×

Egzotinės kelionės į Šri Lanką su lietuviškai kalbančiu vadovu

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Šri Lanką

Šri Lanka – tai nedidelė Lietuvos ploto valstybė apsupta Indijos vandenyno, anksčiau buvo žinoma Ceilono vardu. Kelionės į „Dievų sala“ tituluojamą Šri Lanką metu sužavės arbatos ir prieskonių plantacijos, dramblių prieglaudos, nacionaliniai parkai, žaliuojantys kalnai, rubinų, safyrų ir kitų brangiųjų akmenų kasyklos, bei paslaptingi olose įsikūrę budistų vienuolynai. Čia turėsite galimybę išvysti du didžiausius pasaulio žinduolius – dramblius ir mėlynuosius banginius.

Kelionės į Šri Lanką, cinamono gimtinę, metu galėsite susipažinti ir su viena aštriausių pasaulio virtuvių: maistas čia be galo aromatingas ir sveikas. Poilsis Šri Lankoje – tai puiki galimybė pasimėgauti Indijos vandenyno paplūdimiais, banglenčių sportu ir nardymu.

Šri Lankai būdingas atogrąžų klimatas. Vidutinė metinė temperatūra yra apie 27℃ šilumos. Karščiausia kovo ir balandžio mėnesių laikotarpiu, kuomet oro temperatūra siekia 38–40℃. Atostogos Šri Lankoje rekomenduojamos ištisus metus.

Kelionės į Šri Lanką metu patariamos aplankyti vietos:

  • Jalos nacionalinis parkas – didžiausias gamtos draustinis Šri Lankoje. Jalos nacionalinio parko gamta galėsite pasigrožėti safario po džiungles metu. Čia gausu egzotiškų paukščių, dramblių, leopardų ir krokodilų.
  • Dambulos šventykla ir vienuolynas – tai olose įkurta šventovė, kurios vietoje, prieš šalį pasiekiant budizmui, buvo kapinės.
  • Matalės prieskonių plantacija – čia galėsite susipažinti su cinamono, imbiero, kardamono ir kitų prieskonių gydomosiomis savybėmis.
  • „Budos danties“ šventykla – šioje šventykloje išvysite vakarines apeigas. Sakoma, jog „Budos danties“ šventykloje saugoma ypatinga relikvija – Budos dantis.
  • Arbatos perdirbimo fabrikas – Šri Lankoje jų išties labai daug. Apsilankę viename iš arbatos fabrikų galėsite susipažinti su arbatos perdirbimo procesu, jos rūšiavimu, bei paragauti šio nacionalinio Šri Lankos gėrimo.
  • Nuvara Elija – daug britų palikimo išsaugojęs miestas dar vadinamas „Mažąja Anglija“. Čia išvysite golfo aikštynus, aludes ir netgi raudonąsias telefono būdeles.

Poilsinės kelionės į Šri Lanką metu siūlome apsilankyti didžiausiame šalyje Jalos nacionaliniame parke, arbatos perdirbimo fabrikuose, Matalės prieskonių plantacijoje, „Budos danties“ ir Dambulos šventyklose, bei kitose autentiškose Šri Lankos vietose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Šri Lanką pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką