Kurortai Maroke: kaip išsirinkti geriausią?

Marokas – tai spalvingos ir autentiškos kultūros šalis, kurios šiaurę skalauja Viduržemio jūra, o vakarus – Atlanto vandenynas. Kraštas turtingas sniego viršūnių kalnais, Saharos dykuma bei kedrų ir apelsinmedžių giraitėmis. Taigi poilsiautojai, išsiilgę nepaprasto ir įkvepiančio gamtos ir kultūros grožio, būtent traukia į Maroką. Šioje šalyje galima ne tik pasisemti istorinių žinių ar pasigrožėti kraštovaizdžiu, bet ir, pamiršus visus rūpesčius, tiesiog ipailsėti. Taigi kaip išsirinkti geriausią kurortą Maroke?

Kelionės į Maroką nuo
1570 €
Kelionės

Pagrindiniai kurortai Maroke

Agadyras

Agadyras yra vienas populiariausių kurortų Maroke, esantis Atlaso kalnų papėdėje šalia Atlanto vandenyo. Turistus vyktį į šį Žemės lopinėlį vilioja erdvūs ir smėlingi paplūdimiai, malonus klimatas bei daugybė pramogų, kurias siūlo šis modernus miestas. Čia rasite daug kavinių, restoranų, klubų bei modernių viešbučių, o vandens sporto mėgėjams, ypač burlenčių aistruoliams, Agadyras – tikras rojus. Kurortas tinkamas tiek jaunimui, tiek poilsiui su šeima. Beje, Agadyras, skirtingai nei dauguma Maroko miestų, pasižymi švara ir tvarkingumu.

Essaouira

Tai gražus ir relaksuojantis kurortas Maroke šalia Atlanto vandenyno, galintis pasigirti romantišku uostu bei gynybiniu fortu. Miestelio atmosfera ir dvasia labiau primena europietiškąją nei marokietišką: viduramžius menančios gatvelės bei ne tokie įkyrūs bei labiau atsipalaidavę vietiniai gyventojai. Essaouira’os medina nelabai didelė, tačiau labai jauki. Be to, ji įrašyta į UNESCO saugomų objektų paveldą. Pačiame miestelyje nėra labai daug modernių viešbučių, tačiau čia visada rasite nedidelį, bet jaukų viešbutuką. Šiuolaikiškesni viešbučiai susitelkę šiek tiek toliau už miesto. Vandens sporto mėgėjams Essaouira – ideali vieta praleisti aktyvias atostogas.

Saidia

Saidia – tai kurortas, esantis šalia Viduržemio jūros ir įsikūręs visai šalia sienos tarp Maroko ir Alžyro. Kurortas gali pasigirti 14 km pakrante, kuri ypač vilioja poilsiautojus iš viso pasaulio čia atvykti ir praleisti nepamirštamas atostogas. Be nuostabios pakrantės, turistus taip pat traukia kasmetinis festivalis, vykstantis rugpjūčio mėnesį, modernūs viešbučių kompleksai, golfo laukai, sporto bei parduotuvių centrai. Kurortas tinkamas tiek ramesniam, tiek aktyvesniam poilsiui.

Kelionės į Maroką nuo
1570 €
Kelionės