį 6 dienų išvyka į Mianmarą ~900 EUR/asm. (vykstant 2 asm.)
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką