Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Kelionės akcentai

 • Aplankysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Mėgausimės gamtos vaizdais, keliaudami į Elą vietiniu traukiniu
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Ilsėsimės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno pakrantėje
Nuo1650
2024 07 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 2600
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Taip su Jumis pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamą šalį jau prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 12:00 – 16:05 Stambulas – Kolombas  19:25 - 06:10 (+1)

Kolombas – Stambulas 07:40 – 14:15 Stambulas – Vilnius 17:00 – 19:00

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS – DAMBULA (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. 
Vyksime į viešbutį Dambuloje (160 km, ~4 val.), pakeliui sustodami papusryčiauti. Pailsėję vakarop aplankysime Dambulos šventyklą, įrengtą dar 1 a. pr. Kr. didžiulėje akmeninėje uoloje. Čia rasime virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. Viename iš kambarių pamatysime 15 m ilgio gulinčio Budos skulptūrą. Nakvynė viešbutyje Dambuloje.

3
diena
DAMBULA – SIGIRIJA – HIRIVADUNA – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Anksti ryte vyksime aplankyti žymiosios Sigirijos uolos. Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysime šią uolą ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsime galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. Papusryčiavę viešbutyje toliau keliausime į Hirivadunos (Hiriwadunna) kaimelį,  kur medžių daugiau nei žmonių. Ekskursija po kaimą – tai įdomi patirtis pažinti kaimo gyvenimą. Pasivažinėsime tradiciniu jaučio traukiamu vežimu, tyrinėsime kaimo gyvenimą, eidami per vešlią kaimo vietovę, ir grožėsimės dirbtiniu ežeru, kurį supa džiunglės bei pakrantėse išrikiuoti spalvingi katamaranai. Bendrausime su kaimo žmonėmis ir pasimėgausime jų gamintu maistu iš savo užaugintų produktų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Dambuloje.

4
diena
DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksime (50 km, ~1,5 val.) į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~1 val.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Kandyje mūsų lauks pasivažinėjimas vietiniu taksi (Tuk-Tuk) aplink Kandžio ežerą, tyrinėjant vietinę kultūrą. Vėliau apsilankysime Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.
5
diena
KANDIS – PERADENIJA – RAMBODA – NUVARA ELIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių keliausime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Pakeliui aplankysime Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Užsuksime į vieną iš arbatos perdirbimo fabrikų, kurių šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojama, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms, ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Taip pat aplankysime Rambodos krioklius. Stebėsime, kaip vanduo leidžiasi stačiais uolų šlaitais žemyn, sukurdami nustabų reginį.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA – VELAVAJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pravažiuosime pro Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Esant galimybei, mūsų lauks 2,5 val. kelionė traukiniu į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Šis traukinio maršrutas laikomas vienu gražiausių pasaulyje. Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Šiandien išvysime žymųjį Devynių arkų tiltą. Šis architektūros stebuklas, įsikūręs vešlioje žalumoje, yra žmogaus išradingumo liudijimas, harmoningai susiliejantis su supančios gamtos grožiu. Nakvynei vyksime į Velavają (Wellawaya) (30 km, ~ 1 val.). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Velavajoje.

7
diena
VELAVAJA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Safari džipais važinėsime po Jalos nacionalinį parką. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, puikiame viešbutyje ant jūros kranto. 

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime į Galės miestą (130 km, ~2,5 val.). Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsime įsitikinti patys. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.
9 – 13
dienos
PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

14
diena
KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su Šri Lanka ir vyksime į Kolombo oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo. Grįžimas į Vilnių.
Nuo1650
2024 07 12 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 950
su skrydžiu: 2600

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje

Laimutė
2024-02-21
10
Kelionė puiki, nes pati šalis nuostabi, gamtos grožis pritrenkiantis, žmonės malonūs, nuoširdūs, maistas puikus, viešbučiai tikrai nepriekaištingai atrinkti, norėjosi bent po 2 paras juose praleisti. O ir oras mus labai lepino. Gaila, kad išgirtasis traukinys, pralaukus stoties perone 3 val., taip ir neatvyko. Sakoma, kad labai retai jis atvyksta. Reikėtų išbraukti iš maršruto šią nepatikimą kelionę traukiniu ir taupyti brangų turistų laiką. Labai nemalonu buvo kaimelyje lipti į jaučiais traukiamą gražų vežimą, nes tie jaučiai buvo vos kojas velkantys griaučiai aptempti oda. Kelionė viršijo visus mano lūkesčius. Nepakartojami įspūdžiai, nuostabus klimatas, malonūs žmonės, puikūs viešbučiai, skanus maistas. Jei nebūtų taip toli, greitai vėl pakartočiau tokią kelionę
Jolanta
2024-02-05
10
Patiko viskas nuo pirmo žingsnio Šri Lankoje. Grupės vadovė - labai profesionali ir nuoširdžiai dirbanti savo darbą. Puikiai organizuotas lankytinų vietų maršrutas, suderintas su poilsiu labai geruose viešbučiuose. Net neabejokite ir rinkitės kelionė į Šri Lanką su kelionių agentūra "Kelionių akademija" ir grupės vadove Marija. Kelionė pranoks Jūsų lūkesčius. O jeigu kelionės metu lis, tai tikrai ne organizatirių problema.
Liudmila
2024-02-04
10
Kelionė nuostabi, gerai organizuota. Kelionės vadovė Marija stengėsi, kad viskas vyktu sklandžiai ir kiekvienas grupės narys neliktu vienas. Ačiū Marijai už vakarinius pasisėdėjimus su visa grupe. Pati Šri Lanka be galo graži, žalia, tikras Indijos vandenyno perlas. Visur švaru. Vandenynas šiltas, bangos didžiulės, papludimis smeletas. Visi viešbučiai geri, vienas geresnis už kitą. Kelionę labai rekomenduoju.
Vilija
2024-01-17
10
Puikus organizavimas, gamtos grožis, puiki kompanija ir vadovė. Labai patiko Sigirija, Hirivaduna, Matalė prieskonių plantacijos, arbatos plantacijos, kriokliai, Ela, puikus poilsis prie vandenyno Bentotoj.
Giedrė
2024-01-17
10
Puikiai suorganizuota kelionė, galima buvo visiškai atsipalaiduoti, niekuo nesirūpinti ir tik mėgautis atostogomis. Patiko visi lankomi objektai. Dėl didelės jų įvairovės galima buvo visapusiškai susipažinti su Šri Lanka. Kelionės vadovė Marija buvo tiesiog nuostabi - greitai išsprendžianti visas problemas, puikiai išmananti Šri Lankos kultūrą, papročius, jos istoriją. Vietinis gidas Kala buvo labai malonus, įdomus, suteikė daug naudingos informacijos apie Šri Lanka. Labai patiko didelė viešbučių įvairovė - nuo įspūdingų namelių džiunglėse iki prabangaus Hilton viešbučio bei jaukaus, poilsiui skirto Avanti Bentota viešbučio prie pat vandenyno ir su puikiu paplūdimiu.
Algimantas
2024-01-17
10
Labiausiai patiko patirtis Hiriwadunna kaimelyje, "neturistinės" šventyklos, safaris. Kelionės vadovės Marijos darbą vertiname pačiu aukščiausiu įmanomu balu: profesionalumas, tobulas šalies ir vietinių papročių žinojimas, atidumas ir rūpestingumas keliautojams, įsiklausymas, draugiškumas, na tiesiog viskas fantastiška. Tai leido pamatyti labai daug, tuo pat metu keliaujant be skubos ar įtampos. LABAI AČIŪ! Vietinis gidas atliko savo darbą ir tiek, viskas ok.
Greta
2024-01-17
10
Labiausiai patiko maisto gaminimo pamoka, plantacijos, botanikos sodas, safaris, džiunglių viešbutis, Elijos miestelis bendrai. Kelionės vadovė nuostabi, jeigu ne jos patirtis ir gebėjimas pasidalinti istorijomis, lankytinomis vietomis ir kitais tipsais, kelionė nebūtų buvusi tokia puiki. Nuoširdus ir pozityvus žmogus, kuris siekia suteikti geriausius įspūdžius. Gidas taip pat tikrai šaunus!
Ramūnas
2023-11-12
10
Norėjau padėkoti Kelionių akademijos komandai už pasiūlytą nuostabią kelionę ir ypatingai profesionaliai darbą atlikusiai mūsų vadovei Marijai. Per tas 13 dienų skirtingi 13 žmonių tapome tikra šeima ir tęsiame bendravimą toliau. Važiavome į kažkokią nežinią, bet grįžome pakerėti nuostabaus grožio sala ir turiningai ir nepamirštai praleistu laiku bei įspūdžiais. Dėkingas Ingridai, kad pasiūlė šią kelionę!
Jurijus
2023-11-07
10
Viskas labai super!
Jurijus
2023-11-07
10
Kelionė nuostabi!!! Pakako ir potyrių ir poilsio. Superiniai viešbučiai, maistas ir paslaugos! Labai gerai dirbo gidas iš Šri Lankos! Didelis Ačiū rūpestingai kelionės vadovei Marijai!!!

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Dambuloje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Velavajoje, 1 nakvynė Hambantotoje, 6 nakvynės paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių ir 12 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (kaina 950 – 1050 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 60 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~120-130 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 500 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. 
 • Dėl užimtumo programoje nurodyti viešbučiai gali būti pakeisti panašiais atitinkamos kategorijos viešbučiais.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti  su priemoka likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

THAALA BENTOTA RESORT 4*  »  (išvykimams iki 2024 m. lapkričio mėn.)

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: Standard Sea view (31 kv.m)

Viešbutis įsikūręs pietinėje šalies pakrantėje, viename garsiausių, puikiais smėlėtais paplūdimiais garsėjančių Šri Lankos kurortų – Bentotoje, esančioje 62 km į pietus nuo sostinės Kolombo ir 92 km į pietus iki tarptautinio oro uosto. 1970 m. pastatytas 3 aukštų 133 vietų viešbutis yra vaizdingai išsidėstęs Indijos vandenyno pakrantėje, visai šalia tykios Bentotos upės bei apsuptas nuostabios 12 hektarų kokosų palmių plantacijos. Viešbutis yra pritaikytas neįgaliesiems.

2024 m. balandžio – spalio kelionės kaina – 1650 Eur/asm. + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 650 Eur

ROYAL PALMS BEACH RESORT 4*  »  (išvykimams nuo 2024 m. lapkričio mėn.)

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: Deluxe Room (40 kv.m)

Mėlynas dangus, šiltas smėlis ir žėrintys saulėlydžiai... dar viena diena rojuje? Viename geriausių Šri Lankos paplūdimio viešbučių – tikrai taip. Čia jūsų laukia nuostabios atostogos tropikuose, kur galėsite mėgautis puikiais patogumais, nuostabia virtuve ir neskubriomis saulėtomis dienomis. 

2024 m. lapkričio ir 2025 m. balandžio – liepos kelionės kaina – 1650 Eur/asm. + skrydis

2025 m. sausio – kovo kelionės kaina – 1750 Eur/asm. + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 660 Eur

 

RIU AHUNGALLA  5* »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: Junior suite (no sea view) (38 kv.m)

Viešbutis įsikūręs ant vandenyno kranto, šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo). Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje – du lauko baseinai (vienas iš jų – vaikams), restoranas, SPA ir sveikatingumo centras (už papildomą mokestį).

2024 m. balandžio – lapkričio ir 2025 m. balandžio – liepos kelionės kaina – 2040 Eur/asm. + skrydis

2025 m. sausio – kovo kelionės kaina – 2175 Eur/asm. + skrydis

Vienviečio kambario priemoka – nuo 850 Eur

Kelionės užsakymas

Nuo
1650

+ skrydis apie: 950 visiems su skrydžiu: 2600
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.