Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • 2020-11-22 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +370 670 13224
 • 2021-02-20 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +370 670 13224
 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Ilsėsimės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
Nuo1092
2020 11 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1842

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“ Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamąja šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:50 – 22:35 Stambulas – Kolombas 02:10 – 15:10 (+1)

Kolombas – Stambulas 21:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės su kelionės vadove arba savarankiškai pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – SIGIRIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradedame pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vykstame į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje. Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykus budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos, kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Vykstame į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Pietūs. Po pietų vykstame į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vykstame į Karališkąjį botanikos sodą – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasiekiame labai žavingą miestą – Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELLA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių traukiniu vykstame į ramų kalnų miestelį Ellą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Ellą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Ellos vaizdai. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį, bei Ravana Urvą (Ravana Cave), kurį legendinis Šri Lankos imperatorius Ravana naudojo kaip vieną iš savo rezidencijų. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.

7
diena
ELLA – JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vykstame į Jalą (Yala) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare – safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje šalia Jalos nacionalinio parko.

8
diena
JALA NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame į Galės miestą. Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Vėliau, pietine Šri Lankos pakrante vykstame poilsio į jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsite įsitikinti patys. Sustojame pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 – 12
dienos
 PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.
13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Kolombo oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo.

14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1092
2020 11 22 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 1842

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — kalnai, kurių aukščiausios

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Marina
2017 11 03
10.0
Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau kelionę i Šri lanką..., patiko viskas - žmonės geri ir paslaugūs, ir nuostabi gamta...-egzotiškas kraštas..., viešbučiai puikūs, maistas geras, o vaisiai ypatingo skonio.... Maršrutas geras, visi paslaugūs ir nuoširdūs...Vadovai profesionalūs...Gidė Marija labai rūpestinga - globojo mus kaip giminaičius, nuoširdus ir draugiškas žmogus..., atsisveikinome kaip seni bičiuliai..:) Grįžau labai pailsėjusi ir pilna jėgų...Esu labai laiminga,kad teko patirti tokią kelionę. Iki kito karto... :)
Algirdas
2017 11 13
9.0
Norim padėkoti už nuostabią kelionę. Jūsų partneriai Šri Lankoje tikrai geri, gerai buvo sudarytas kelionės maršrutas, geras autobusas, labai gerą įspūdį paliko autobuso vairuotojas, bei jo padėjėjas. Kelionės maršrutas, mūsų nuomone, buvo sudarytas tikrai gerai, nebuvo per didelio skubėjimo, tad užteko laiko ir nuotraukoms pasidaryti ir vietovėmis pasimėgauti. Didžiausią įspūdį paliko Sigirijos uola, kelionė traukiniu iš Nuwara Eliya, Karališkas botanikos sodas, nakvynė vaiduoklių viešbutyje, bei susitikimas kelyje su laukiniais drambliais. Mažas maršruto minusas tas, kad kelionėje buvo įtrauktos vietos su apsipirkimo elementais, kadangi keliaujam ne pirmą kartą po Azijos šalis, tai nenustebino labai, bet manau turėtų nepamiršti, kad grupėje keliauja ne vien verslininkai, bet ir eiliniai žmonės, nes parduotuvėse, kuriose lankėmės neatitiko paprastesniu žmonių lūkesčių. Apie grupės vadovę – Mariją, galėtume prirašyti atskirą puslapį, bet trumpai tariant, matosi, kad yra savos srities specialistė. Energinga, žavi, supratinga. Visais rūpinosi nuo pat atvykimo į Šri Lanką ir vos ne su ašaromis išlydėjo atgal mus į Lietuvą. Jos darbą įvertiname 10+ balų. Dėl vietinio gido nesam tokie pozityvus, darbą atliko gan gerai, stengėsi būti malonus ir paslaugus, daug šypsojosi, bet buvo momentu, Kai Marijai teko ir pavargt su juo... Jautėsi, kad negaus daug komisinių iš tų prekybinių vietų, į kurias mus vežiojo, nes mūsų grupės perkamoji galia nebuvo didelė, o grupei labiau rūpėjo pigesnis apsipirkimas į kuriuos norėdavo nenoriai sustot, manau patys suprantat dėl ko... Būdavo momentų, kad staiga net ir rusų kalbą užmiršdavo... Kelionės metu labai nustebino viešbučiai, švarūs, erdvūs, aptarnaujantis personalas malonus. Viešbučiai įsikūrę gražiausiose vietose, tad tikrai juos įvertinam taip pat 10+ balų. Keliaujantiems į Šri Lanką patarsiu niekur šioje šalyje neskubėti ir mėgautis kelione. Jei mėgstat gamtos grožį, tai ši kelione kaip tik jums, tai graži ir nuostabi kontrastų sala. Bendrai esam labai patenkinti šia kelione, buvo momentų, kai kelionėje erzino keli bendrakeleiviai, kurie jautėsi viršesni už kitus, bet kadangi skridom atostogaut, o ne problemų spręsti, tai mums atostogos buvo labai šaunios, bendrai įvertinsim stipriam 9.
Dainius
2017 12 04
9.6
Bendrai kelionė labai patiko mums abiem ir, kaip supratau, kartu su mumis keliavusiai šeimai. Viešbučiai buvo tikrai labai geri. Keli trūkumai: a) GALADARI HOTEL Colombo mieste turėtų būti švaresnis. Labiausia krito į akis langai nevalyti, bet ir šiaip švaros ne per daugiausia. Tai buvo ženkliai prastesnis viešbutis už visus kitus. b) 5 žvaigždučių Eden Resort and SPA Beruwella, kuriame praleidome paskutines 5 naktis tikrai geras viešbutis, bet labai triukšmingas jei imi paprasčiausius kambarius be vaizdo į vandenyną ar baseiną (už lango gaudžia virtuvės garsai, užsidarius labai triukšmingas kondicionierius) . Taip ne mums vieniems pasirodė (kai atvykom anglai ilgai reikalavo kad jiems keistų kambarius). Patarimas dėl viešbučių. Jei yra galimybių, Eden Resort and SPA Beruwella viešbutyje, pasirinkti kambarį su vaizdu į baseiną ar jūrą. Kiti viešbučiai egzotiniai, nuostabūs. Jetwing tinklo viešbučiai tiesiog kurti specialiai egzotikai. ARALIYA GREEN HILLS 3 žvaigždučių, bet lygis tiktrai labai aukštas, aukštesnis už Colombo miesto 4-ių. RANDHOLEE RESORTS su nuostabiais vaizdais į kalnus. Kaip minėjau, kelionė labai patiko, skirta tiems, kurie mėgsta žalią gamtą ir egzotiką. Organizacija buvo tikrai labai gera. Vietinis gidas tikrai stengėsi dėl mūsų. Programa sudaryta labai turininga ir jaučiasi profesionalų ranka. Tik, mūsų visų keliavusių nuomone, neverta vykti į papildomas keliones, kurias siūlo vietinis gidas, nes jos ženkliai žemesnio lygio ir net nuviliančios (1.jojom drambliais; 2.kaimo turizmas).

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 4* žvaiždučių viešbučiuose turo metu (1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje ir 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina apie 750 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas (~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į lankomus objektus (~100 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje ir pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka nuo 466 EUR;
 • Arbatpinigiai (3–4 EUR dienai, pažintinio turo metu);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas grupę lydi pažintinio turo metu.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Apgyvendinimo variantai

JIE JIE BEACH HOTEL 4*  »

2020-10-25  -  1092 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22  -  1092 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23  -  1168 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20  -  1168 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20  -  1168 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: deluxe room

Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Šis 4-žvaigždučių viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Colombo. Pagrindiniai šio viešbučio privalumai - nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą. Viešbučio kategorija šalyje – 4*. 

EDEN RESORT & SPA 4 * »

2020-10-25 - 1208 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22 - 1208 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 - 1378 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20 - 1378 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20 - 1298 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: superior room

Įsikūręs vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, palei Beruwela auksinio smėlio paplūdimį. Svečiams siūloma apsistoti elegantiškuose numeriuose ir lankytis gėlo vandens lauko baseine, ajurvedos centre bei 3 restoranuose. Komplekse veikia nemokamas belaidis internetas. Medinėmis grindimis grįstuose prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir vonios kambariai su dušais bei voniomis. Pagrindiniame komplekso restorane „Garden of Eden“ tiekiami įvairūs tarptautiniai valgiai, o restorano „Temptations“ elegantiškoje aplinkoje kviečiama pasimėgauti aukščiausios kokybės patiekalais. Taip pat galėsite apsilankyti vyno rūsyje. Bare „Captain's Deck“ groja gyva muzika, siūlomi gaivieji gėrimai. Svečiai gali rinktis įvairias jiems asmeniškai pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, masažus ar SPA procedūras. Komplekse yra biliardo stalų, grožio salonas ir skvošo kortas. Viešbučio kategorija šalyje – 4*. 

Riu Ahungalla 5 * »

All inclusive

2020-10-25 - 1457 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22 - 1457 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 - 1495 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20 - 1495 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20 - 1457 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: junior Suite with partial sea view 

Vieta:Ant vandenyno kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo)

Viešbutis: Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje yra teminiai restoranai, veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose numeriuose yra  televizoriai, virduliai, o vonios kambariuose rasite nemokamų higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Viešbučio kategorija šalyje – 5*. 

Kelionės užsakymas

Nuo
1092

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 1842
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Šri Lankos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.