Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Spalvingasis Tailandas su poilsiu Patajoje ir Čango saloje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Svečiuositės Tailando sostinėje – charizmatiškajame Bankoke
  • Lankysite unikalų reiškinį – plaukiojantį Damnen Saduako turgų
  • Gyvensite nameliuose ant upės Kvė
  • Susipažinsite su Tailando pramogų bei linksmybių centru – Pataja
  • Ilsėsitės laukiniais paplūdimiais garsėjančioje Čango saloje

Programa

 • Didžiuliai miestai, šurmuliuojantys turgūs, atpalaiduojantys masažai, puošnios šventyklos, egzotiškos džiunglės, balto smėlio paplūdimiai, smaragdinis vanduo... Taip, neklystate, visa tai – nuostabusis Tailandas, žavintis keliautojus pasakiško grožio salomis, pramogų gausa ir atpalaiduojančia ramybe. Jei galvoje sukasi mintys apie šiltus kraštus ir švelniai kutenančius saulės spindulius, o širdis ištroškusi naujų nuotykių, netikėtų pažinčių ar tiesiog atsipalaidavimo – ši šalis yra tai, ko trokštate! Tad laikas krautis lagaminą ir leistis į dar nepažintą pasaulio kampelį – labas, Tailande!

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS! 

  KRISTINA

  Jau septinti metai mano namai yra Tailandas. Atsidūriau čia neplanuotai, likimo vėjai atpūtė, kuo labai džiaugiuosi. Kasmet vis labiau prisijaukinu šią egzotišką šalį, kuri mane sužavėjo savo kontrastais, skaniais valgiais ir žmonių nuoširdumu.

  Keliautojams, vykstantiems į Tailandą, patariu neapsikrauti lagaminais – daug daiktų neprireiks, svarbiausia turėti patogią avalynę, lengvų rūbų ir saulės kremą. Nusiteikite, kad bus karšta, tikrai KARŠTA. Nebent pataikysite atvykti, kai kartą per metus oras kelioms dienoms „atšąla“ iki 25 ar net 20 laipsnių. Patariu kuo daugiau išragauti vietinių valgių, egzotiškų vaisių. Nebijokite gatvės maisto – tokio kaip Tailande niekur kitur nėra! Ir be abejo – būtinai išbandykite tradicinį tailandietišką masažą!

  MARKAS

   

  Azija – tai tik trumputis žodis iš penkių raidžių, bet čia patirti įspūdžiai ir nuotykiai netilptų net į penkerius metus. Tailandas, kuris dar vadinamas šypsenų šalimi, nepaliks nei vieno abejingo! Čia rasite skaniausią maistą, tajiškus masažus, gaivinančią jūrą, šviežius vaisius, nuoširdžius žmonės ir dar daug ką, ko žodžiais nepapasakosi. Tą galima pajuti tik gulint po palme ir gurkšnojant ką tik nuskintą kokosą, prieš akis besileidžiant koralų raudonumo saulei... Tailandas mane suviliojo dar prieš ketveriusmetus, todėl visas žiemas praleidžiame čia. Apie šią nuostabią šalį galiu pasakyti tik tiek – saulės, ryžių, „pad thai“ makaronų ir šypsenų užteks visiems!

   

 • 1 diena

  VILNIUS – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su persėdimu viename iš Europos miestų. Skrydis su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Nusileidus Bankoko oro uoste jus pasitiks kelionės vadovas ir būsite pervežti į viešbutį. Vakare jūsų lauks laisvas laikas, kuomet patarsime netinginiauti, o pradėti pažintį su spalvinguoju Bankoku. Bankokas (Bangkok) – didžiulis miestas, kurio Rytų kraštus dievinantys žmonės tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti ne tik savo dydžiu, bet ir nenuilstančiu gyvenimo ritmu, stulbinančiais kontrastais ir daugybe įdomių istorinių vietų. Norintiems pramogų pasiūlysime apsilankyti „Siam Niramit“ teatre*, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, nepaprastais šviesos ir garso efektais per teatrą atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją. Norintys pamatyti gatvės prekybą, paragauti egzotiškų vaisių ar tiesiog pasmalsauti, kuo gyvena vietinai, galės pasivaikščioti aplink viešbutį besiraizgančiomis gatvėmis. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų lauks pažintinė ekskursija po Bankoką. Pirmiausia apžiūrėsite Rymančio Budos arba Po šventyklą (Wat Pho), garsėjančią viduje esančia auksu padengta, didinga, 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Sakoma, kad čia įrengtoje tajų medicinos mokykloje „gimė“ nepakartojamas tajų masažas.

  Iš karto po apsilankymo Po šventykloje, kartu su vietiniu gidu patrauksite į Karališkuosius rūmus (Grand Palace). Nors šiame akinamos prabangos pastate karaliai nebegyvena nuo XX a., čia tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas – rūmai iki šiol laikomi tajų galybės ir dvasingumo simboliu. Vėliau pasiūlysime atsipūsti trumpai kavos pertraukėlei* greta Čau Prajos upės (Chao Phraya). Vėliau leisitės į pasiplaukiojimą kanalais ir pasižvalgysite po vietovę. Daugelis turistų plaukiodami šeria čia gyvenančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Po smagaus pasiplaukiojimo Bankoko kanalais jūsų lauks pažintis su Tailando brangakmeniais. Pakviesime jus apsilankyti „Gems Gallery“, kur ne tik sužinosite, iš kur atkeliauja brangieji akmenys, kuriais garsėja ši šalis, bet ir galėsite įsigyti kokybiškų dirbinių, kurie visą gyvenimą primins jums apie kelionę po Tailandą. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – TURGUS ANT VANDENS – KANČANABŪRIS – KVĖ UPĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių, trauksite link Kančanabūrio (Kanchanaburi), nuo Tailando sostinės nutolusio maždaug 130 km. Pirmiausia užsuksime į Damnen Saduaką (Damnoen Saduak) – autentišką plaukiojantį turgų, kuris iki šių dienų išlaikė senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuo pat ankstyvo ryto čia renkasi vietos prekybininkai, atplaukdami valtelėmis, prikrautomis vaisių, daržovių bei suvenyrų ir tiesiai jums prieš akis ruošia gardų egzotišką maistą.

  Apsilankius turguje keliausite link dar vienos nuostabios Tailando vietos – Kvė upės (Khwae Yai). Virš jos nusidriekęs įžymusis geležinkelio tiltas, vadinamas „Mirties geležinkeliu“. Vieta gavo tokį pavadinimą dėl to, kad ypatingai sunkiomis darbo sąlygomis geležinkelį priverstinai statė daugiau nei 300 tūkst. azijiečių darbininkų bei karo belaisvių iš kitų žemynų. Papietavę vietiniame restorane ant upės kranto, vėliau turėsite progą pasivaikščioti „Mirties geležinkelio“ bėgiais ir apžvelgti nuostabų apačioje tekančios upės peizažą. Apžiūrėjus „Mirties geležinkelį“ jūsų lauks kelionė iki dar vienos geležinkelio atkarpos, nuo kurios atsivers nepakartojama panorama į upės slėnį. Čia taip pat aplankysite Krasės urvą (Krasae Cave) bei vietinį turgų. Vėliau keliausite iki prieplaukos, nuo kurios tradiciniu laiveliu plauksite link autentiško, džiunglių apsuptyje plūduriuojančio „Jungle Rafts“ viešbučio. Čia jūsų lauks pasivaikščiojimas krante įsikūrusiame Monų genties kaimelyje. Monai  tai etninė Mianmaro grupė, kurios dalis susitelkusi Tailande. Čia susipažinsite su šiais žmonėmis, kurie labai stengiasi išsaugoti savo kultūrą. Pasidomėsite jų kasdienybe bei aplankysite vaikų mokyklą. Grįžę iš Monų kaimelio galėsite jėgas atgauti ir dienos nuovargį nusiplautį upėje ir išbandyti egzotiškas maudynes. Vėliau jūsų lauks vakarienė bei galimybė pasimėgauti tradiciniu Monų kaimelio gyventojų šou*, surengtu specialiai jums. Nakvynė Kančanabūryje.

 • 5 diena

  KANČANABŪRIS – ERAVANAS  PATAJA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę sėsite į valtelę ir pasimėgausite plaukimu upe. Atsikvėpti po aktyvaus ryto vyksite į tajų vaistinių žolelių ir vietinės kosmetikos pristatymą. Čia galėsite paragauti kvapnių natūralių arbatų, išbandyti gydomuosius balzamus ar tajiškos kosmetikos gaminius, bei jų įsigyti.

  Šiek tiek pailsėję leisitės apžiūrėti įspūdingo Eravano krioklio to paties pavadinimo nacionaliniame parke (Erawan Falls). Sodriai žalios ir turkio spalvų žaismas akina, o čia atvykusių ausis glosto malonūs džiunglių garsai ir 7 kaskadinėmis pakopomis krentančio vandens šniokštimas. Bendras kaskadų aukštis  831 m, o ilgis  1700 m. Įdomu tai, kad šis krioklys savo pavadinimą gavo dėl savo 7-osios pakopos panašumo į mitinį dramblį Eravaną. Šį gamtos stebuklą galėsite stebėti vaikščiodami čia esančiais apžvalginiais takais bei mediniais tiltais. Pietūs nacionaliniame parke. Vakare vyksime į Patają (Pattaya) (kelionė truks ~5 valandas)  miestą, garsėjantį siautulingu naktiniu gyvenimu bei įvairiais šou, kuriuos pamatyti tikrai turėsite laiko. Nakvynė Patajoje.

 • 6 diena

  PATAJA (pusryčiai)

  Po pusryčių viešbutyje važiuosite apžiūrėti itin autentiškos tailandietiškos šventyklos – Tiesos šventyklos („The Sanctury of Truth“). Tiesos šventykla – tai pati didžiausia šventykla Tailande, pagaminta vien tik iš medžio. Ji pastatyta dar visai nesenai – 1981 metais. Šioje šventykloje ypatingai vertinamas menas, kultūra, filosofija ir tikėjimas. Todėl čia gali apsilankyti kiekvienas – nesvarbu koks žmogaus tikėjimas ar įsitikinimai. Tiek šventyklos vidų, tiek išorę puošia įvairūs raštai, smulkios detalės ir žymių asmenybių atvaizdai. Galite įsivaizduoti, koks jausmas įėjus į jos vidų: oras persmelgtas medienos kvapais, erdvus vidus, įvairūs raštai ir visur aplinkui žaismingai išsidėsčiusios smulkios detalės, simbolizuojančios Tailandą. 

  Vėliau turėsite galimybę kartu su visa grupe išbandyti tradicinį tajišką masažą*. Pailsėkite ir pasidžiaukite laisvu laiku Patajoje – viename populiariausių ir garsiausių kurortų Tailande. O kadaise tai buvo tik nedidelis žvejų kaimelis! Čia rasite begalę parduotuvių, kavinių, restoranų bei naktinių klubų. Naktinio gyvenimo malonumai bei linksmybės sudomins tuos, kurie nori pamatyti, kaip gi atrodo vieta, apie kurią tiek daug kalbama ir pasakojama. Na, o kokia Pataja be garsiojo Alkazaro „ladyboy“ kabareto („Alcazar Cabaret“)*? Šis reginys, pasižymintis itin šiuolaikiška muzika, spalvingais kostiumais ir dekoracijomis, garsus visame pasaulyje. Žymiausių operečių scenos ir pasaulio estrados žvaigždžių parodijos lankytojus linksmina kiekvieną savaitės vakarą. Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 7 diena

  POILSIS PATAJOJE (pusryčiai)

  Laisva diena poilsiui. Tiems, kurie norės daugiau gamtos, o ne šurmulio, rekomenduosime nuplaukti laiveliu į mažytę, 4 km ilgio mažytę Larno salelę (Koh Larn), nuo Patajos įlankos nutolusią vos 7 km. Kalvota tropiniu mišku apaugusi sala sužavės egzotiškais paplūdimiais, tarp kokoso palmių besisupančiomis supynės bei palei uolas vinguriuojančiais mediniais tilteliais. Dar viena egzotika pulsuojanti sala – Sametas (Ko Samet), kurią taip pat lengvai galima pasiekti iš Patajos. Kažkada lankyta tik patyrusių keliautojų, šiandien ši sala savo grožiu dalijasi su platesne auditorija. Vis dėlto, nors šiauriniai paplūdimiai ugnies šou ir barbekiu ant jūros kranto džiaugiasi kone kiekvieną vakarą, pietinė salos dalis kur kas ramesnė ir gerai atskirta nuo siautulingo vakarėlių triukšmo. Čia galima rasti tikrai žavių laukinių paplūdimių, koralinių rifų ir pabėgti nuo didelių turistų srautų. 
  Nakvynė viešbutyje Patajoje.

 • 8 diena

  PATAJA – ČANGO SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių kelsitės į tropikais pulsuojančią Čango (Koh Chang) salą. Viena gražiausių Tailando salų, keliautojus traukianti švelniais balto smėlio paplūdimiais ­– puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti nerūpestingu poilsiu stebuklingos gamtos apsuptyje. Laisvas laikas poilsiui ir nakvynė Čange.

 • 9–13 dienos

  ČANGO SALA (pusryčiai)

  Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui egzotiškoje Čango saloje. Išvertus į lietuvių kalbą, salos pavadinimas reiškia „Dramblio sala“ – sala ne tik primena dramblio galvos formą, joje taip pat galima sutikti tikrai nemažai šių nuostabių gyvūnų. Su jais pasisveikinti ir jodinėjant pasimėgauti vaizdais iš aukštai, galima keliaujant į žygį džiunglėmis – mums, europiečiams, drambliai gal kiek neįprasta transporto priemonė, tačiau čia tai itin populiaru.

  Čangas sužavės laukinės gamtos mylėtojus, kurie čia atras ne tik turistų pamėgtų, bet ir gana slaptų paplūdimių. Juos supančios manieringų palmių eilės, ant smėlio besimėtantys kokosai, vėjyje siūbuojančios sūpynės ir tik kur ne kur gražiame žydrame vandenyje plūduriuojančios žvejų valtelės – argi ne idiliškas vaizdas? Čia taip pat galima pamatyti nuostabių krioklių, kuriuos pasieksite tik eidami per vešlias džiungles. Žygiai kalnuota tropinių miškų teritorija – viena mėgstamiausių salos lankytojų pramogų. Atostogaujant Čango saloje reikėtų nepamiršti pasimėgauti ne tik paplūdimio teikiamais malonumais, bet ir pavaikščioti po vietines prekyvietes, jaukius miestelius, paragauti egzotiškų vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu bei nuplaukti iki netoliese esančių mažesnių salelių. Nakvynės viešbutyje.

 • 14 diena

  ČANGO SALA – BANKOKAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Papusryčiavę viešbutyje dar turėsite laiko paskutinį kartą pasimėgauti tajišku masažu, maudynėmis jūroje ir vietiniu maistu. Papietavę trauksite į salos prieplauką, iš kurios keltu kelsitės iki žemyninės Tailando dalies (kelionė truks ~ 5 valandas)  ir važiuosite į oro uostą, iš kurio vakare jūsų lauks skrydis į Vilnių.

 • 15 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai14

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 kovas
Šeš, Kov 2Šeš, Kov 16 Vietų nebėra
Šeš, Kov 16Šeš, Kov 30 4
2019 spalis
Šeš, Spal 19Šeš, Lapkr 2 16
2019 lapkritis
Šeš, Lapkr 2Šeš, Lapkr 16 16
Šeš, Lapkr 16Šeš, Lapkr 30 16
Šeš, Lapkr 30Šeš, Gruo 14 16
2019 gruodis
Treč, Gruo 25Treč, Saus 8 16
2020 sausis
Šeš, Saus 4Šeš, Saus 18 16
Šeš, Saus 18Šeš, Vas 1 16
2020 vasaris
Šeš, Vas 1Šeš, Vas 15 16
Šeš, Vas 15Šeš, Vas 29 16
Šeš, Vas 29Šeš, Kov 14 16
2020 kovas
Šeš, Kov 14Šeš, Kov 28 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1088 EUR
 

+ skrydis apie 760 EUR
su skrydžiu nuo 1848 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

A-One Star
Standard tipo kambarys

Klong Prao Resort Koh Chang
Standard C tipo kambarys

The Berkeley hotel
Superior tipo kambarys

River Kwai Jungle Rafts
Standard tipo kambarys

Pattaya Discovery Beach
Superior D-Beach

Awa resort
Superior Hillside tipo kambarys

Kaina nuo 1088 Eur/asm+ skrydis

2018.12.27 išvykimui kaina nuo 1236  Eur/asm+ skrydis

Kaina nuo 1190 Eur/asm+ skrydis

2018.12.27 išvykimui kaina nuo 1495 Eur/asm+ skrydis

Apgyvendinimo variantai 3* viešbučiuose. Kaina nuo 1088 EUR + skrydis

THE BERKELEY HOTEL »

Superior tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs Bankoke, nuo viešbučio iki tarptautinio oro uosto 30 minučių kelio, iki viešojo transporto stotelės 10 minučių kelio, iki apsipirkimo centro 10 minučių kelio.

Kambariuose: erdviuose bei šiuolaikiškuose numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, oro kondicionierius, mini barus, seifus, vonios kambarius su voniomis ir plaukų džiovintuvais.

Viešbučio teritorijoje: šiame viešbutyje yra lauko baseinas, veikia nemokamas belaidis internetas. 

RIVER KWAI JUNGLE RAFTS »

Standard tipo kambarys

Vieta: šis plaukiojantis viešbutis yra įsikūręs Sai Yok nacionalinio parko viduryje, ant Kvai Noi upės, Kančanaburio provincijoje, atogrąžų miškų apsuptyje. Iki Phutakian prieplaukos ilga valtimi nuplauksite vos per 20 minučių.

Kambariuose: siūloma apsistoti ekologiškuose numeriuose, plūduriuojančius ant bambukinių plaustų. Vietoj elektrinio apšvietimo naudojami žibintai – taip sukuriama dar ramesnė išskirtinė viešbučio atmosfera. Kiekviename numeryje įrengtas dušas ir tualetas. Išėję iš kambarių rasite lauko denius su gultais ir hamakais.

Viešbučio teritorijoje: svečiai gali pasivaikščioti po krante esantį Monų kaimelį bei pasigrožėti upės panorama nuo netoliese įrengtos apžvalgos aikštelės. Vakare galima pasimėgauti tradiciniu Monų pasirodymu arba, iš anksto užsisakius, atpalaiduojančiais masažais.

A-ONE STAR »

Standard tipo kambarys

Vieta: tik už 2 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinio Patajos paplūdimio ir centrinės gatvės.

Kambariuose: viešbutis siūlo modernius numerius su balkonais su vaizdu į jūrą. Kiekviename numeryje yra oro kondicionierius, nemokamas belaidis internetas. Visuose kambariuose yra šlepetės, palydoviniai kanalai, plokščiaekraniai televizoriai ir elektrinis virdulys.

Viešbučio teritorijoje: restorano terasoje tiekiami Tailando ir Europos virtuvių patiekalai. Nuo viešbučio vos per 5 minutes pėsčiomis galima pasiekti Patajos pramogų gatvę su daugybe parduotuvių ir naktinių klubų.

KLONG PRAO RESORT KOH CHANG »

Standard C tipo kambarys

Vieta: viešbutis įsikūręs balto smėlio paplūdimyje, ant Tailando įlankos kranto.

Kambariuose: svečiams siūlomi erdvūs  numeriai, kuriuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, mini barai, virduliai, o pro langus atsiveria sodo vaizdai.

Viešbučio teritorijoje: teritorijoje yra 2 restoranai, lauko baseinas, privatus paplūdimys, belaidis nemokamas internetas, automobilių stovėjimo aikštelė, sporto salė, masažo salonas ir mini parduotuvė, teikiamos skalbimo paslaugos, vakarais rengiami ugnies šou. 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose: 2 nakvynės Bankoke, 1 nakvynė namelyje ant vandens ant upės Kvė, 3 nakvynės Patajoje, 6 nakvynės Čango saloje;
  • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių, 2 pietūs, 1 vakarienė;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilniaus  Bankokas Vilnius;
  • Tailando viza (~ 30 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 18 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos pažymėtos žvaigždute *;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai (10 EUR, kuriuos surinks kelionės vadovas);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės metu numatytas kelionės vadovė/as Kristina arba Markas. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Minimalus keliautojų skaičius  – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais
  • Priemoka už vienvietį kambarį: 3* viešbučiuose  370 EUR, 4* viešbučiuose 475 EUR.
  • Jeigu neturite galimybės pasidaryti Tailando vizos konsulate Vilniuje, vizą galite gauti Tailando oro uoste. „Visa on arrival“ kaina asm. apie 60 EUR. Tik vizos įkilijavimas gali užtrukti, tokiu atveju, Jums užsakysime papildomą pervežimą: oro uostas – viešbutis, kad visai grupei nereikėtų laukti. Pervežimo kaina asm. 30 EUR.
  • Kelionės vadovas pasitiks ir išlydės iš Bankoko.
  • Kelionės vadovas su turistais, užsisakusiais ekskursiją į Siem Reapą, vyks į Kambodžą. Tuo metu jūs savarankiškai ilsėsitės Patajoje ir vyksite į Čango salą, kur po kelių dienų susitiksite su likusia grupės dalimi. Pervežimai jums bus užsakyti, apie tai informuos kelionės vadovas. 
  • Pervežimų trukmė:
   Eravanas – Pataja ~5 val.
   Pataja – Čango sala ~4 val.
   Čango sala – Bankokas 6 val.
  • Dauguma Tailando viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 30-200 USD už kambarį, kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio. Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų.
  • Skrydžių laikai:

                  Vilnius – Stambulas 12:25 - 16:05

                  Stambulas – Bankokas 20:50 – 09:45 + 1d.

                  Bankokas – Stambulas 23:45 – 06:05 + 1d.

                  Stambulas – Vilnius 09:50 – 11:30

   

Šią kelionę galima papildyti:

  • Pasirinkite kelionės variantą su išvyka į Kambodžą.
  • Koreguokite dienų skaičiaus santykį Patajoje ir Čango saloje.
  • Pakeiskite poilsį 5 dienų ekskursijomis ir poilsiu gamtoje Luang Prabange (Laosas) ~ +579 EUR/asm. (vykstant 2 asm.)
  • Pakeiskite poilsį 6 dienų išvyka į Mianmarą ~ +900 EUR/asm. (vykstant 2 asm.)
UP
Išskleisti kelionių paiešką